Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyömrői Tófürdő babával? fórum

Gyömrői Tófürdő babával? (beszélgetős fórum)


9. andi31 (válaszként erre: 8. - E90f71cc77)
2012. júl. 9. 19:47

Sziasztok

Az évi 1 biztos, nem tudom hogy azon túl tisztítják-e valamilyen módon.

Igen sajnos 3 után sokan betódulnak, gondolj bele, helyieknek csak 250 Ft - az még egy népes családdal sem sok...

Mi inkább megyünk reggel és kora délután távozunk.

2012. júl. 9. 12:49

Sziasztok!

Mi tegnap voltunk ott egész nap 2 gyermekemmel (7-- és 4,5 évesek). Nagyon tetszett nekünk. Nagyon szép, fás a hely. Sok a parkoló hely is. A belépők is kifizethető árban vannak. És majdnem egész napon az árnyékban voltunk. Hátul alacsony a víz, nyugodtan tudtak pancsolni a gyermekeim.

Egy, ami nem tetszett nekem. Délután 15 óra után (gondolom azért mert 50% a belépő) sok volt a roma család. Nem a származásuk miatt, hanem azt hogy ruhástól (gyerekek, nők és férfiak) fürödtek a vízben. Megkérdeztem a főfelügyeletet, miért nem szól nekik, mert nekem kellemetlen volt velük együtt a vízben lenni. Hiszen ez nem mosoda és talán nem illene a nyilvános helyen kimosni a ruhájukat és szaros gyermek bugyikat. Erre nekem a felügyelő azt mondta, hogy a roma nők a vallásuk miatt nem jöhetnek a vízbe a fürdőruhákban, Röhejes! 14 évesen szülni és kábítószerezni viszont lehet!

A kérdésem azt, hogy (talán tudja valaki) mennyire gyakran tisztítják a tavat? Mert szerintem évente 1 x szer, amikor annyian megfordulnak ott 1 nap alatt, ez túl kevés lenne. Előre köszönöm szépen mindenkit a válaszukat.

2012. júl. 6. 22:11
Mindenkinek köszönöm a segítséget !
6. 8ffce0973f (válaszként erre: 5. - Andi31)
2012. júl. 6. 22:11
Köszönöm szépen. Ha eszembe jut még valami mindenképpen kereslek. :)
2012. júl. 6. 18:51

Szia riGatti,

Gyömrői vagyok és imádom a tavat :-)

Kérdéseidre válaszolva:

- fertőzés - ez egy természetes tó, minden télen kiszivattyúzzák a vizet és kitisztítják a tó medrét. Én jobban félnék a pesti strandoktól, ha már fertőzésekről beszélünk.

- szardíniás doboz: határozottan nem! Nem mondom hogy nincsenek, mert ez nem lenne igaz, viszont még mindig nem olyan mint mondjuk egy Palatinus. Tudsz fürdeni, úszni, pancsolni, és ha nem akarsz közvetlenül a partra ülni akkor találni fogsz jó, kevésbé zsúfolt helyeket.

- babamedence - na az nincs. A szélén pici a víz. Viszont van egy cuki játszótér a legkisebbeknek, igazi fa játékokkal.

- kevés árnyékos hely - ellenkezőleg! Körben hatalmas öreg fák vannak, van árnyékos hely bőven! Én sem bírom a napot mióta terhes vagyok, mi midig átmegyünk a hátsó részre (majd ha ott vagy látod hogy mire gondolok), ott felmész egy pici dombon, és ott teljes árnyék van - plusz kevesen vannak mert a sok napimádó lent marad a víz mellett közvetlenül.

Ha van még kérdésed írj rám akár priviben is, szívesen válaszolok.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 8ffce0973f)
2012. júl. 6. 16:46

Azt nem hinném, hogy összeszed valami fertőzést, legalábbis nem nagyobb ennek a veszélye, mint máshol.

Az tény, hogy sokan vannak, medence nincs, és nem túl sok az árnyék.

Pár órára mennétek? Mert gondolom nem egész napra akartok kimenni a gyerekkel.

Van egy jó bár benyúlva a tóba, vízibicikli, sportszerek stb.

Amúgy igen, ez egy természetes tó.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 8ffce0973f)
2012. júl. 6. 16:22

Szia! Annyit tudok, hgy termeszetes tavacska es tavaly mikor ott jartam, tisztanak tunt. En kismama vagyok es sogornom az egy eves kisfiat vitte a minap hasonlo vizhez.

Ahogy belelepsz,asszem teridig er es valoban nem tul sok az arnyekos resz. Haaaat, pici babakat nem magyon lattam ott anno, de az s lehet,hogy nagyon elvezni fogja...

2012. júl. 6. 16:20
Tapasztalatom nincs, de ha veszel egy kis medencét a babának, viszel napernyőt és mindannyian jól érezhetitek magatokat.
2012. júl. 6. 15:47

Sziasztok. El lettünk hívva vasárnap Gyömrőre fürcsizni egyet, és vinnénk a 11 hónapos gyerkőcünket is.

Aggályaim:

- összeszed valami fertőzést

- szardíniás doboz effektus

- nincs babamedence

- kevés árnyékos hely

Ha jól látom ez egy természetes tavacska? Vagy hogy kell elképzelni. 3 - 4 éves koromban jártam ott, de csak arra emlékszem, hogy anyukám fog a kezében, mert nem ér le a lábam. :)

Valaki, valamiféle tapasztalattal hozzá tudna szólni a dologhoz?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook