Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyító energiák fórum

Gyógyító energiák (beszélgetős fórum)


2009. szept. 15. 07:36
Szerintem a gyógyító energiák használatához nem kell természetgyógyász, hiszen itt vagy te magad. ^^
2009. szept. 14. 22:51
Léteznek ilyen energiák,saját tapasztalat.
15. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Boszi1968)
2009. szept. 14. 22:30
Sajnálom, hogy Neked rossz tapasztalataid vannak, de azért ne általánosíts, kérlek. Vannak szép számmal tisztességes és nagy szakértelemmel rendelkező szakemberek. :o))
14. boszi1968 (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2009. szept. 14. 22:07

ez így is van ha emberséges a természet gyógyász.

de aki pénz éhes az sajnos nem fogja elküldeni.

és sajnos ezekből van a legtöbb.

13. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Boszi1968)
2009. szept. 11. 00:25
Egyébként azt még hozzátenném, hogy a diagnosztizálás az orvos feladata. Ha a természetgyógyászban, vagy a terapeutában felmerül a gyanú, hogy szervi probléma van, vagy a páciens eleve úgy megy hozzá, hogy szervi baja van, akkor eleve kérik az orvosi leleteket, vizsgálati eredményeket, vagy először orvoshoz irányítják kivizsgálás céljából. Egy felelős terapeutánál ez alap, meg természetesen előírás is. Nem kötelezheti a pácienst, hogy menjen orvoshoz, csak javasolhatja neki, de megtagadhatja ennek hiányában a kezelést, ha vmi komolyabb betegség gyanúja merül fel.
12. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Boszi1968)
2009. szept. 11. 00:15

Mit mondjak erre? Nagyon szomorú. De arra is találhatnál szép számmal példát, hogy a beteg orvostól orvosig jár, és a végén meghal, mert félre diagnosztizálták. Ha a közelmúltra gondolunk, volt jó pár olyan eset, ahol orvosi mulasztás, hiba történt ..... ezzel csak azt szeretném mondani, hogy felesleges kiragadni egy-egy esetet, bőséggel találhatunk pro és kontra, de nem bizonyít semmit.

Direkt kihangsúlyoztam az előbb is, és a másik fórumon is, hogy az orvos tudománynak, az orvosi kezeléseknek is megvan a létjogosultsága, az alternatív terápiáknak is, helyesen kell felmérni a helyzetet, a beteg állapotát, és ennek megfelelő szakemberhez kell fordulni.

11. boszi1968 (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2009. szept. 10. 23:44

én imádom a természet minden egyes rezdülését,ráadásul tanultam is a betegségekről.azt is tudom hogy lehet gyógyítani orvos nélkül.de akkor adjál nekem választ a következőre.egy ismerősöm rosszul lett.mindenki okosabbnak érezte magát mint egy orvos.elment különböző gyógyítókhoz,

de valahogy nem akart meggyógyulni.a gyógyítok szerint volt neki:vakbél gyulladása,koszorúér el záródása,agyvérzése,és még sorolhatnám.oda ért szegény hogy három hónap leforgása alatt meghalt:

rákban.ezt a betegséget egyik gyógyító sem mondta.

10. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Boszi1968)
2009. szept. 10. 23:32

A Reikinél pl. nem az ember gyógyít, hanem az energia. A kezelő csak közvetíti ezt a fajta univerzális energiát. Íly módon nem feltétlen kell diagnózis. És hangsúlyoznám, ez nem gyógyítás, ez energia átadás, közvetítés. A kezelt szervezete pedig úgy használja fel ezt a nagyon tiszta energiát, ahogy jónak látja. Természetesen történnek gyógyulások is, de ez nem mindig azon a szinten következik be, ahogy a köznapi értelemben értjük. De én úgy gondolom, hogy ez minden fajta energia"gyógyászatnál" így működik.


Természetesen vannak állapotok, betegségek, ahol a reiki önállóan elég, és vannak, amikor kiegészítő kezelésként javasolt, az orvosi kezelés mellett.

9. boszi1968 (válaszként erre: 6. - 0d19e1a24d)
2009. szept. 10. 23:22
nem vitatom,ha az ember tudja hogy mi a baja.de szerintem azt csak az orvos tudja megmondani.
8. 0d19e1a24d (válaszként erre: 7. - Jocika)
2009. ápr. 28. 16:18
kellő hittel és megfelelő szakemberrel pótolhatja.
2009. ápr. 28. 14:23

Az a tapasztalatom hogy kiegészítésként nagyon jól elősegíti a gyógyulást, viszont magát az orvosi kezelést csak kevés esetben pótolja.


Persze aki megelőzésképpen használja, rendszeresen, jóval kisebb az esélye hogy nagyobb bajt összeszedjen magának.

6. 0d19e1a24d (válaszként erre: 5. - Boszi1968)
2009. ápr. 28. 06:49
A reikivel pótolható a földi orvos . (nem minden esetben)
5. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Jocika)
2009. ápr. 28. 06:26
igen energia gyógyítás,valóban létezik.gyógyító energiát küldhedtsz a távólból gyógyító energiát küldhetsz kőzvetlen közelről is. az utolsó vagyis a közvetlen energia a legjobb.tulajdon képpen az egész annak az energiája aki gyógyítani akar.gyógyító energia mindenkinek van.csak ezt kevesen tudják.gyógyíthatsz egy érintéssel,masszással,mágiával.az orvost viszont egyik sem potolja.viszont közös erővel sokmindenre képes,vagyis ki egészitik egymást.
2009. ápr. 27. 14:44
Sajna Pedig szívesen olvasnék róla.
2009. ápr. 27. 13:03
Ilyen kevesen lennénk???
2. 0d19e1a24d (válaszként erre: 1. - Jocika)
2009. ápr. 20. 06:47
Mindenképpen jó hatása van mivel az Istentől ered ezért gyógyító hatású.
2009. ápr. 20. 06:38

Érdekelne, kinek mi a tapasztalata az energiagyógyításról?

Hallottatok e róla, esetleg tanult e valaki ezzel kapcsolatos tanfolyamon (Reiki, **, Univerzális Energia)

Gyógyult e meg már tőle valaki?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook