Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Banki ügyintéző tanfolyamot hol lehet elvégezni? fórum

Banki ügyintéző tanfolyamot hol lehet elvégezni? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 11. 11:06

Nem tudom, h azóta sikerült-e elvégezni, de én anno minervás voltam, és teljesen elégedett voltam a képzésükkel, ugyanis most a dunaújvárosi főiskolán vagyok és beszámították a képzés egyes tantárgyait. sztem teljesen korrekt eljárás, mert így nem veszik el az egy éved [link] itt lehet a részletes követelménylistát elolvasni, de tudok infót adni tanárokról, ha kell.

B

2008. okt. 29. 10:35
Sziasztok! Én az EFEB-nél tanulok, gyed-en lévőknek 50% kedvezmény.
2008. okt. 29. 10:29

Banki ügyintéző képzés a PSZF-en (szerintem a legjobb referencia, de hazabeszélek.. :)


[link]


Tegnap indult, de biztosan lehet még csatlakozni. A banki tanácsadó képzés novemberben indul, szerintem ha érdekel, érdeklődj telefonon!

2008. okt. 29. 10:20

Sziasztok!

Már rég nem járt erre senki, de én most találtam erre a fórumra, és hátha még tudtok nekem segíteni.PETIANDI-tól szeretnék kérdezni.A banki ügyintézőt szeretném elvégezni.Írnál nekem infót hogy a barátnődnél még lehet-e magántanulással ezt a vizsgát megcsinálni?És ha lehet akkor infót udnék kérni a dologról?Köszi előre is.

24. cilus (válaszként erre: 23. - Petiandi)
2008. ápr. 22. 08:13
Köszi mégegyszer,nagyon kedves tőled hogy felajánlod a segítséged!!Minden jót:)Üdv.Cili
23. petiandi (válaszként erre: 22. - Petiandi)
2008. ápr. 21. 17:54
ja és ha kell a száma,szolj, priv-ben megirom.
22. petiandi (válaszként erre: 20. - Cilus)
2008. ápr. 21. 17:54
megdumáltam közben a barátnőmmel, hogy mehet a magántanulóskodás 80eFt-ért. kedvezmény sajna nincs. szivesen máskor is segitek. asszem én belevágok a pletykák miatt főleg.
2008. ápr. 21. 13:36
Én pü-i, számviteli ügyint tanfolyamot(OKJ) végeztem el(okosan megoldva)a munkaügyi hivatalon keresztül és azóta bankban dolgozom.Ez jó az alapokhoz, a többi pedig az adott bank és a munkaköröd specifikuma. De nem kell a bankoktól elájulni, legalábbis ügyfeles szinten nem, Kezdenek egy kicsit "porszívóügynökösek" lenni.Ha bevállalod.....+ a tervek amik többsége minden, csak nem teljesíthető!De dolgozni kell, úgyh "szeresssssük"!
20. cilus (válaszként erre: 19. - Petiandi)
2008. ápr. 21. 12:40
Úgy néz ki hogy budapest lesz a megfelelő helynekem,ugyais találtam egy olyan iskolát ahol 50%-os kedvezményt adnak a gyeden,gyesen lévőknek.Nagyon köszönöm a fáradozásodat!!További szép napot!!Üdv.Cili
19. petiandi (válaszként erre: 18. - Cilus)
2008. ápr. 20. 07:35
Iregszeszemcse - ez a település ahol lakom és a barátnőm is itt lakik. ha gondolod megkérdezem tőle hogy vállal-e "messzi diákot". aztán majd jelentkezem. Andi
18. cilus (válaszként erre: 17. - Petiandi)
2008. ápr. 19. 14:28
Szia!Köszönöm hogy megkérdezted!!Miz jelent az hogy a közelben személyes konz.tart?Helyileg hol,melyik városban?Kérlek még ezt kérdezd meg légyszi,igérem tovább nem zargatlak a kéréseimmel:)Köszönöm előre is.Minden jót!!Üdv.Cili
17. petiandi (válaszként erre: 16. - Cilus)
2008. ápr. 18. 19:50
Beszéltem a barátnőmmel, és felétek nem tud olyan iskolát ahol indulna ilyen. De viszont az ő általa üzemeltetett iskola indít de ugy, hogy magántanulóként lehet elvégezni, és egy csongrádi csoporttal lehet menni vizsgázni. A közelben személyes konzultációt is tart, amugy neten küldi az anyagot vagy postán. 120ezer a tanfolyam plusz a vizsgadíj. komolyan elgondolkoztam azon, hogy beiratkozom, mivel nekem ilyen szakmám még nincs. igaz hogy csak középfokú, de a mérlegképesem felsőfoku, és csak statisztikus vagyok és vállalkozás szervező. ja és az a pletyka hogy a PSZÁF kiköti hogy banki alkalmazott csak az lehet akinek van egy banki ügyintézői sulija.
16. cilus (válaszként erre: 15. - Petiandi)
2008. ápr. 18. 07:41
Szia!Már nagyon várom hogy mit mond a barátnőd:-)Szép napot!!!
15. petiandi (válaszként erre: 14. - Cilus)
2008. ápr. 14. 20:22
Szia Cilus! Én 10 éve banki ügyintéző vagyok, de "csak" közgáz szakközéppel és mérlegképes könyvelőivel. Én imádom a banki szakmát, logikus és érdekes. remélem a barátnőm minél hamarabb jelentkezik és holnap este már tudok mondani valamit. Szép estét! :)
14. cilus (válaszként erre: 13. - Petiandi)
2008. ápr. 14. 13:07
Pénzforgalmi ügyintéző vagyok,és most megpróbálnám a banki szakmát!Gyed alatt úgy gondoltam elvégzek egy ilyen okjs tanfolyamot.Köszönöm előre is a segítségedet!!Szép napot!!
13. petiandi (válaszként erre: 12. - Cilus)
2008. ápr. 13. 14:32
A barátnőm csongrád megyében szervez iskolát, és tolna megyében. azt mondta, hogy keddre utána néz hogy mik a lehetőségek arrafelé. dolgoztál már bankban vagy pénzintézetben? ha belevágsz, akkor szolj és ha kell segitség szoljál nyugodtan.(banki ügyintéző vagyok:) )
12. cilus (válaszként erre: 11. - Petiandi)
2008. ápr. 12. 19:29
ok kÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!!tOVÁBBI SZÉP NAPOT !
2008. ápr. 12. 16:22
keddre megtudom mondani. ha nincs más akkor magántanulóként megoldható.
10. esztella100 (válaszként erre: 2. - RLindi)
2008. ápr. 11. 07:33
Szerintem is.
2008. ápr. 11. 07:26
Köszi,Heves megyébe vagy Miskolcon.
8. petiandi (válaszként erre: 3. - Cilus)
2008. ápr. 10. 17:49
van egy barátnőm, aki ilyesféle iskolát vezet. ha megirod hogy helyileg merre gondoltad, akkor holnap megkérdezem tőle hogy tud-e arra valamit. szivesen segitek.
2008. ápr. 10. 17:44
Sajna akkor nem tudom...én is most érdeklődtem,ép ma,nem sok mindent tudtak itt sem ajánlani,ősszel kell újra nézelődjek,hátha...
6. cilus (válaszként erre: 4. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 10. 17:26
Kérdeztem ,de nem indul:(sőt ősszel sem.
5. cilus (válaszként erre: 2. - RLindi)
2008. ápr. 10. 17:25
Köszi,de már próbáltam nem igazán van ami kedvezményes gyeden lévőknek!
4. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Cilus)
2008. ápr. 10. 17:25
Munkaügyi kirendeltségen érdeklődtél már?Talán tudnak...
2008. ápr. 10. 17:24
Sziasztok!Tud valaki olyan intézményt ahol kedvezményesen lehet tanulni?Gyeden vagyok!!
2008. ápr. 10. 17:24

Szerintem ird be a google-ba és dob ki pár helyet ahol indítanak képzést. Anyukám így talált rá pedikűr-műkörmös tanfolyamra.

Sok sikert!

2008. ápr. 10. 17:23
Banki ügyintéző tanfolyamot keresek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook