Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Genitális herpesz fórum

Genitális herpesz (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1181. KisZs
2023. febr. 11. 07:38
Debreceniként van itt valaki esetleg?
1180. Csaba-2 (válaszként erre: 1179. - Csaba-2)
2023. febr. 2. 12:45
A genitális eleinte hetente- két hetente tört elő.
1179. Csaba-2 (válaszként erre: 1178. - Lexi0990)
2023. febr. 2. 12:44
Nálam az orális herpesz gyerekkoromtól egyetemista koromig évente kb. kétszer jött elő - főleg akkor, ha beteg voltam. Az egyetemi évek alatt havonta, utána pedig egyre csökkent. Kb. 5 év után csak 3-4 évente újult ki. A genitálishoz több idő kellett: kb. 10 év után kezdett elviselhetővé válni a helyzet. Most ez utóbbi havonta jön csak elő, rendszerint alig látható, enyhe tünetekkel.
1178. Lexi0990
2023. febr. 1. 22:40

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, kinek mennyi idő után kezdtek el ritkulni a kiújulások? Nálam kb fél éve jelentkezett először és azóta havi szinten felbukkan bármit teszek.. abban bizom csak, hogy az idő fog rajtam segíteni.

1177. KisZs (válaszként erre: 1176. - Csaba-2)
2023. febr. 1. 17:12
6-8 év kb.
1176. Csaba-2 (válaszként erre: 1175. - KisZs)
2023. jan. 30. 12:24
Ez frankó, csak az a baj, hogy még fázis-1-ben vannak. A tömeges alkalmazás csak fázis-4-ben lesz...
1175. KisZs (válaszként erre: 1158. - Abrakadabra1234)
2023. jan. 28. 13:10
1174. Boboka3 (válaszként erre: 1173. - Remi53)
2023. jan. 19. 12:35
Szia! Elvileg van(volt) ,en mar nem talalom,tudok belepni (elfelejtettem a jelszavam es nem akarok uj profilt csinalni.) Ha valaki tudja,irja meg privat Reminek! Koszi!
1173. Remi53
2023. jan. 18. 20:50

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy nincs esetleg privát Facebook csoport a témában? Csodálkoznék...de hátha 😁

1172. Panna5
2023. jan. 4. 17:03

Sziasztok!


Sajnos egyre többen vagyunk és egyre többen küzdünk vele, viszont az nagyon jó, hogy beszélünk róla és megoszthatjuk egymással a tapasztalatainkat.

Bátran írjatok, itt mindig lesz aki meghallgat és jó tanácsokkal, tapasztalatokkal segít benneteket.

Nekem személy szerint is sokat segített lelkileg és testileg, hogy beszélhettem róla, ezenkívül sokat tanultam itt ebben a témában.


Mindenkinek kívánok tünetmentes Boldog Új Évet!

1171. Boboka3
2023. jan. 4. 08:00
Sziasztok! Koszi,hogy megosztottatok velunk a gondolataitokat,erzeseiteket,ezen mindannyian,atmentunk,atmegyunk...ami a legfontosabb,hogy nem szabad feladni! En is rettegtem,hogy hogyan fogom elmondani masoknak es nagyban gatolt az ismerkedesben,megis tobbszor sikerult elohozakodnom vele,ha ugy alakult a helyzet es mindig (lekopogom:) , jol alltak hozza...a ferfiak nagy szazalekat nem renditi meg ez a hir ugy,mint ahogy mi holgyek elore gondolnank...,nem vagytok felelotlenek,kezelitek a herpeszt,odafigyeltek magatokra es masokra,lehet vedekezni,amikor meg rendbe van minden,szabadon is lehet,lehet aciklovirt is szedni,ami csokkenti az atadas lehetoseget,lizin is nagyon jo...sajnos van,hogy a semmibol tor elo es tenyleg nem akkor amikor aleggyengebb az immunrendszer,ilyenkor valami lelki oka lehet,maskor meg betegsegnel,sajnos nem 100% kiismerheto,de a legfontosabb,hogy az elejen el kell csipni,hogy ne tudjon kifejlodni es igy hamar visszahuzodik es meggyogyul!Fel a fejjel!
1170. Remi53
2023. jan. 3. 14:06

Sajnos ez alaposan meg tudja keseríteni az életünket és valóban inkább a lelki része a rossz. Nem merek testi kapcsolatot teremteni én sem, mert valóban nem akkor tör elő, mikor az embert valami " trauma " éri. Viszont nem tudom hogy lehet ezt közölni a partnerrel, holott lehet éppen ő is kűzd ezzel a problémával.

Mikor komolyabbra fordulna egy helyzet, akkor inkább kihátrálok. Iszonyatos teher ez, főleg amikor 3-4 nap tünetmentesség után újra jelentkezik. Előtte évekig szinte semmi.A férjem (6,5 évig voltunk együtt)nem kapta el. Semmi összefüggést nem látok. Rengeteg vitamint és Lizint is szedek, sőt teafaolajat belsőleg.

Nem vagyok már tinédzser, de azért nem adnám fel a szexuális életet, mert egyszer egy 2 éves kapcsolatban elkaptam ezt a nyomorult,de látom nem ritka betegséget.

Olyan jó lenne egy olyan társkereső, ahol ilyen vagy hasonló problémával rendelkező emberek bátran ismerkedetnének.

De ahogy látom, többségében vagyunk mi nők...

1169. Annamari.
2023. jan. 3. 13:46
Sziasztok! Hihetetlen milyen sokan küzdünk ezzel a nyavalyával, mégsincs rá gyógymód :( Én 3 éve kaptam el, de azóta se sikerült igazán kiismernem. Amikor taccson az immunrendszerem és számítanék rá, nem jelentkezik, inkább váratlanul, különböző időközönként, de az igaz, hogy legtöbbször a menstruációval egyidejűleg. Talán a szerencsésebbek közé tartozom, 4 hónapja is küzdöttem vele, de előtte egy évig semmi. Olvastam, hogy ugyanazon a helyen jelentkezik, ahol előszőr, nálam ez se igaz. Sajnos én se találtam még csodaszert, ami segítene. Lizint szedek és telviran krémet használok, így nem egész egy hét alatt elmúlik. Inkább lelkileg visel meg, mint testileg. Azóta nem vagyok képes testi kapcsolatot létesíteni senkivel. Rettegek, hogy másnak is átadhatom ezt a borzalmat. Elég hullámzóak a nézeteim, néha sikerül lazán felfognom, hisz rengetegen élünk herpesszel, főleg ajakherpesszel, és mégsem hagynak fel a csókolózással, akkor én miért hagynék fel a szexszel?! Aztán mikor előtör, nagyon megzuhanok. Ti hogy dolgozzátok ezt fel? Tünetmentes napokat és sok erőt mindenkinek!
1168. Remi53
2022. dec. 27. 21:49

Szia Csaba!

Írtam pm.

1167. Csaba-2 (válaszként erre: 1166. - Remi53)
2022. dec. 27. 16:24

Kedves Remi!


Én megértelek, és szívesen megismerkednék veled. Írj nyugodtan priviben, és felvesszük egymással a kapcsolatot.


A genitális herpesz sajnos sokakat érint, csak nem beszélnek róla szívesen. Kb. az emberek 20-30%-a fertőzött.


Ne félj, én nem foglak elutasítani. Együtt könnyebb lesz, és már semmi jelentősége nem lesz a betegségnek, hiszen mi (már) nem fertőzhetjük meg egymást. Fel a fejjel!

1166. Remi53
2022. dec. 27. 16:00

Sziasztok!

Nem is gondoltam,hogy ilyen sokan kűzdünk ezzel a problémával. Válófélben vagyok, de nem merek igazán ismerkedni, mert fogalmam nincs,hogy közöljem a betegségem. Persze inkább az elutasítástól félek, de hát nem tehetek róla, hogy herpeszes lettem, még a férjem előtti kapcsolatom hozadéka 😒

Iszonyat lelkiválságot tud ez okozni.

1165. Csaba-2
2022. nov. 23. 09:31
Köszönöm, Bobóka! Én sohasem adom fel. És nem csak herpeszesekkel ismerkedem.
1164. Boboka3 (válaszként erre: 1163. - Csaba-2)
2022. nov. 20. 17:57
En is drukkolok neked Csaba,ne add fel!
1163. Csaba-2 (válaszként erre: 1162. - Panna5)
2022. nov. 18. 10:37
Köszönöm a biztatást, Panna! Azért ez is jobb a semminél. Minden nap megnézem a fiókomat, de senki sem ír... Pedig biztosan vannak/lennének olyanok, akiknek szintén szükségük lenne valakire.
1162. Panna5
2022. nov. 17. 17:04

Már én is nagyon várom, hogy végre történjen valami és megtalálják az ellenszert erre a problémára. Ha tudtok valamit újat, olvastok valami biztatót, mindig osszátok meg, hogy mindenkihez eljusson.

Acyclovirt csak akkor és addig szoktam szedni, amíg tartanak a tünetek. Nekem ez bevált, így nem szokik hozzá a szervezetem, amúgy sem vagyok nagy gyógyszerfogyasztó.

Csaba ne add fel, biztos megtalálod egyszer akit keresel.


Jobbulást mindenkinek!

1161. Csaba-2 (válaszként erre: 1158. - Abrakadabra1234)
2022. nov. 15. 11:35

Köszi, "Abrakadabra", hogy megosztottad a filmet! Kétszer is megnéztem, alaposan átrágtam magam rajta. Már évekkel korábban is láttam videókat Jerome doktorról, így ismerem a kutatásait. A legutóbbi projektnél kb. 100 tudóssal dolgozott együtt, akik kielemezték, hogy milyen típusú idegsejtekben milyen arányban bújnak meg a vírusok.

Tulajdonképpen majdnem minden típusra másféle génollót kellett alkalmazni. Ez a legutóbbi eredmény csodálatos, bár nem meglepő, hiszen már kb. másfél éve eljutottak majdnem idáig. A kérdés csak az, hogy ebből mi mikor profitálhatunk.

Külön probléma a gyógyszerlobbi ellenérdekeltsége, mert óriási a profit az antivirális szerekből. Nekik nem jó, ha egy injekció vagy infúzió egyből és véglegesen meggyógyít egy betegséget. Én úgy sejtem, először valamelyik Dél-amerikai magánklinikán lehet majd igénybe venni - saját felelősségre.

1160. Csaba-2 (válaszként erre: 1159. - Ágio8405)
2022. nov. 15. 11:25
Miért morbid, hogy szeretnék egy olyan társat találni, akinek ugyanaz a problémája van, mint nekem? Nem jobb két herpeszesnek nyugodtan, megértésben együtt lenni (mivel ők már nem fertőzhetik meg egymást), mint nem fertőzötteket veszélyeztetni? Állandóan csak gumival szeretkezni, ami nem is olyan jó, mint "a la natur"? Vagy éppen a kitörések között, esetleg gyógyszerszedés mellett, aggodalmaskodva nemi életet élni? Egy ilyen együttélés nem csak a testnek biztonságos, de gyógyír a lélekre is.
1159. Ágio8405 (válaszként erre: 1157. - Csaba-2)
2022. nov. 13. 17:19
Ez elég morbid…
2022. nov. 13. 09:07

[link]


Jó hír a herpesz gyógymódról. Most már a genitális herpesszel is működött a beavatkozás egereken.

Klinikai tesztelés a következő célkitűzés.

Van remény.

1157. Csaba-2
2022. nov. 3. 10:05
Sziasztok! Ha van köztetek olyan hölgy, aki egyedül maradt, kétségbeesett, vagy úgy érzi, nincs már lehetősége normális kapcsolat kialakítására, írjon nekem. Én szívesen segítek.
1156. Boboka3 (válaszként erre: 1154. - Doratoth9818)
2022. nov. 1. 15:15

Szia! Koszi a tippet.

En ezt hasznalom : DR.MÜLLER TEAFAOLAJ SIKOSÍTÓ,gombaolo hatasa is van....

1155. Csaba-2 (válaszként erre: 1154. - Doratoth9818)
2022. okt. 26. 12:35
Bármitől kijöhet, ami irritációt jelent. Dörzsölés, karcolás, talán még vegyi anyagok is, amelyek a síkosítóban vannak. Én eddig két nőnél használtam az általad leírt márkát, és mindkettőnél volt némi irritáció. Nekem is egy kicsit kipirosította a nyálkahártyát. Pedig amúgy jó anyag. (Kár, hogy nem nálam/velem van rá szükséged)... (Bocs, de ezt nem hagyhattam ki).
2022. okt. 26. 01:07
Sziasztok! Nekem augusztus közepén jött ki először a genitális herpesz. Vérvétel szerint 1-es típusú. Páromnak semmi baja nem volt, nekem se volt még életemben a számon se. Valaki tapasztalt már olyat, hogy a síkosítótól jön ki? Mikor először kijött előtte pár nappal használtam a Masculan síkosítót. Utána nem egészen mostanáig, de vasárnap újra használtam és már nagyon érzem, 1 db ki is jött de több is fog...előre is köszönöm a válaszokat. Ajánlom mindenkinek a N*w márkájú vitaminokat, ár értékarányban jók, 1000mg lizin 250 db 7000 forint körül van :)
1153. Boboka3
2022. okt. 25. 18:03

Sziasztok!Orulok,hogy meg aktiv a csoport...es folytatodik a segitsegnyujtas! En mostanaban szedem az aciclovirt kisebb adagban,megelozeskeppen(meg,hogy jobban vedjem a parom),vitaminokat szedek,meg lizint is ,ha nem felejtem el naponta tobb grammot(kislanallal a port,egyszer 3 kiskanallal bevettem es olyan gyomorgorcsom es hasfajasom lett,mint meg soha...vigyazzatok ne adagoljatok tul!!!Szerencsere vissza tudom szoritani a kitoreseket,de a mocorgasukat rendszeresen erzem a combom idegszalainal,ahova befeszkeltek magukat...


Kitartast es minden jokat mindenkinek!

1152. Tutus (válaszként erre: 1148. - Panna5)
2022. okt. 20. 15:24
Köszönöm szépen, igen én is állandóan figyelem az ezzel kapcsolatos dolgokat, ki is próbálom, de sajnos nem tudok szabadulni tőle.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook