Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


1541. agnesung
2011. febr. 27. 09:44
Igazatok van visszaolvastam amit elozoleg irtam teljesen felre lehet erteni most jol osszekavartalak benneteket. Latszik hogy nem tudok mar magyarul 12 eve kulfoldon elek. En egy sikertelen lombik utani kovetkezo honapban akartam menni fagyasztott ET re es azt mondtak hogy el kell telni 3 honapnak hogy tb tamogatott legyen. De mivel hogy en nem akarok elveszteni egy tb tamogatast igy kifizetem az ET fagyasztottat es ha nem sikerul azonnal folytatni szeretnem egy tb tamogatott lombikkal remelem jol fejeztem ki magam.
1540. agnesung (válaszként erre: 1536. - Ketlin)
2011. febr. 27. 09:36
Szia lehet hogy rosszul fogalmaztam bocsanatot kerek en ugyanazt akartam irni amit te. Lehet hogy rosszul emlekszem de mintha nekem 80.000 ft-ot mondtak lehet hogy csak 50 nem emlekszem jol. AZ 5 tb tamogatottbol leveszik az igaz, de pl. nekem hogy mar kulfoldon is volt 6 sikertelen lombikom inkabb kifizetem a fagyasztott ET-t minthogy varjak 3 honapot vagy elpazaroljak egy tb tamogatast. Nekem nagyon nehez volt bekerulni idopontot kerni honapokig telefonaltam.
1539. andika05 (válaszként erre: 1534. - Agnesung)
2011. febr. 26. 22:30
Nekem is volt fagyis Et és nem kellett érte fizetni semmit!
1538. mart81 (válaszként erre: 1536. - Ketlin)
2011. febr. 26. 22:13

Szia!

Nekem is lett volna fagyasztott et. Úgy működika dolgog, hogy ha tb támogatásra kéred, akkor 1 alkalmat elvesznek és neked a beavatkozás semmibe se kerül, csak a tisztasági vizsgálatért kell fizetni, ami 2.000 ft. Ha azt kéred, hogy ne a tb fizesse, akkor nem vesznek el lehetőséget, hanem az et 50.000 ft + a vérvételért és az ulatrahangért kell fizetni, nekünk az egész 78.500 ft lett volna. Én úgy gondolom, ha van olyan embrió ami már több sejtes, akkor már megéri lefagyasztani és bevállalni,hogy mi fizessük a beültit. Nekünk külön felhívták erre a figyelmünket Boga doltor és a recepciós is, hogy jól gondoljuk meg, mert még az elején vagyunk. Sajnos az injekció is egy hónapban többe kerül, mint a fagyasztott beülti. És a vége felé az ember már mindenbe kapaszkodik. Én nagyon örülnék neki, ha lenne lefagyasztott embriónk, ami egy újabb lehetőség lenne.

1537. Ketlin
2011. febr. 26. 21:52

Annyi kérdésem van K.-Dr.hoz, felírhatom?

Nem fog haragudni?

1536. Ketlin
2011. febr. 26. 21:50

Sziasztok!

Agnesung!

Ez nagyon meglep, amit a FET-ről írsz.

Ahová eddig jártam lombikra (meg hallomásból is úgy tudom) más intézményekben is úgy működik, hogy a FET lehet Tb. támogatott, ez esetben leveszik az 5-ből, de így "ingyen" van.

Amikor nem veszik le az 5-ből és ki kell fizetni, az 50.000 FT mindenhol.

Ezt nem okoskodásból írom, hanem engem is érdekel, hiszen érintett lehetek ebben is.

Ha ez így van, akkor nem kérek fagyasztást, vagy ott ezt sem lehet eldönteni? Gondolom azért is fiztek, mint máshol. Az ott mennyi a fagyasztás? 20.000 FT volt Sz.-en !

Kezdek elkeseredni, mert nekünk nincs ennyi pénzünk, ha ez tényleg így van :(

Kérlek írj, ha tudsz biztosat!

Köszönöm előre is!

1535. gigi34 (válaszként erre: 1534. - Agnesung)
2011. febr. 26. 20:21

Szia!


Köszi szépen az infót. Te a Kőrösihez jársz? Az mit jelent,hogy nehéz időpontot kérni, hónapok kérdése? Mi év vége felé gondolkozunk az újabb próbán, szted mennyivel előtte kérjünk időpontot?Ez azt jelenti,hogy az 5 támogatott kezelésből a fagyasztottnál is ugrik egy lehetőség?

1534. agnesung
2011. febr. 26. 19:26
Szia! Nekem most lesz fagyasztott ET marciusban. A lombiktol szamitott 3 honap utan tb tamogatott. Ezen belul fizetni kell erte nem emlekszem pontosan mennyi kb 80.000 ft. Mindenkeppen megbeszelesi idopontot kell kerni hozza erre egesz nehez bejutni sajnos. Nalam azt hiszem nem lesz semmi szuri. Mensi 10. napjan kell menni egy ultrahang es egy lh hormon vervetelre aztan ha az jo meg ebben a ciklusban felmelegitik es visszateszik csak utrot kapsz es huvelygelt.
1533. gigi34
2011. febr. 26. 17:31

Sziasztok Lányok!


Tudja valaki, hogy a fagyasztott ET-re mennyit kell várni Kőrösi dokinál? És milyen maga a procedúra?Gondolom nincs annyi szuri, mint sima lombiknál

Köszi előre is

1532. bóbita77 (válaszként erre: 1531. - Sis1984)
2011. febr. 26. 16:06
Jó a kérdés! Szerintem ha mész majd biopsziára, említsd meg a doktornak, hogy min filózol. Lehet, hogy azt mondja, hogy ártani nem fogsz vele. Bár ami inkább nem lenne gáz, az a természetes méhpempő. Az meg ugye horror áron van és nem is lehet mindenhol beszerezni. Attól függetlenül lehet, hogy lombik alatt meg fogom kockáztatni, mert inkább ettől nőjön a nyálkahártyám, mint a lórugás gyógyszerektől..
1531. sis1984 (válaszként erre: 1530. - Bóbita77)
2011. febr. 26. 14:54

Ez az igen, mi is ilyet szedunk.

En 6 hete szedem, 3 het utan volt ez az UH. Azert vigyazz,mert egy huzamban csak 6 hetig lehet szedni, utana 6 het szunet kell! En is most hagyom majd abba, meg van 3 napom hatra.

Utana meg nem tudom mit csinaljak, mert pont akkor kellene majd ujra szednem, amikor indulna a lombik...

1530. bóbita77 (válaszként erre: 1532. - Sis1984)
2011. febr. 26. 14:39
Sis, most vettem én is rajtad felbuzdulva ilyen kapszulát (Ginseng Royal Jelly-t vettem, remélem ez az). Most még nem kezdem el, mert holnap kell megjönnie, majd csak utána. Mennyi idő kell ahhoz (mióta szeded), hogy kifejtsen ilyen jó hatást, mint Neked?
1529. maci 30
2011. febr. 25. 12:49

Most beszéltem Pete Ilonával és ő mondta, hogy állítólag Sopronban is megcsinálják ezeket a vérvételeket, Miskolcról jár le egy orvos már több éve heti egyszer, aki ezt megcsinálja. Hétfőn elmegyek a körzetishez, aztán kérek beutalókat, meglátjuk, hogy milyen sokára kapok időpontot. Ha nagyon sokára adnak,akkor elmegyek Győrbe v. Pestre privát. Egyébként köszi a sok címet, sokat segítettetek. 2 nap alatt kikupáltam magam e témában.

Mart91- nekem már van egy kislányom, és ő a harmadik beültire jött össze, a második skiertelelen után kellett elmennem egy méhtükrözésre. Most pedig már volt 2 fagy. és egy lombik, amik sikertelenek voltak és ezért kell mennem immunológiai kivizsgálásra. Szerdán voltam megbeszélésen és ha megvannak az eredmények még egy megbeszélés és azt mondta Boga doki, hogy akkor el is indítja.

1528. ziziman (válaszként erre: 1519. - Monibakos)
2011. febr. 25. 10:49

Kedves Monibakos!


Szerintem a barátnőd írasson a férjével egy meghatalmazást is -bár lehet hülyeséget mondok - mert velünk úgy kezdtek az első konzultáción, hogy alá kellett mindkettőnknek írni egy nyilatkozatot. Persze lehet akkor a nyilatkozatot nem íratják alá csak legközelebb. Azt maximum meg lehet kérdezni Kaáliban név nélkül, hogy ilyen esetben mi van, azt nem kell mondani, hogy biztosan nem lesz ott a férj, csakhogy lehet, mert lehet megmondják milyen papírt kell vinni, kell-e nekik valami meghatalmazás... csakhogy nehogy az legyen, hogy azt mondják, hogy így nem csinálnak semmit... lehet nem jól gondolom...

1527. sis1984 (válaszként erre: 1525. - Mart81)
2011. febr. 25. 09:44
En is ezt szerettem volna, mar ugy menni Gyorbe, hogy megcsinaltatunk vizsgalatokat. A meddosegis dokim viszont lebeszelt, mert mindenkinek szemelyre szabottan irnak ki verveteleket. Igaza volt, nekem peldaul se IR, se liszterzekenyseg, se SHBG vervetelt nem irtak ki. Szerintem kerj konzira idopontot hamar, megmondjak mire van szukseg, aztan, ha ugyesen osszeszervezed, egy honap alatt be tudsz szerezni mindent.
1526. sis1984 (válaszként erre: 1515. - Maci 30)
2011. febr. 25. 09:40

Szio!

Nekem szerencsem van, debreceni vagyok, de nekem ugy fogalmazott B. doki, hogy jo helyrol jovunk, mert itt csinaljak ezt a legjobban az orszagban.

Ha valahova telefonalsz, mond,hogy meddosegi immunologiai kivizsgalasra mennel, nekem is kerdeztek a telefonban. Jo is, hogy elmondtam, mert ehgyomorra kellett menni az egyik miatt es idopontot se kellett kernem. En ide mentem: [link] Diagnosztika menupont, vizsgalatok reszlegek szerint es mindent megtalalsz.

1525. mart81 (válaszként erre: 1515. - Maci 30)
2011. febr. 24. 20:50

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy neked mikor lesz a beülti és mennyivel előbb kértél megbeszélésre időpontot. Ezen tanakodok, hogy mikor hívjam fel őket,mert gondolom tőlem is ilyen vizsgálatokat fognak kérni és időben meg szeetném csináltatni.

1524. agnesung (válaszként erre: 1522. - Monibakos)
2011. febr. 24. 18:29
Nekem a gyogyszerek nem hatottak a szervezetem nem reagalt rajuk vagyis a gombaolokre termeszetgyogyasz segitett e-mail-on keresztul rendeltem a termekeket es 3 honapi candida dieta. Marc.16an megyek gyorbe akkor lesz ultrahang vervetel es a didergoimet visszakapom ha tulelik!! Puszi!!
1523. csinosne (válaszként erre: 1515. - Maci 30)
2011. febr. 24. 18:26
Szia maci!Ha Debrecenbe mész a Klinikán 3 belgyógyászatra kell menni az immunológiára!Időpontot kell kérni és beutaló szükséges!Én is most csináltattam meg,6 kémcsőnyi vért vettek le!
1522. monibakos (válaszként erre: 1520. - Agnesung)
2011. febr. 24. 16:23
na...hogy sikerult megszabadulnod a candidatol? ez mar egy plusz lepes a sikerhez. majd irj mikor kezdtek, tujak neketk szoritani!puszi
1521. Bogica977
2011. febr. 24. 16:18

Monibakos


Szerintem menjen el nyugodtan egyedül is!!!

Tudod ,mennyit kell egy időpontra várni(((

Vigye el az össze papírját a férjnek is,és akkor szerintem nem lesz gond.

Sok sikert neki))

Neked meg nagyon jó mocorgás figyelést)))

1520. agnesung
2011. febr. 24. 16:16

Szia Moni!


Szerintem nem baj. Megertoek lesznek. Eloszor ugyis fel fognak irni egy csomo vizsgalatot utana masodjara amikor visszaternek a vizsgalatokkal megbeszelesre akkor mar jo lesz ha ott lesz. Orulok hogy jol vagy kepzeld elmult a candida!

1519. monibakos
2011. febr. 24. 16:03

sziasztok lanyok! drukkolok mindenkinek, folyamatosan olvaslak titeket ugyhogy temaban vagyok. mi jol vagyunk, ma vagyunk 15+1 naposak, mar szepen gombolyodik a poci, na meg a hatsom is:))) mostmar nagyon varom hogy erezzem a babocimat mozogni; szolt a vedono hogy mostmar legyek figyelmes a fura erzesekre.

Egy kerdessel fordulok hozzatok. egy baratnom marcius 9-ediken menne a Boga dokihoz elso konzira csak kozben a ferjenek el kell utaznia. szerintetek baj ha ferj nelkul jelenik meg? mert azert le sem mondana az idopontot; tudjatok milyen konyu hozza jutni masikhoz!

1518. tutyus (válaszként erre: 1515. - Maci 30)
2011. febr. 24. 15:32
szia Dr Pete Ilona vegzi Gyorben nagyon profi oda mennek a kalisok tel szam 0036702893630 kb 5-6ezer a vizsgalat mond meg neki hogy kalis vagy es privatban mennel hozza; en mar masnap mehettem, sok sikert
1517. KIS TIMI (válaszként erre: 1515. - Maci 30)
2011. febr. 24. 12:55

Szia Maci!

Győrben nem csinálnak,tavaly én is Debrecenben végeztettem el,2hét altt kész volt TB támogatott.

Akkor próbáltam Móvárt,Szombathelyet ott sem végeztek.Sopront nem próbáltam.Bp-en az stenhegyi Géndiagnosztikai Kp-ba is végeznek,de nem tudom,hogy mindet tudnak -e végezni.Nézd meg a honlapot,vagy hívd fel árat is mondanak.Sok sikert.

1516. Bogica977
2011. febr. 24. 12:26

Maci


A Prolabort megkérdezheted esetleg.Ott nagyon sokféle vérvételes viizsgálatot csinálnak,és az van pesten is.

A honlapjukon van elérhetőség is.

De biztos van tb támogatott a közeletekben is!


Sok sikert és nagyon jó eredményeket Neked!!!

1515. maci 30
2011. febr. 24. 11:54

Lányok!

Segítség kellene! Komplett immunológiai vizsgálatot írt elő nekem Boga dr., de beutalóval csak Debrecenbe mehetek, vagy adott privát Bp.i klinikai címet. Nem volt valakinek már ilyenje, hogy esetleg közelebb nem-e csinálnak? Mondjuk Győrben, Szombathelyen, Sopronban? Azt sem tudom hol álljak neki keresgélni, mert csupa latin kifejezés van, és azt sem tudom hova tartozik, csak annyit, hogy belgyógyászat és vérvétellel kimutathatóak, hogy nem-e termel ellenanyagot a szervezetem?

2011. febr. 23. 20:50

Sziasztok!

Hát nem mondták meg telefonon az eredményt,pedig tudom,hogy korábban mondták,hogy vissza lehet telefonálni az eredményért,ha nincs a vérvétel után megbeszélés előírva.Ezek szerint rosszul,emlékeztem.

1513. ziziman (válaszként erre: 1510. - Ibolya73o5)
2011. febr. 23. 15:17
Nekünk a spermiogramnál külön felhívták a figyelmünket, hogy ne is próbáljunk telefonálni, mert nem mondanak semmit, majd csak a konzultáción a K. dr. (Nekünk is volt HBA). Így most időpontért telefonálok, bár azt mondták hétfőn, hogy a héten már ne is próbálkozzak, mert szabin van Kőrösi dr. Azért lehet pénteken rájuk telefonálok... úgysem emlékszenek a nevekre.
1512. KIS TIMI (válaszként erre: 1510. - Ibolya73o5)
2011. febr. 23. 12:51
Lehet,megmondják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook