Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


111. Zsú1965 (válaszként erre: 110. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 12:33
Küldtem privit
2012. márc. 13. 11:30
Szerintem a klubot ide vonnák össze.Nekem szükségem lenne a talira,mert bekattanok.Elegem van a szenvedésből,a jojóból.Nekem ez a súly kérdés az életem és a halálom..ma is síró görcsöm van:((
109. Zsú1965 (válaszként erre: 108. - Prod)
2012. márc. 13. 10:56
Azért, mert pasi vagy? Na és! A zsír az zsír:)
108. prod
2012. márc. 13. 10:48
Én nagyon szívesen segítek amiben tudok, de én itt egy kakukktojás vagyok. :-)
107. Zsú1965 (válaszként erre: 106. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 10:14
Klub itt a hoxán.
106. bogyobaba2 (válaszként erre: 105. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 10:01
Igen, a talira gondoltam. Remélem lesz kedve valakinek, nagyon jó lenne. Én fixen döntöttem, hitelt veszek fel. Csak nem tudom alkalmas vagyok e, van szép kórtörténetem...Klub hol? Vagy hogy?
2012. márc. 13. 09:09
Mit szólnátok hozzá, Bernibej, Prod, Bogyóbaba2, ha nyitnánk egy klubot?
2012. márc. 13. 09:07

Prod: elolvastam, de nem sokat találtam a szövődményekről, nagyjából a szokásos műtéti.


bogyobaba2:a van-e kedv-t mire érted? Ha a műtétre, akkor igen, én elszánt vagyok, mnden félelmem ellenére. Csak legyek rá alkalmas, és tudjam előteremteni a pénzt.

Ha a találkozóra, akkor nem, mert egyelőre nem tudom megoldani, ezt írtam már korábban. De jó lenne folyamatosan kommunikálni azokkal, akik tényleg döntöttek.

2012. márc. 13. 08:55
Bernibej, neked van még kedved? Zsu?
2012. márc. 13. 08:53

Sziasztok lányok!

Nekem jövő hét szerdára van időpontom a dokihoz. Beszámolok majd mindenről, illetve valaki felvetette a tali lehetőségét, én benne vagyok, hogy dumcsizzunk erről, szerintem mindannyiunknak erőt adna.Nekem a Kelenföldi pályaudvar lenne jó, van valakinek a kedve ott talizni valamelyik nap? Szép napot csajok! Ági

101. Zsú1965 (válaszként erre: 99. - Kingi7)
2012. márc. 13. 08:35
Mit nem végeznek el? A műtétre gondolsz? Ez így nagyon általános, amit mondasz. Pontosíts, légyszi.
100. prod (válaszként erre: 98. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 06:51
Minden vizsgálatot felsoroltak amit el kell végeztetnem. beutalót nem kaptam csak a háziorvoshoz, de ő gond nélkül ad bárhova.
99. kingi7
2012. márc. 12. 23:26
Pajzsmirigy és/vagy hormonproblémásokon nem végzik el.
98. Zsú1965 (válaszként erre: 97. - Prod)
2012. márc. 12. 11:02

Megtaláltam, köszönöm, majd munkaidő után át is olvasom.

Mikor voltál konzultáción, ott felrtak minden vizsgálatra beutalót, vagy neked kellett utánajárni? És hol csinálták neked a gyomortükrözést? Én attól félek legjobban:(

97. prod (válaszként erre: 96. - Zsú1965)
2012. márc. 12. 10:30

Mohos doktor PhD-je elérhető a neten. Abban elég részletesen ki van vesézve az utóhatások, illetve a komplikációk.


A neten található infok alapján én azt vettem le, hogy egyre kevesebb a komplikáció, illetve a zsemélyes konzultáció alapján azt tapasztaltam, hogy ezek a komplikációk még a kórházi kezelési időszak alatt megoldódnak.


A betegek egy részénél vitaminpótlásra van szükség.

96. Zsú1965 (válaszként erre: 94. - Bernibej)
2012. márc. 12. 08:27

Tudnál egy kicsit többet írni a komplikációkról? Nem találtam a szövődményekről semmit, és most eléggé megijesztettél.

Az is elgondolkodtat, hogy erről miért nem ír senki mondjuk blogot, vagy naplót, ha túl van egy ilyenen. Nekem hiámyoznak a személyes beszámolók.

2012. márc. 11. 21:46
A felgyorsulnak a dogok meg úgy értendő, hogy lehet hogy hetente több műtéti nap is lesz, mert ha jól tudom akkor jelenleg csak hetente egy nap van amikor ilyen műtétet végeznek Veszprémben.
2012. márc. 11. 21:45

Tegnap este megvettem az Amazonról a "Weight Loss Surgery For Dummies" című 400 oldalas művet. Ez egy kiváló mű a testsúlycsökkentő műtétekről és minden témáról ami összefügg vele.

Most fejeztem be a lehetséges mellékhatásokról és szövődményekről szóló részt. Hááááááááááááát. Jelen pillanatban eléggé visszazuhant a lelkesedésem. Persze azért még nem tettem le a műtétről, de az biztos , hogy még jó párszor át kell gondolnom.

Az is nyitott kérdés, hogy nálunk milyen a kapcsolódó ellátás , van e egyáltalán pszichológiai vizsgálat , vagy pl kit lehet hívni és hova menjen az ember ha az éjszaka közepén rozsul lenne. stb ..

Persze okosabb leszek majd a személyes beszélgetés után.

Addigis, egy hétfőtől induló fogyókúra nem árthat :)

2012. márc. 11. 14:37

Pontosan ezt érzem én is. Valahogy túl szép, túl egyszerű... én meg túl régóta szenvedek a súlyommal...


Amikor még elérhető volt az infó Tanyi doktorról, határozottan azt írák, hogy végez bypass-t. Az kétségtelen, hogy Debrecen elsősorban a gyomorgyűrűzés "fellegvára", de ez még nem zárja ki a másik, illetve a többi módszer alkalmazását.


Az alatt mit értetek, hogy "felgyorsulhatnak a dolgok" Veszprémben? Mondjuk a kórháznak biztos megérné beruházni arra, hogy minél több beteget tudjon fogadni.

2012. márc. 10. 21:20

Igen, azt énis láttam hogy már nincs fent. A neten lévő többi infóból meg arra következtettem, hogy Tanyi doki csak gyomorgyűrűt csinál , azt viszont én semmiképp nem akarok.

Ha beszélsz vele kérlek mindenképp oszd meg az infót velünk. :)

Már elég sokat megtudtam a műtétről , de még mindig rengeteg a nyitott kérdés.

Egyik pialantban 100%-ig biztos vagyok a dolgomban, de a másikban elszaladnék :)

Puszi nektek


Berni

2012. márc. 10. 18:20

Pár napja hívtam fel a Debreceni Egyetem Sebészeti Intézetét. A doktor hétfőnként 8-tól gasztroenterológiai szakrendelést tart, a többi napon elvileg reggelente az osztályán megtalálható. Még nem szántam el magam az utazásra, próbálok a neten elérhető minden infót átrágni pro és kontra. A szám: 52/550-616. Mail: mtanyi@hotmail.com.

Viszont mióta leírtam, hogy a fogyasmutettel.hu-is fent van az elérhetősége és egy rövid ismertető róla, azóta leszedték onnan.

2012. márc. 9. 21:08

Szia Réka,

Esetleg megosztanád velünk a tapasztalataidat? Nagyon örülnénk minden infónak mert minél többet tudunk annál biztosabban tudunk dönteni.


Mindenki más aki még olvassa és eddig nem írt: légyszíves osszátok meg velünk a tapasztalataitokat.


Berni

2012. márc. 8. 21:14
Sziasztok! Olvasom egy ideje a fórumot, mivel érintett vagyok. Kevésbé felkapott a média által, de legalább annyira elismert orvos Dr. Tanyi Miklós a DEOE Sebészeti Intézetében. Szintén végez bypass-t és gyakorlatilag bármikor meg lehet keresni. Egyébként a fogyasmutettel.hu-n megvan az elérhetősége.
2012. márc. 7. 18:44
Igen, nekem is azt mondta, hogy lehet hogy felgyorsulnak a dolgok.
87. prod (válaszként erre: 86. - Zsú1965)
2012. márc. 7. 17:20

Egyáltalán nem biztos.

Lehetséges, hogy felgyorsul a dolog.

86. Zsú1965 (válaszként erre: 84. - Prod)
2012. márc. 7. 16:13
Jesszus! Ha februárban őszre volt időpontja, akkor mi a májusi első időponttal nem nagyon számíthatunk idei műtétre:(
85. Zsú1965 (válaszként erre: 81. - Bernibej)
2012. márc. 7. 16:11
Én most kb. 2 hónapra előre el vagyok havazva. A konzultáció miatt, meg ezért is javasoltam inkább a májust.
84. prod (válaszként erre: 81. - Bernibej)
2012. márc. 7. 15:15
Ez volt az első szabad időpont.
2012. márc. 7. 15:14

Pentek fel 5, 5 fele?

Valahol a Deak ter vagy Deli pu kornyeken?


Berni

82. kiki73 (válaszként erre: 75. - Bernibej)
2012. márc. 7. 15:04
Berni az ötlet jó én is benne vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook