Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyorstesztek megbízhatósága fórum

Gyorstesztek megbízhatósága (beszélgetős fórum)


2014. febr. 23. 17:56

"de akkor mi a francnak vannak ezek a tesztek ha ennyire nem megbízhatóak?"



Mert van rá kereslet....

Látod, te is megvetted.

Akik nem bíznak az orvosokban, meg abban, hogy egy normálisan elvégzett vizsgálatnak bizony néha hetek múlva van megbízható eredménye, azok megveszik....


A türelmetlenség ára.

2014. febr. 23. 11:41
Meg tudjátok az az érdekes, hogy veszel 5ezerért egy lisztérzékeny teszte ami 10perc alatt kimutatja...akkor miért kell a véreredményre 4hetet várni meg a biopsziára is több hetet?!?!Ha enynire egyzserű lenne akkor nem lenne se a kellemetlen biopszia se a több hetes várakozási idő...
2014. febr. 23. 11:37
Pont ezért, a tapasztalatok érdekelnek,de ugy nézték h vettek le egy ampulla vért és abbol nézték a helikobaktert.minden baktérium kimutatható vérből.de akkor mi a francnak vannak ezek a tesztek ha ennyire nem megbízhatóak?
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Visitaki)
2014. febr. 23. 11:22
ezek után miért érdekel a tesztek megbízhatósága, ha nálad már kiderült, hogy nem megbízhatók? :) bár én úgy tudtam, hogy simán vérből a helicobacter nem mutatható ki
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Visitaki)
2014. febr. 23. 11:18
Én nem bízom meg bennük, szerintem nem érnek semmit sem. És ráadásul több ezer forintba kerülnek, hát ne hülyéskedjünk már... Az orvos a biztos, az tudja csak megmondani, hogy valójában mi a bajod.
2014. febr. 23. 11:15

Sziasztok,


a gyorstesztek megbízhatósága érdekelne,nem a terhességi teszté konkrétan hanem Candida Lisztérzékenység Helikobakter Voll tezst vagy mi a neve.

Mert Nekem Helikobakter pozitiv lett mentem is az orvoshoz hogy ettől ég a gyomrom és vérből kiderült negatív...tesómnak Lisztérzékenység teszt lett negatív, most mégis arra vizsgáljáj gazstrón mert egyre erősebben LÉ tünetei vannak. Candida meg pozitív lett, de arra azt mondták az orvosok felejtsük el.

Na akkor hogyan is vannak ezek a gyostesztek?/amik nem is olcsók ugyebár.../

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook