Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. jan. 20. 12:31

Gazdát, ideiglenes befogadót keresnek kutyák,cicák stb,

Aki megakar menteni akár csak egyet is még a mai délelőtt hívja az alábbi elérhetőséget.

06204532182

S.O.S. Altatásra Ítélt Állatok

Gazdát kereső árva kutyák, cicák 06204532182

2011. jan. 9. 16:44

Szerető gazdit keres a hajdúszoboszlói gyepmesteri telepen 4 keverék kan kölyökkutya.

Hárman német vizsla keverékek lehetnek, kb. közepes termetűek lesznek. Kedvesek, aranyosak, barátságosak. 8-10hetesek.

Egy kiskutyus vizsla-tacsi keverék, aranyos, szép kiskutyus. Ő is kb. 8-10 hetes lehet.

Képek: szoboszlogyepikutyai.gportal.hu

2010. dec. 18. 21:37
Fajtiszta Beagle kiskutyámnak szerető gazdit keesek
340. Anname
2010. dec. 13. 22:28

sziasztok,


egy édes kiscicát szeretnék elajándékozni.Oltva van,és féregtelenítve.4 hete kaptuk (most 13 hetes ),de sajnos úgy néz ki nem tudjuk megtartani személyes okokból.Birmann házi keverék,nagyon különleges bundája van.Főként sötét és világos szürke.Egy igazi kis virgonc leányzó,nagyon szeretetre méltó.Nagyon megszerettük őt,és sajnáljuk hogy így alakult.Hihetetlenül játékos.Lakásba szeretnénk odaadni,és szerintem olyan helyre ahol nincs kicsi gyerek ( nagyobbal nem hiszem hogy gond lenne )és esetleg lennének társai akikkel játszhat.Nem válogatós,bármit (neki valót ) szívesen megeszik.Ha esetleg ismertek olyat aki cica keresőben van akkor keressetek,bármire szívesen válaszolok.

2010. dec. 1. 11:23

sajnos igazuk van. én is félnék ismeretlen, oltatlan macskát beengedni a többi közé. az összeset megfertőzheti akár.

persze ez az illető önkéntes stílusát nem teszi menthetőbbé...

kár, h nem laktok közelebb, befogadnám a kicsit. előtte persze doki, oltás, féregtelenítés.

nincs sok gond egy kismaccsal.

338. ×Királylány× (válaszként erre: 337. - D62762eb79)
2010. dec. 1. 10:59
Állítólag kölyköt nem mert azok még nincsenek beoltva és félnek a fertőzésektől mert szerintük a kölyökmacskák terjesztik rejtve a fertőzéseket.
337. d62762eb79 (válaszként erre: 336. - ×Királylány×)
2010. dec. 1. 04:47
fogadnak be macskákat is? mármint egyébként.
2010. nov. 30. 21:14
Tisztelt Fórumozók ! Saját tapasztalatom szeretném leírni a NOÉ -val kapcsolatban ! Naivan azt hittem hogy egy Menhely-Állatvédő – Állatotthon azért működik hogy bajba jutott állatokon segítenek. Hát TÉVEDTEM !!! Egy 5 hetes árva kiscicának szerettem volna esély kérni tőlük amire az volt a válasz hogy nem fogadják be és ha annyira érdekel a sorsa akkor fogadjam be én. Holott jeleztem hogy egy felnőtt nem épp cica kedvelő kutyusom van. Erre megkérdeztem hogy akkor szerintük hova fordulhatnék ?!?!?! Válasz :nem tudja ! És az egész beszélgetés alatt flegma -lerázós hanggal beszélt a NOÉ-s nő a telefonba. Ezek után megkérdeztem: hogy sokan azért támogatták őket a környezetemből mert azt hitték hogy tényleg segítenek a bajba jutott állatokon de akár mikor hozzájuk fordultak akkor soha nem segítettek közülük senkinek ez hogy lehet?!?!?!!Ezért már nem is támogatják őket. Erre az volt a NOÉ-s nő válasza : Ne fitogtassák a támogatok azt hogy ők támogatják a NOÉ-t és ő különben is ingyen dolgozik stb. Ez kerekedett abból hogy segítséget kértem egy 5 hetes éjjel-nappal havazásban – mínuszokban a szabadban lévő kisállatnak. Ebből az esetből azt a tanulságot vontam le hogy igaz volt amit már mástól is hallottam a NOÉ val kapcsolatban !!!
335. d62762eb79 (válaszként erre: 334. - ×Királylány×)
2010. nov. 29. 10:04

jól értem, egy gyerek gondozta a kismacskát?

nagyszerű...kisgyerek mellé eleve nem javasolt kismacskát hozni, csak nyúzza, játéknak tekinti.


nem hinném h a menhely jobb, mint a kutyaház, ha vki foglalkozik vele. sőt! kismacskát viszonylag könnyű örökbe adni, drukkolok h sikerüljön!

334. ×Királylány× (válaszként erre: 333. - 9bbc382386)
2010. nov. 28. 21:24
Szia,igen rakosgattam már :) Tegnap este már nagyon sajnáltam és megkértem az egyik lakónkat hogy vigye már fel magához .Rendes volt felvitte de 1 hét múlva jön nekik az új kutyus egy Dog és akkor a cicának mennie kell... De szerintem még egy menhelyen is jobb helye és több esélye van mint kint az udvaron egy kutyaházban....
333. 9bbc382386 (válaszként erre: 332. - ×Királylány×)
2010. nov. 28. 21:09
Próbáld meg feltenni pár oldalra,menhelyesre is,és ingyenes internetes oldalakon is,hátha mielőbb gazdira talál szegénykém.
2010. nov. 28. 20:15
Röviden : Ma 1 hete találtam a társasházunk udvarán egy kb:5-6 hetes gyönyörű,egészséges,játékos,bújós szerintem fiú kiscicát.Tigriscsíkos sűrű fekete csíkokkal barna alapon. Állítólag a szomszéd társasház egyik lakója hozta a gyerekének mert eltűnt a másik cicájuk párhete amit szerintem ugyan ennyire gondoztak!!!Kutyaházat raktak ki neki az udvarukra és a gyerek gondozza szerintük.Én szerintem meg annyira törődik vele mint amennyire egy kisgyerek szokott ha egy felnöt nem áll mögötte .... :( Én sajnos befogadni nem tudom mert nekem már van egy nagy kandúrom.. :)Napi háromszor etettem. Ha esetleg valaki befogadná akkor az nagyon jó lenne így tél beálltával.... Budapesten (Dél Pesten)van a cica.
2010. nov. 4. 16:49

Sziasztok!

Keresnék perzsa, illetve brit, main coon cicust kedvező áron. törzskönv nem szükséges.

Aki tud ajánlani, kérem írjon:)

330. Vecy
2010. okt. 22. 15:56
Négy fajtatiszta tacsi kiskutyus várja gazdáját. Érdeklődni nálam privát üzenetben!
2010. okt. 21. 11:46

Ismét altatás fenyeget a Hajdúszoboszlói Gyepmesteri telepen! 2 kölyök és 1 felnőtt kan a soros!

Aki tudna fogadni kutyust kérem nézze meg a honlapunkat: www.szoboszlogyepikutyai.ewk.hu

Szállításban segítünk!

Ideiglenes és végleges gazdikat is keresünk! Nem csak nekik!

Menhelyek és magánszemélyek jelentkezését is várjuk!


3hónapos kis-közepes termetűre növő kan baba.

[link]


3hónapos kis-közepes termetűre növő szuka baba. Nagyon ragaszkodna.

[link]


2év körüli keverék kan. Barátságos, hízelgős kutya. Más kutyákkal kijön!

[link]

2010. okt. 17. 18:44

Szia!

Megnéztem az oldalt, de vagy én vagyok a béna, vagy az oldallal van valami, hiszen összesen 5 kutya van fotózva.

2010. okt. 17. 18:08

Ismét egy aranyos cica keres gazdát :


Felelős, szerető gazdit keresünk Bellának. Kb. 3 hónapos, kedves, aprótermetű , dorombolós, csendes, nagyon nyugodt természetű kislányka. Már attól dorombolni kezd, ha ránéz az ember. Hátán különleges márvány cirmos. Testvéreivel a szakadó esőben egy fa tetején üvöltöttek. Örökbefogadási szerződéssel keres gazdit, olyat aki élete végéig gondoskodna róla, ahol családtagként élhet. Bolhátlanítva, féregtelenítve, ivartalanítva, keresi örökbefogadóját, aki lakásban tartaná.


Érd: macsek.monika@gmail.com vagy halaszia@gmail.com

06-30-565-1461


Képek az adatlapomon.

2010. okt. 17. 17:17

Sziasztok!

Tudom, hogy sajnos mindenhol sok a kóbor kutya, de azért kérlek titeket, ha kutyust szeretnétek nézzétek meg a telep honlapját:

[link]


Szállításban tudunk segíteni, és ha valaki kéri egy kis kozmetika is belefér:)

Bármelyik kutyusról kérdezhettek, jól ismerem őket:)

2010. okt. 16. 18:35

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy kiscica nevében. Ma találtam egy gyönyörű pár hetes kiskandúrt, (szerintem az). Nagyon aranyos kézhez szokott de szerintem bántalmazhatták mert a bajsza mindkét oldalon le van égve. Látszik, hogy elhanyagolt és egy nagyon forgalmas út mellett kószált.

A kiscica szerintem Main Coon vagy nagyon közeli leszármazott lehet. Mindjárt töltök fel róla képet az adatlapomra.

Nagyon sürgősen biztonságos otthont és szerető gazdit kell neki találnom mert azt mondta a családom, hogy vagy a macska vagy én!(Jön a hideg és nem szeretnék csövezni!)

Csak olyan helyre adnám ahol szeretik és foglalkoznak vele!

Köszönöm a segítséget.

A számom, hogy meggyorsítsuk az ügymenetet: 06 20/493-7920


A cicát manul találta, adatlapján van kép,nagyon szép.

324. d62762eb79 (válaszként erre: 317. - Wercsi)
2010. okt. 15. 04:28

szia Wercsi!

láttam a f*cebookon a hirdetésed.

ahogy írod, én legfeljebb egy cigi árát tudom küldeni, de azt szívesen tenném. viszont csak postán tudok küldeni...ha adsz címet, megy a kis pénz. sajnálom h messzire vagyok tőled, nagyra értékelem azt, amit csinálsz.

ja, a naplódban engedélyezd a hozzászólást, egy kattintás csak! köszi

323. 388b941089 (válaszként erre: 322. - Roxy_baby)
2010. okt. 14. 14:10
úgy látszik......
2010. okt. 14. 14:06
Már az is baj,ha elmondod a véleményed....
321. 388b941089 (válaszként erre: 320. - Roxy_baby)
2010. okt. 14. 14:01
gondolom nem a témához kapcsolódott..... emiatt törölték, vagy nem tudom:S
2010. okt. 14. 13:59
Hová lettek a hsz-ek innen?
319. Wercsi (válaszként erre: 318. - Wercsi)
2010. okt. 14. 13:54

Jah és inkább csak telefonon vagyok elérhető mert erre az oldalra nem nagyon járok fel.

0630/6382645

Csonka Veronika

318. Wercsi (válaszként erre: 317. - Wercsi)
2010. okt. 14. 13:54

Tettem fel a naplómba és a képeim közé is plakátokat többnyire fajtatiszta kutyák vannak nálam ideiglenesbe akik gazdit keresnek!

Német vizslák, malinoisok, vizsla keverék és tacskó keverék kutyusok keresnek nálam gazdit!

317. Wercsi (válaszként erre: 316. - Wercsi)
2010. okt. 14. 13:23

Sziasztok!

Ide nem lehet valahogy képeket föltenni?

Szeretném betenni ide a gazdi kereső kutyáim plakátjait hátha...:)

316. Wercsi
2010. okt. 14. 13:22

[img] [link]

[img] [link]

[img] [link]

[img] [link]

[img] [link]

[img] [link]

2010. szept. 30. 11:52
Achát csiga valakinek? :) Van még bőven!
314. driennke83 (válaszként erre: 313. - D62762eb79)
2010. szept. 30. 11:06
Köszönöm szépen, megkaptam a listát.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook