Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
463. bnedora
2012. márc. 31. 18:37

Írd be a keresőbe, hogy "gazdit keres" és több fórum is előjön ebben a témában.

Amúgy szerintem a menhelyek tele vannak gazdira váró cicákkal.

462. Anyagi
2012. márc. 31. 18:31
Örökbefogadnék idei fekete kis kandúrt Kispest környékéről! Családtag kerestetik!
461. tomka1
2012. márc. 30. 20:14
még mindig nincs gazdija a kikutyusnak :((((((((((
460. tomka1 (válaszként erre: 459. - Turkkati)
2012. márc. 25. 08:25
Szió! Írtam Neked e-mailt is megkaptad? Még nincs gazdija a kutyusnak, de egy érdeklődő van. Téged érdekelne vagy tudnál neki gazdit? Puszi
2012. márc. 25. 08:16
Sikerült?
458. tomka1
2012. márc. 24. 16:36
bocsi így visszaolvasva elég érthetetlen amit írtam. Szóval a befógadói egy pár és az egyiküknek jött ki a kutyusra allergiája.
457. tomka1
2012. márc. 24. 16:34
Sziasztok! Köszi a hozzászólásokat! Ne haragudjatok csak most tudok válaszolni mert most értem haza a munkából! Szegénykét az előző gazdija úgy néz ki kidobta mert az utcán kóborolva találták :( A befogadói sajnos eü okok miatt nem tudják tovább tartani, mert hiába kapott gyógyszert sajnos nagyon kijött rá az allergiája és fullad. Már néha külön is vannak pár napot. Most III. kerületben van a kutyuska, bármikor meg lehet nézni. Puszi
2012. márc. 24. 15:36
Hol van, honnan kellene elhozni?
455. turkkati (válaszként erre: 454. - 7823df1f23)
2012. márc. 24. 15:32
Igen, ezen én is gondolkodom, érdekelne engem is, miért kell mennie?
2012. márc. 24. 13:33
húúú..tényleg nagyon szép jószág:))remélem jó helyre kerül...az előző,úgy értem az igazi gazdija miért vált meg tőle??csak ha nem titok...
453. Suesue
2012. márc. 24. 07:24

Nagyon aranyos kutyus.

Albérletbe nem merek még egyet bevállalni.

Megkérdezek egy pár ismerőst, de nem hiszem, hogy azok akiket én ismerek be tudnák fogadni.

2012. márc. 24. 07:08

Ez nagyon aranyos, remélem megoldódik a helyzete.

Sajnos én nem tudom befogadni, van 3 kinti (2 menhelyi, 1 utcáról befogadott) és 1 benti, többet egyszerűen nem engedhetek meg magamnak.

451. andi6020 (válaszként erre: 450. - Tomka1)
2012. márc. 24. 07:08

Édes, drága kutyus! Azok a szemek mindent elárulnak.

Remélem befogadja valaki.

450. tomka1
2012. márc. 24. 07:04

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni! Egy nagyon édes kiskutyusnak keresek gazdit! Az ideiglenese befogadója sajnos már nem tudja tovább magánál tartani,így ma vagy holnap visszakerül a menhelyre :( Ő egy 3-4 éves spániel tacsi keverék szuka kutyus.Nincs még ivartalanítva. Türelmes kedves, nyugodt, teljesen szobatiszta, lakásban nagyon jól elvan egész nap alszik, akár 10 órát is egyedül lehet hagyni. Nem rombol, nem nyúl semmihez. Kutyákkal és emberekkel is nagyon barátságos. Az összes oltása megvan, a befogadó a biztonság kedvéért elvégezte mégegyszer a féreghajtást is. Volt kozmetikusnál, szép fényes a szőre amúgy is de most még szebb. Állatorvosnál is volt, minden rendben van vele. Autóban is szeret utazni, nem ugrándozik. Töltök fel róla képeket az adatlapomra!

Kérlek segítsetek neki gazdit találni, olyan jó lenne ha nem kéne visszamennie a menhelyre! Az új gazdinak odaadja a befogadó a kis ágyát is, pórázt, tálkáit és a megmarad kajákat is!


Nagyon köszönöm előre is és nyugodtan kérdezzetek, bármire válaszolok!

449. Sigma83
2012. febr. 13. 16:49

Sziasztok

mindenkinek köszönöm a megosztásokat és a segítséget, nemsokára itt is van az új gazdi és viszi magával :) vagyis :'(. De nagyon örülök, a lehető legjobb helyre kerül.

2012. febr. 13. 11:20
megosztottam facebookon az adatlapod a fényképekkel hátha megtetszik valakinek:)
2012. febr. 13. 11:17
nagyon cuki ha lenne kutyám biztos elhoznám remélem sikerül gazdit találni.
446. Sigma83 (válaszként erre: 445. - Dorccika)
2012. febr. 13. 09:47

Szia dorrcika!

Örülök a megosztásnak, köszönöm!

2012. febr. 13. 09:40

Szia!

Közösségi portálon nem vagy fent?

Ott érdemes lenne hirdetni Pl.f...b..-on.

Nagyon szurkolok neki,nagyon szép kutya!Ha tudok segíteni abban, hogy megosszam az interneten szólj!

444. Sigma83
2012. febr. 13. 09:24

Sziasztok!


Nem jöttek eddig visszaigazolások, még mindig nincs új gazdija Berlinnek :(

443. Sigma83
2012. febr. 12. 16:57

Sziasztok újra!


Most értünk vissza a látogatásból, játszottunk egy kicsit meg fényképeztünk. Az érdeklődőknek: most töltök föl friss képeket Berlinről. Kirakom ide is a jelszót hogy azonnal meg tudjátok nézni a képeket. Tehát a jelszó: boston. Továbbra is várjuk az új gazdit, aki privátban érdeklődött, annak válaszoltam, most még várom a visszaigazolásokat.

Köszönjük még egyszer

:)

442. Sigma83
2012. febr. 12. 14:28

Sziasztok!

Most elmegyünk meglátogatni a blökkencseket, fotókat is hozok majd a kis csibészről :))

Később leszek még és a privikre is válaszolok!


Köszönöm a hozzászólásokat!


Üdv


Sigma

441. Sigma83 (válaszként erre: 438. - Kis Cidri)
2012. febr. 12. 13:51

Szia Kis Cidri.

Nincs még új gazdi, viszont fotó az mindjárt lesz az adatlapomon :)

440. Sigma83 (válaszként erre: 439. - Sly7105)
2012. febr. 12. 13:50

Sziasztok!

Köszönjük a hozzászólásokat, nem tűntem el, csak közben teszek-veszek. Nagyon új vagyok ezen a fórumon. Megpróbálok az adatlapomra föltölteni képet. Berlinnek hívják a kutyust :) Jelleme nagyon jó, játékos, mindenkivel (gyerekekkel is) barátságos. Fajta jellegzetesség, hogy a nap nagy részét átalusszák, de vannak aktívabb napszakok is, tehát amolyan félig aktív, félig passzív fajta :). Fiatal, kissé szertelen még :) Na megpróbálok föltenni képet. Ma délután csinálok még róla.

439. Sly7105 (válaszként erre: 436. - Sigma83)
2012. febr. 12. 13:38

De igen :) Szilvi vagyok én is:)

Egy kép szerintem sokat lendítene a dolgon... Többen megnéznék...

2012. febr. 12. 11:42
Van már új gazdi?
437. Freny (válaszként erre: 434. - Sigma83)
2012. febr. 12. 11:33
Szia. Képet tudnál feltenni a kutyusról? Mi a neve? Gyerekekkel mennyire "türelmes"?
436. Sigma83 (válaszként erre: 435. - Sly7105)
2012. febr. 12. 10:32

Szia Sly (csak nem Szilvi? én is az vagyok :)))

10 hónapos a kutyus, őz színű. Pest megyeiek vagyunk, de természetesen vállaljuk a szállítást is akár. Ivartalanítva nincs még, de ha az új gazdi szeretné, azt is elvégeztetjük előtte.

435. Sly7105 (válaszként erre: 434. - Sigma83)
2012. febr. 12. 10:16

Szia! Mennyi idős a kutyus?

És hol éltek, melyik megyében???

434. Sigma83
2012. febr. 12. 10:12

Sziasztok!


Segítségért fordulok hozzátok, mert sürgősen gazdit kell találnunk 10 hónapos gyönyörű shar pei fiúcskánknak sajnos :(( Egészen két héttel ezelőttig boldogan éltünk három shar peiünkkel, aztán közbejött egy nagy családi probléma, ami miatt egy héten belül el kellett hagynunk (saját) otthonunkat ahol idáig éltünk. Hiába próbáltunk megfizethető albérletet találni a környéken ahová befogadták volna a kutyákat is, nem sikerült. Így ott kellett hagyni őket korábbi lakásunkban, ahová naponta többször járunk látogatni, etetni, de egyedül vannak :(( és ráadásul már csak nagyon rövid ideig maradhatnak ott. Év közepe felé külföldre költözünk (nagyon messzire) tehát az örökbeadás már így is tervben volt, csak nem így és nem ilyen hirtelen, hiszen semmiképpen sem akarjuk akármilyen helyre adni őket, csak olyannak aki szereti és tiszteli az állatokat. Kettejüket sikerült rokonoknál, barátoknál elhelyezni, szeretettel fogadták őket, de a harmadik, legkisebbnek még keresünk.


Korábban egyet értettünk a párommal abban, hogy két kutyánál többet nem vállalunk, de ezt a picurt konkrétan az éhhaláltól mentettük meg, egyszerűen nem hagyhattuk ott ahová született mert akkor már nem élne. Farkaskörme volt, azt hozzánk kerülésekor azonnal eltávolíttattuk, megkapta minden oltását, shar peiekre jellemző szemproblémái nincsenek, nem kell műteni. Nagyon játékos és szeretetéhes, kertes házba ajánljuk, de a rossz időt, éjszakai hideget nehezen viseli, szereti ha erre az időre beengedik őt a lakásba, továbbá igényli és szereti az ember társaságát. Teljesen szobatiszta, kora miatt még jól formálható, oktatható.


Nagyon nagy segítség lenne ha a topicot olvasók értesítenének, ha tudnak a környezetükben olyanról, aki szívesen örökbe fogadná a kis ráncost. Felkerestem egy kapcsolaton keresztül a német shar pei mentő szervezetet és írtam nekik, onnan még választ várunk, mindenesetre több csatornán keresztül szeretnénk megtalálni a jövőbeni szerető gazdit a kiskutyánknak.


Előre is nagyon köszönöm, és fényképet is tudok küldeni természetesen!!


Üdv

Sigma

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook