Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gondok a gyerekorvossal.Ti mit tennétek? fórum

Gondok a gyerekorvossal.Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. aug. 11. 21:15

Szóval a probléma nagyvonalakban:

Van egy gyerekorvosunk,aki nem áll a helyzet magaslatán.Más anyukáktól tudom,h első trüsszentésre antibiotikumot ír fel.Mondjuk nekem is feltűnt,h minden egyes tanácsadáson valami receptet akar felírni.Nem foglalkozik kellő képpen a dologgal.(Pl: a múltkor megkérdezte,h voltunk-e már csípőszűrésen és UHn,és ő látta-e a leleteket.A dolog pikantériája,h ott voltak a papírok az asztalán,és már előző tanácsadáskor látta őket.)

Gondoltam átmegyek egy másik gyerekorvoshoz.3van itt közel.Az egyik legalább ennyire van képben.A másikról viszont csupa jót hallottam.Meg is kerestem,és át is venne minket,de most szabin van.Idő közben megtudtam,h tömeges népvándorlás indult meg a mi orvosunktól ahhoz,akihez mi is menni szeretnénk.Ezért a doktornő már perrel fenyegeti,mondván elcsalogatja a "betegeit".

Most hozzam még nagyobb szarba a másik dokit?Vagy szürjem meg okosba a mi doktornőnk receptdömpingjét,és oldjam meg okosba?Esetleg valakinek valami harmadik ötlete?

2008. aug. 11. 21:12

Szia!


Mi a gond?

Amúgy a véleményem:

Én mindenképpen váltanék, mivel vele a kapcsolat nem egy kis időre, hanem kb 16 évre szól.

És ha nem bízol benne, fenntartásokkal kezeled, mi értelme? A gyerekedről van szó!!!! Nem az számít, mit gondol ő vagy mások, hanem a gyerek! Mi hasonló miatt majdnem elvesztettük az akkor 5 hetes babánk, szóval én nem haboznék!

2008. aug. 11. 21:11
Nem tudom mi a gond vele de ha ugy érzem nem bizom benne nem szimpi valami miatt keresnék másikat sőt én már meg is tettem:))
2008. aug. 11. 21:11
keresnék másikat aki normálisan bánik a kis betegekkel és tökéletesen végzi a hivatását
2008. aug. 11. 21:09
Gondok a gyerekorvossal.Ti mit tennétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook