Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hipofízis adenóma-tapasztalatok, gyógyulások fórum

Hipofízis adenóma-tapasztalatok, gyógyulások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
jan. 17. 20:39
Ma hívtak, vasárnap kell bemennem és hétfőn műtenek. Amint tudok, beszámolok majd, h mi volt.
jan. 5. 11:14
Tudom, nem egy nagy dolog, de aki már volt az OKITI-ben műtéten, azoktól kérdezném, hogy milyen ruhát kell vinni a kórházi tartózkodás idejére? Eddig egyszer voltam több napra kórházban, de akkor szülni, akkor meg ugye totál más ruha kell. Egy sima póló, sportmelltartó, vékony hosszú nadrág jó? Ha nem muszáj, nem akarnék hálóingben lenni. Köntöst rakok el, de a műtét közeledtével eszembe jutott ez is. Előre is köszi!
672. argemone (válaszként erre: 657. - Zsanna54)
jan. 5. 00:03
Szia, nekem van több bontatlan csomag.
jan. 5. 00:02

Sziasztok. Több kérdésem lenne, az első, hogy kit ajánlanátok orvosnak? Hipofizis adenomam van, lealltam nyáron a gyógyszerekkel, mert a mellekhatasokat nem toleraltam már. Bromocriptint szedtem sokáig, de nagyon aluszekonnya váltam, és amikor vezetés közben elaludtam, akkor abbahagytam, jött a norprolac, attól folyamatos émelygés az aluszekonysag melle, többszori hányás, majd kiszáradás vezetett oda, hogy végül ezt se folytassam. Orvost szeretnék váltani, de érdekelnének a vélemények,a jelenlegivel is nyáron találkoztam utoljára.

A másik kérdés, hogy több csomag Bromocriptin és norprolac maradt meg bontatlanul, ez kell e valakinek. A harmadik, hogy pco gyanú is fennáll, van e olyan doki, aki esetleg komplexen tudja kezelni a két problémát. De elsősorban a hipofizis adenoma kezelesere szeretnék ajanlast, akár olyan személytől, aki szintén megszenvedte a mellekhatasokat... Köszi!

670. Zsófi8 (válaszként erre: 668. - Shanalyl)
dec. 6. 20:15
Szia! Köszönöm szépen, így már tudom, mire számíthatok jövő héten. Nekem már eleve januárt mondott, mert csak dec. 12-én megyel az altatóorvoshoz, és nagyon közel vannak már az ünnepek. Ez így elég érdekes lesz, bár nekem már nagyok a gyerekek, de anyukám jön fel hozzájuk vidékről. OKITI-ben nekem is csak pozitív tapasztalatom volt amikor MRI-re mentem és amikor a profhoz mentem, akkor is. 2020-ban meggyógyulunk, és ez jó! :-)
669. Shanalyl (válaszként erre: 668. - Shanalyl)
dec. 6. 18:34
Na, kihagyta azt a mondatot, h az altatóorvostól visszamentem a profhoz és.ő döntött, h lehet január.
668. Shanalyl (válaszként erre: 665. - Zsófi8)
dec. 6. 18:32
Itt a beszámoló, bár nem valami nagy. Reggel mentem.oda, név szerint hívtak minket, kaptam egy laboros papírt, azzal kellett menni egy emelettel feljebb, vettek vért és vizeletmintát kellett adni. Onnan vissza kellett menni. Adtak még a laboros papírral együtt két kitöltendő papírt. Egy kérdőívet ésvegy beleegyező nyilatkozatot. Ezt kitöltve kellett már várni h újra behívjanak. Akkor csináltak ekg-t. Amikor az enyémet csinálták, akkor jött a belgyógyász, így nem kellett újra várnom, egyből megnézte a leleteket. Megállapította, h altatható vagyok (amennyiben a labor is jó), megbeszéltük, h január legyen, mert a családot is menedzselni kell és decemberben bölcsiszünet lesz 2 hétig. Amúgy negcsinálta volna ünnepek előtt. Tőle át kellett menni a szomszéd épületbe, ott megkeresni a főnővért és nála bejelentkezni. Ő adott egy papírt a tudnivalókkal, felírta az adatokat, és ő fog hívni, ha menni kell. Normál esetben egy nappal előtte szólnak, mivel nekem kicsi gyerek van, így próbál.2-3 nappal előtte. Elkérte az .MR cdt és kb ennyi volt. Most várni kell, majd januárban.hívnak valamikor. Kicsit furi nekem, h nincs egy kb időpont, hanem ilyen.rapid, de nem panaszkodom, mindenki nagyon segítőkész volt.
667. Zsuzsa8 (válaszként erre: 664. - Móna 73)
dec. 5. 17:39
Szia!akkor ez jó hír.kívánom a leg jobbakat.
666. Shanalyl (válaszként erre: 665. - Zsófi8)
dec. 4. 18:22
Természetesen!
665. Zsófi8 (válaszként erre: 653. - Shanalyl)
dec. 4. 16:53
Szia! Írsz majd holnap hogy mi volt az aneszteziológusnál? Én jövő héten megyek.
664. móna 73 (válaszként erre: 663. - Zsuzsa8)
dec. 4. 15:38
Szia! Igen, voltam kontrollon. Jelenleg zsugorodik. Nem tudják mitől. Úgyhogy legközelebb júniusban kell mennem. Addig teljes élet !
663. Zsuzsa8 (válaszként erre: 662. - Móna 73)
nov. 29. 13:25
Szia!voltákl kontrólon?mitmondtak?
662. móna 73 (válaszként erre: 661. - Zsuzsa8)
nov. 22. 20:01
Mind a két műtétem orron keresztül történt. A második beavatkozás után is maradt egy 6 x 12 mm- es darab. A kontroll után írok, hogy mi a jelenlegi állapot.
661. Zsuzsa8 (válaszként erre: 660. - Móna 73)
nov. 20. 07:43
A műtétek,orron keresztül történtek?nekem igen.de mivel nemtudták kivenni teljesenn,igy félek hogy ijra nőhet.ha megkérlek meg irod hogy alakul a hejzeted?addig is kitartás.
660. móna 73 (válaszként erre: 659. - Zsuzsa8)
nov. 17. 13:38
Szia ! November 25-én megyek kontrollra.
659. Zsuzsa8 (válaszként erre: 645. - Móna 73)
nov. 12. 08:28
Voltál kontrolon?mit mondtak?
nov. 9. 17:16
Bocsi! részben
nov. 9. 17:16
Sziasztok! Van valakinek felesleges Norprolacja? Jelenleg hiánycikk, és nagyon kellene.Egy hozzám tartozónak nagy szüksége lenne rá. Reméljük hamarosan lesz. Hátha sikerül szereznünk addig is. Akár egy doboz is részen segíthet. Kellemes napokat Nektek!
656. Shanalyl (válaszként erre: 655. - Zsófi8)
nov. 8. 20:30
Gondolon hiába adnak időpontot, ha a vizsgálatkor kiderül valami, ami akadályozó tényező. Pl nekem volt egy szívműtétem régebben, eleve egy kardiológiai szakvéleménnyel.fogok visszamenni, mert tuti, h ők is elküldenének. Megelőzöm ezt, nem akarnék még egy hónapot várni csak emiatt.
655. Zsófi8 (válaszként erre: 653. - Shanalyl)
nov. 8. 20:21
Szia! Hogyhogy majdnem 1 hónap múlva? Ez olyan fura, hogy csak az anesztessel való találkozáskor adnak műtéti időpontot.
654. Bufesrac (válaszként erre: 653. - Shanalyl)
nov. 7. 17:51
Sok sikert es gyors gyogyulast! :)
nov. 7. 13:52
Túl vagyok a találkozón, egybl műtétet mondott a professzor úr. December 5én találkozom az altatóorvossal az előzetes vizsgálatok miatt, utána mondják meg, h mikor lesz a műtét.
652. Shanalyl (válaszként erre: 651. - Bufesrac)
nov. 7. 09:08
Köszönöm, ezt jó tudni!🙆
651. Bufesrac (válaszként erre: 647. - Zsófi8)
nov. 7. 07:25
Igy van, 2. emelet 215-os szoba, elotte foldszinten sorszamot kell huzni es bejelentkezni a holgyeknel az “akvariumukban”, utana fent majd szolitja a prof vagy az asszisztense mondja, hogy milyen sorrendben menjenek be. A bejarat az uj epuletbe a Laky Adolf utca felol van (egy utcaval odebb az Amerikai uttol).
650. Zsófi8 (válaszként erre: 644. - Bufesrac)
nov. 6. 19:31
Nagyon szépen köszönöm!
649. Zsuzsa8 (válaszként erre: 645. - Móna 73)
nov. 6. 13:21
Orron keteszül műtöttek?hol,és ki műtött?
648. Zsuzsa8
nov. 6. 13:11
Món73 a második műtét is orron ketesztül zörtánt.és mérz nem zudzák kivenni?
647. Zsófi8 (válaszként erre: 646. - Shanalyl)
nov. 6. 05:38
Nem voltam még nála, de a kórház honlapja szerint: Szakambulancia – új épület 2. emelet, 215. sz. vizsgáló
nov. 5. 19:49
Egy kis megerősítést szeretnék kérni: Czirják doktor úr csütörtöki rendelése az Amerikai út 57. alatt van, igaz? Apósom kicsit elbizonytalanított, nem szeretném, h ott derüljön ki, rossz helyre mentünk.😅
645. móna 73 (válaszként erre: 640. - Zsuzsa8)
nov. 5. 17:13
Szia ! Engem 2016- van műtöttek először macroadenomával, amit nem sikerült eltávolítani teljes mértékben. 2018 októberében újra műtöttek mert a bent maradt darab megnőtt. Most megyek kontrollra, mert a második műtétnél sem sikerült eltávolítani az egészet.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook