Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GYET lejárta után... fórum

GYET lejárta után... (beszélgetős fórum)


2. mandy (válaszként erre: 1. - Nóra1978)
2012. okt. 28. 18:07

Szia!

Én pont most szüneteltetem a GYET-et. Pont azért, mert NEM kaphat más ellátást, aki GYET-en van. Tehát regisztráltathatod magad, és kaphatsz munkanélküli segélyt (most máshogy hívják, de a lényeg ugyanaz), de akkor le kell mondanod a GYET-et.


(Én amúgy regisztráltam, és a munkaügyi központ befizetett egy angol tanfolyamra, mellé kapom a támogatást, ezért kellett lemondanom a GYET-et. De januárig tart csak a tanfolyam, ha vége és nem kapok tovább ellátást, akkor újra igénylem a GYET-et, mert nekem még van 2 évem.)

2012. okt. 28. 17:58
2014-ben lejár a gyetem a harmadik gyerek után. Szeretek előre látni, ezért már agyalok, hogy hogyan tovább. 15 éve vagyok itthon, kőzben 2010-ben volt egy 4 órás állásom. Szerintetek, már most érdemes regisztrálnom, vagy csak akkor, ha lejárt a gyet. Kaphatok egyáltalán vmilyen ellátást, persze munka az jobb lenne, de naiv nem vagyok. Kőszi, aki tud ezügyben segiteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook