Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyulladt, cisztás fog okozta további betegségek fórum

Gyulladt, cisztás fog okozta további betegségek (beszélgetős fórum)


2020. szept. 4. 11:35
Sziasztok. A rossz fogamat eltavolitottak. A húzás elég könnyen ment, és a fog egyben kijott. Kb 4 hete...... Nem kevés idő. A helye szépen gyógyul,nem is fájt igazán. Viszont a mögötte lévő fognql az íny megvan duzzadva... Fajni nem fáj, de fura érzés, s kicsit a fülem is tompa.. Vissza mentem azt mondták, hogy a fog tolódik azért ilyen valószínű elmulik... De mikor??? Valaki volt már így?
4. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2020. aug. 7. 19:08

A zsibbadásnak valószínűleg nem sok a köze lehet a cisztádhoz. A gyomrod lehet, hogy az idegtől ment tönkre, a vérkép meg ritkán jó, ha megy hasad és van egy masszív gyulladás a képedben.

Ha tényleg annyira be van robbanva a fogad először antibiotikumot kellene kapnod, mielőtt csinálnak vele valamit.

2020. aug. 7. 18:59
nem
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2020. aug. 7. 18:16

Nem tudja ezt megmondani itt senki. Akár lehet is, de nem valószínű.

A kiírt fórumtémáid alapján hajlasz a hipochondria felé.


Gyógyulj meg!

2020. aug. 7. 17:53
Sziasztok. Jovoheten megyek vissza a fogorvoshoz volt egy gyokerkezeles, cisztás fog, de sajnos nem akar eltűnni. Nem6akartam tovább szenvedni így kihuzatom. DE közben lettek gyomor problémáim... (hasmenés, nem evés és társai) voltam verkepen ez miatt a vasam is határ érték alatt.. Aztán a napokban elkezdett zsibbadni a kezem, hol a lábam (nem a rossz testtartas miatt pl) szerintetek, a fog vetegsegem kialakulása miatt, a további vetegsegek lehetnek ennek okai? Esetleg tapasztalat???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook