Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat, amitől gyökeresen megváltozott az életed fórum

A gondolat, amitől gyökeresen megváltozott az életed (beszélgetős fórum)


2019. márc. 19. 20:10

Épp akartam írni, hogy nem pont gyökeres a változás.

De van, hogy jól jön az a mondat esetleg mástól, hogy a tétova szándék hirtelen céllá válhasson.

9. Amaunet (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2019. márc. 19. 19:47
Így van. Ahhoz, hogy valakinek gyökeresen változzon az élete egy jó nagy pofon kell az élettől, vagy fel kell felnőni, tudatosodni.
2019. márc. 19. 19:46
Megismertem életem szerelmét.Meg nem változott az életem,de boldogabb lettem,sugárott rólam ./mondták mások is/Amikor belenéztem a szemébe,megláttam őt és önmagamat,a régi önmagamat,visszatért az önbizalmam.Köszönöm Neked Szivem! Hiányzol...
2019. márc. 19. 19:42

Komolyabb változást kétfelé dolog tud előidézni. Az egyik, ha valaki sokáig ki van téve egy ingernek. Egy gondolat általában ehhez kevés. Esetleg pár könyv a témában.

A másik egy traumatikus esemény. Ez utóbbi azonnali változást hozhat. De a traumák természete általában nem gondolat jellegű.

2019. márc. 19. 19:39
Arra gondoltam, hogy de régen ettem krémest. Átmentem a cukrászdába és ettem egyet. Gyökeresen megvàltozott a krèmes utáni vágyam, mert jó car volt
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lompika2)
2019. márc. 19. 19:29

Mit vársz?

"Rózsaillatot éreztem a lakásban, majd megjelent Szent Erzsébet. Másnap nem fájt a lábam."

2019. márc. 19. 08:29

Azt gondolom, ez ennél összetettebb. Amíg nem látod be a tényeket, úgysem akarsz változtatni semmin.

A struccok így működnek asszem, meg sok-sok ember.....

Mindenkinek más a boldogsága, öröme, és sok balga azt hiszi, csak az a jó és tökéletes, amit ő él át, holott nagy részük csak van a megszokás hatalmában.


Javaslom az ítélkezés elengedését, aztán jöhet a türelem művészete. :)

3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Lompika2)
2019. márc. 18. 10:33
Talán elkezdhetnéd te leírni. Ha már kiírtál egy fórumot.
2019. márc. 18. 10:19
Esetleg egy jó cikk?
2019. márc. 17. 21:16
Néhány mondatban írjátok le és osszátok meg velünk akinek már volt ilyen!Vagy csak egy kép,egy álom,egy hang,egy illat,egy érzés!Amitől más irányt vett az életed!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook