Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik fórum

Győri kismamik (beszélgetős fórum)


217. Nita081 (válaszként erre: 216. - Dittti)
2010. okt. 20. 07:48

Sziasztok!

A tornával kapcsolatban: jó volt, de azért másra számítottam. Igazából a legtöbb nyújtó gyakorlatokra épül, (ami még volt, labdán, gumiszalaggal dolgoztunk a kézre, majd lábizom, farizom erősítés ) a gátizmot is dolgoztattuk, bár ezt nem tudom, hogy jól csináltam e így fogalmam sincs, hogy azt csináltam, amit kellett volna:-D

De összességében jó volt, kicsit el is fáradtam a végére. Úgy döntöttem, hogy még egy kétszer elmegyek, aztán úgyis novemberben lesz szülésfelkészítő, abban meg 8 ingyen óra van. (a védőnő említette)arra is kíváncsi leszek. De így hogy már tudom, hogy milyen a kismamatorna, az én véleményem, hogy számomra jobban esik egy fél órás séta a jó levegőn.

216. Dittti
2010. okt. 19. 17:47

Helló Lányok!


Jó tornát nektek mára. Mira örülök, hogy kisfiú lesz :) Mi is nagyon arra vágyunk Apával.

Zsuzsi: szeretettel várunk ill látunk itt téged is :)


majd meséljetek milyen volt a torna.

215. Mira81
2010. okt. 19. 13:42
Remélem, hogy nem lesztek!! És hozd a Picurt is nyugodtan, lesznek ott még rajta kívül is gyerekek!!!
214. 3c222e9534 (válaszként erre: 212. - Mira81)
2010. okt. 19. 13:31

Köszönöm szépen. :)


Látom, milyen sok a kismama. :)


Mi is szeretnénk 2. babát,de egy kicsit később.

HA nem leszünk kórházban, akkor elmegyünk. Köszönjük a meghívást.

213. Nita081
2010. okt. 19. 12:24

Ok, köszönöm az infót, akkor nyolcra oda megyünk apával, remélem nálunk is megmutatja, hogy mi van a kis lába közt.:-)és remélem minden rendben lesz.


Én is megüzentem a számom:-)

212. Mira81
2010. okt. 19. 12:07

Szia Zsuzsi! Persze, gyere sokszor, van talink is, ha van kedved, időd, sok szeretettel várunk arra is. November 5-én délután 4-kor (ha jól tudom) a Mekis kávézóban!


Nita! Szerintem ez az ultrahang dolog totál lutri. Mi is 8-ra mentünk, de előre vették azokat, akik az osztályról jöttek, nyilván sürgős volt, akkor előttünk voltak az első genetikai UH-sok is, szóval szerintem a sorszámod előtt kettővel szólj csak a dokinak, mert abszolút kiszámíthatatlan. Nyugodtan menj azért oda 8-ra, előbb semmiképp se!!! Sorszámot mindenképp kell húznod, akár hívod a dokid, akár nem, mert regisztrál a rendszer.

Mi a Papp Gábor doktor úrnál voltunk, bár nem ő az orvosom, de ő volt épp bent. Egy tündér volt, mondjuk a Párom ismeri is régóta, lehet csak ezért.... :) Adott 3 fotót is :D


Akkor igyekszem odaérni, de azért priviben megírom a telószámom, jó?


:-x

211. Nita081
2010. okt. 19. 11:44
bocsi elírtam, szóval nyolcra oda megyek az jó? Vagy előbb érdemes?
210. Nita081
2010. okt. 19. 11:43

Jaj Mira nagyon örülök neked, és hogy megérezted, hogy kisfiú :-)

Jaj már én is úgy várom.

Annyit kérdezhetek tőled, hogy Te hányra mentél oda Uh-ra? nekem elvileg üzennem kell a dokinak, ha ott vagyok, de így is húznom kell sorszámot? én nyolcra órára oda megyek, úgy gondoltam. ??


Ok majd én is nagyon figyellek, lehet én előbb odaérek, akkor meg én fogok össze vissza mászkálni, na az meg én leszek:-)) akkor a bejáratnál várjuk egymást! :-)

2010. okt. 19. 11:30

Sziasztok!


Még tavaly voltam ezen a fórumon oldalon, aztán 1 éve megszültem s azóta keveset voltunk itthon.


Bekapcsolódhatok a beszélgetéseitekbe?

208. Mira81
2010. okt. 19. 11:19

Sziasztok!!!!


Két és fél órát vártunk a kórházban, de megérte :D

Kisfiú!!!!!! Apa el is sírta magát, én meg annyira koncentráltam a dokira, hogy majdnem elszalasztottam, mikor mutatta a kis kukacát :D


Nita, szerintem odaérek, legalábbis remélem, majd nagyon figyellek :))) ha valaki össze-vissza mászkálna ott, akkor az én vagyok :)

207. Nita081
2010. okt. 19. 09:58

Milup: Hát akkor tényleg be babásodik a család:-)


Mira: fél hatkor a Kardirex előtt neked jó?

2010. okt. 19. 07:44

Hello csajok!

Örülök, hogy mindenki jól van!!:DDDD


Sógornőm okt. 19.-re van kiírva, úgyhogy nemsokára meglátjuk a bébikét...Izgulok érte!!!Kislányt mondtak amúgy végig neki...


A hugom pedig jan. 23.-ra van kiírva...


Így most a családunkban is bébidömping van..;D

205. Dittti
2010. okt. 18. 19:25

Hali Csajok!


holnapra jó tornát nektek :) Én usziba készülök járni, egy havi bérlet 10.500 Ft, iszonyat árak vannak. Már-már luxus :)

Mira feltétlen írd meg, kik is van a pocakban :) izgatottan várjuk. Én is nagyon kíváncsi vagyok a sajátunkra is nagyon.

Nekünk holnap védőnő, megyünk a 12 hetes vérvétel eredményeiért.


Na akkor majd holnap.....:)

puszi

204. Nita081 (válaszként erre: 203. - Mira81)
2010. okt. 18. 19:03

De jó ...:-) Én csak pénteken megyek, de még olyan messze van.

Biztos minden rendben lesz! puszi

203. Mira81
2010. okt. 18. 18:36
Hú, holnap megyünk a második genetikai ultrahangra, nagyon izgatottak vagyunk, kiderül-e a kis pocaklakó neme :) Remélem holnap délelőtt már meg tudom írni :D
202. Nita081
2010. okt. 18. 11:57

Szia Mira!:)


Örülök, hogy már jobban érzed magad.


Andy még kérdéses, hogy jön, még nem jelzett vissza, hogy jó neki a holnapi nap(de remélem hogy igen) én mindenképp el szeretnék menni.

Holnap majd írok, hogy hol és mikor találkozzunk.


Holnap 18 órakor kezdődik a torna a Kardirexbe! Ha valaki még csatlakozna hozzánk itt a fórumról, szeretettel várjuk:-)

201. Mira81
2010. okt. 18. 07:55

Hello Lányok!


Holnap akkor jöttök a tornára? Én egy kicsit berekedtem a hétvégén (szerencsére még hőemelkedésem se volt), úgyhogy pihengettem és teáztam, remélem nem betegszem le jobban, mondjuk mára klasszisokkal jobban érzem magam.

Én már készülök, nagyon jót tenne a mozgás. Majd írjátok meg, mikor és hol találkozzunk.

Szép napot Nektek!

200. Dittti
2010. okt. 15. 11:26
Igyekszem akkor türelmesen "átrendeződni"... tapasztalatlan vagyok még, majd mire az ötödiket szülöm, zsigerből megy majd minden :)))
199. 864c5534c9 (válaszként erre: 196. - Dittti)
2010. okt. 15. 06:36

Igen, most kezd a szervezeted ott bent átrendeződni, s hát minden nyomódik erre-arra, így néhány kellemetlen dologgal jár...

De nem fogod mindig érezni...


Mikor anno eljártam szülésfelkészítőre, ott láttam egy rajzot arról, hogy hogyan rendeződnek átt a belső szerveink, hogy elférjen a baba. Háááát, ilyesztő volt....

;D

198. Nita081 (válaszként erre: 194. - Mira81)
2010. okt. 14. 17:40
Nagyon szívesen:) örülök, hogy jó lett az eredményed:)
197. Mira81
2010. okt. 14. 16:36

Ditti, semmi sem ciki, nyugi!!!

És amiatt is nyugi, hogy ez nem jelent semmi rosszat, nő a babád :D, vele együtt a méhed. Én ugyanígy vagyok, és a 12.-13. hét környékén volt nálam is a nagy ugrás, de majd figyeld me a 15.-16. hetet. Egyébként először én is megijedtem, mindent elképzeltem, mitől lehet, de az orvos mondta, hogy a méh növekedése ugye azzal is jár, hogy a beleket teljesen átrendezi, kiszorítja az addigi helyükről. Szóval ez nem rossz, pár nap és elmúlik. De én még fokozni is tudom :D nekem a farcsontom is úgy fáj ilyenkor, hogy ülni alig bírok, és az is ettől van.


Sokat nőnek ám ezek a kis babszemek napok, hetek alatt :))

Gratula a jó eredményhez, és ne aggódj, ezt a tesztet sokkal-sokkal megbízhatóbbnak tartják, mint az AFP-t.


:-x

196. Dittti
2010. okt. 14. 15:55

Megjött az eredmény, negatív down teszt :)...hurrá :) Reméljük minden rendben lesz később is!!


Ma sütöttünk házi pizzát és ahogy ettem ráharapta egy üvegdarabkára. Nem tudom hogy került bele, de nagyon félek, hogy le is nyeltem belőle. Akkor tényleg kiszaladok a világból...nem tudom mi tévő lennék, nagyon megijedtem.


Tegnap este meglátogatott róka rudi is, nem gondoltam, hogy a 13 héten fogunk találkozni, de mégis. Borzalmas volt.


És ami elég ciki kérdés, de muszáj feltennem, mert nem tudom okát: napok óta nyomó érzést érzek odalent (végbél) [áh de ciki na] mintha folyton wc-re kellene mennem. Hol előjön az érzés hol elmúlik. Nincs egyéb tünet, de olyan kellemetlen, főleg mert nem értem miért van ez. Kb 4 napja kezdődött. 13 hetesen olyan dolgokat produkál a testem, kezdek berezelni a későbbiektől. Valakinek valami tapasztalat, tanács..nagyon jól jönne Lányok.

195. Dittti
2010. okt. 14. 13:15

Hellóka!


örülök, hogy mindenkinél minden a legnagyobb rendben. Andyéknál ezek szerint kiteljesedik a férfiuralom :) Mi sem bánnánk apával, ha így lenne, de még messze állunk attól, hogy megmutassa magát :) Nekem még most sem jött a down szűrésről eredmény, kezdek megijedni. emailben várnám. Majd kedden megyek a védőnőhöz, akkor pedig azt hiszem elhozza a további vérvételek eredményét is.

Már kezdek izgulni.

puszi Lányok

194. Mira81
2010. okt. 14. 13:04

Andy!!! De jó :))) Gratulálok!! Mi is fiút gondolunk, de majd kiderül....

Nita! Nagyon köszönöm még egyszer ezen a fórumon is, hogy írtál, átvettem az AFP eredményt, szerencsére jó lett, nagyon boldog vagyok, nagy kő esett le a szívemről. Egyébként már múlt héten is mehettem volna, mert a dátum alapján már akkor is megérkezett, de mindegy.

Szóval köszi a segítséget!!

2010. okt. 14. 10:42

Kisfiunk lesz ismét:)

Minden a legnagyobb rendben a babyvel szuper jó volt látni újra:)

Tegnap már nemtudtam jönni ezért írok most!

Nita üdv itt is:))))

192. Nita081 (válaszként erre: 191. - Mira81)
2010. okt. 13. 13:58
Míra!írtam privit!
191. Mira81
2010. okt. 13. 11:55

Nita! Várunk szeretettel :))), gyere!!


Fent vagy iwiw-en, vagy facebook-on?

190. Nita081
2010. okt. 13. 07:14
Köszönöm, ott leszek :-)))
189. Dittti
2010. okt. 12. 20:38

Várunk Nita szeretettel :-)

November 5 péntek 16.00 (aki utánfutóval jön, késhet is :)

188. 864c5534c9 (válaszként erre: 187. - Nita081)
2010. okt. 12. 15:18

Szia!

Persze, gyere!

Nem én szervezem ám.;DDDD

Tán mondhatjuk, hogy közös"szervezés"...:DDDD

Küldöm az iwiw-nevem priviben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook