Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


2012. márc. 7. 14:19

Prod, te kerted az oszi idopontot vagy ez volt a soron kovetkezo szabad hely?


Prod, Zsu, tobbiek .... penteken egy tali? Beszelgetes, kv mellett?


Berni

80. prod
2012. márc. 7. 12:56

Februárban voltam a konzultáción. Őszre van időpontom a műtétre, addig meg kell csináltatnom az előzetes vizsgálatokat. (EKG, szív és hasi ultrahang, gyomortükrözés, vérkép, vizeletvizsgálat, légzésfunkció).

A műtét előtt 1 héttel kell Veszprémben jelentkeznem a vizsgálati eredményekkel. Ekkor végzi el az altatóorvos az állapotfelmérést.

És ha minden rendben, akkor 1 hét múlva műtenek és a műtét után 1 héttel engednek haza.

Részletes leírást kaptam, hogy mi fog történni a műtét utáni napokban.

79. prod (válaszként erre: 78. - Zsú1965)
2012. márc. 7. 12:51
Zsú965: küldtem privát üzenetet.
78. Zsú1965 (válaszként erre: 76. - Prod)
2012. márc. 7. 12:29
Mesélj egy kicsit többet, légyszives. Mikor voltál az elsőn, mi történt, és mikorra van időpontod a műtétre?
77. Zsú1965 (válaszként erre: 75. - Bernibej)
2012. márc. 7. 12:28
Én is benne vagyok. Most úgylátom, Prod tart legelőrébb közülünk. Mivel május elején mi is túl leszünk a konzultáción, azidőtájt lenne talán érdemes.
76. prod (válaszként erre: 75. - Bernibej)
2012. márc. 7. 12:20

Az ötlet nagyszerű.

Én mindenképpen benne lennék. Nekem már van időpontom a műtétre, illetve átestem egy nagyon részletes konzultáción. Nagyon jó lenne ha olyan is jönne, aki már túlesett rajta.

2012. márc. 7. 12:08

Sziasztok,

Latom kisse kiurult a forum miota kingi7 megkapta az informaciokat amiket szeretett volna. :)


Viszont nekem lenne egy otletem.

Van kedvetek szemelyesen talalkozni valahol Pesten? Mind osszegyulhetnenk akik gondolkoznak a bypasson vagy mar idopontot kaptak ra vagy akar mar at is estek rajta.


Szerintem sokkal tobben nezegetik ezt a forumot mint amennyien irnak bele es mas ilyen temaju magyar forumot nem is talaltam.


Ja, egyebkent idokozben en mar kertem es kaptam is idopontot az elso konzultaciora.


Berni

74. szárdof (válaszként erre: 59. - Gyöngyi63)
2012. márc. 3. 13:02

SZIA

DIÉTÁZNOM NEM KELLETT MERT ENNI SEM NAGYON TUDTAM AZ ELSŐ 2 HÓNAPBAN.MOST MÁR ÉDESSÉGET IS EHETEK,MERT ABBÓL IS CSAK KEVESET TUDOK ENNI.ÉN INZULINOZTAM MAGAM NAPI 200 EGYSÉGET ADTAM MAGAMNAK .EZ NAGYON NAGYON SOK MA MÁR SZINTE SEMMI NEM KELL.

ÉN NAGYON SZERENCSÉS VOLTAM A GYOMOR TÜKRÖZÉSSEL MERT A DIABETOLÓGUS ORVOSOM EGYBEN GASTROENTEOROLÓGUS IS ÉS Ő CSINÁLTA.(NEM KELLEMES DE KIBÍRHATÓ). PESTEN.MINDEN VIZSGÁLATOT A LAKHELYEMEN CSINÁLTÁK.VÉRVÉTEL:TERHELÉSES EKG TÜDŐSZŰRÉS:GYOM TÜKR:VÉRCSPO MEGHAT:MOST HIRTELEN NEM JUT ESZEMBE MÁS JA ÉS HASI ULTRAHANG.ÉS A LELETEKKEL LE KELLETT MÉG 1SZER MENNI MERT AZ ALTATÓ OVOSSAL IS BESZÉLTÜNK.Ő MEGMONDTA HOGY REGGEL A MŰTÉT KOR MELYIK GYÓGYSZERBŐL INZULINBÓL MENNYIT KELL BEVENNEM ILL NE VEGYEK BE.Ő IS EGY NAGYON ARANYOS EMBERKE.

SAJNOS ÉN ELÉG KEVESET VAGYOK A GÉP ELŐTT,CSAK MOST TÖLTÖK TÖBBET MERT VAN 1 HÖLGYEMÉNY AKI ELÉG NEHÉZ ESET ÉS NEKI ÍROK VISSZA.BOSSZANT A BUTASÁGA,ÉS A VELE PÁROSULÓ ROSSZINDULATA.

73. szárdof (válaszként erre: 71. - Kingi7)
2012. márc. 3. 12:49

SZIA.


NEKEM MINDEGY HOGY HISZED VAGY SEM,DE HA AZ EMBER IGAZÁN AKAR VALAMIT AKKOR TELEFONÁL ÉS UTÁNA JÁR A DOLGKNAK.ÉN 2011 JÚNIUSÁBAN VOLTAM A MOHOS DOKTORNÁL ÉS AUGUSZTUS ELEJÉN MŰTÖTT.PEDIG AKKOR SEM TÉVÉBEN SEM UJSÁGBAN NEM SZEREPELT.A MÁSIK HÖLGYNEK IS ÍRTAM HOGY NEM INNEN KELL KOMOLY INFÓKAT SZEREZNI HANEM AZ ORVOSTÓL.MINDENKI MÁS ÉS LEHET HOGY PONT TE NEM VAGY ELÉG TÚLSÚLYOS ÉS NEM MŰT MEG.VAGY A SZIVED NEM ELÉG ERŐS VAGY A GYOMOR TÜKRÖZÉSNÉL DERÜL KI VALAMI AMI NEM ENGEDI A MŰTÉTET.NEKEM IS LETT EGY KIS KOMPLIKÁCIÓM DE EZ IS BENNE VAN ILL VOLT A PAKLIBAN.EGY MANDULA MŰTÉTBE IS BELE LEHET HALNI...AZ EMBERNEK VÁLLALNIA KELL A KOCKÁZATOT.ÉN BIZTOSAN NEM TUDTAM VOLNA NORBI MÓDSZERREL LEFOGYNI ENNYIT.PERSZE AKINEK 10-15.KILÓTOL KELL MEGSZABADULNIA AZ MÉG VALAHOGY LEKÜZDI DE HÁT TÖBBET?..NAGYON NAGYON NEHÉZ.

HA A PÉNZED ÉS AZ AKARATOD IS MEGVAN NE KÉSLEKEDJ.MEGLÁTOD HOGY MENNYIRE JÓ LESZ UTÁNA.

72. szárdof (válaszként erre: 69. - Kingi7)
2012. márc. 3. 12:31

SZIA

(ENGEM MEGTANÍTOTTAK A SZÜLEIM KÖSZÖNNI)

TE EGY HIHETETLENÜL IRIGY HOLGYEMÉNY VAGY.TEDD KI LÉGYSZI A PRIVÁT ÍRÁSAINKAT HOGY MINDENKI ELOLVASHASSA.

ÉN AKKOR IS BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY EZ A MŰTÉT NAGYON SOK EMBERNEK FOGJA MEGVÁLTOZTATNI AZ ÉLETÉT.DE TE AHOGY ÍRTAD A NORBI FÉLE FOGYÁSBAN HISZEL.AKKOR MEG MÉRT VAGY EZEN AZ OLDALON?MÉRT KÉTELKEDSZ MÉRT VAGY NEGATÍV?ÉS MÉRT VAGY MÉG KÖVÉR???MÉRT NEM FOGYTÁL LE TORNÁVAL ÉS A NORBI RUDIVAL?

JA ÉS MÉG A CSÜNGŐ HASRA VISSZATÉRVE EZ MÉG MINDIG JOBB LENNE(HA LENNE)MINT A ZSÍRRAL KITÖMÖTT POCAK.

71. kingi7 (válaszként erre: 70. - Zsú1965)
2012. márc. 2. 18:49
nekem is ez az érzésem, hogy csak szeretett volna 50 kilót lefogyni, ezt hajtogatja, meg,hogy sokkal jobban érzi magát, ennyi, mást nem tud, tehát, valószínű, hogy fogalma sincs róla,ha lenne, beszámolna róla és válaszolna, ehelyett legyerekez és írta, hogy az orvost kérdezzem, miért ő nem tudja?
70. Zsú1965 (válaszként erre: 69. - Kingi7)
2012. márc. 2. 13:55

Ne mérgelődj:)))


Én is azt vártam volna, hogy ha valaki egy ilyen témához hozzászól, mert van róla saját tapasztalata, akkor azt segítő szándékkal meg is osztja másokkal. Ha meg nem, akkor ne írt volna semmit. Éppen ezért én nem tudom elhinni,hogy valóban túl van rajta. (Ne vedd a lelkedre szárdof, de így érzek.)

Ha lesz akkora szerencsém, hogy nekem is megcsinálják, akkor majd beszámolok róla:))

69. kingi7 (válaszként erre: 66. - Szárdof)
2012. márc. 1. 09:05
Gondolom neked elmondták, vagy nem? Ja és nem privátba kell lehúzni a másikat, tedd ki ide, vagy nyuszi vagy? Ja, ha tornával és életmódváltással fogysz, valószínű,hogy a csüngő has effektus is "lájtosabb"
68. Zsú1965 (válaszként erre: 67. - Szárdof)
2012. márc. 1. 08:46
Arról van infód, hogy utána (ha nem is feltétlenül Veszprémben) csinálnak-e tb támogatott hasplasztikát? Úgy tudom, néha nagy fogyás után szoktak. De lehet, hogy rosszul tudom...
67. szárdof (válaszként erre: 57. - Zsú1965)
2012. márc. 1. 07:43
44 éves vagyok 120 voltam most 73 vagyok nos a bőröm... hát inkább a hasamnál lesznek gondok,de bevallom ez érdekel a l egkev esbenekem a z a fon tos hogy konnebben moz gok.és jol erzem magam.
66. szárdof (válaszként erre: 63. - Kingi7)
2012. márc. 1. 07:39
az orvostól kérj válaszokat.emeld fel a kezed és telefonálj!!!!!!!4
65. kingi7 (válaszként erre: 64. - Zsú1965)
2012. febr. 28. 18:50
Értem, de csak elmondják, hogy mi lesz fogyás után
64. Zsú1965 (válaszként erre: 63. - Kingi7)
2012. febr. 28. 08:11
Sajnos, nem sok saját tapasztalatra lehet bukkanni, én például remélem, hogy a "nagyfogyásos" Péterről lesznek infók valahol.
63. kingi7 (válaszként erre: 56. - Szárdof)
2012. febr. 27. 20:28
Én az orvos fényezése helyett válaszokat szeretnék :) amit nem kaptam...
62. Zsú1965 (válaszként erre: 61. - Bernibej)
2012. febr. 27. 15:21
Privit küldtem.
2012. febr. 27. 14:29

Zsu,

Ez igaz, ezert gondolkodom enis rajta, hogy felveszek meg 1 hitelt es megcsinaltatom.

Csak hat akkor most az infoid alapjan ev vege elott mar nem is vallanak be mutetet.

Berni

60. Zsú1965 (válaszként erre: 58. - Bernibej)
2012. febr. 27. 13:07

Szerintem ez egyáltalán nem egy elvetélt ötlet. Nekem is van több milcsis hitelem (svájci fr.), de ennek előteremtem az árat, és úgy veszem, hogy befektetem a következő 30 évembe.

És ha vékony leszek, csini leszek, könnyen mozgok, egészségesebb éa boldogabb, stb. leszek, akkor bármi lehet.

2012. febr. 27. 12:23
Szárdof hozzád intézem kérdéseimet, mert katkamama nem válaszol és úgy látom eltünt a szinről.Engem is nagyon érdekel ez a mütét,de nálad már eltelt egy bizonyos idő és arra vagyok kiváncsi kellett-e diétáznod,nem tudod-e túlenni magad, mi van az édességgel,nem lehet-e ezt a pici gyomrot is kitágittani.a gyomortükrözés kibirható-e és ezt is Veszprémbe csinálták-e
2012. febr. 27. 12:05

A mokkas riport alapjan olyan mintha csak bypass-t csinlana doki. Tenyleg csak azt?


Most ugy csinalok mint micimacko; ulok, fogom a feje es mondogatom , hogy ; gondolj gondolj ........ honnan szerezhetnek masfel millio forintot? Vegyek fel kolcsont? Vegulis a masik 20 millio mellett mar elfer nem? :D

57. Zsú1965 (válaszként erre: 56. - Szárdof)
2012. febr. 27. 10:07
Engem pl. az érdekelne, hogy hány éves vagy, hány kilóról indultál, mennyire viselte meg a bőrödet a fogyás, tornázol-e, hogyan étkezel, éhes vagy-e.
56. szárdof (válaszként erre: 54. - Zsú1965)
2012. febr. 27. 09:50
sajnos dolgoznom is kell és nem tudok sokat ülni a gép előtt.de ha itt vagyok válaszolok minden kérdésre hiszen csak jót és jót tudok mondani az orvosról is és a műtét sikeréről is.mindenkinek üzenem hogy ha úgy érzi hogy változtatni akar az életén azonnal jelentkezzen a tündér doktornál(mert el kell mondanom hogy a világ leges leges leg leg leg rendesebb orvosa)
55. Zsú1965 (válaszként erre: 52. - Bernibej)
2012. febr. 27. 08:06
Igen, azt mondta, hogy a riport óta rengeteg a jelentkező. Műtétre az év vége felé lehet számítani. Bízom benne, hogy addigra én is elő tudom teremteni a pénzt.
54. Zsú1965 (válaszként erre: 51. - Szárdof)
2012. febr. 27. 08:03

Arra értem, hogy kamu (és köszönöm a privi-választ), hogy igazából nem regaáltál, nem válaszoltál a kérdéseinkre.

Pedig itt biztosan drukkolnánk neked, és nekünk meg segítség és bátorítás lenne, ha nem csak azokat az infókat osztanád meg velünk, amelyeket mi is be tudtunk már szerezni.

2012. febr. 26. 16:02

Most néztem meg a mokkában adott interjút:


[link]


A linkbe bekerülő szüneteket vegyétek ki.


Beni

2012. febr. 26. 15:31

Szia Zsú,

Olyan sokan vannak már, hogy csak májusra van időpont konzultációra? Uhh akkor lehet hogy nekem is be kéne jelentkeznem. Mert akkor mire ebből műtét lesz akkor addigra talán pénz is lesz valahonnan.

Berni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook