Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekbarát hotel fórum

Gyerekbarát hotel (beszélgetős fórum)


2014. júl. 24. 08:03
Velence Resort & Spa. Jó hely lehet, de nekünk nagyobb gyerekekkel már drága. Nincs is messze Pesttől.
11. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Zsupszi)
2014. júl. 23. 22:46
Az nem nem olcsó hanem rohadtul draga!
2014. júl. 23. 22:45
Kehidakustyanban voltunk mi is. Apartmanban. Felpanzioval. Nagyon jo volt.
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Diana80)
2014. júl. 23. 22:44
Viszont nagyon nem penztarca barat!
2014. júl. 23. 22:29
kehidán voltunk idén,szintén két licsivel. Nagyon élvezték! Talán az első hely volt,ahol a kajával is elégedett voltam. Mi a hotelben voltunk,de vannak apartmann házak is.
2014. júl. 22. 08:27
Pesttől messze van és nem is az olcsó kategória, de nagyon megéri az árát. Én is a Kolping hotelt ajánlom Alsópáhokon. Évek óta visszajárunk, igaz 2-3 max. 4 éjszakára. Kisgyerekkel szerintem a legjobb hely. Egészen bébitől. A gyerekeknek külön büfé rész van az étteremben,hatalmas és gyönyörű park, játszótér, több játszószoba, gyerekmedence kint és bent, trambulinok, gokart, kalandpark rész, gyerekfoglalkozások, gyerekműsor és sorolhatnám. Érdemes megnézni a honlapjukat, minden igaz amit ott látsz, olvasol.
2014. júl. 22. 08:24
Mi 3 gyerkőccel voltunk nemrég a Kolpingban, és csak ajánlani tudom! Mi már voltunk ott korábban is, és kisgyerekes családoknak szerintem Magyarországon ez a legjobb szálloda! Egyetlen baj van csak vele... hogy nagyon drága... :(
2014. júl. 22. 08:10
Most voltunk a Kolping hotelbe Alsopahokon. Gyerek es csalad centrikus, cask ajanlani tudom:)) Minden a gyerekekert van!
2014. júl. 22. 07:57
És hol voltatok már, ahová vissza is mennétek?
2014. júl. 22. 07:56
Egyebkent mi is most nezelodunk. Ha erdekel gyula akkor irok majd ha talaltam vmit. Sajnos mi mindenkepp oda megyunk mert innan meg csalad latogatasra is mennunk kell. Nem orulok egy 1 es egy 4 evessel 230km utnak.:-(
2014. júl. 22. 07:52
Mi is 2 kisgyerekkel megyunk es csakis panzioba vagy aparthotelba felpanzios ellatassal. Mi szallodaba nem mennenk 2 gyerekkel. Most gyulara akarunk menni. Nezegess a qponverzum.hu-n, mi mindig kuponnal megyunk. Sokkal olcsobb igy.
2014. júl. 22. 07:45
2 kisgyerekkel mennénk wellness szállodába, ahol van benti gyerekmedence is. Elsősorban Pest környékére szeretnénk menni. Esetleg tudnátok ajánlani ilyen helyeket, ahol már voltatok és jól éreztétek magatokat, a szállás és a kaja is jó volt. És nem volt túl drága.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook