Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani egy jó gyerekbarát élményfürdőt így télvíz idején? fórum

Tudnátok ajánlani egy jó gyerekbarát élményfürdőt így télvíz idején? (tudásbázis kérdés)


15. anikam
2014. jan. 14. 13:56
Morahalom nagyon jo hely
2014. jan. 4. 21:16
Gyopárosfürdő,Orosházán.
13. lanema
2014. jan. 4. 20:30
Hagymatikum,Makó
2014. jan. 4. 20:10
Mi is most értünk haza Zalakarosról, hááát..... A gyerekrész nagyon jó, de annyira szét van darabolva az egész, hogy nem győztem mászkálni. A gyógyvíz - öltözők nagyon messze voltak az élményrésztől, furcsa volt ez a sok ki-be léptetés, na és meg volt a napi edzésem. Ha valaki csak a gyerekrészlegbe vágyik, az nagyon jó, bár a lányom hiányolta a kicsit hidegebb vizet....
2014. jan. 3. 11:23
Tapolcara ne menjetek,bele fagytam a vizbe!Biztos megfazna a gyerek
2014. jan. 2. 13:53
tegnap jöttünk meg Zalakarosról, nagyszeű volt :)
2014. jan. 2. 13:50
Sárvár! A fürdőben van külön pelenkázó, szoptató-pihenő szoba, játszóház, bébimedence, gyerekmedence, csúszda.
2014. jan. 2. 12:59
Köszönöm mindenkinek! :)
7. timycat (válaszként erre: 4. - Linda_24)
2014. jan. 1. 20:47

Tapolcán tavasbarlang van; nem épp gyerekbarát... bár van ott egy szálloda (Pelion talán) az gyerekbarátnak van minősítve, de nem dobtam el az agyam tőle pár éve


A barlangfürdő Miskolc-tapolcán van, Miskolc, szóval kelet.

2014. jan. 1. 20:05
Kehidakustyán, nagyon szeretik a gyermekek.
2014. jan. 1. 18:48

Sikonda fürdő!

Szerintem annál szebbet nehezen fogsz találni.Közel a tó gyönyörűek a hegyek és az élmény fürdőben pedig tutira jól fogja magát érezni a hét éves!:)

2014. jan. 1. 18:39
A keleti részhez sajnos sokat kéne utazni :/ :) Mi is Zalakaroson gondolkoztunk,bár Kehidakustyán sem hangzik rosszul. A tapolcai barlangfőrdő? Az is megy ilyenkor?
2014. jan. 1. 18:32

A Dunántúlon Kehidakustyán szerintem a legjobb, de mi Zalakarost is szeretjük nagyon.

Az ország keleti fele viszont sokkal olcsóbb és ott is vannak szuper fürdők, pl. Debrecenben. Mi a két legutóbbi alkalommal Cserkeszőlőn voltunk, nekünk nagyon bejött.

2014. jan. 1. 18:26
Erre én is kíváncsi vagyok! Mi nagyon szeretjük Sárvárt és Pápát, de most Zalakarosra készülünk...
2014. jan. 1. 18:23
Szeretnénk elmenni egyet fürdeni olyan helyre,amit egy 7 éves is tud élvezni és lehetőleg szép legyen a környezet is. A dunántúlon szeretnénk mozogni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook