Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Baba- és gyerekbarát nyaralóhelyek fórum

Baba- és gyerekbarát nyaralóhelyek (beszélgetős fórum)


2015. jún. 15. 17:06

Eddig a legjobban Diamant Hotel Dunakilitin, és Tapolcán a Pelion tetszik a legjobban csak ügye nem biztos, hogy mind a nyolcunknak jó lenne...

Most árajánlatot kérünk tőllük.

2015. jún. 15. 16:58
A Kolpingban már a picikre is fizetni kell, sok helyen 6 éves korig vagy még tovább ingyen nyaralnak a gyerekek. Nem mindegy.
2015. jún. 15. 14:55
Én a Kolpingtól olyan árajánlatot kaptam hogy dobtam egy hátast. A többi se olcsó, de az a másfélszeresébe került volna a Pelionnak pl.
2015. jún. 15. 13:53
Nagyon szuper helyek vannak,DE! pár hetes gyerekkel nem indulnék el nyaralgatni,az fix!
2015. jún. 14. 22:09
Én is a Kolpingot ajánlom, mert ilyen picivel is nagyon kényelmes. Most megyünk majd Zalakarosra a MenDan-ba két hét múlva tudok arról is mesélni. Ha valamire kíváncsi vagy nyugodtan írj :)
2015. jún. 14. 20:51

Köszönöm mindenkinek :)

Mindegyiket megnézzük meik lenne a jobb.

Rég gyüjtünk a nyaralásra így mindent alaposan átnézünk.


Eddig még Tapolcát néztük meg de az eszméletlen szép és nagyon jókat írnak rólla.

De kíváncsi vagyok a többire is amit írtatok :)

2015. jún. 14. 19:33
Karos-Spa Zalakaros, MenDan Zalakaros, Velence Resort&Spa, Colosseum Hotel Mórahalom, mind nagyon jó de elég drága helyek. Bár elég picik a gyerekek, nektek még megéri. Célszerű olyan helyre mennetek ahová mindketten ingyen mehetnek.
2015. jún. 14. 19:03

Wellness Hotel Gyula

Kolping Alsópáhokon

2015. jún. 14. 18:58
Várgesztesi villapark. Nemreg voltunk ott.
2015. jún. 14. 18:48
Tavaly voltunk Diamant Holtelben, Dunakilitin, 2 és fél éves lányunkkal. Nagyon jó hely, és nagyon sok kisgyerekes család van. Tele van etetőszékkel az étterem, amikor előbb befejezte, hoztak neki színezőt, hogy mi még tudjuk enni, ha akarunk : ) Nagyon kedvesek voltak mindenben.
4. Lia0603 (válaszként erre: 3. - Nikk_1982)
2015. jún. 14. 18:20
Köszönöm mindjárt megnézem :)
2015. jún. 14. 18:16
Mi Tapolcára megyünk a Pelion hotelbe, egy háromévessel. Amit olvastam róla az alapján jó lesz. De tény hogy nem olcsók ezek a helyek.
2015. jún. 14. 17:56
Jó pénzért elég sok ilyen van az országban.
2015. jún. 14. 17:35

Soha nem voltunk úgy igazán nyaralni a családommal, de ezen a nyáron szeretnénk elmenni nyaralni egy jót.

Van egy 4 éves kis öcsém, és egy majdnem 2 hetes fiam így kisgyerek/ baba barát hely kellene.

A szüleim és én is keresgéltünk a neten de nem igazán találtunk megfelelőt.

Esetleg tudtok ajánlani egy igazán jó nyaraló helyet, ahol van strand, programok és se, felnőt sem gyerek nem unatkozik?

Előre is köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook