Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


491. Csillagkami (válaszként erre: 487. - Dike555)
2010. okt. 4. 21:57

dike555

Az első beültetésnél nagyon ideges voltam,mivel nem tudtam mire számíthatok.A másodikhoz viszont teljesen máshogy álltam hozzá.Nem izgultam,gondoltam úgyis úgy lesz ahogy lennie kell.Körösi dokiról csak jót mondhatok,maximálisan megbíztam benne.Beültetés után rendesen fel voltam fujódva,de ez teljesen normális.A hasam is szurkált néha,de engem valami megmagyarázhatatlan nyugalom szállt meg.Tudtam hogy most sikerülni fog.Lehet hogy csak a doki miatt éreztem ezt,mivel nagyon jó kezekben voltam.

490. e28c748947 (válaszként erre: 488. - Agnesung)
2010. okt. 4. 21:13
A legjobbakat kívánom Neked, teljes szívemből!!!
489. dike555
2010. okt. 4. 21:09
örülök,akkor hajrá,biztos jó kezekben leszel!
2010. okt. 4. 20:28

Sziasztok!

Ma volt a konzultaciom korosi doktorral, hat le a kalappal! Meg teljesen magamon kivul vagyok az uj dolgoktol amit hallottam. Szegeny 12 punkcioja volt ma ha jol ertettem , egy oras keses volt. Angolul tarsalgott az olasz ferjemmel es egy uj szemelyre szabott technikat fog majd nalunk alkalmazni.Meg sok vizsgalatunk folyamatban van az immuntesztek stb, de teljesen biztos kezekben erzem magam es a kovetkezo mensessel lehet majd kezdeni a stimulalast! Boldog vagyok!

487. dike555
2010. okt. 4. 17:14

én is bízom nagyon nagyon,és ma kimondottan olyan érzésem van h sikerül:))



drukk mindenkinek!!


csillag! esetleg az érzéseidről beszélhetnél, hányadik napon mit éreztél, volt e vmi különleges dolog!


és ne mondjátok lécci h ne hasonlítgassam magam, engem érdekel h ki h érzett és kész.

486. beacska28 (válaszként erre: 484. - KIS TIMI)
2010. okt. 4. 11:00
Köszönöm.Nem vagyok ideges,olyan nyugodt vagyok.Bizom nagyon!
2010. okt. 4. 08:41

Sziasztok!

Akit érdekel annak szívesen mesélek tapasztalataimról,élményeimről.

A legfontosabb ,hogy NEM SZABAD görcsölni,idegeskedni beültetés előtt,mert az csak árthat.Tudom nem könnyű,de nyugodtnak kell maradni.Én pl. úgy álltam hozzá mindha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne,és elmondhatom,hogy egy gyönyörű kislány anyukája vagyok.Úgyhogy mindenkinek kitartást és sok sikert kívánok!!! Ja és nyugi!!!!!!:)

2010. okt. 3. 23:22

Beácska!!

Drukkolok,minden oké lesz.

483. dike555
2010. okt. 3. 20:50

beacska! nagyon szorítok!


csajok! eszméletlen nagy a hasam, annyira fel vagyok fújódva, v nem tom, de már 3-4 napja.nem tom mitől, de már levegőt is nehezen veszek. vkinél volt ilyen et után?

2010. okt. 3. 18:59

Sziasztok!

Én holnap megyek a Kőrösihez inseminációra.Kérlek szoritsatok nekem.

2010. okt. 2. 08:36

Szia Dike!

Egyél minél több rostos gyümölcsöt, pl. körtét, barackot,szilvát,befőttet, vagy ha tudsz szerezni házi szilvalekvárt.Ezek segítik az emésztést és lesz székleted!És ne stresszelj, minden rendben lesz!

480. e28c748947 (válaszként erre: 473. - Dike555)
2010. okt. 1. 20:43

Szia Dike

Nekem az a tanács vált be, hogy éljem az életem ugyanúgy, csak annak tudatában, hogy terhes vagyok.Sztem, ha neked nem fűztek hozzá semmit, akkor hiszem, hogy ez nálad is be fog válni.Szépen, kényelmesen, lassított üzemmódban, de majd mindent lehet csinálni.DRUKKKKKKKK

479. dike555
2010. okt. 1. 18:26

szia Pehuju! mikor volt a konzi? örülök h jók az élményeid!drukkkk nekem nem volt histerom.


lányok! már vagy 4-5 napja nem volt székletem...annyira rossz. szerintetek mitől? mit lehetne szedni h legyen?még a kávétól se reggel.semmi melyik gyógyszer foghat meg? femibiont is már leszívás óta nem is szedtem,mióta csak folsavat irt fel a doki.

2010. okt. 1. 18:21

Szia!Nekem volt histereskopiám,simán ment semmi panaszom nem volt.Örülök,hogy pozitív a véleményed,szerintem is fantasztikus orvos,és EMBER.Sok sikert.

Dike!Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

477. PeHuJu
2010. okt. 1. 16:20

Sziasztok,

először is Dike szorítok!!! és csak nyugodtan! Mi még csak most kezdtünk Győrben, nagyon pozitív volt a konzultáció utáni állapotunk. Kőrösi doktor úr rengeteg új információt mondott, amit eddig nem tudtunk, és ami a dühítő ,h. a BMC-ben 10-ed annyira sem foglalkoztak velünk (ahol mellesleg eddig 3 insem és 2 lombikunk volt)! Valamelyikőtöknek volt már histeroskopiája itt Győrben?

2010. okt. 1. 13:22

Beültetés előtt is volt folyadék, a Boga doktor akkor azt mondta, hogy elhalasszuk a beültetést. De aztán mégis nekiállt,mert kifolyt a méhemből. Lehet, hogy utána még termelődött.

Nekem petefészek elkötést javasolt,így talán majd megoldódik ez a probléma.

475. dike555
2010. okt. 1. 13:05
köszi!!!
2010. okt. 1. 12:18

Szia!

Nekem Kőrösi doktor semmi fekvést nem tanácsolt,csak az első napra,azt tedd amit neked mondtak.Nem ettől sikerül,vagy nem.Minden oké lesz,nyugi.

473. dike555
2010. okt. 1. 09:31
ti mennyit feküdtetek intenzíven?azaza csak kajálni,meg wcre keltetek fel.én nem bírok.ma már elmennék fodrászhoz, az egy 45 perc ülőhelyzet.nem festetni.szabad?meg szombat este már sétálhatok?
472. e28c748947 (válaszként erre: 469. - Sziszi0318)
2010. szept. 30. 21:41

Szia Sziszi!

Nekem ezt akkor látta a Kőrössi Doktor mikor megbeszéltük, hogy mikor lesz a punkció.Tehát a stimulálástól kaptam és növögetett a tüszőkkel együtt.Azt mondta, ha jövök megnézi, mert ha még mindig van, akkor köv ciklusba kapom csak vissza a babikat.Aztán punkció után egyszer csak távozott.

2010. szept. 30. 16:40
Punkció és beültetés előtt is volt folyadék
470. dike555
2010. szept. 30. 16:34
sziszi! ja bocsi! és azt ő utólag mondta meg h folyadék van volt,vagy már a punkciókor,vagy et-nél?
2010. szept. 30. 16:28

Eddig is a Bogához jártunk Győrbe,tényleg nagyon aranyos.Sajnos a folyadékkal nem tudott eddig semmit kezdeni.

pojcsika! Nálad csináltak valamit, hogy ne legyen folyadékod vagy csak magától megszűnt?


dike555! Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön! Pihenj sokat!

468. dike555
2010. szept. 30. 15:24

maci! köszi megjött!!!!!


sziszi! nagyon rendes ember a Boga!hol volt eddig lombikod?mitől volt folyadék?mikor vették azt észre?



egy 7 és egy 8 sejtes picurkát kaptam vissza! és egy 7 sejtes lett lefagyasztva! próbálok pihenni:))


köszi a drukkokat! okt 12 vérvétel, h sikerült e.

467. e28c748947 (válaszként erre: 466. - Sziszi0318)
2010. szept. 30. 14:40

Szia Sziszi

Újabb stimulálás jön?Nekem is volt az első punkció után folyadékom.Drukkolok neked!!!

2010. szept. 30. 06:43
Sziasztok! Én még csak most regisztráltam. Én is hasonló cipőben járok. Túl vagyok már méhenkívüli terhességen,bal petefészek eltávolításon és 3 lombikon. Sajnos egyik lombik sem sikerült, mert mindig folyadék van a méhemben.Így nem tud megtapadni az embrió. Okt.20.-án megyünk a Boga doktorhoz. Nagyon félek.
465. maci 30
2010. szept. 29. 20:41
Igen, mär tegnap de. feladtam, azt hittem mär ma odaöer, de holnapra biztosan ott lesz. Egy kalappal kivänok, es pihenj sokat, olvasgass.
464. dike555
2010. szept. 29. 19:08
én se értettem...de kértem a 3.fagyasztását.
463. naca71
2010. szept. 29. 19:07
Drukkolok Neked, a sikerhez 1 is elég...tudod, de Neked 2 lesz...mármint beültetve! A harmadikat nem értem, mert ha annyira életképtelennek ítélték meg, akkor hogy jött egyáltalán szóba a fagyasztás? Egyáltalán, miért nem tudják azt is visszahelyezni? Kicsit magas ez Nekem, mert ahová én jártam, ott 3-at szoktak visszarakni, most akkor nem mindegy Nekik, hogy megsemmisítik, vagy adnak egy esélyt az "apróságnak" és Ő is megy a többiek után...?
462. dike555
2010. szept. 29. 16:23

csajok! a biológus kicsit félreérthetően beszélt, amiért elnézést is kért utólag.nem az volt a kérdése h a 3.at is beültessük e hanem h a 3.at lefagyasszuk, v megsemmisítsék.


igy maradt a 2 apróság,holnap 10kor lesz a beülti.kérnék még drukkot h még tovább osztódjanak,még több sejtesek legyenek!


maci! jelentkezz elküldted a gélt?mikor?mert ha nem jön meg 1ig.akkor holnap még kitudom váltani Győrbe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook