Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


103. bared
2009. máj. 15. 19:42
szió! sajnos a képeket nem tudom, hol tudnánk megnézni.... sajnos panelben lakunk, befogadni nem tudjuk őket, de talán máshogy esetleg megpróbálnánk segíteni...
102. Ercsu7
2009. máj. 15. 19:36

KEDVES KUTYUS ÉS ÁLLATBARÁTOK!


5-6 évvel ezelőtt munkahelyem udvarára befogadtam élárvult, éhes, az utcán gazdátlanul ételt kolduló kutyusokat.

Több éve etetem-gondozom őket, ha kellett állatorvoshoz vittem és sok szeretetet adtam nekik.

Azóta születtek évente kiskutyák, akiknek nem mindig sikerült gazdikat találnom, így őket is gondozgatom.

Sajnos ma már túl nőtt rajtam ez a feladat, anyagilag és egészségileg.

Ezért kérnék minden jószándékú, kutyusra vágyó állatbarátot, akik szeretnének kertes házba, tanyákra, hűséges társat egy örök életre, akiknek nem a külső, hanem a kutyaszeretet és a ragaszkodás a fontos egy kutyustól, hogy fogadják őket örökbe, mivel már nem tudom rendesen ellátni őket étellel, szeretettel!!!!

6 hetes kortól 3-4 éves korig lehet 23 kutyus közül választani!

Mindegyik emberbarát, kedves és sok szeretetre vágyik.

Nem szeretném menhelyre adni vagy elaltatni őket, mert mind nagyon kedves a szívemnek, ezért kérek minden jószándékú embert, hogy segítsen és fogadjon örökbe!

Aki ezt nem teheti meg hely szűke miatt és szeretne valamilyen módon segíteni, egy kis kutyatáppal, kutyakonzervvel megteheti, az is sokat jelentene, segítene, amíg gazdikat nem találok mindegyik kutyusnak!

A képeket tallózgatva kérem válasszanak közülük és ha megtetszett valamelyik, hívjanak nyugodtan a következő telefonszámokon:

(Szolnok)

06-203-350-154

06-702-746-080

arpadhaz.csillaga@chello.hu

free.dogs@chello.hu

2009. máj. 14. 08:34

Anyák napján született macskacicók gazdit keresnek. :) Itt lehet őket megtekinteni:


[link]

100. 5751758c32 (válaszként erre: 94. - C4da085f2b)
2009. máj. 13. 17:19

Szia, nagyon szivesen küldök róla képet.

Csak adj légyszi egy email cimet.

Szia, I.

2009. máj. 13. 16:55
Ja és képet küldök, ha adtok egy email cimet.
98. 5751758c32 (válaszként erre: 96. - Caryna)
2009. máj. 13. 16:54

Sziasztok!

Fekete, rövid szőrű, közepes méretű fiú kutya.

Kb. 4 éves, de van neki kis könyve.Valószinű, hogy járt iskolába, mert hallgat az utasitásokra.

Nagyon édes feje van, gyermekszerető és jelez idegen láttán.Odaadjuk a kis házát és a többi dolgát is.

Nagyon jó lenne neki egy gondos gazdi, viszont kertbe való,eddig is ott volt.

2009. máj. 13. 13:47
Sajnos nekünk már van. Jó gazda keresést.
96. Caryna
2009. máj. 13. 13:39

Szia,


minket érdekelne!

2009. máj. 13. 13:38
Mekkora és milyen idős?
2009. máj. 13. 13:35
szia milyen kutyosról lenne szó?
2009. máj. 13. 13:34
Nagyon sürgősen keresünk gazdit egy édes kutyusnak.
2009. máj. 11. 14:41
Sürgősen keresünk kertes házba helyet, egy gyermek szerető, édes kutyának.
2009. márc. 14. 22:37

Vörit, a 8 hónap körüli kislányt borzalmas állapotban hozták be tegnap a klinikára, sajnos találkozott egy autóval és széttört az állkapcsa. Csak feküdt remegve a vizsgálóasztalon és panaszosan sírt. Csupa seb volt a kis pofija, lógott az állkapcsa, a szeme is bevérzett. Gyorsan adtunk neki fájdalomcsillapítót és infúziót, nemsokára már a műtőasztalon feküdt. A műtét sikeres volt, sikerült összedrótozni az állkapcsát. Mára megtörtént a csoda, mikor bementem a klinikára, egy igazi rosszcsont cirnyó fogadott, hangosan nyávogva kikövetelte magának a figyelmet, felmászott rám és egetverő berregéssel dörgölőzni kezdett. Olyan volt, mintha kutya baja nem lett volna előző nap, jól be is lakmározott. Délután eljött érte a megmentője és hazavitte, hogy ott lábadozzon a macsek. Reméljük, hogy beleszeret és megtartja őt egy életen át, de ha mégsem történik ez meg, várjuk a gazdijelöltek jelentkezését.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:37

Vadócnak, a herélt kandúrnak keresünk otthont. Szegény cicus súlyos állapotban került be a klinikára, kilőtték a fél szemét, ami sajnos menthetetlen volt, ezért műtéti úton eltávolítottuk. Annyira rossz élete lehetett szegénynek, hogy rettegett mindentől, nagyon vad volt, de mára boldogan fogadja a törődést, nagyon bújós és dorombolós lett. Azóta kiszedtük a szeméből a varratokat, egyre szebb lesz a cicus.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:37

Tündéri foxi keverék kislány gazdit keres! Három hónapos, rettentő játékos, puszilkodós, garantáltan kiapadhatatlan viccforrás, igazi kis csibész! Jelenleg ideiglenes befogadóinál várja szerető gazdiját, sajnos ők nem tudják megtartani, mivel a család régi kutyája nagyon féltékenykedik rá. Oltási sorozata megkezdődött, parazitamentes és chipelve van. Kertes házban érezné igazán jól magát, mert túlteng benne az energia, vagy olyan gazdi mellett, aki elég időt tudna rászánni, hogy játsszon a kis bohóccal.


Információ:

E-mail: zokni007@indamail.hu

Tel.: 06/20-555-4825

Képtár: www.gallery.site.hu/u/acsadri/jagd

2009. márc. 3. 16:02

Kérlek a lehető legtöbb fórumra tegyétek fel és persze ha módotokban áll, adományozzatok Ti is! Sok kicsi sokra megy, nem 10ezer forintos tápban kell gondolkodni 500 éhező kutya esetében: most sajnos a mennyiség számít...még a száraz kenyér is jól jön.


Március 7-én, szombaton indul egy gépkocsi - remélhetőleg - tele adománnyal a paksi menhelyre. (Most végre befér a két kutyaház is, a felajánlókat telefonon fogjuk keresni.) Egy személy akár be is fér az autóba, ha vki szeretne leutazni, de leginkább felajánlásokat várunk. Bárminek örülnek, mégis legjobban jelenleg az élelmiszer-adománynak.


Marikát kell hívni, ha valaki tud segíteni, telefonszáma: 20/946-2529. Az adományokért szívesen el is megy autóval péntek este vagy szombat reggel.


Ha az adó 1% gyűjtő lapjukat tudjátok terjeszteni, az is segítség, illetve nyomtatott formában is szívesen odaadjuk annak, aki úgy gondolja, tudja szórni a megfelelő helyeken. Úgy gondolom, elsősorban Paks és környékét kellene megcélozni, ha van vkinek errefelé ismerőse, aki állatbarát, vagy ismer állatbarátokat, segítsen felhívni az ottaniak figyelmét a menhely nehéz helyzetére, s ott lehetne/kellene terjeszteni a szórólapot is (Erzsikétől is lehet kérni terjesztésre nyomtatott formában).


[link]


Köszönettel:

a paksi menhelyi kuyusok

2009. jan. 21. 17:14

Ki szeretne új gazdija lenni egy vizsla-labrador keverék 1 éves kutyusnak?

Imádnivaló, gyerekcentrikus, játékos kutyusunkat sajnos nem tarthatjuk meg, de ha valakit érdekel, és szeretne gazdija lenni, ajándékba adjuk.

2009. jan. 18. 11:07

érdeklődni az előző kutyus iránt:


coolbaby@globonet.hu

30/9058282

2009. jan. 18. 11:07
Emberhez nagyon ragaszkodó 5éves fekete fehér közepes méretű kutyus.Nagyon hálás, rendkívűl nyugodt.Nem túl szép, de annál jobb természetű.Sajnos egyenlőre egy kis kennelben éli életét, és várja hogy valaki felkarolja őt és ajándékozna neki még jó pár békés boldog évet. Elsősorban idősebb emberek mellé ajánljuk.Sűrgősen keresünk neki egy jó lelkű felelősségteljes gazdit békésmegyében.
2009. jan. 10. 21:11
Sziasztok! 1 éves vizsla-labrador keverék szuka kutyámnak keresek új gazdit. Nagyon játékos, imádja a gyerekeket. Ha valakit érdekel, írjon (Komárom-Esztergom Megye)
2009. jan. 10. 19:41

kérem fogadjanak be!


egy hónapja csavargok a hideg utcán,probáltam sok családhoz bekéredszkedni de sajnos nem enged be senki, pedig nagyon aranyos és barátságos kölyök tacskó kutyus vagyok.Szeretem a cicákat is. és szoba tiszta is vagyok! Keresem jó lelkű és felelőségteljes gazdimat hogy segitsen nekem hogy ne fagyjak meg az utcán. Ha befogadnának nagyon meghálálnám.

coolbaby@globonet.hu 30/9058282


képet tudok küldeni az érdeklődőknek

2008. dec. 9. 22:01

3 lány és 2 fiú birkshire patkány gazdit keres. Tenyésztők jelentkezését is várom! Kígyósok, baglyosok kíméljenek. Sajnos nem tudom tovább tartani őket, pedig olyan imádni valóak. S.O.S!!!

2008 márciusában születtek.

tottipatkany@gmail.com

2008. dec. 9. 16:54

Kedves fórumozós társaim.Mivel dec. 15-én elköltözöm külföldre és az állatkáimat nem vihetem,így szerető gazdinak elajándékoznám.


A kutyus: 2 éves ,fekete ,nőstény puli kutya.Fajtatiszta,nincs törzskönyve,mert olcsóbb volt.Bolyhos névre hallgat.Szobatiszta,viszont mi a kertes ház udvarán tartottuk,mert ott jobban érezte magát.


A cica: 1 éves házijellegű kandúr.Szintén szobatiszta,viszont ő is az udvart részesítette előnyben,mert picit lopós.:-)Szürke cirmos.


Ha valakit érdekelne,jelezze,előre is köszönöm.


Képeket is teszek a fotóim közé.

80. Cuczy
2008. nov. 25. 13:38

Pest megyeiek!

A segítségeteket szeretném kérni!

Vasárnap vettük át a kertes házunkat, és az ex-tulajnő "elfelejtette" elvinni a kutyáját! Ma végre kinyögte, hogy nem tud mit kezdeni a kutyájával, ránk hagyja.

Az a baj, hogy egy kutyust már kivettünk a menhelyről és tegnap össze is verekedtek (kanok), ráadásul tavaszra már "rendeltünk" egy komondort...

Három kutyát nem tudunk eltartani.

HA TUDNÁTOK OLYAN CSALÁDOT, AHOL SZIVESEN BEFOGADNÁK ÉS KERT IS VAN...?

2008. nov. 25. 11:16

Sziasztok!


Még mindig rengeteg plakát van nálam színesben kinyomtatva, mert annyit rendeltem, hogy mindenkinek jusson kb 20-20 db. De csak kevesen éltek a lehetőséggel, sokan nem kértek belőle. Aki eddig nem kért vagy elfogyott neki, vagy tud még hova kitenni, akár utcára is - nem baj, ha leszedik, addig is láthatja valaki -, kutyasétáltatás közben vagy munkába menet, az szóljon, írjon! Elküldöm akár postán is neki!


Ne maradjon már rajtam ez a sok plaki, miközben sokan nem is tudnak az akcióról, pedig ha tudna róla, elmenne... A nyomdás csaj felé is tök ciki, hogy csinál nekem jó sokat, erre felesleges, mert ki sem szórjuk...


Biztos tud mindenki jártában-keltében osztogatni más kutyásoknak, hogy tegye el vagy adja tovább ismerősénék vagy tegye ki valahova...


Lassan lejár az akció, legalább szórólapként osztogassuk már el, még úgy is több haszna lenne, mint így, hogy fogom és kidobom december végén a szelekítvbe... :(


Lécci, legalább ennyit segítsen már az, aki szeretne valamit tenni...


Lehet, hogy nem tűnik nagy dolognak egy plakát kirakása, de ha csak egy ember viszi el a plakát alapján az állatát, aki amúgy nem vitte volna, az máris akár több száz kutya vagy cica megszületését előzheti meg az évek során. Ez csak számít, nem???



--

Kardos Szilvia

Zöld Zebra Állat- és Természetvédő Egyesület

20/582-63-84

78. Nívea (válaszként erre: 77. - 0f45284c13)
2008. nov. 1. 09:40
Na felhívtam. Hát azt mondja, hogy törzskönyveset akar venni, és már szólt a héten egy kennelnek, h le szeretne foglalni egyet. Sajnálom! :( Azt hittem segíthetek.
2008. nov. 1. 07:07
Sopronban,de szerintem talán elviszik nektek a tacslót oda ahol laktok.Majd létszi írd meg,hogy feéhívtátok-e?
76. Nívea
2008. okt. 31. 22:07
Azt még megkérdezném, hogy hol is van most ez a tacsi(település értem)?
75. Nívea (válaszként erre: 73. - 0f45284c13)
2008. okt. 31. 22:05
Hát most nem hívom már fel, de reggel megkérdezem őt. De nem ígérem, hogy felhívja. Csak említette pár hete, és gondoltam megkérdezlek. Az ő döntése lesz.
74. 0f45284c13 (válaszként erre: 72. - Danica16)
2008. okt. 31. 21:48
már talán lesz gazdi azért köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook