Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


141. bogyobaba2 (válaszként erre: 133. - Csicsi3)
2012. márc. 16. 11:01
Csicsi Tapsvihar! Örülünk, hogy jöttél. Szerdán megyek a dokihoz, nagyon izgulok, hogy ne utasítsanak el, no meg azért is, hogy a pénz összejöjjön. Aki volt már, megírhatná mikor kell befizetni a pénzt, mert a doki azt mondta a 450.000ft-ot, ami a kórháznak kell/többi a dokié/, azt jóval előbb kell befizetni. Mennyi időn belül? Mondta, csak nem emlékszem. Konzultáció után 8 nappal? 30-al? Már nem is tudom, tudja valaki?
140. bogyobaba2 (válaszként erre: 132. - Prod)
2012. márc. 16. 10:43
Bernibej, Prod, én max az Alee bevásárló központig tudok elmenni. Parkolni ott lehet ingyenesen 2 órát, tömegközlekedéssel is megközelíthető, 18-as, 47es, 41es, 4es vili, meg minden ami ami a Móriczra megy, hisz onnan pár perc séta. Össze tudjuk így hozni?
139. csicsi3
2012. márc. 15. 23:26
Hát' szerintem a súly problémánkat kombinálni kéne! Akkor talán kapnánk támogatást. Nos fütyit nem szeretnék, meg él mellettem egy fütyis, azt mondja neki sem kell. A pia sokba kerül, és májra is sokan várnak. Mi legyen a megfelelő perspektíva?
138. 9c719606b2 (válaszként erre: 137. - Csicsi3)
2012. márc. 15. 04:24
Á, dehogy. Ha a nemi identitásod miatt vagy frusztrált és férfivá operáltatod magad, az támogatott. Az a fajta "egészség" indokolt. Ez nem.
137. csicsi3
2012. márc. 14. 22:38

És most visszatérnék a témához.


A gyomorgyűrűzésnél, van egy olyan lehetőség, hogy ha bebizonyítod, hogy valóban az egészséged megőrzése céljából szeretnél műtétet akkor nagyon indokolt esetben (nem sok embernek) kifizeti a műtét maximum felét. Erre a műtétre ez nem vonatkozik?

136. csicsi3
2012. márc. 14. 22:34

Azért örülök hogy ti is így látjátok és tudjátok mit? Mi nem vagyunk selejtek!! Csak vannak olyan emberek akinek annyira selejt az élete, hogy azt gondolja ha megbánt minket mert kinéz, kibeszél, kinevet akkor ő jobb lesz. Hát ezeknek az embereknek azt üzenem Álmaidban csillagom!!!!

Egyébként én olyan büszkén vonulok mind a 112 kilómmal mintha fotómodell lennék. Na én nem adom meg senkinek azt az örömet hogy azt lássa rajtam hogy feszengek. Na azt már nem. Akkor jogos a kérdés miért szeretnék lefogyni? Azért mert eddig különösebb egészség károodás nélkül megúsztam, de tellik az idő, múllik az esztendő és így 35- évesen már érzem ennek rossz vége lehet. Plusz babát szeretnék, ha ehhez a súlyhoz jön még 10-20 kiló az már nem csak nekem káros. Ezért lépnem kell.


Amúgy,,,, szoktátok nézni Tabu című műsort, a múltkor az volt a téma, hogy vannak országok ahol a kifejezetten kövér feleség STÁTUSZSZIMBÓLUM!!! Minél kövérebb a nő annál jobb, az azt jelképezi hogy gazdag a család. Lényeg a lényeg ott van egy mondás.

"Egy nő minél jobban elterül a szőnyegen annál nagyobb büszkeség az urának"

135. 9c719606b2 (válaszként erre: 133. - Csicsi3)
2012. márc. 14. 17:13

Csicsi, remekül összegezted, amit szerintem mindannyian átélünk, mi idióta dagik, ingyenélő, lusta, szemétre való selejtek. A baj az, hogy akik ezt el sem tudják képzelni, leginkább azok mernek bátran kritikát mondani rólunk. És ettől tényleg még rosszabb lesz - nekünk!!! Mert beivódik az agyunkba, hogy alacsonyabb rendűek vagyunk.

Reductil - ne is mondd. Kb. fél műtétnyit költöttem rá (kis túlzással), és ki ajánlotta? Az Elhízástudományi Társaság elnöke, egy cca. 130 kg-s ember. Gondolom, elsőként a saját problémáját oldotta volna meg, ha tudta volna.

Én is ismerek olyan 45 kg-s hölgyet, aki kb. 5-ször annyit eszik, mint egy normál étvágyú ember. De ő legalább elégedett lehet a külsejével, mert "divatos", kiállnak a csontjai, ahogy kell.

134. Zsú1965 (válaszként erre: 133. - Csicsi3)
2012. márc. 14. 15:34
Helyettünk is szóltál. Uff!:)))
133. csicsi3
2012. márc. 14. 15:05

Sziasztok!


Na itt van még egy ""Idióta"" vagy minek is nevezte itt valaki a súlyproblémás embereket.

(Akinek nem inge.....)

Én is ebben a cipőben járok, vagyis dagi vagyok. Én nem mondom azt, hogy nem eszem, de igen eszem, szeretem a jó ételt és nem is csipegetek, ezzel szemben jövök megyek, teszem a dolgom, (sosem volt olyan munkám ahol csak üldögélek, mindig rohanós munkám volt napi minimum 10- óra munkaidővel.). Ezt csak azért írom le, mert sokszor azt mondják, azért lettél ekkora mert csak mereszted. Hát nem. És nem eszem többet mint egy vékony ember, az viszont igaz étellel vigasztalódom. Ez tény.

Gondolkozom e a műtéten? Igen! Határozottan. Mi a véleményem a kockázatokról? Én nem melleket akarok magamra varratni, (aki teszi szíve rajta), és nem egy felesleges plasztikai beavatkozást akarok csináltatni. Próbálkoztam magamtól? Igen! Voltam belgyógyásznál, neurológusnál, endokrinológusnál, dietetikusnál, szanatóriumban. Mi a véleményem ezekről az orvosi eljárásokról? Az, hogy fabatkát sem érnek!!! Nézzétek meg melyik az a betegség ahol az elmúlt években szinte minden gyógyszert bevontak, mert rájöttek segíteni nem segít, viszont hosszú távon iszonyú sok pénzért megöl (pl: Reduktil)

Azt mondták fejben dől el, na mondom akkor rakjátok rendbe a fejemet, azt mondták, az a baj hogy nem iszom, vagy legalább drogoznék. ...., akkor bemehetnék a pszichiátriára két hétig altatnának. Hát azé' azt már mégse. Kössz. Így azt értem el hogy egy lélekbulvárhoz irányítottak, akit elszórakoztattam történetekkel ( nehogy elaludjon a lelkem) Három találkozás, egy 500 kérdéses tesztlap kitöltése után aminek az lett az eredménye, hogy nagyon realista vagyok, határozott véleménnyel.

Vettem gyógyszert, voltam sportoló, versenysúlyom 91-kiló volt.

A sportkórházban be akarták bizonyítani, hogy cukorbeteg, hormonzavaros, pajzsmirigyes meg mit tudom én mi vagyok. Nem vagyok!!

Fogyi szanatórium, na az is megvolt. Ott jöttem rá kétféle kövér van. Az egyik zug eszik, de persze tagadja, nyugtatja magát kajával, de persze ezt is tagadja, és megeszi a normál ételadagot, na azt nem tagadja. Ül a babérjain, az agya persze felfogja hogy már nem a közízlésnek megfelelő a külleme, ezért nem mozdul és még lejjebb épül, fizikailag és pszichikailag. Na ezeken az embereken talán segíthet a belgyógyászati, endokrinológiai, dietetikai, és pszichés segítség. De van az ki reggel fel kell rendbe szedi magát éli az életét és azt mondja "Nézd én ilyen vagyok, eszem, dolgozom élek, de sajnos túlsúlyom van amitől meg akarok szabadulni. Mindent megteszek ennek érdekében. De elég volt a jójó-ból. Jó a Norbi, jó az Etkinsz, de egy életen át nem megy. Néha kell a normál kaja. És itt jön a gond. Nézd meg egy ember nincs aki ezekkel a módszerekkel fogyott és úgy is maradt!! Sajna mind visszahízott!! Ezért kell egy megoldás, és ha ehhez az kell hogy megműtsenek akkor doki fenje a bicskát mert élni szeretnék SOKÁIG!

És ne mondja nekem egy olyan ember akit a Jóisten szerencsésebb biológiával áldott meg a sorsa, hogy én vagyok a hibás!! Lásd Cserháti!! A biológia felmondta a szolgálatot! Norbi módszer: én azt mondom Kovi, Szulák, Liptai, Lajcsi stb stb stb...

SZÓVAL HA VAN LEHETŐSÉGED ÉS ELSZÁNTAD MAGAD SZERINTEM TEDD MEG EZT MAGADÉRT, IGEN RENGETEG PÉNZRŐL VAN SZÓ, DE TUDOD MIT MONDOK, NEM KELL KARÁCSONYRA SEMMILYEN LOM. És ne hagyjátok abba az irkálást mert én biztos minden nap elolvasom!! Engem is érdekel mit tudtatok meg!!!

132. prod (válaszként erre: 130. - Bernibej)
2012. márc. 14. 12:41

Elviekben semmi akadálya.

Ha lehet, akkor 6 óra előtt ne.


Valami olyan helyet kellene találni, ami kocsival és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető és viszonylag a város közepén van.


Flórián tér?

131. Zsú1965 (válaszként erre: 124. - 706217a8a2)
2012. márc. 14. 08:56

Átérzem (megpróbálom) a problémádat, de ez olyan mintha a süketnek panaszkodnál, hogy hangos a zene:(

Már ne haragudj, de számomra furcsa itt ez a bejegyzés, még akkor is, ha egyetértek azzal, hogy ez is súlyprobléma.

2012. márc. 14. 07:57

Sziasztok,

Tegnap nem voltam gépközelbe, de örömmel látom milyen szépen beindult a fórum.

Igen, benne lennék egy taliban. Esetleg jövőhét? Péntek?

Nos igen, ahogy írtátok a legrosszabb az egészségügyi része. A lábam és a térdem már nagyon kikészült a nagy súlyfeleslegtől (az egyiket már meg is kellett műteni). Persze ott vannak még vacak máj, koleszein stb eredmények , az állandó vizesedés, stb.

Berni

2012. márc. 14. 00:26
Jó éjt mindenkinek!
128. bogyobaba2 (válaszként erre: 124. - 706217a8a2)
2012. márc. 13. 20:56
Ez is egy szörnyű baj,de hidd el,a miénk is! Te is sorstársunk vagy,súlyproblémákkal küzdessz,ahogy mi.Tőled megértést várunk,én biztosan átérzem a helyzeted!Tartsunk inkább össze, ne vitázzunk!
127. bogyobaba2 (válaszként erre: 125. - 9c719606b2)
2012. márc. 13. 19:54
Megnézem,köszi! A hölgy gondolom ránk értette,akik műtétet akarunk..idiótám vagyunk..
126. 9c719606b2 (válaszként erre: 122. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 19:28

[link]


Ez az, egész a lap alján láthatod az elmés megjegyzést.

125. 9c719606b2 (válaszként erre: 123. - Katanem69)
2012. márc. 13. 19:18
Bocsi, megkérdezhetem, ki az idióta? Elnézést, nem olvastam vissza minden hozzászólást...
2012. márc. 13. 19:10

Örüljetek neki,hogy van felesleg rajtatok.

Én meg nagyon szeretnék hízni de nem megy.

Valami van a gyomrommal,meg a beleimmel,mert nem hasznosítja az étket.

Adjatok pár kilót.!!!!!!4

Juditmama.

2012. márc. 13. 19:02

Az egy idióta aki ezt még fontolgatja is! Elég nagy Tragédia, ha betegség miatt kerül erre sor!!!

NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

122. bogyobaba2 (válaszként erre: 121. - 9c719606b2)
2012. márc. 13. 18:59
Lelkemből beszéltél...Én mindig mondom, hogy lehet egy vékony nő-pasi annyira bunkó, hogy egy kövérebb ember társaságában a "hájáról" beszél. Én mindig beszólok nekik ilyenkor. Nem mintha számítana...Megkeresnéd azt a cikket valahol?
121. 9c719606b2 (válaszként erre: 119. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 18:56

A kövérség nem lustaság... egyik cikk után, ami Vizl Péterről szól (már nem emlékszem, hol találtam)van néhány hozzászólás. Az egyik tag azt írja: Na és mitől hízott meg ez az ingyenélő? Ha rendesen dolgozna, nem tudott volna így elhízni(Nem tudom pontosan idézni, de ez a lényeg.)

Hát mit ne mondjak, erősen vissza kellett fogni magam, hogy ne írjak valami egész kedveset ennek az állatnak.

Egyébként nekem is elegem van abból, hogy sokan lesajnálnak, ha rámnéznek. Ja, és a legjobban az tetszik, amikor valami piszkafa előttem kezdi el mutogatni a nemlétező "úszógumiját" és arra célozgat, hogy mennyit kellene fogynia! Sajnos a társadalom is gerjeszti ezeket az elfajzott megnyilvánulásokat, amitől aztán még jobban utáljuk magunkat, még gátlásosabbak leszünk és persze ettől tovább hízunk - egyetlen örömforrást az evésben találva.

2012. márc. 13. 17:41

Prod, köszönöm, hogy nem zárkózol el.

Ja igen, raktam fel egy képet, kicsit magamról..

Tudjátok, azt nem értem, miért ennyire kevesen írnak ebbe a fórumba, sokkal több embert foglalkoztat szerintem. Bár én is csak nézegettem hetekig, de most jó, hogy beszállhattam. Üzenem azoknak, akik csak külső olvasóság, hogy a nagy barátságok is akkor köttetnek, ha fogjuk egymás kezét az igazán nagy bajban!

119. bogyobaba2 (válaszként erre: 117. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 17:39

Pont én is ezt szoktam tenni.

Megnézem egy borzalmas betegséget, és azt mondom, fáj a két lábam, de megvan, fájnak az izületeim, de kezeim is vannak, nem tudok már egy magassarkút felvenni, de a házi orvos szerint törődjek bele a sportos cuccokba..Na ja..Mikor annyira jó nőnek lenni...Meg tudtam csinálni a fogyásokat, de nem tudtam megtartani.Most meg már nem bírom újra elkezdeni. Az a baj ezzel, hogy úgy zuhanok, hogy 5éve nem is tudtam dolgozni az egészségügyi állapotom miatt, hogy az itthoni munkától meg bekattanok lassan..Párkapcsolataimat tönkreteszem az állandó kisebbségi érzés miatt, mert szeretni nem tudom magam, így másokat is eltaszítok. Persze mind ilyen izmos pasikat fogok ki, akik imádnak. Én meg furán érzem magam a tökéletes testük mellett...Most ezt a súlyomat is úgy tartom, hogy bulémiás lettem..Nem tudom ez kizáró ok e a műtétnél, bár próbálom kontrollálni..Nem szabad többet híznom, így is a hasplasztikánál levarrt izomzatom felszakadt, emiatt. Pokoli fájdalom. Pedig olyan gyönyörű volt...Elcsesztem...:( Most lehet engem támadni, jöhetnek a gebék, az okoskodók, de én vagyok az élő példa, hogy a kövérség nem lustaság, hanem betegség! A pszichédet is teljesen elborítja, a fájdalmaktól nem tudsz ugrabugrálni, és igen, néha a járás is nehezedre esik. Én mindig erősnek mutatom magam, sőt a dokim szerint sajnos sokkal erősebbnek, mint ami vagyok, de tudom a világ ezt várja el. Állarcot húzok. Jó lenne ezt sorstársakkal megbeszélni, a reményt, hogy lefogyhatunk, mert nekem tényleg az életem múlik rajta.És jó nektek most őszintének lenni, mert ti azonos lelkűek vagytok, bár számítok most egy-két támadásra, hogy őszinte voltam! Köszönöm Zsú, hogy ennyire rendes csajszi vagy!

118. prod (válaszként erre: 114. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 16:37
Természetesen.
117. Zsú1965 (válaszként erre: 115. - Bogyobaba2)
2012. márc. 13. 16:13

Tudod, ilyen gondolatokkal sokan küzdünk, bár talán nem ennyire mélyen elkeseredve. Azt hiszem, egy ilyen fórum, ahol el lehet mondani másoknak, és meg lehet hallgatni másokat, sokat segíthet, mert mindig érzed, hogy nem egyedül vagy ilyen helyzetben.

Ettől persze nem leszel soványabb, de az első lépés az, hogy elfogadd (ne beletörődj, hanem tudomásul vedd), hogy ekkora vagy, ezzel kell megküzdened.

Reggel láttam egy fiatal fiút az utcán, nem tudom, hogy hívják annak a betegségnek a nevét, amikor biceg, kacsázik, a kezét sem tudja jól tartani és használni, na akkor örültem, hogy „csak” kövér vagyok.

De ez nem vigasztal akkor, amikor nem tudok lehajolni, amikor nem kapok egy normális göncöt magamra , fulladok a lépcsőn, izzadok már tavasszal, nem nézek tükörbe, kirakatba, fáj a lábam és a derekam, és lassan nem férek el a székben a színházban.


Szóval szedd össze magad! Az ősz már nagyon közel van! Sőt, a tél is! És neked már alig van vissza néhány nap, és többet fogsz tudni, nekem május elejére van időpontom, én is siettetném a napokat.

2012. márc. 13. 13:51
Debreceni dokit elérte valaki? Ő mennyiért csinálja? Mert én nem tudom elérni....
115. bogyobaba2 (válaszként erre: 111. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 13:50

Kiírom ide nyíltan válaszomat a kérdésedre, hátha másnak is hasznos.

13éves korom óta küzdök, most 30éves vagyok.

Egyik évben le, másikban fel, és ezt szó szerint értsétek! Ezek 30kg mozgások.

2009ben egy komoly szakítás után értem el a rekordomat, fél év alatt híztam 60 kg-ot. Eddigi legnagyobb mért súlyom 145kg. Tavaly előtt hatalmas kín, dühkitörések árán a saját erőmből lefogytam 82kg-ra.Boldog voltam, lett pasim, megcsinálták a hasplasztikát, mellplasztikát, hogy a logó dolgokat eltüntessék. De sajnos egy párkapcsolati krízis miatt elkezdem visszahízni megint. 102kg vagyok most. A doki szerint a jojó a legroszabb. Ez elvileg segít bennem. Annyira nyomaszt a súlyom, és a vele járó betegségeim, hogy sokszor inkább meghalnék. Erre pszcihológushoz küldtek, de ez nem segít, az segít, ha lefogyok, mert ez nem az én testem! Lefeküdtem már vonat sínekre, csak összeszedtek.Nem bírom ebben a börtönben! Minden nap azon imádkozom, ne fájjon valamim, csak egy hétig. Mindenemet odaadnám érte, ha ez így lenne. Más ennyi idős lány más álmokat kerget,cipő, ruha, nyaralás, ékszer stb, én csak fájdalom mentességre vágyom. Van, hogy menni sem tudok..Többszörös trombózisok/mélyvénások/, mind túléltem. Magas vérnyomás, koleszterin, súlyos allergia stb..Elegem van! Szép vagyok, ha karcsúbb vagyok, nem kéne más, csak 75kg kb. Boldog lennék.Modellkedtem régen, mikor épp nem volt súlyfeleslegem sok. Szép az arcom, azt mondják nagyon nőies a kisugárzásom, ezért is bánt ez a dolog...Nem szeretnék nyugtatókon élni, csak elfogadni magam. Nem 50kgra vágyom, csak 75kg-ra. 174cm voltam, a súlytól összecsúszott a gerincem, 168cm vagyok...Komoly fájdalmakkal nap, mint nap! Nagyon ki vagyok borulva, sorstársakkal mehetnénk előre! Erre vágyom, hogy segítsetek. Túl kell élni még a műtétig is valahogy, az meg év vége azt mondta a doki, ősz-tél...Ez a durva, ennyit várni..

2012. márc. 13. 13:34
prod te taliban benne vagy?
113. prod (válaszként erre: 109. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 13:16
Elvileg semmi akadálya. Mindent elmesélek, amit eddig megtudtam. Viszont csak 6 óra utáni időpont a megfelelő.
112. bogyobaba2 (válaszként erre: 111. - Zsú1965)
2012. márc. 13. 12:44
Telóról vagyok,ha haza ertem megnézem geprol

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook