Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


2009. dec. 6. 17:45
Ő költözött a lányhoz...a macskák otthon vannak.
2009. dec. 6. 17:43

Én a macskákat ajándékoznám el a helyébe és a kutyát tartanám meg.

(nem segítettem tudom...)

2009. dec. 6. 17:35

Férjem nagyfia összeköltözött a barátnőjével, ahol macskák vannak. Eddig a negymamánál lakott, ott volt a kutya vele.A mama beteg lett nála nem hagyhatja, nincs senki ismerős aki befogadná. Kedves, játékos szobatiszta kiskutyus.

Ha valakit érdekel szívesen odaajándékozná.

160. MMea (válaszként erre: 159. - Csillag85)
2009. nov. 20. 15:34
Nem az enyémek a macskák én csak segítek szerető gazdit keresni. Hol került ennyibe az ivartalanítás? Mert nálunk 10e Ft egy cicára.
159. csillag85 (válaszként erre: 158. - MMea)
2009. nov. 20. 09:44
Nekem 3 macskám van, 2 fiú, 1 lány. Mind3 ivartalanítva van!! 2000 ft volt macskánként, és nincs ilyen gondom, hogy gazdit keressek évente kétszer 2-5 kölyöknek! Felelős állattartás!!!
158. MMea
2009. nov. 18. 16:53

Házi kiscicák ajándékba elvihetők Pécsről, szerető gazdit keresnek, szeptember elsején születtek szürke cirmosak, az egyik a hasa és mancsai fehérek. Üzenj priviben vagy a Vaterán.

Megtekinthetők:

[link]

2009. nov. 17. 14:47
Gazdit keresek 2 cicának, akik testvérek. Egy fiú egy lány. 7 hónaposak.
156. csillag85 (válaszként erre: 155. - Csillag85)
2009. nov. 9. 10:37
155. csillag85 (válaszként erre: 148. - Csillag85)
2009. nov. 9. 10:26
Megszülettek a kispatik, 8-an vannak, dumbok is vannak. :)
2009. nov. 4. 18:42
Vizsla kölykök gazdit keresnek néhány kistestvérükkel együtt. Anyukájuk sajnos elpusztult, úgyhogy még cumiznak szegények. Aki be tud fogadni egyet... akár januártól... annak szivesen adok telefonszámot. Kép van a naplómban.
153. pemete (válaszként erre: 150. - Csillag85)
2009. nov. 4. 15:01
Nálunk a kutya mindenhová bejáratos, és nem kompatibilis más állatokkal, hacsak nem éppen szuka kutyákról beszélünk:)
152. 0f030c656b (válaszként erre: 151. - 0f030c656b)
2009. nov. 4. 14:36
És persze kép az adatlapomon...
2009. nov. 4. 14:31

S.O.S szerető gazdit keresek a nem olyan rég talált cicusomnak. Kis, fekete, bújos, selymes szőrű apróság, de a kutyáimat sorra levadássza, ezért kénytelen lennék megválni tőle.


Kb 3-4 hete találtam a kőbányai penny parkolójában, beszállt a kocsimba. Megfürdettem, bolhaírtóztam, féreghajtottam. Tündéri, dorombolós kis szőrcsomó, de a kutyusokkal nem jön ki.


Szívesen adok vele minden apróságot, alomtálcát, bolhaírtót, játékokat... stb


Szeretném jó helyen tudni, nyugisan megvan a lakásban is, de szerintem kertes házban is ellenne bejárós cicaként.


Remélem tud valaki segíteni, mert megtartani nem tudom, de menhelyre adni sose lenne szívem.

150. csillag85 (válaszként erre: 149. - Pemete)
2009. okt. 30. 09:45
Nálunk is van egy kutya, 3 macska és 2 vadászgörény. :) Csak külön kell őket tartani. Pl. a görény is megenné a macskát ha tehetné. Meg lehet a kutyát is. :D
149. pemete
2009. okt. 30. 09:43

Nekem volt csuklyáspatkányom, és imádtam, olyan okos volt, és imádnivaló.

Most nem tarthatunk sajnos, mert a kutya valószínűleg hamar elintézné a sorsát:S

2009. okt. 30. 09:38

Ajándékba elvihető pár napon belül születendő kispatkányok. Akik nem összetévesztendőek a csatornában mászkálókkal, SOHA nem harapnak és nem terjesztenek több betegséget mint egy hörcsög vagy egy tengerimalac, viszont ezerszer értelmesebbek, ügyesebbek, okosabbak, szebbek! :)

További info: [link]

147. 42af71f255 (válaszként erre: 146. - 42af71f255)
2009. okt. 26. 20:24
Ja,kép az adatlapomon!:)
2009. okt. 26. 20:23

Sziasztok!

Fehér-szürke foltos kiscica ingyen levihető. 9 hetes,barátságos,szobatiszta,kislány cica. Anyukája fajtiszta karthauzi,apuka sima házi cica. Nagyon élénk,játékos. Én szegedi vagyok,elsősorban innen és környékről keresek gazdit.De két hetente Pestre is megyek,így megoldható... Lécci kérdezzétek meg az ismerőseiteket is...Előre is köszi!

145. Szolid
2009. okt. 17. 14:31

Sziasztok!

Családi okok miatt szerető gazdinak ajándékoznám 1 éves/játékos/ tacskó keverék kutyámat.Képek az adatlapomon megtekinthetők.Érdeklődni a szolid@freemail.hu címen lehet.

2009. okt. 14. 21:03

Sziasztok!


Hat tüneményes tacsikeverék csöppség vár szerető gazdira,amint a megfelelő kort elérik. Egy kisfiú, öt kislány!

A piciket kizárólag leinformálható, jó helyre,családtagnak/társnak adjuk!!!

Várhatóan kis termetűek lesznek.A mamakutya nagyon szép és jó természetű kutyus,aki gyerekekkel,kutyákkal "autóval" mindenkivel kijön :-) Az út szélén találtuk kirakva :-(

mára a család kedvence lett,akit ezután semmi baj nem érhet!

Segítünk,ahogy tudunk a picik szállításában is a leendő gazdiknak!

Nézzétek meg a képeket,amelyek folyamatosan frissülnek a picikről:

[link]

143. megryan
2009. okt. 12. 16:23

Fajtiszta magyar vizslakölykök gazdit keresnek.


Érdeklődni lehet:


Nagy Edina: 06-20-9870-414


KÉPEK A NAPLÓMBAN:

142. 9430208419 (válaszként erre: 137. - Szuzan)
2009. okt. 10. 17:55

Szia! :))) néz körbe a www.pilisbudaikutyasok.hu-n! :))

nagyon sok árva kutyus várja szerető gazdiját! :)

hátha megtetszik valaki neked! :))) és jó gazdija lehetnél... :)))

2009. okt. 9. 20:21
Csíkos középtermetű,vizsla alkatú de annál kisebb kutyalánynak keresek gazdit.3-4 éves,csodaszép vörös-fekete mintával,fehér jegyekkel.Kedves,gyerekszerető.
2009. okt. 7. 16:35
Nemtudna valaki befogadni egy kiscicát? Kb fél éves, szobatiszta, kint is elvan, kicsit vad de szeretetreméltó cica. A képeim között ott van rólla fotó Tigi név alatt. A cica az enyém, csak sajnos alargiás lettem a szőrére és nemtudom megtartani:( Az udvarra kitenni nemtudom, mert osztatlan közös telek van, és van 4 kiskutyálya a szomszéd lánynak
2009. okt. 3. 14:06

Megtudtam, hogy nem az anyjuk ellette őket a lakatlan házba, hanem valaki így szabadult meg tőlük, hogy kirakta őket.

Azért ez felháborító! Ezeknek a cicusoknak még az anyjukkal lenne a helyük. NEm hiszem el, hogy nem lett volna más megoldás.

2009. okt. 3. 12:43

Kedves Hoxások!

Ma hajnalba betévedt hozzánk egy gyönyörű vörös kiscica. Próbáltuk megkeresni a gazdiját, de kiderült, hogy egy lakatlan házban született, és van egy szürke-fehér kistestvére is, anyamacska pedig sehol. Kb. 5-6 hetesek, de esznek szilárd kaját. Nekünk már van 3 cicánk, szóval nem igazán szeretnénk megtartani, viszont nincs szívem kint hagyni őket az utcán. Ezért ha van köztetek olyan, aki szívesen gondját/gondjukat viselné, az írjon legyen szíves.

137. Szuzan
2009. okt. 1. 10:54
Sziasztok!Egy dalmata kutyust szeretnék örökbefogadni .az sem baj ha keverék ,sőt lehet jobban is örűlnék neki.Ha valaki tud segíteni ,az kérem mindenképpen segítsen ,akár címmel ,vagy telefonszámmal,hol tudok rátalállni a kutyusra.köszönöm.
2009. szept. 23. 06:45

Szia SOrsi83!


Sajnos nem jött be a számításunk és a kandúr (szintén perzsa macskánk) nem fogadja el ezt a gyönyörű nőstényt, 3 éves mind a kettő. A szívem szakad meg érte de nem tudom megtartani mert jobb sorsot érdemel mint hogy a kandúrom kergelésze egész nap. Mindig külön kell őket zárni . Nagyon barátságos cica este velem aludt a kandúromat lezártam a fürdőbe, olyan boldog volt :) odatelepedet a párnára és elkezdte puszilgatni az arcom , szeretném ha jó helyre kerülne. Azért vetem meg mert beleszeretem a gyönyörű pofijába de így nem lesz boldog. Nem gondoltam volna hogy a kandúrom ilyen magánakvaló. Kiállításra alkalmas , sztender cica, törzskönyvel. Remélem valakinél nagyon jó helye lesz majd... Képek a cicáról

[link]

Segítsetek kérlek, ha tudtok valakit akinél jó helyen lenne, hívjatok nyugodtan vagy íratok itt a hoxán.

Köszönöm

2009. szept. 22. 19:57

Szia Cicus!

Megkérdezhetem, hogy miért " kell " megválnod a cicádtól???

Mennyi idős?

2009. szept. 22. 15:39

Kedves Hoxázók sajnos meg kell vállnom az egyik cicámtól akinek szerető gazdát keresek. Ha szeretnél magad mellett tudni egy nagyon édes barátságos cicát kérlek nézd meg a hirdetésem...

Tudom, hogy sok állatbarát van itt remélem örömet tud hozni valaki életébe.

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook