Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri Kaáli Intézet infók fórum

Győri Kaáli Intézet infók (beszélgetős fórum)


1391. nagynsylvi (válaszként erre: 1389. - EmmaDani)
2011. febr. 15. 11:01

Csak azért kérdeztem mert, el sem hiszem, kaptam időpontot. Boga dr.-nak volt egy szabad helye, amit kb. előttem 5perce mondtak le. :)

3héte próbálkozok, nap mint nap. :))

1390. e28c748947 (válaszként erre: 1389. - EmmaDani)
2011. febr. 15. 11:01

Sziasztok

csatlakozom EmmaDanihoz.Ez így van.És figyelemreméltó, hogy az ország másik végéből is egyre többen Őket választják!!!

1389. EmmaDani (válaszként erre: 1387. - Nagynsylvi)
2011. febr. 15. 10:57
Mind a kettő szuper! Kőrösi dr. a munkája megszállottja, kiváló hírű orvos, ő az akit egy bonyolult eset nem elriasztja, hanem kihívásnak tekinti azt.Nem véletlenül landolnak nála ország minden részéből a "nem tudunk tovább segíteni menjenek Kőrösi dr-hoz páciensek" K az orvos igazgató, ő választja meg a munkatársait, tehát biztos hogy Boga dr-t is, azért kérte fel kollégájának, mert megbízik a tudásában. Az évek folyamán biztos hogy sok tapasztalatot és tudást adott át Boga dr.-nak.
2011. febr. 15. 10:26

11 évet kellett várnom, hogy meghalljam a kisbabám szívhangját.Az UH-on látni ahogy mocorog!:)) Csodálatos érzés volt!:)) Sok csalódás és szenvedés végül meghozta gyümölcsét! Soha ne adjátok föl bármennyire nehéz végigcsinálni a kezeléseket. Sokszor én is a francba kívántam már a szurit.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!

2011. febr. 15. 09:51

Lányok!

A két orvos Körösi dr. és Boga dr. között van különbség? vagy mind a kettő egyformán szuper?

1386. Bogica977
2011. febr. 15. 09:02

Sis1984


Mi kaptunk és ha vonattal vagy busszal mész,akkor visszatéríti az OEP a 100%át.Ha ráírják,hogy tömegközlekedéssel nem javasolt,akkor mehetsz kocsival is,akkor 21 ft-ot adnak km-ként,de a legrövidebb tömegközlekedést számolják el.

Pl: Debrecen-Miskolc csak busszal tudsz menni a legrövidebb úton,az 125 km.

Ennyit fizetnek vissza.

Nem tudom,mert régebben volt egy olyan kitétel,hogy csak a hozzád legközelebb eső intézményhez adják ezt.Nekünk simán adtak,a recepciós csajoktól kellett kérni és a dokival kellett aláirattatni minden alkalommal,uttána tudod az OEP nek beküldeni.

Barátnőm Oestre járt,hiába volt közelebb is,ha kért,adtak neki is.

Szerintem csak kérni kell itt is,és lehet adnak akkor.

Mindent ki kell használni,amit csak lehet!!!!

Papolnak,hogy fogy a népesség(((

Bezzeg aki szülni szeretne,azokat meg nem támogatják jobban(((


Szép napot mindenkinek))

1385. Bogica977 (válaszként erre: 1384. - Sis1984)
2011. febr. 15. 08:57

Sziasztok)


Az a nagy helyzet,hogy mi is azon gondolkodunk de nagyon erősen,hogy intézményt váltunk((((

Gondolom sejtitek,hol vagyunk jelenleg(


Nekünk az én részemről csak uh volt meg hormonok,és természetesen "minden a legnagyobb rendben"!

Kicsit időhúzást érzek az orvosnál.Felettébb többen vannak most a külföldiek az intézményben és ez nagyon elszomorít.Lehet nincs semmi összefüggés,csak nekem az a fura,hogy olyan beavatkozásokat megcsináltattak,aminek semmi értelme nem volt,ha a doki szerint "csak " a mioma miatt kell várnunk.

Ez a beavatkozás előtt is ugyanott volt ahol most.Közben azért megüti az ember fülét ez-az(nagyon sokat vannak most ,és a tb ennyi volt erre a hónapra...)

Szóval most egyre több dolog van,ami miatt inkább vállalom az utazást,és megyünk oda,ha lesz időpont.Én is telefonálgatok már vagy 2 napja és semmi((((

De nem adom fel!


Köszi a segítségeket))


Emmadani: Nekem is ő az orvosom((

1384. sis1984 (válaszként erre: 1373. - Bogica977)
2011. febr. 15. 08:47

Szia!

Milyen utazasi hozzajarulas? nem is hallottam errol...

Nalunk is apagond van, Kaalis spermiogramot vittunk, meg egy rakas masik felet, nagyjabol masfel evre visszamenoleg lehet nyomonkovetni. Az utolso novemberi, igy kezdes elott Gyorben csinalnak ujat. Nekunk volt HBA tesztunk, spermium ellenes antitestek kimutatasa, tenyesztesek, andrologus szakvelemeny a szervek epsegerol, PCT. MAR tesztunk es hormonmeresunk nem volt, de nem is kertek, most kertek kromoszomavizsgalatot a ferjemtol is.


A miomat sajnos nem tudom.

1383. sis1984 (válaszként erre: 1372. - Ziziman)
2011. febr. 15. 08:42
Ez nagyon jo hir, remelem szepen sorba kovetkezunk utanuk :)
1382. sis1984 (válaszként erre: 1358. - Nagynsylvi)
2011. febr. 15. 08:40

Lassan kisbuszt lehetne inditani Debrecenbol :)

Mi is innen megyunk, meg vannak meg paran a kornyekrol. :)

1381. sis1984 (válaszként erre: 1339. - Ducsek)
2011. febr. 15. 08:38
En Karacsony utan kezdtem telefonalgatni naponta egyszer, mikor egy-egy elszolasbol kideult januar elejen, hogy napokon belul megkapjak a februari naptarat, naponta 2-3X telefonaltam, igy februar 8-ra lett idopontunk. Konzira delutanra osztanak be, igy akkor nem kell hajnal 2kor indulni :)
1380. Ducsek
2011. febr. 15. 08:37

Sziasztok Lányok!

Reggel is próbálkoztam a telózással, egyelőre eredménytelenül :-(( Ráadásul a recepciós hölgy, olyan végtelenül "kedves" volt ismét:-(

Szép napot mindenkinek!

1379. sis1984 (válaszként erre: 1333. - Ducsek)
2011. febr. 15. 08:35

Szia Ducsek!

Mi Db-bol mentunk at 2 sikertelen lombik utan Gyorbe, de az elso konzi utan azt mondom, nem banjuk meg. Hosszu az ut, de addig lehet nagyokat beszelgetni a paroddal :)

Nekunk sok vizsgalatot elfogadnak itthonrol, de majd spermiogramot, vervetelt, mini suctiont ok csinalnak, ahogy EmmaDani is irta. Megmondjak, hogy mihez ragaszkodnak ok, ennyi.

Nekunk a fonover meg annyit mondott, hogy minden vizsgalati eredmenynek egy even belulinek kell lennie. Igy most eppen az ANTSZ-es hepa es AIDS papirokert izgulunk :)

1378. sis1984
2011. febr. 15. 08:31
Hu lanyok rengeteget irtatok, olvasok vissza!
1377. EmmaDani (válaszként erre: 1372. - Ziziman)
2011. febr. 14. 22:05
Nagyon jó, hogy ez neked is erőt ad, ez nagyon fontos a lombiknál!
1376. Bogica977
2011. febr. 14. 20:34
Szia Ducsek))))
1375. Ducsek
2011. febr. 14. 20:19
Szia Bogica :-))))
1374. Bogica977
2011. febr. 14. 20:18

Aranyosak vagytok)) Már kaptam egy csomó jelet))

Majd idővel én is rájövök,mit és hol kell ezekkel csinálni)

1373. Bogica977
2011. febr. 14. 19:43

Sziasztok


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.Mennyi időre ,az majd kiderül.

Volt -e valaki közöttetek,akinek van miomája,és mégis engedték a lombikot?

Akik messziről jönnek,azoknak is adnak utazási hozzájárulást?

Mi miskolc mellett lakunk.

Ha férfi eredetű a meddőség,milyen vizsgálatokat csinálnak a lombik előtt?


Előre is köszi a segítséget)

1372. ziziman
2011. febr. 14. 19:06
Lányok! Képzeljétek a barátnőmnek most volt a második beültetése, ma voltak vérvételen, és eddig szuperjók az eredményei. Nem tudom mikortól lehet azt mondani, hogy sikerült, de azért én boldog vagyok már ettől is - ők is! :)
1371. ziziman (válaszként erre: 1358. - Nagynsylvi)
2011. febr. 14. 19:03
Szió! Nekem is nagyon sokat kellett várnom, október végétől telefonáltam, és januárban tudtak csak februárra időpontot adni. Tényleg érdemes folyamatosan naponta (akár 2x is) hívni őket!
1370. ziziman (válaszként erre: 1332. - Sis1984)
2011. febr. 14. 19:01
Sis1984: 10-én voltam, 2-re mentem.
1369. bóbita77
2011. febr. 14. 17:35

Atyaúristen csajok! Most jöttem fel, visszaolvastam. Ezt a sok szörnyűséget! Ez az időpont-mizéria katasztrófa!

Ducsek, legyél nagyon szorgalmas! Komolyan! És főleg pofátlan!!!

EmmaDani: Ez a sztori nagyon durva! Nem hiszem el, hogy ilyen létezik! Csak félve kérdem magamban: senki nem küld Kaáli Géza bácsinak országos jelentést néha, hogy melyik intézete mennyire sikeres? És ha küldenek, nem kérdezi meg magában, hogy mi az oka annak, hogy mindenki eljön Debrecenből Győrbe?... De én nem értek hozzá, ha értenék, nem itt fórumoznék... Le vagyok hidalva teljesen!

1368. EmmaDani (válaszként erre: 1350. - Ducsek)
2011. febr. 14. 16:06
Ha a lombik lesz nálatok az indokolt a HSG miatt már nem is kell aggódnod.
1367. EmmaDani (válaszként erre: 1347. - Ducsek)
2011. febr. 14. 15:57

Az egyik legfontosabb dolgot nem, azt hogy hova, milyen körülmények közé ültetik be az embriókat. Nos, súlyos férfi eredetű meddőséggel mentek Debibe. Alaphormon vv. és sima uh voltak csak nekik, a női oldalon.Se egy méhtükrözés se egy hastükrözés, Hsg ami ugye nem fontos, ha csak lombikkal lehet babád. 2 sikertelen után irány

Győr Kőrösi dr. dobott egy hátast a papírjaik átnézése során, hogy ez sem volt, az sem volt hát akkor mi volt női oldalon vizsgálva. Amit Debiben szép vastag méhnyálkahártyának láttak és agyba főbe dicsértek, arról Győrben kiderült, hogy egy polipokkal teli nyálkahártya.Tehát a polipokba kellett volna az embrióknak beágyazódni. Agyrém. Kőrösi dr. maga végezte a polipok kipucolását, rengeteg volt. Utána kezdték a lombikot, ami ugyan nem sikerült, de legalább nem értelmetlen próba volt. Ez 2 hete derült ki és áprilisra már be is írták őket a következőre.Nagy szerencse.Ja, és a következő előtt még belekukkant a hasába hogy biztos ami biztos nem újultak e ki azok a rondaságok.

1366. nagynsylvi (válaszként erre: 1365. - Agnesung)
2011. febr. 14. 15:52
Köszönöm, remélem mihamrabb összejön egy időpont, utána meg....
1365. agnesung (válaszként erre: 1364. - Nagynsylvi)
2011. febr. 14. 15:48
Utana mar konnyebb. Ha tb-s vagy 3 havonta lehet menni lombikra. Es ha nem sikerul a lombik es van fagyasztott embriotok annak sok eselye van a megtapadasra.
2011. febr. 14. 15:41

De ha egyszer bejutunk, utána nem könnyebben megy?

Utána is mindig telefonálni kell az időpontokért, vagy az hogy van utána?

1363. agnesung
2011. febr. 14. 15:34
Lanyok en februar 8 an voltam konzultacion nemreg. Delutan 2kor marcius 4ere adtak idopontot. Az idopontok nagyon hamar elfogynak. Talan egy felora alatt. Nem tudjak megmondani hogy mikor lesz ujra idopont azt csak az orvosok tudjak. De probalkozni kell.
1362. Ducsek (válaszként erre: 1360. - Nagynsylvi)
2011. febr. 14. 15:24
Elhiszem, hogy nagyon nehéz.Én néha nagyon el/belefáradok.De menni kell tovább!!!!Fel a fejjel!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook