Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


37. 864c5534c9 (válaszként erre: 36. - Yulcsy)
2010. aug. 27. 07:15

Hát, igen. Sajna ezzel is számolni kell.


Bár, még terhesen azon filóztam, hogy mi van, ha műszakból ment haza a dokim (mondjuk éjszakaiból), s én akkor szülök majd??!!?? Jobb egy fáradt, kómás fogadott doki, vagy egy friss, kialudt nem fogadott doki?!?


Nekem mázlim volt, mert mikor elérkezett az alkalom, akkor pont ügyeletes volt a dokim...

36. Yulcsy
2010. aug. 27. 07:02

Tegnap voltam egy barátnőmnél babát látogatni.Ő mesélte, hogy a dokija nem vette fel a telefont a szülés éjszakáján (idősebb doki) így az ügyeletesnél szült aki nagyon rendes volt vele (fiatal).

Persze ennyiből nem lehet általánosítani,de én nagyon megsértődnék, hogy évek óta hozzá járok és mikor igazán ott kellene lennie nem jön be...

35. 864c5534c9 (válaszként erre: 32. - Solmyr)
2010. aug. 27. 07:00

Körülöttem annyi ember volt...

Igazából marhára idegesítettek, nem szeretek annyira a középpontban terpeszteni!!;D

De nekem is elég voltak a fájások, meghogy már jöjjön ki a gyerek, meghogy túlélem-e...Most már mosolygok rajta, de akkor a hajamat is kitéptem volna, minden bajom volt már, csak legyen vége mindennek...Aztán ugyebár császároztak mégis...

34. 864c5534c9 (válaszként erre: 33. - Solmyr)
2010. aug. 27. 06:57
Igen, köszi szépen!!!♥
33. solmyr (válaszként erre: 27. - 864c5534c9)
2010. aug. 26. 08:10
Neked is ment! :)
32. solmyr (válaszként erre: 29. - 864c5534c9)
2010. aug. 26. 08:09

Én úgy emlékszem, hogy a szülésznő, a doki és a végén egy csecsemős nővér volt velem, meg persze a párom.

Másra nem emlékszem, mert kicsit már kivoltam a végére. :)

31. solmyr (válaszként erre: 26. - Dittti)
2010. aug. 26. 08:02
Átküldtem.
30. Dittti
2010. aug. 25. 13:27
Mika Péter tényleg tudhat valamit, ha ennyiszer szóba jött. Bár én inkább valami idősebb dokira bíznám magam :) Otthon is nagyon fiatal volt a dokim, bár abszolut +++, amilyen fiatal olyan emberséges, segítőkész. Legszívesebben maradnék nála..dehát nagy pocakkal győr-debrecen távot lenyomni nem kicsi feladat lenne majd. :(
29. 864c5534c9 (válaszként erre: 28. - Yulcsy)
2010. aug. 25. 12:48

Mégegyszer leírnám, csak megnyugtatásképpen, hogy ott a szülőszobán lesz annyi nő körülötted, hogy nem kell még fogadott szülésznő is, de tényleg csak magánvélemény (tapasztalat).

Viszont nekem nagyon jól jött a fogadott dokim...De erről már szintén írtam...

28. Yulcsy
2010. aug. 25. 12:41

Sziasztok!

Az jó,ha van az orvosnak Uh a rendelőjében, de vannak olyan vizsgálatok, amit úgyis a kórházban kell elintézni.

Én ma voltam a genetikai uh-on és Mika Péter vizsgált.Nekem is nagyon szimpatikus volt.Megmutogatott mindent.

Nekem van fogadott orvosom.Én is fiatalt választottam.Na és ami fontos volt,hogy nagyon kedves, emberséges és nem pénzéhes.

Szülésznőt nem választok.Bár nagyon ajánlgatták, hogy jó meg minden,de szerintem elég lesz a dokim.

27. 864c5534c9 (válaszként erre: 25. - Solmyr)
2010. aug. 25. 11:55
Megadnád? Köszi szépen!!!!!
26. Dittti (válaszként erre: 25. - Solmyr)
2010. aug. 25. 11:19
privátba szívesen várnám én is azt a számot. Gondolom magánrendelős doktornéniről van szó? Vagy tévedek?:)
25. solmyr (válaszként erre: 23. - 864c5534c9)
2010. aug. 25. 08:17

én ismerek egy doktornőt, eddig hozzá jártam


ha kell megadom az elérhetőségét

24. solmyr
2010. aug. 25. 08:15

Én május elején kerültem át Győrbe, addig Pesten jártam orvoshoz (szakrendelés), mert ott laktunk és dolgoztunk a férjemmel.

A párom győri és megkérdeztük az orvos-nővér házaspár rokonait, hogy kit ajánlanak.

Mint kiderültek, az akit ajánlottak a párom évfolyamtársa volt a gimiben, szóval ő is ismerte. :)

06.19-én szültem, az immár fogadott dokim előző nap jött haza a nyaralásából és 19-én ügyeletes volt. Rendes volt a kisfiam, hogy megvárta. :)

A szülésznő is az éppen ügyelő volt, de nagyon kedves volt. A doki is max. óránként ránk nézett, de akkor voltak még rajtam kívül elég sokan a szülészeten.

Lehet, hogy csókos voltam, de én maximálisan meg voltam elégedve a dokival és a szülésznővel is.

Ja, és a doki nem fogadott el semmit a végén, pedig a szülés előtti 1,5 hónapban a CSNT-be jártam hozzá.

23. 864c5534c9 (válaszként erre: 22. - Dittti)
2010. aug. 24. 19:44

Én ehhez nem tudok hozzászólni, mert nemtom kinek van olyan rendelője..

De biztos van olyan doki.

Talán más ismer olyan nőgyógyászt, akinek UH-s magánrendelője van...Csajok??

22. Dittti (válaszként erre: 21. - 864c5534c9)
2010. aug. 24. 18:34
akkor talán érdemes olyat keresnem, akinek saját rendelője is van?! :)
21. 864c5534c9 (válaszként erre: 20. - Dittti)
2010. aug. 24. 17:48

Nekem viszont ott nem volt UH.

UH-ra a kórházba kellett mennem.

De végülis mindig gyorsan sorra kerültem.

Lehet tán azért, mert látták a füzetben, hogy fogadott dokim van?????

20. Dittti (válaszként erre: 19. - 864c5534c9)
2010. aug. 24. 11:24
Én még nem néztem pontosan utána. Csak korábban írta itt valaki, hogy ő 5ezret fizetett. Az még kibírható. Mert csak ha belegondolok, hogy ott kell ülnöm a sok "rosszarcú" ember között 3-4 órát egy UH-ra várva..inkább kifizetem.
19. 864c5534c9 (válaszként erre: 18. - Dittti)
2010. aug. 24. 11:11
Az 5 az tényleg nem sok. Én alkalmanként 7-et fizettem.
18. Dittti
2010. aug. 24. 10:58

Nehéz eldönteni, hogy mi a legjobb. Barátnőmnek fogadott dokija volt az első babánál, és mikor ő szült pont nyaralni ment a doki. szóval nagy értelme volt végig pénzelni.

Talán azért én is fizetnék egy dokinak, hogy amíg tart a 9 hónapos cécó, ne kelljen félnapokat várni egy UH-ra, vagy egy vizsgálatra. Havi 5ezer még kibírható, úgy gondolom.

17. Dittti (válaszként erre: 16. - Solmyr)
2010. aug. 24. 10:55

Szia!

gratulálok neked mindkét aprósághoz :-)

Ha már egyszer két csík, akkor az tuti hogy baba :-)

16. solmyr
2010. aug. 24. 08:16

Sziasztok!


Csatlakozhatom én is?

Mi is Győr mellett lakunk.

Van már egy 26 hónapos kisfiam és ha minden igaz, akkor ma vagyok 3 hetes + 6 napos kismama.

Vasárnap teszteltem egy halvány pozitívat, és ma nem kellene megjönnie.

Szóval még nagyon az elején vagyok, de nagyon bizakodom!!!

15. 864c5534c9 (válaszként erre: 14. - Vizike)
2010. aug. 24. 06:47

Igen, én is hallottam arról a dokiról, aki kijelenti, hogy 80-at kér...

Én biztos nem fogadtam volna fel...


Szobatársnőmnek volt szülésznője és doki is fogadva. Én ezt sem értettem...Aztán meg császározták, de jöttek mindketten a lóvéért...


Itt Győrben szerintem a szülésznők rendesen foglalkoznak az emberrel. Nem kell fogadni szerintem. Soha nem voltam egyedül, mindig volt mellettem valaki. Mikor nyomnom kellett, vagy 6-an voltak körülöttem + a dokim szemből...

Aztán végülis császár lett, de én örültem.

Miómám is volt, azt is rögtön kivette a dokim (jó volt, hogy fogadott volt, mert más nem vette volna ki, ha egyszer csak szülni mentem :D). Szóval 2 legyet egy csapásra...:)))

14. vizike
2010. aug. 23. 20:38

Nekem sem volt szülésznőm.

De érdekes nőcit fogtam ki,met a szülés végén magát dicsérte, hogy az ő segítsége nélkül....

ÉS mivel nem tudtam, akartam neki lóvét adni másnap már nem is kösznönt a folyosón. :P


Én a fogadott dokimnak csak 30at adtam,és kedves volt kontrolon is.Ő nem volt pénzfüggő.

Míg annó a szobatársam dokija 80at mondott!!!!neki,és rá sem nézett érte.Hát igen,megérte neki nem??

13. 864c5534c9 (válaszként erre: 12. - Dittti)
2010. aug. 22. 20:56

A nőgyógyászom ott volt a szülésnél is.

Megkérdeztem tőle cirka a 3. találkozáskor, s elvállalta.

De ő nincs non-stop mellettünk. Hozzám is be-benézett, hogy hogyan tágulok, meg ilyesmi, s a végén volt ott igazán...


Majd a védőnő is úgyis rákérdez, hogy fogadott dokid lesz-e, mert ráírják a kiskönyvre.

A kórházban is, mikor szülni mentem, rögtön erre kérdeztek rá.

Nekem nem volt szülésznőm, szóval nem volt fogadott, de nem hiányoltam.

12. Dittti
2010. aug. 22. 20:06
Minden infót szívesen fogadok. A magándoki mellett gondolom nem jártál, jártatok még más helyre is. Hanem minden nála bonyolódott le?! Szüléshez is megfogadtátok? Vagy azt nem vállalják?Én még 1 éve lakok itt, kíváncsi vagyok és nyitott minden megoldásra :-)
2010. aug. 22. 18:39

szia igen pápáról mentünk át hát a második és a harmadik babánkkal már éppen hogy csak átértünk de azért ment


ha még nics orvosod akkor ne is fogadj szerintem, a szülésznő untig elég annyira jók hogy ....


azt tudok ajánlani ha gondolod

2010. aug. 22. 17:56

Ja, és nőgyógyászt is a neten kerestem. Van győri barinőm, de őt hiába kérdeztem, mert a nőgyógyászát nem ajánlotta nekem.

Én a neten aztán Dr. Dúcz Renére találtam. Ő idősebb, főorvos. Magánrendelésére jártam.

Olyan magának való, de rendes volt. :)


Amúgy 5 éve lakom Győrben...

9. 864c5534c9 (válaszként erre: 7. - Dittti)
2010. aug. 22. 17:54

Én sem győri vagyok "eredetileg".

Nekem a nőgyógyászom segített védőnőt találni (szóltam, hogy nem idevalósi voltam, így nemtom hol keressem).

Minden körzetnek megvan a saját védőnője.

A dokidnak szóljál, s ő segít...:DDD

2010. aug. 22. 13:25

Nekem a dokim nagyon kedves, rendes,figyelmes,érti a dolgát és nem pénzéhes.

És fiatal, helyes pasi. :DD

Csak ajánlani tudom.Maszekba jártam hozzá havonta csak 1szer kellett menni.Alkalmanként 5öt kért.

uh-ot a kórházba csinált,nem pénzért, de nagyon nagy figyelemmel, és mivel megbeszéltük mikor menjek, én voltam az első.:)

Dr Mika Péternek hívják.A telefonsszáma rajta van a kórház honlapján.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook