Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermek körömlakk, sminkcucc és csillámtetkó. Csak szerintem nem valóak ezek egy 4 éves kislánynak? fórum

Gyermek körömlakk, sminkcucc és csillámtetkó. Csak szerintem nem valóak ezek egy 4 éves kislánynak? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 14. 03:11

Engedem. Itthon szépen eljátszik ezekkel is. Kész csaj!

Suliban már úgysem lehet színes körme és az utcára se megy ki 'sminkben'.

A csillámtetkó pedig szuper menő ovisoknak!


Tedd fel magadnak a kérdést: miért nem engedsz meg valamit, ami a kicsinek örömöt okoz, egyáltalán nem káros és veszélyes? Csak mert neked nem tetszik? Hagyd, hogy a saját útján menjen.. :)

Úgyis ezeregy korlát és szabály van.

19. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 20:46
Én engedtem. Most 13 és esze ágában sincs sminkelni. Körmöt fest, de suliba nem azzal megy.
2021. máj. 13. 19:19
Ha ő szeretné, partner lennék benne. Gondolom nem arról van szó, hogy full sminkben járna az óvodába a 4 éves, hanem az érdeklődését kell kielégíteni.
17. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 19:18
Nincs (még) lányom, de engedni fogom. Nem csak engedem, tetszeni is fog. Én is csináltam ezeket ebben a korban.
2021. máj. 13. 19:18

Vettem nekik, jól eljátszottak vele.



Az én gyerekkoromban nem tudom, volt-e, de nekem nem volt, azt tudom. Ha olyanom volt, nekiestem anyám palettáinak és kentem magam, mint az őrült.:)

2021. máj. 13. 19:14
Nincsen gyerekem, de aha, engedném csajoskodni. 😍
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - New(l))
2021. máj. 13. 19:07

4 évesen az én korosztályom még nem hallott a Legóról sem.

Hogy őszinte legyek, a medzsót is most "hallom" először.

13. New(l) (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2021. máj. 13. 19:03
Imádtam a medzsókat és a Legot is, semennyire nem voltam "lányos", harisnya, szoknya kizárt. Két dologra vágytam párszor, színes körmökre és egy gyűrűre. :)
12. Guruljka (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. máj. 13. 19:01

Nem vagyunk egyformák.

Mit nem adtam volna 4 évesen egy kisautóért az örökös babák helyett.

2021. máj. 13. 18:58
Engedtem nekik, most meg abszolút nem kenik magukat
2021. máj. 13. 18:56
Személy szerint nekem sem teszik,de nyilván a mai világban szinte majd nem természetes,hogy már a pici lánykák igénylik a sminket,csili-vili dolgokat.Mást sem látnak...
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 18:46

Engedtem a lányomnak, mire kamasz lett, teljesen smink, körömlakk ellenes lett. Kiélte magát kicsinek, nem érezte szükségét később.

Természetesen máson elfogadja, csak magán nem viseli el.

2021. máj. 13. 17:49

Csillamtetkó pont ebben a korban való. Ovi után már egyre cikibb manapság.


Smink az tényleg korai.


De vannak direkt gyerekeknek vízalapú, lemosható körömlakkok. Azok tök jók ovisoknak.

2021. máj. 13. 17:47

Smink kivételével mindent engedek.

Csillámtetkót akkor utálom ha elkezd kopni, csak a ragasztó marad. 🤣

Iskola szünetben pedig még a táska sem landolt, de már tartja a kezét lakkozni.

6. New(l) (válaszként erre: 5. - Lau_Ra)
2021. máj. 13. 17:46
😄🤣
5. Lau_Ra (válaszként erre: 4. - New(l))
2021. máj. 13. 17:45

Jujj, azt én is.

Még a hajamba is festettem kijelölő filccel unalmasabb tanórákon. :D

2021. máj. 13. 17:42
Ha nem veszel neki, majd kikeni magát Hérával. :D. Anyám sem engedett semmi csajos cuccot, így kifestettem a körmöm filctollal. 😆
3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 17:40
Hogyne engedném, még veszek is neki ha azt kéri. Ezek bőrgyógyászatilag teszteltek és nagyon aranyosan eltudnak vele játszani, kreativkodnak. Sokszor engem is kitetoválnak és nagyon örülök neki, büszkén mutatom:) Semmi bajuk nem lesz tőle, a társaik is csinálják, egymástól veszik és ha megfigyeled karácsony, húsvét előtt tele a reklám velük és nem is olcsó játék.
2021. máj. 13. 17:31

Nincs gyerekem, de való neki, engedném.

Mi baja lehet belőle?

A smink még korai és felesleges, de a többit nyugodtan.

2021. máj. 13. 17:28
Azt mondják sokan, hogy miért nem hagyom neki, mi baja lenne tőle, stb. Szerintem nem kéne használnia ilyeneket! Ti engeditek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook