Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyulásról másképpen! Ha mindent kipróbáltál, mégsem segített. fórum

Gyógyulásról másképpen! Ha mindent kipróbáltál, mégsem segített. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jún. 4. 15:00
én kevdes vagyok ezzel nincs gond,önzetlen stb,.a szeretet az van ! de sajna a félelem is.
2009. jún. 4. 10:06

Mindig vannak megoldandó feladataink. De nem mindegy, hogyan állunk hozzá. Ha aggódunk, félünk, netán gyülölködünk vagy megsértődünk, akkor a legrosszabb megoldást választottuk. Mert ezzel nem csak a lelkünket, de a testünket is megmérgezzük. Jön a depresszió, fóbia, és a többi pszichés betegség. Ennek következményeként pedig a szervi betegségek.

Ezért tudatosítani kell magunkban a szeretetet. Mindenkivel kedvesnek, jónak, megbocsátónak lenni. A meditáció nagyon jó hatással van ezekre az érzelmekre. Megnyitja a koronacsakrát, szívcsakrát. Ezáltal leszünk békében önmagunkkal, Istennel, a világgal.

2009. máj. 30. 20:58
neked is joéjt köszike
2009. máj. 30. 20:54

Semmi baj. Hidd el ezeket megtanulod még időben, ha odafigyelsz rájuk, és akarod, hogy fejlődjél lelkileg. Mert a lelki fejlődés a lényege az egésznek. Ezért történnek velünk a "rossz" dolgok. És időben el fog jönni az akit neked szánt a sors. Egyik végletből a másikba esel, de hidd el, hogy meg fogod találni az arany középutat, és azt az életet, amit neked szánt a sors. Most pedig kikapcsolom a gépet, ajánlom neked is és másoknak is alvás előtt legalább 1-2-3 órával, mert a számítógép rengeteg károsodást csinál az auránkban. Ettől nagyon nyugtalanul fogunk aludni. Ha akarsz írjál csak, de majd holnap nézem meg és válaszolok.

Jó éjt

Ági

2009. máj. 30. 20:42
és igen,rengeteget csalódok,föleg a szerelemben.
73. makrai.lilla (válaszként erre: 72. - Ddba37bd80)
2009. máj. 30. 20:42

ja igen ez igaz és még az álmaim is...nagyon odafigyelek ujabban mert sokszor bejön az is...ami nálam még mükidik ez a telefon ha megfogom stb,egyböl jön üzenet vagy hivnak:)))))))


de sajnos hiába tudom hogy máshogy kéne gondolkozni nem tudok még vagyis nem sikerül,szinte mindenben a negativumot nézem sajna.nem iylen voltam,ÓÓ én teljesen más voltam,sokat buliztam ,most meg,...nem is mondom...

2009. máj. 30. 20:39
Ha az évedet nézem semmi negatívumot nem látok benne. Sőt ez az év segít a kommunkikációban, minden amit kommunikációval el lehet érni most könnyebben megy. Ide tartozhat a konkrét dolog megbeszélése is. Ráadásul nagyobb bátorságot, könnyedséget, optimizmust kaptál ami szintén segít. De a számaidban ott vannak, hogy a megérzéseid nagyon jók. Ez egész életedre vonatkozik. Úgyhogy az álmodozás mellett megkaptad az intuíció lehetőségét is. Azt hiszem ezt te is érzed, és utólag mindig elmondod magadnak, hogy éreztem, hogy valami nem stimmel, vagy nem lesz jó vége. Csak valamiért elnyomod még magadban. Én ezt csak a fiatalságra fogom. Hallgass a megérzéseidre. Nem fog becsapni.
2009. máj. 30. 20:32
egyébként voltam már sokkal rosszabb helyzetben és mégsem volt tünetem nem értem, sokszor nem olyan egyértelmüek a dolgok mint gondolnád...
2009. máj. 30. 20:29
egyébként olyan dolog is lehet akár a megoldás hogy lezársz stb egy kapcsolatot ami miatt hónapok óta rágódsz de nem merted kimondani stb?na most el is mondtam végülis mi bánt.még nincs lezárva vmi és állandoan napi szinten agyalok rajta stb.
2009. máj. 30. 20:28
Köszike de akkor te most mit néztél meg nekem? azthittem azzal kapcsolatban mondassz többet hogy miért van ez vagyis hogy ez az évem ilyen rossz.
68. ddba37bd80 (válaszként erre: 66. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 20:26
Semmi sem utal arra, hogy betegnek kell lenned. Ezért nem is lehet tudni, hogy meddig tart. Bármilyen furcsa, de addig tart amíg te akarod. Vagyis addig, amíg meg nem oldod a rád kirót feladatot. Ebbe beletartozik a gondolataid rendezése is. Ezt meditálással jobban tudod elérni.
2009. máj. 30. 20:08
na meg akkor gondolom nem lehet tudni meddig tart ez az állapot...
66. makrai.lilla (válaszként erre: 65. - Ddba37bd80)
2009. máj. 30. 20:02

Igen ez teljesen igy van ahogy irod,és tudom hogy nekem kell változtatni mindenen amugy már elkezdtem de ez nem megy egyik napról a másikra,a fejben kell rendet tegyek...

szóval akkor azt nem látod hogy ez most valódi betegség vagy nem? stb?ha vmi rosszat látsz nyugodtan mondd meg,

2009. máj. 30. 20:00
A számmisztikával azt tudom megmondani, hogy milyen tulajdonságokkal születtél, illetve mire kell figyelned. Álmodozó emberke vagy, hiszel a jóban, a szépben, éppen ezért sokszor csalódsz. Mindig a tökéletességre vágysz, de ugye ilyen nincs. Valóban a csalódás a legfőbb oka, hogy örökké idegeskedsz. Emellett vágysz a szeretetre, igényled, hogy legyen melletted valaki. De ne mindenáron. Energikus, okos nő vagy. Szenvedélyesen tudsz mindent megtenni. Mivel te magad is tudod, hogy hajlamos vagy idealizálni, ezért félsz előre, hogy jó irányba mész-e. Ezeket értem minden eseményre, akár párkapcsolat, akár munkahely, család, egyéb. Próbálj meg reálisabban gondolkodni, és legyél optimista, mert semmi sem véletlen. Ne vedd a lelkedre a csalódásaidat, mert ezek tanulni való feladatok. A betegséged is csak egy megoldandó feladat.
2009. máj. 30. 19:25

amugy a bnöm astrológus uh Ö is megtudja nézni,és megis nézte,mondta hogy olyan bolygó állásban vagyok ami nemmjó nemtudom..de köszi,meddig ?a jós szerint az év 2 .fele jobb lesz...

Ö neki hiszek mert minden bejött szinte amiket nekem mondott.de nemis nagyon érdekel már miért van ez,inkább h meddig tart,

2009. máj. 30. 19:23
1 töl van minden és jo lenne ha vége lenne.persze hozzáteszem sulyos magánéleti gondok vannak most is,ugyanazzal az illetövel ez miatt emésztem sztem magam,majd leirom de nem itt...azóta van ez végülis,nemtudom...
2009. máj. 30. 19:22

1983.11.27.reggel 6:55 oroszlány-

nemtudoom mi van velem de jan 1 t9l van minden....

2009. máj. 30. 19:17
Egészen biztos, hogy a napfonat csakrádba halmozódott fel az energia, mert valamiért megrekedt. Ezért lehetsz ideges, ingerült. És az a baj, hogy a végén már magad sem tudod, hogy a idegesség miatt fáj a gyomrod, vagy a fájdalom miatt vagy ideges. Mindenképpen tisztítani kell. Kamilla teát langyosan próbáltál-e inni?. Írod, hogy nem túl jó éved van. Leírod a születési dátumod? Hátha látok ott is valamit.
2009. máj. 30. 19:04
amugy meg nem mondanám azt hogy a gyomrom fáj,hisz legutóbb a tükrözés negativot mutatott,sem erózió stb,én injább ilyenkor ugy fogalmazok hogy ott középen a gyomor tájékon fáj,az lehet más is.söt biztos h más.
59. makrai.lilla (válaszként erre: 58. - Ddba37bd80)
2009. máj. 30. 19:02
nekem ez mindig fáj,nem nagyon van az hogy jobban vagy rosszabban,elvagyok...állando tompa,minden napos.
58. ddba37bd80 (válaszként erre: 57. - Makrai.lilla)
2009. máj. 30. 18:50
A napfonat csakra felelős a gyomorért. Ebben a csakrában tudnak a negatív érzelmek is megrekedni. Félelem, agresszió, gyűlölet stb. A legtöbb pszichés betegségnél is ezt kell tisztítani. De emellett fontos az alapcsakra tisztítása, feltöltése is. Ez felelős azért, hogy erősnek,kitartónak, energikusnak érezzük magunkat. De elképzelhető, hogy még a szívcsakrát is kezelni kell. Ettől békességet, szeretetet érzünk és nem idegeskedünk, türelmesebbek leszünk. Megint fáj a gyomrod nagyon?
2009. máj. 30. 17:00
a gyomor tájék amugy milyen csakra ?
56. makrai.lilla (válaszként erre: 55. - Ddba37bd80)
2009. máj. 30. 16:49
de nekem ez az év csak rossz volt idáig,egyikböl be másikból ki (betegség)már kicsit uncsi.
2009. máj. 29. 21:05
Mivel betegségeinknek első számú okozója a félelem és az aggódás jó ha megtanuljuk a saját védelmünket. Biztosan találkoztatok már olyan emberekkel akik lefárasztottak. Úgy éreztétek, hogy minden erőt leszívott. Ezek ellen lehet védekezni.
54. ddba37bd80 (válaszként erre: 45. - Makrai.lilla)
2009. máj. 29. 15:27
Én is nagyon sokáig szenvedtem. Állandóan hánytam, nem tudtam enni. A gyomrom mindig, mint egy gombóc. Évekig vizsgáltak, míg rájöttek, hogy refluxom van. Ebben az időszakban elég stresszes munkát végeztem. Adtak gyógyszert, amire az volt írva, hogy a tartós használat esetén májkárosodást idéz elő. Akkor én már évek óta kerestem a gyógyszer nélküli gyógyulás útját. Az energiákkal való kezelés aurán és csakrákon keresztül számomra pozitív eredményt hozott. A aura tisztításán keresztül, mintegy annak vetületeként a test is megtisztul. Az aurán levő sérüléseket pillanatok alatt helyre lehet hozni.
2009. máj. 29. 13:19
Légyszíves írjál privát, az adatlapomon rajta van.
52. 5751758c32 (válaszként erre: 50. - Ddba37bd80)
2009. máj. 29. 13:16

Szó szerint igy van, ahogy irtad.

Ő ilyen.A kemo után szegény eddig hamar összeszedte magát(nagyon erős,és nem panaszkodik, csak ha kihúzzuk belőle).Mindig mondom a huginak, ne érezze kellemetlennek, hogy odaviszi a két gyönyörű gyermekét, mert ezzel is éreztetve van vele, hogy szüség van rá,és ki menne a gyerekekért oviba, iskolába, ha ők nem lennének.

Úgy szeretném neki már azt mondani: Anyukám, még egy unokád lesz.Tudom, hogy zokogna az örömtől.

Segits légyszives abban, hogy hogy lehetne a csakráit kitisztitani és kezelni?Ki tudna ebben segiteni nekünk?

2009. máj. 29. 13:07
Akkor tudod, hogy a meditáció lényege, hogy a magasabb, finomabb rezgésszinttel hatással tudunk lenni a szellemtestünkre. Meditálj, ürítsd ki a fejedet, testedet, lazítsál. Koncentrálj a torokcsakrádra, tisztítsd ki, majd töltsd fel fehér-kék energiával, kis fehér kör, széle világoskék.
50. ddba37bd80 (válaszként erre: 43. - 5751758c32)
2009. máj. 29. 13:02
Édesanyádtok igazi jó anyuka, mindenkinek meg akar felelni. Nem tud nemet mondani, azt hiszi megbántja vele a másikat. A túlvállalása a feladatoknak aggódásba, félelembe torkollnak. Ennél rosszabb nincs. Az aggódás a félelem az alapja az összes pszichés, majd fizika betegségnek. Sajnos ti nem tudtok helyette gondolkodni. Legfeljebb úgy tudtok hatni rá, hogy szükségetek van a létezésére. Ezért csak annyit vállaljon, amennyit elbír. Mert ti is vagytok, és szeretitek. Sajnos a kemoterápiával minden sejtet pusztítanak, persze ezzel együtt a rákos sejteket is. Ezért van az, hogy nagyon legyengülnek a kezelés után.Az ő esetében minden csakrát tisztítani, kezelni kell. Helyi energiakezeléssel pedig a rákos sejteket el kell pusztítani. Persze mindezt az aurán keresztül.
49. garamond (válaszként erre: 48. - Ddba37bd80)
2009. máj. 29. 13:00
Reikin tanultunk valami ilyesmit. De az már régen volt. Bár igazad lenne, könnyebb lenne a segítség!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook