Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik gyógyító mágia? fórum

Létezik gyógyító mágia? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. boszi1968 (válaszként erre: 16. - Caravell)
2009. márc. 27. 23:12

ezeknek semmi köze a mágiához.a mágia az egy szent tudomány.két féle van.van a fehér:építő,gyógyító.

van a fekete:a romboló erő.


ez a két erő nem lehetne lehet meg egymás nélkül.

azt viszont már mindenki maga dönti el hogy melyiket használja.

33. boszi1968 (válaszként erre: 17. - 28f16f555c)
2009. márc. 27. 23:01
jó lenne ha nem kevernéd bele istent.
32. boszi1968 (válaszként erre: 24. - Júlia*)
2009. márc. 27. 22:59
sokfajta gyógyító mágia létezik.és általába segít is ha van bennünk akarat erő.de egyik sem helyettesiti az orvost.de a kettőnek van hatása.
31. katácskák (válaszként erre: 28. - Júlia*)
2008. dec. 13. 04:51
Nagyon igazad van "sajnos"
2008. dec. 13. 04:50
Igen - de "akarni kell meggyógyulni"
29. 3e02cfe4a5 (válaszként erre: 28. - Júlia*)
2008. nov. 30. 11:50

Egy reiki kezeles alatt valoban gyogyitasz az aura kulonbozo szinjein ugy h a betegnek fogalam sincs rola te mit csinalsz tehat nem mutatsz utat sem.

Egy shiatsu kezeles alatt megsem szolalsz...

Hogyis van ez?

28. Júlia* (válaszként erre: 27. - 3e02cfe4a5)
2008. nov. 30. 10:25

Aki nem akar meggyógyulni, az nem is fog, de soha semmitől.


A gyógyulás mindig a fejekben dől el.


Az orvos, a természetgyógyász, vagy parapszichológus csak az irányt tudja mutatni,


haladni a betegnek kell.

27. 3e02cfe4a5 (válaszként erre: 25. - Zizisicc)
2008. nov. 30. 10:13

Azert kerdeztem erre ra igy konkretan mert lejjebb olvashato h sok a csalo a kokler...

A velemenyem ezzel kapcsoltban h a beteg nem mindig all keszen a gyogyulasra vagyis nem tanulta meg az adott lecket ,ezert nem gyogyul meg a reikitol a shiatsu kezelestol vagy mas alternativ gyogymodtol.

Bar a gyogyito mindent megtesz es tudasa maximumat adja.Koszonom a valaszaitokat. Szep napot mindannyiotoknak

26. 3e02cfe4a5 (válaszként erre: 24. - Júlia*)
2008. nov. 30. 10:07

Igen nagyon sokfele modja van a gyogyitasnak ongyogyitasnak,Azt gondolom a gondolatainkat inkabb a szemleletmodunkal tudjuk befolyasolni.

Tehat ne a gondolataid valtoztasd meg inkabb a szemleletmodod es a gondolataid maguktol megvaltoznak.

2008. nov. 27. 07:38

"Nem lehet része a betegség egy tanulási folyamatnak?"



Dehogynem! A betegség sohasem öncélú, pont ez a lényege, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy valami a gondolkodásunkban, az érzelmeink feldolgozásában nem oké. És ezáltal megteremti a lehetőséget a tanulásra, a fejlődésre, a gyógyulásra. Csak észre kell vennünk!

2008. nov. 27. 04:39

:-)


Létezik, és nálad van.


A betegségek lelki eredetűek, mi okozzuk magunknak a gondolkodásunkkal.


Változtass a gondolkodásodon és megváltozik az életed.


Gyógyító mágiák: :-)))

-szeretet érzése

-jóga

-meditáció

-ima

-mosolygás

-napi egy jó cselekedet

-séta a jó levegőn

-egészséges fa átölelése

-kristályok begyűjtése, ablak prizma, ametiszt, hegyi kristály


stb.

23. 3e02cfe4a5 (válaszként erre: 2. - Csacsa)
2008. nov. 26. 19:27

Csak magia letezik.Olyan hogy gyogyito magia kulon nincs.A magiat hasznalni lehet gyogyitasra es artasra is.Csupan a felhasznalastol es a felhasznalotol fugg.Igen vannak magusok.Akik a tudast keresik azokat nevezi a koznyelv fehermagusnak es aki a hatalmat az a fekete.

Ezt mondjuk nem ertem miert lenyeges h van e gyogyito magia vagy nincs?

Sokfele gyogyitas letezik meg azutan ha az orvos megrantja a vallat...

Igen sok a sarlatan.Vagy csak "fent" nem engedik a gyogyulast?

Nem lehet resze a betegseg egy tanulasi folyamatnak?

Salome

2008. júl. 12. 17:33
A hit az tényleg fontos. Én hiszem hogy vannak különböző energiák. Jártam kineziológushoz, sokat segített, volt hogy ő is otthon volt meg én is, és küldött engergiát. Ami érdekes volt benne, hogy nem olvastam el időben az üzenetét hogy mikor küldi, és mégis hatott.
2008. júl. 12. 17:27
aki hisz benne annak segiteni is tud a mágia!
2008. ápr. 27. 11:52
Létezik, csak hinni kell benne!
2008. ápr. 27. 09:33
Mágia sok mindent jelent, de gyógyító ereje is lehet, csak hinni kell benne, csak olyan ember segíthet, aki jártas ezekben a dolgokban, mert vannak olyanok is akik csak kihasználják mások jóhiszeműségét és ez inkább árt mint használ.
2008. ápr. 26. 09:43
Én az Angyalok gyógyerejében, és az őrangyalomban hiszek!
17. 28f16f555c (válaszként erre: 3. - Hajszné)
2008. ápr. 6. 16:54
Az átkot ne keverd a rontással.Átkot csak Isten tud megtörni.
2008. febr. 29. 11:26
Mi az,h mágia a Te megfogalmazásodban? Mert fogalmazhatunk így is pl. reike, agykontroll stb. esetében.
15. ági3
2008. jan. 16. 08:09
Igy, ahogy Te kérdezed, hogy létezik-e gyógyitó mágia,erre azt felelem, hogy nem. Viszont létezik gyógyitó energia, és teljesen külön világ a mágia. Szerintem nem kell benne teljes mértékben hinni, csak annak a ki adja, aki fogadja, ha nem hisz benne, akkor is hat.
2008. jan. 15. 20:59
Igenis létezik. "Gyógyító energia" Csak az nem tudja elhinni aki nem is akarja. Nem is privilégium, annyi fajtája van, és nem halsz bele a tanulásába. Nagyon jó érzés energiát adni, és kapni is. Csacsa, sellő kértek egy bemutatókezelést? Aki sosem probálta, az természetes, hogy kétkedik. A munkatársaim már rég rájöttek, hogy másképp masszírozom meg őket, és ők kérik.
2007. aug. 3. 23:09
Több olyan hely van, ahol tanulhatsz is ilyesmit. Mindenkiben megtalálható ez a képesség, csak hinni kell benne, hogy meg tudod csinálni, hogy tudsz segíteni, illetve, annak is kell hinnie Benned, akin segíteni akarsz.
2007. júl. 20. 10:04
Ha hiszel benne akkor, de csak akkor.
2007. júl. 19. 23:51

A ** is ilyen gyógyító. csak az nem mágia, hanem energia. Tudom, hisz gyakorlom. Magamon és családomon. segít.

nem a levegőbe beszélek. komoly allergiám van (volt?). idén még egy gyógyszert sem szedtem be...nem vagyok hívő. nem hit kérdése. ez "ajándék". Nézzetek utána!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2007. jún. 15. 14:23
Szerintem az agykontroll gyakorlatok is a magiahoz tartoznak.
2007. jún. 15. 13:43
Elsősorban hit (nem vallás) kérdése.
2007. jún. 14. 23:33
Hogyne létezne, sok fajtája van!
7. hajszné (válaszként erre: 5. - Alexcheca)
2007. jún. 14. 22:31

igen, van ilyen hogy energiát küldenek gyógyítok.agykontrolosok, kineziológusok, természetgyógyászok közül is.

ilyen embereket keress.

2007. jún. 14. 21:27
nem hiszek benne
2007. jún. 14. 20:45
engem konkrétan az érdekel, ha fizikailag beteg valaki, tudok e rajta így segíteni.Nem gyógyítani, csak az orvosok munkájára "rásegíteni".Egy kis pozitív energia, v ilyesmi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook