Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. nov. 29. 21:16
Dömsödön hozzánk tévedt tündéri kis cicának keresek gazdit, én már sajnos nem tudom megtartani, mert van már 2 befogadott cicám. Kézhez szokott, dorombolós, nagyon aranyos, ha érdekel, üzenj!
2018. jan. 20. 14:52
Sziasztok! Nyolchetes fajtatiszta 3 kan kuvasz kiskutya reális áron eladó. Oltva, féregtelenítve, törzskönyv nélkül. Érdeklődni: H-P: 16:00 után, Sz-V: egész nap.
491. ba40051842 (válaszként erre: 490. - Ba40051842)
2015. júl. 15. 10:13
Az előző bejegyzéshez csak még annyit fűznék hozzá, hogy a távolság nem gond, vállalunk szállítást az ország távolabbi részébe is. Egyébként Budapesthez közel vannak a cicák.
2015. júl. 15. 09:59

Kedves Állatbarátok!

5 hetes kiscicáknak keresek gazdit. Szürke-fehér foltosak ketten, a harmadik egyszínű fekete. Fotók az adatlapomon.

Nagyon köszönök minden segítséget.

489. Szabó B (válaszként erre: 488. - Szabó B)
2014. nov. 8. 16:54
Kanok? Szukák?
488. Szabó B (válaszként erre: 484. - Szuzan)
2014. nov. 8. 16:50
Még aktuális? Milyen keverék? Milyen idősek?
487. Simeoni
2014. júl. 21. 13:01

Megvan az álomgazdi a cicáknak, nagyon jó helyre kerültek, és boldogok.

Köszönöm az üzeneteket.

486. Simeoni
2014. júl. 13. 19:00

Két tündéri cicának keresek álomgazdit.

6 és 4 évesek lakásba valók.

2013. okt. 12. 15:17
Tündéri vörös lány kiscicát elajándékoznék! Tegnap találtam szegénykét. befogadtam, féregtelenítettem, de sajnos nem tudom megtartani :( A cica Székesfehérváron van. Képet tudok küldeni.
484. Szuzan
2013. aug. 9. 21:16
Két keverék kutyus ajándékba elvihető!
483. Bcicus (válaszként erre: 480. - Anyagi)
2013. máj. 4. 02:56
AZ nem lesz könnyű, keresd meg a basset klubot hátha tudnak segíteni. Bár egy kicsit már mindenkinek ki van a töke a családi ok miatt kidobott kutyákkal.
482. Anyagi (válaszként erre: 480. - Anyagi)
2013. máj. 3. 18:47
Ivartalanított hím!
481. megryan
2013. máj. 3. 18:47
Tedd fel fotóval a FB-ra, hamar lesz szerető gazdija.
480. Anyagi
2013. máj. 3. 18:46

Nem kell valakinek (ingyen) egy Colombó kutyája ( basset hound)? Budapesti, 1 éves, ivartalanított, oltott, egészséges!

Családi okokbók kell megválnia tőle egy ismerősömnek :((

2013. ápr. 19. 16:02

Sziasztok!

Sokkoló hírlevelet kaptam a Pilis-Budai Kutyamentők Egyesületétől.



"10 nappal ezelőtt, péntek este egy balesetes kutyához hívtak minket: Tinnyén a gyerekek húzták ki a vizesárokból ezt a szerencsétlent. Igazából aznap este még fogalmunk sem volt arról, hogy mi vár rá - mi vár ránk.


Öregecske, sántikál, de barátkozós, irtó büdös, loncsos, összeragadt a szőre... Nevezzük ezek után Jean Valjeannak. Hiszen mégiscsak egy csatornából húztuk ki...

Ez volt az első benyomásunk. Az első orvosi vizit után kezdődött az a folyamatos sokk, aminek még mindig nincs vége, még mindig nem tudjuk elhinni, hogy mi - ki juttatta idáig ezt a szerencsétlen élőlényt. Őszintén megmondjuk, hogy ha az elején tudjuk, hogy ilyen állapotban van a szőre alatt, akkor valószínűleg nem kezdjük el a kezelést, hanem lehetséges, hogy elaltatjuk.

De az első pillantás: csóvál, jön, barátkozik, szeretne tartozni, tűr.... eszünkbe sem jutott, hogy ekkora a baj. Csak amikor már sikerült olyan állapotba hozni, hogy elbódítsuk és az orvosok nekiálltak.... benézni a bunda alá. A bunda alá - ami alatt a kis teste össze-vissza volt harapdálva? Jean Valjean testén több napos, nyílt, szakított sebek vannak, több közülük elfertőződött. Gondozója több régi sérülést is felfedezett rajta, karmolásnyomokat, tépéseket, kerek sebeket, összeforrtakat és félig még gyógyulókat, gennyeseket... Elképzelni nem tudjuk, mi történhetett ezzel a kutyával! Az a baj, hogy a fertőzés előrehaladott: mindenhonnan genny folyik, szeméből, füléből, sebeiből. Szepszise van... Nem tudjuk mi történhetett vele, csak az egyre világosabb, hogy ez a kutya milyen mérhetetlen szenvedéseken ment keresztül, csak az egyre tisztább, hogy valószínűleg napokon keresztül rohadt az árokban...


Orvoshoz vittük, ahol a röntgenfelvétel kimutatott egy régi medencesérülést. De nem ez a legnagyobb baj. A füle majdnem félig le van tépve, a porcok roncsolódtak erősen és a vér keringése is elég gyenge benne, borzasztó gennyes trutyi jött elő onnan is, a szőr leborotválása után... Az orvosok az elhalt bőröket eltávolították, ahol sok helyen gyulladást és gennyt találtak, lekezelték alaposan- A legrosszabb a bal oldali medencénél a hátán a bőre, vagyis a bőre helye... A hátán mindenhol sebek, sebek, sebek...


Az orvosokra bíztuk, hogy mit - milyen sorrendben látnak el, tisztítanak ki. A kezelést az állapotához képest jól viseli, nagy fájdalmai lehettek, lehetnek, természetesen azonnal kapott fájdalomcsillapítót, antibiotikumot és infúziót. A katéterezés szerencsétlennek kimondottan jól esett, nagyon megkönnyebbült, pangott benne elég sok vizelet, mivel fütyije is ödémás.


Az előkezelések után hétfőn ismét megműtötték Jean Valjean-t, hátáról leszedték az elhalt szöveteket. Most rosszabbul néz ki, mint valaha, de az orvosok szerint innen már csak felfelé vezet az út! A tegnapi nap híre az is, hogy a nagyon rossz állapotban lévő fülkagyló menthetőnek néz ki!! :) Bőre helye, azaz a húsa már rózsaszín, élő szövet.


Nem részletezném tovább...beszéljenek a képek és a videó:"


[link]


Ha tudtok, segítsetek!

2013. ápr. 18. 17:16
Tettem fel mindkét kutyusról képet az adatlapomra!!!
477. Bucóka20 (válaszként erre: 476. - Bnedora)
2013. ápr. 18. 15:04
Rendben!
476. bnedora (válaszként erre: 475. - Bucóka20)
2013. ápr. 18. 14:54
Légy szíves tegyél fel róluk képet az adatlapodra.
2013. ápr. 18. 12:40

Sziasztok!


2013.04.17.-én Kazincbarcikán(Borsod megye) találtuk ezt a két kutyust.Jelenleg nálunk vannak,de legkésőbb hétfőig maradhatnak,mert mindketten dolgozunk és egy 1 szobás panel lakásban lakunk.


A világos színű(Zsöminek hívjuk) Labrador (keverék) lehet,fiatal,szinte még kölyök.Kan kutyus.Nagyon igényli a vele való foglalkozást.Nagy területre lenne szüksége,nagyon okos,bújós,játékos..kanokkal és szukákkal egyaránt jól kijön.

Pórázon szépen sétál,kicsit kászta,de ezt be tudjuk annak,hogy még nagyon fiatal.:-)


A sötétebb színű(Picúrnak hívjuk) ő egy palotapincsi keverék lehet,Ő is játékos,de csendes és elvan magának.Ő is kan.Fiatal,de már nem kölyök.Pórázon nem nagyon tud jönni,de én póráz nélkül vittem az elején és egy percre sem hagyja el az embert.Nagyon ragaszkodó,csendes kutyus.Kanokkal,szukákkal jól kijön.


Telefonon elérhető vagyok egész nap.

Elérhetőségem: 0620521-3699

Chip nincs bennük!!!!


Nem tudok mit tenni,itt nem maradhatnak hosszú távon,mert dolgozunk,1 szobás lakásba lakunk..nem megoldható a dolog.

De megesett rajtuk a szívem,nem hagyhattam ott őket.:(((


Képet tudok email-ben küldeni.

474. Ata06
2012. nov. 10. 23:17
Nem az én kutyám, csak másnak segítek!
473. Ata06
2012. nov. 10. 23:16
SOS !!!!!! Sziasztok! 4kgos 5 éves zsemle fajtatiszta pekingi kanomnak keresek szerető új otthont családi problémák miatt! Jó jelzőkutya! Csak lakásba! Oltásai megvannak! 70/9675585. Niki
2012. aug. 13. 13:04

Üdv mindenkinek!


Egy szép fekete nőstény macskának keresek otthont.

A cicát kényszerből fogadtam be, a részleteket az adatlapomon olvashatjátok.

Van fent kép is róla.

Nem túl régóta van nálam de sajnos a saját macskámmal nem jönnek ki ezért keresünk most neki új gazdit.

2012. aug. 7. 10:14
Nincs mit
470. pillangó28 (válaszként erre: 469. - E4cce736f7)
2012. aug. 7. 10:02

Köszi a segítséget! mert 13-ig helyet kell találnom neki! :(

mert addig maradhat.

2012. aug. 7. 09:59

Szia!

Menj fel a www.torpenyul.hu oldalra, próbáld meg ott is akeresést

2012. aug. 7. 09:58

Sürgősen gazdit keresek egy fekete, 1 év körüli, fiúcska aguti orszlán lógófülű törpenyuszinak.


A nyuszi nem az enyém, de szeretném, ha jó helyre kerülne!

467. Mely20 (válaszként erre: 466. - Édesszívem)
2012. júl. 10. 15:14
De kár hogy messze vagy...Régóta keresek ilyen kutyust a sajátom mellé,csak játszópajtásnak,de még sosem találtam,a miénket úgy fogadtuk örökbe :)
2012. jún. 28. 13:27
Van egy palota pincsi kislány kutyusom 1 hét múlva elvihető valakinek ajándékba?? Főleg BAZ megye..
465. gic30
2012. ápr. 26. 15:48
Nyári szünetre lesznek elvihetők a kiscicáink, ha valaki szeretne, szóljon, és küldök képet!
464. c33bd8536b (válaszként erre: 462. - Anyagi)
2012. márc. 31. 18:46
Várj még egy kicsit. Még korán van. Most születnek az idei cicák. Tudom, nekem is kellene.:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook