Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


73. 0f45284c13 (válaszként erre: 70. - Nívea)
2008. okt. 31. 21:47
vasárnapig nagyon fontos lenne,hogy érdeklődjenek.Nagyon boldog lennék ha sikerülne.Nyugodtan most is hívhatná a számot.
72. Danica16 (válaszként erre: 71. - 0f45284c13)
2008. okt. 31. 21:47
nem írta hogy nem az, nem próbáltam, most találtam...
71. 0f45284c13 (válaszként erre: 68. - Danica16)
2008. okt. 31. 21:46
biztos ingyenes?
70. Nívea (válaszként erre: 69. - 0f45284c13)
2008. okt. 31. 21:46
Az egyik rokonom szeretne venni tacsit. De majd megadom a számot neki. Ha ingyen van és fajtiszta, akkor lehet, hogy érdekli. Köszi :)
69. 0f45284c13 (válaszként erre: 66. - Nívea)
2008. okt. 31. 21:43
azt tudom,hogy pár hónapos.Egy ismerősömé de ha felhívod a telefonszámot ő pontosan elmondja a részleteket.
2008. okt. 31. 21:41
2008. okt. 31. 21:41
Most már megtetted :))
66. Nívea
2008. okt. 31. 21:40
Milyen tacsiról lenne szó?
2008. okt. 31. 21:38
hotdog.hu-n már van ilyen lehetőség bár nem tudom hogy ingyenes-e
2008. okt. 31. 21:37
Hol tudom ingyen hirdetni, hogy tacskó ingyen elvihető!Nagyon fontos lenne, hogy gazdit találjunk neki!Érdeklődni70/5677062
2008. szept. 29. 23:03

Bogi

3 év körüli, ivartalanított kislány. Kissé nehezen oldódik, de pár óra ismerettség után már barát. Nem igényli más kutyák társaságát, de jól kijön velük. Cicákat nem bántja, labdázni nagyon szeret. A gyerekekkel sokkal könnyebben barátkozik!

Érdeklődni lehet: irinci@gmail.com

[link]

[link]



Liza

5 hónapos ivartalanított kislány, boxer mamától, németjuhász papától. Imád labdázni, vidám, jópofa kiskutya.

(Van egy hasonló kan tesókája, aki élet-halál között lett nagy nehezen kimentve Tkata és Irinci által, valószínüleg súlyosan bántalmazták. Felépülés után ő is gazdit keres a boxermentők címén!)

Érdeklődni: jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]

[link]


Egérke

Őt sajnos örkbefogadói visszahozzák. Nyílván kiderült, hogy a nyári szünet végeztével a gyereknek már nem olyan élmény a kiskutya... :(Ugyan azóta már 3 hónappal idősebb a képen láthatóhoz képest, de most is kedves, játékos kiskölyök még. Kisfiú.

Érdeklődni: jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]

[link]


Nyuszi

1,5 év körüli ivartalanított lány. Ugyan a magánnyal vannak kisebb gondjai, de nagyon kedves, bújós, csendes kiskutya. Sok viszontagságon ment már át, egy nagyon szerető gazdi kellene már végre neki. nagyszerű házörző!

Érdeklődni: jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92


[link]

[link]


Pici

letölthetően:

[link]

teljes képtára:

[link]

Érdeklődni lehet még:

jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]


Fürge

Egy év körüli, ivartalanított kan. Tényleg fürge... :)) Kopós benyomást keltő termete és vérmérséklete van, így ideális azoknak, akik szeretnének kopót, csak kisebb kiadásban. :) Egyébként nagyon kedves, bár kissé szertelen és neveletlen volta miatt türelmes, nem elsőkutyás gazdinak ajánljuk.

Érdeklődni: jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92


[link]

[link]

2008. szept. 27. 21:23
2 nagyon édes kiscicának keresek szerető gazdit.2 hónapos lakásban tartott szobatiszta keverék cicuk.Anyjuk sziámi apjuk ismeretlen. Az egyik fekete nagyon játékos de kicsit félénk. A másik barnásfekete,kevésbé mozgékony, inkább bújós viszont nagy felfedező.Mindkettőhöz van cicaház kaparófával, játékkal,etetőtál.Gazdájuk egy csodálatos 18 éves lány, Viki, sajnos már nem tud róluk gondoskodni.Megtartanám,de van egy 3 éves elkényeztetett keverék kutyám, aki nem hajlandó a gazdik szeretetén osztozni.Ha valaki szívesen befogadná őket eggyütt vagy külön-külön kérem jelentkezzen akár üzenettel /gyopárka/ akár telefonon /06 30 2996646/
2008. aug. 7. 11:09

Nehéz sorsú, mentett , kedves, egészséges , oltási könyves cicák keresik szerető gazdájukat.

Magán cicamentőként lehetőségeim sajnos végesek, így ha egyet befogadsz kettőt menthetsz meg hiszen házikedvenced helyére új rászoruló érkezhet.

A cicák örökbefogadási szerződéssel vihetők el (az oltás árát kell csak megtéríteni)


érdeklődni lehet:

olahgaborne@gmail.com

06-30-542-0085


[link]

2008. júl. 30. 14:00
Kedves cicabarátok!! Van négy kiscicám akiknek sajnos eddig nehezen találtam gazdát, nem tudom miért pedig én mindent megtezsek. A kiscicák úgy kerültek hozzám, hogy az anyjukat befogadtam az utcáról és körülbelül egy hónapra rá már 4 kiscicával gyarapodott. Sokan érdeklődtek már de aztán valahogy mégsem lett belőle semmi. Szeretnék hát ennek a négy kiscicának gazdát találni kérem segítsetek!! A cicákról itt egy kis rövid leírás: 2 hím és 2 nőstény barna cirmos házicicáról van szó, akik 9 hetesek május 21-én születtek. A kiscicák szobatiszták, egészségesek, állatorvosnál jártak, féregtelenítve oltva vannak, és mikor kell macskasamponnal fürdetem őket. Tehát nem elhanyagolt kiscicákról van szó. De sajnos nem sokáig bírom már finanszírozni az etetésüket és más ellátásaikat, így muszáj elajándékoznom őket!! Az ország bármely területéről szívesen várok jelentkezőket hiszen a szállításukat én vállalom. Együtt vagy akár külön is elvihetők!! A cicákról kérésre képeket és videót is tudok küldeni. Ajándékba adom őket nem kérek pénzt az oltásért sem, pedig ingyen elvighető oltott féregtelenített cicát nem sokat látok! Érdeklődni lehet:telefonon 06304183382 vagy e-mailen: vicukax@vipmail.hu Köszönöm
2008. júl. 28. 20:21

Egy 2 hónap körüli altatás elöl mentett tündéri fekete fehér, fekete illetve tricolor kislány cicusnak keresek gazdit.. Bár még csak alig 2 hónapja élnek ezen a világon, sok megpróbáltatásban volt részük , ennek ellenére kedves,dorombolós játékos egészséges cicák. Sajnos nálunk már nincs hely a 4 saját, egykor szintén mentett cicánk miatt, A cicusok Veresegyházon van de megbeszélt helyen és időpontban Pesten is átvehető.

Kérésre tudok még képet küldeni.

06-28-384-906

06-20-9-763-667

katalonka@citromail.hu

2008. júl. 23. 21:06

Bogi:

Elég macskakompatibilis

amúgy jófej. mostmár barátok vagyunk. uidegenekkel félénk, bizalmatlan, de nem agresszív. ismeretlen kutyáktól tart, a törpe szekciómmal megvan. pórázon tud sétálni.


érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Jázmin gazdit keres!!!


1,5 év körüli szürke lány cica ivartalanítás után gazdát keres. Állatbarátok segítségével menekült meg a biztos halálból, most ideiglenes befogadónál várja az igazit. Nagyon ragasztkodó cica, igényli az emberek közelségét, de nem tolakodó.

Más macskákhoz gond nélkül hozzászoktatható, kutyákkal tartózkodó, de idővel velük is megbarátkozik!

érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu

[link]

[link]

[link]

Jázmin kölykei:


Fekete cicák gazdit keresnek.


7 hetes tündéri, játékos, kutyához is szocializált fekete kiscicák gazdit keresnek sürgősen, 3 nőstény 1 kandúr. Ivartalanítási kötelezettséggel, amihez nagyon kedvezményes árat tudunk biztosítani.A mamájuk, Jázmin is gazdát keres .Ő szürke nem fekete.:-))),

érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu

[link]

[link]

[link]


Szellő:


Fiatal németjuhász jellegű keverék, mérete jóval kisebb egy nj-nál.

Teljesen kennel tiszta. Nagyon kedvesek, szeretnivaló, okos és hányatott sorsa ellenére imádja az embereket. Szellő egyik hátsó lábát pl. vki kedvtelésből 3-4 hónapja eltörte...


Szemében egy világnyi fájdalom és megadás van...

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit, még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos.


Érdeklődni lehet: Legendi Jutka jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit...



[link]


[link]

Még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos

[link]


Pici gazdit keres:


[link]

Letölthetően:

[link]


Képgalérája:


[link]



idézet:RÓLUK NINCS KÉPEM.!!!!

"

Wanda, a rotim visszatér


Finci és Bársony, a 2 kölyök a hontalanoktól

Zsuzsi, a szétesett tacsikeverék, ő még Tápióságon van, ott, ahonnan Audryt és Bogit elhoztam

Nyuszi (ismét Gyömrőn)

Kau, őt elvileg visszavárják a hontalanok és nemzetiségiek, de nem tudom visszaadjuk-e, ha túléli a megterhelő műtétet...



5 hetes kölyök Monorierdőről, aki túlélte a kidobást (írtam anno, 3-an voltak...)

2 hónapos foltos lánycica, holnap vszínűleg átveszem, fura körülmények közül, kicsit rossz érzésem van

(Amúgy van 3 gazdikeresőm itthon is, de úgyse lesz sose gazdijuk...)

Összeszámoltam, 9 kutya és 12 macska"

2008. júl. 23. 21:05

Bogi:

Elég macskakompatibilis

amúgy jófej. mostmár barátok vagyunk. uidegenekkel félénk, bizalmatlan, de nem agresszív. ismeretlen kutyáktól tart, a törpe szekciómmal megvan. pórázon tud sétálni.


érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Jázmin gazdit keres!!!


1,5 év körüli szürke lány cica ivartalanítás után gazdát keres. Állatbarátok segítségével menekült meg a biztos halálból, most ideiglenes befogadónál várja az igazit. Nagyon ragasztkodó cica, igényli az emberek közelségét, de nem tolakodó.

Más macskákhoz gond nélkül hozzászoktatható, kutyákkal tartózkodó, de idővel velük is megbarátkozik!

érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu

[link]

[link]

[link]

Jázmin kölykei:


Fekete cicák gazdit keresnek.


7 hetes tündéri, játékos, kutyához is szocializált fekete kiscicák gazdit keresnek sürgősen, 3 nőstény 1 kandúr. Ivartalanítási kötelezettséggel, amihez nagyon kedvezményes árat tudunk biztosítani.A mamájuk, Jázmin is gazdát keres .Ő szürke nem fekete.:-))),

érdeklődni:06-70 - 606 - 31 - 27 .

Legendi Jutka 06/30/4476492

vagy jutka@zoldzebra.hu

[link]

[link]

[link]


Szellő:


Fiatal németjuhász jellegű keverék, mérete jóval kisebb egy nj-nál.

Teljesen kennel tiszta. Nagyon kedvesek, szeretnivaló, okos és hányatott sorsa ellenére imádja az embereket. Szellő egyik hátsó lábát pl. vki kedvtelésből 3-4 hónapja eltörte...


Szemében egy világnyi fájdalom és megadás van...

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit, még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos.


Érdeklődni lehet: Legendi Jutka jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit...



[link]


[link]

Még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos

[link]


Pici gazdit keres:


[link]

Letölthetően:

[link]


Képgalérája:


[link]



idézet:RÓLUK NINCS KÉPEM.!!!!

"

Wanda, a rotim visszatér


Finci és Bársony, a 2 kölyök a hontalanoktól

Zsuzsi, a szétesett tacsikeverék, ő még Tápióságon van, ott, ahonnan Audryt és Bogit elhoztam

Nyuszi (ismét Gyömrőn)

Kau, őt elvileg visszavárják a hontalanok és nemzetiségiek, de nem tudom visszaadjuk-e, ha túléli a megterhelő műtétet...



5 hetes kölyök Monorierdőről, aki túlélte a kidobást (írtam anno, 3-an voltak...)

2 hónapos foltos lánycica, holnap vszínűleg átveszem, fura körülmények közül, kicsit rossz érzésem van

(Amúgy van 3 gazdikeresőm itthon is, de úgyse lesz sose gazdijuk...)

Összeszámoltam, 9 kutya és 12 macska"

2008. júl. 22. 14:40

2 hím és 2 nőstény 2 hónapos barnna cirmos házicica keresi szerető gazdiját. Lakásban kertes házban is tarthatók, hiszen nálunk mindkét életformát kipróbálták. Könnyen taníthatók szobatiszták. Az ország bármely területére szívesen elviszem őket, tehát a távolság nem probléma, a kiscicák szállítását vállalom!



hallgatnak egyre jobban a "ciccic" hívásra is, szoktak dorombolni a simogatásra játszanak az ember kezével lábával bújnak az emberhez. Szeretet kell nekik és elolvadnak. Nagyon aranyos cicák sokat foglalkozom velük tehát nem elzártan nőttek fel!


További infók:


[link]

55. csombi
2008. júl. 20. 07:41

Kedves fórumozók!

Egy tüneményes 8 hetes fekete-zsemleszínű spánielt szeretnénk kifejezetten állatszerető helyre elajándékozni. Sajnos mi társasházban lakunk, és most tudtuk meg, hogy a társasházi szabályzatunk szerint nem tarthatjuk meg a kiskutyát:(:(


Akit érdekel a kutyus, Zuglóban (Budapesten)a következő telefonszámon jelentkezhet: 0670-3274640

Bárányosné Csombók ZSófia

2008. júl. 3. 14:30

Sziasztok!


Szeretnétek ajándékba kiscicát? Amennyiben igen, akkor jelentkezzetek priviben.

Van még két kiscicánk és szerető gazdit keresnék nekik. Érden vannak a cicák, a szállításban szívesen segítek. Szobatiszták, játékosak.


Üdv.

2008. jún. 24. 15:23

Egy hajléktalan pár sürgősen szabadul a kutyáitól, 2 ivartalanított szuka (4-5 év körüli nj keverék, 1 éves világos színű labiverék), egy idős kedves, daganatos kaukázusi kan és a képen látható kölykök. Kőbányán vannak, nagyon kedvezményes oltásban és ivartalanításban, a kau műtétjében tudunk segíteni. Ideiglenes befogadó is életmentő, ha vki pár hétre vállalna egy vagy több kutyát az is szóljon!

jutka@zoldzebra.hu, 06-30-4476492


[link]



[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

52. ec5575b969 (válaszként erre: 51. - Cicaanya)
2008. jún. 24. 15:23
Nagyon köszönjük! és örülünk , Hogy segítesz hirdetni.:-))),
51. cicaanya (válaszként erre: 48. - Ec5575b969)
2008. jún. 16. 21:13

sziasztok

ha nem baj én iwiwen kitenném az oldalunkra,netkávézós részre ,ok?

50. caravell (válaszként erre: 46. - Rebitke)
2008. jún. 13. 11:37
Fekete pici macsek-fiú (kb.5hetes) elvihető, az anyukája elpusztult,mi befogadtuk,de hosszútávon nem maradhat sajnos. Nagyon aranyos, irtó játékos és már szobatiszta.
2008. jún. 13. 10:41

Sziasztok!!


Zuglóban találtuk 2008.06.12-én,kb.8-10 hónapos, kislány kutyus.Csende,de játékos,nagyon okos,könnyen tanul,könnyen irányítható.Más kutyákkal is jól kijön.Keresi eredeti,vagy ha az 06.26-ig nem kerül elő,örökbefogadó gazdáját.

Érdeklődni lehet:

0620/517-17-36 Szabó Ildikó


[link]

[link]

[link]

2008. jún. 10. 21:24

Egy hétvégi telken megellett mamakutya és 9 kölyke keres gazdit.


A mama fiatal németjuhász jellegű keverék, mérete jóval kisebb egy nj-nál.

2 szuka kölyök van: az egyik a legnagyobb nj jellegű (Panna kezében és a faháznál ül) és a legnagyobb foltos (a másik kettő inkább fehér némi folttal, neki jóval nagyobb barna rész van a hátán), a többi, vajh míly meglepő:), kan. Már most alomtiszták pedig kb. 5 hetesek! A mama, akit Szellőnek neveztem el, is teljesen kennel tiszta. Nagyon kedvesek, szeretnivalók, okosak és hányatott sorsuk ellenére imádják az embereket. Szellő egyik hátsó lábát pl. vki kedvtelésből 3-4 hónapja eltörte...


Mivel erősen férgesek voltak, és amúgyis túl picik a kölykök, kb. 1 hét múlva kapják meg az első oltásukat.


Június 28-án kinn lesznek a MEOE-s örökbefogadó napon a Pecsa közelében. Remélhetőleg addigra a 2. oltásuk is meg lesz, így akkortól lehet majd őket örökbefogadni.


A mama szemében egy világnyi fájdalom és megadás van...

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit, még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos.


Érdeklődni lehet: Legendi Jutka jutka@zoldzebra.hu vagy 30/447-64-92

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha emberre néz, csak lecsapva tudja tartani a füleit...

[link]

[link]

Még kisgyerekkel is tökéletesen alázatos

[link]

Kölykei:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És együtt a hányattatott sorsú kis család.

[link]


Zöld Zebra Egyesület

47. moonlight1984 (válaszként erre: 46. - Rebitke)
2008. márc. 16. 14:06
Szia!Sajna elég messze lakunk(Érden),pedig van két ismerősömnél is picimacsek!Tündéri kis pirinyó cicák,mind más színűek!íszóval itt választék lenne bőven,csak hát a távolság... :-( A szentendrei Árvácska Állatmenhelyen nézeted már?Talán ők is tudnak segíteni...
2008. márc. 12. 10:58
szeretnék egy aranyos kis cicát,tudna valaki segíteni??
2008. márc. 11. 12:37

elérhetőség:

Tengelici gazdi keresö kutyák

Káldi István 06 20 3592517-es telefonszámon várják a gazdik jelentkezését vagy a segíteni tudó és akaró jelentkezőket.

Kágyi István számát betenni: 06-70-5773033 vagy 06-20-3592517

jutka@zoldzebra.hu, 06-30-4476492.

44. ec5575b969 (válaszként erre: 43. - Ec5575b969)
2008. márc. 11. 12:35
Bocsi ez a Tengelici árva kutyák elérhetősége.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook