Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyermekszoba díszítése! Kreatívkodjunk együtt! Segítsünk egymásnak! fórum

Gyermekszoba díszítése! Kreatívkodjunk együtt! Segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 9. 14:06
sötétítő függ. díszítésére nincs ötletetek?
15. tappancsmama (válaszként erre: 12. - D@nu)
2009. júl. 9. 14:05
Te is ilyen helyen dolgozol?Vagy csak ilyen helyre jársz vásárolni?
14. tappancsmama (válaszként erre: 13. - 27judit)
2009. júl. 9. 14:05

Megnéztem.

Nagyon szuper.Nagyon ügyesek vagytok.Mennyi idős gyereknek csináltátok?

2009. júl. 9. 13:46

Sziasztok!


Egy másik fórumon már írtam eben a témában. Én a kisfiam szobájába szerettem volna faldekorációt, de amikor megérdeklődtem, hogy ami én elképzetem az kb. 200.000.-Ft-ba kerülne, ha szakember csinálná, akkor úgy döntöttem, hogy megcsináljuk mi magunk.

Én felrajzoltam az egész falat beborító Micimackós jelenetet, a férjem pedig kifestette. Ő jobban ért a színek keveréséhez, mivel a szakmája szobafestő-mázoló.

Szerintem nagyon szép lett, nem sokban különbözik a szakember honlapján található képektől. Az adatlapomnál található róla néhány kép, de az Iwiw-en a nevem alatt részletesebben megtalálhatóak.


Remélem ezzel kedvet csinálok nektek, hogy magatok dekoráljátok ki a csemeték szobáinak falát.


Üdv,



Judit

12. d@nu (válaszként erre: 11. - Jéghegy)
2009. júl. 9. 13:29
Nyugi, másnak is kiesnek ezek a dolgok, aztán a gyerek mellett muszáj képbe kerülni ismét. :) A dekor/hobbi/kreatív boltokban általában segítőkészek és elmondják mit mivel tudsz megcsinálni, vagy ajánlanak más lehetőséget - legalábbis nálunk nagyon rendesek.
11. Jéghegy (válaszként erre: 10. - Tappancsmama)
2009. júl. 9. 13:17
Nem akarom, hogy bután hangozzék, de ilyenekben ügyes vagyok. Több évig festettem, és nem rosszul. Meg szeretek babrálni, szóval ezzel nem lesz gond, csak mióta gyerkőc van, nem igazán készítek semmi csecse-becsét! ..meg nem is vagyok képben sok dologgal!
10. tappancsmama (válaszként erre: 9. - Jéghegy)
2009. júl. 9. 13:14
Akkor ha van egy ici-pici kézügyességed olcsóbban jössz ki ha megveszed az alapanyagot és te csinálod meg magadnak.
2009. júl. 9. 13:12
Nem szeretnék nagy hókusz-pókuszt.. halacskát, bárányt, csibét a falra..
8. Jéghegy (válaszként erre: 6. - Anyuci macuci)
2009. júl. 9. 13:11
Szerintem dekor boltban, de hallottam már olyat is aki !!!horgászboltban!! vesz valami polifomis "izét".
7. tappancsmama (válaszként erre: 6. - Anyuci macuci)
2009. júl. 9. 13:09
Kreatív Hobbi boltokban például,de szerintem már sok helyen.
2009. júl. 9. 13:07
Hol lehet beszerezni a dekorgumit?
2009. júl. 9. 13:06

Szia!


Nálunk a dekorgumi 80-100Ft-ba kerül A4-es méretű.Vízbázisú hobbyragaszó a legjobb hozzá.Én igaz ablakra készítettem belőle díszeket,úgy hogy előbb kinyomtattam a mintát rajzlapra kivágtam utána ezt a sablont rajzoltam rá a dekorgumira utána kivágtam belőle és a mintának megfelelően összeragasztottam a hobbyragasztóval.Ezt hagytam száradni egy napot utána kiakasztottam az ablakba.

4. d@nu (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2009. júl. 9. 13:02
Az A4 dekorgumi ívje 100 Ft körül van + ragasztó + munka. Lehet, hogy árban nem különösebben jobb, de olyan díszt csinálsz, amilyet te szeretnél.
2009. júl. 9. 12:50

Szia!


Én nem tudom, hogy mennibe kerülnek a "natur" dekorgumik, de szerintem kartonnal is szépen lehet díszíteni. Én azzal díszítettem a szekrényt, miután lekerültek a micimackós dekorgumik. Na és az egész anyagköltség került 1000 Ft-ba. Ebből a kartonból csináltam még csillárról lelógó virág fűzéreket is. Szóval egy kis kreativitás és filérekből megoldható a dolog.

2009. júl. 9. 12:45
Szia!Hát milyenre szeretnéd a szobát?
2009. júl. 9. 12:41
Igazából még soha nem csináltam ilyet! Múltkor vettem dekorgumis "faldíszeket"! Gondoltam sokkal izgalmasabb lenne, ha én készíteném el őket! Sokkal szebb, és egyedibb. ..de nem tudom hogyan kezdjek hozzá! Mit vásároljak! Egyáltalán anyagilag hogyan éri meg jobban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook