Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gazdit keresünk fórum

Gazdit keresünk (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 1. 10:09

Sziasztok!

Fifi 4 hónapos shar-pei szuka kutyus. Ajkán dobták ki, már két gazdin túl van fiatal kora ellenére. Ma estig maradhat az ideiglenes helyén, szerda reggel (nov 2. )

Ha valaki szeretne a gazdija lenni jelezze!Képet találtok róla a galériában.

Köszönjük!

402. pammy
2011. okt. 20. 16:28

NYUSZIBARÁTOK FIGYELEM!


Nehéz szívvel elajándékoznám 4 éves kan mini kosorrú lógófülű nyuszimat, mivel megcsípte a kicsi egyéves fiam ujját. A nyuszi még soha nem csinált ilyet, a fiam is sokat játszott vele, egy kis cukorfalat puszizós nyusziról van szó. Nemsokára megszületik a második babám is és nem merem így a közelükben hagyni a nyuszimat.


Szeretném,ha szerető helyre kerülne,akár nagyobb gyerekek mellé,mert nagyon jól tűri a dögönyözést, mindig vevő a szeretgetésre. Evés közben nem tanácsos a szájához nyúlkálni,de ezt ilyen pici gyereknek nem tudom elmagyarázni.


Kérlek írjon privit,aki szívesen befogadná,természetesen minden felszerelést is odaadok vele.

401. Jocika
2011. szept. 3. 16:26

Hat hetes, és egy hónapos kiscicáim szerető gazdit keresnek, aranyosak, elevenek, játékosak.

Fekete, és fekete-fehér színűek.

Érden lakom.

Email: kj.771108@freemail.hu


Kérésre küldök képet is róluk :)

400. fridoka
2011. aug. 17. 14:14
Nagyon sürgősen gazdit keresek a cicáknak,kb.5hetesek.Jelenleg állatorvosi rendelőben vannak.Tudtok valakit akinek kellene?
2011. júl. 29. 12:08
5 kismacska, kb. 3 hónapos gazdát keres sürgősen! Nálunk a munkahelyem területén születtek és 1 hetük van, hogy elvigyék őket! A gyárigazgató elrendelte az eltávolításukat. Ha nem találunk gazdát nekik, akkor ki tudja, mi lesz a sorsuk, valószínűleg halál! :( Van, fekete-fehér, szürke és fehér is. Vegyes a társaság. :) Ha érdekel valakit, írjon üzenetet!
2011. júl. 8. 16:29

Két csodálatos cicus örökbe fogadó szülőket keres sürgősen!

Kép az adatlapon látható.

2011. júl. 7. 19:40

Nagyon sürgősen kellene, kérem aki tud valakit, értesítsen.

Köszönöm!

2011. júl. 7. 19:32
Sajnálatos módon, komoly egészségi probléma miatt örökbe fogadó "szülőket" keresek ivartalanított, 4 éves, eddig lakásban élő fiú cica testvérpár részére. (adatlapon van kép róluk) Aki szívesen befogadná őket, kérem írjon üzenetet.
2011. jún. 21. 13:42

Sziasztok!

Altatás elől menekített kutyusok szerető gazdijukat keresik. Jelenleg ideiglenes gazdijuknál vannak, de várják, hogy beléjük szeressen valaki.

Egyikük Totó aki egy 8-12 hónapos keverék kan. Játékos energikus, de könnyen tanítható, hamar megtanult ülni-pórázon menni. Most, hogy naponta 3-szor eszik soványsága és sanyarú sorsa is eltűnőben van. Tele van élettel és életörömmel. Amstaff jellegű kutyus. Hamar barátkozik, és feltétlen odaadással van a gazdi felé. Igazi túlélő, aki már csak az élethosszig tartó szeretetre vár, attól, aki az ő GAZDÁJA LESZ!!!


Másikuk Holló aki egy 6 hónapos kan Óriás schnauzer keverék kutyus. Nagytestű lesz várhatóan. egy méreteslábú, nyuszipuha szőrű kamasz. Aki extra jó arc és vénásan van neki bekötve a nyugalom-elleni szer, mert szerintem ló helyett is használhatnák, elhordaná a hegyeket unalomból . :D Eleven-vidám, játékos kutyus. Más kutyákkal, gyerekekkel csodásan kijön, és kiválóan őrzi a házat. Labdázni imád, de gyorsabb, mint a labda, ezért hamar elunja, hogy lehagyja a gömböt. Trixivel is szeret játszani, de Trixi egy vén nyanya neki 8 éves, és hamar elfárad... :D Hobbiból sétáltatja a tányérját, tud vele futni sokat, de a hülye tányér is elfárad, és le kell tenni. :D Akartok még tudni valamit? :P

Ja és futtában eszik... mit eszik... csipeget... ez a marha nagy szőrcsimbók... mentében beveszi a kaját,mint a tablettát... nem ér rá enni se. inni is így iszik. menet közben...sokszor rajtam több a víz, mint amit benyelt. Esküszöm sodrása van,mint a folyónak... elfut melletted dobog a föld és lobog a hajad, mint egy indián varázslat. :D

Oltva-féregtelenítve-bolha irtva keresi az ideális gazdit.

Képek a mappában.

394. Ncilány (válaszként erre: 388. - PrunnerEszter)
2011. jún. 10. 14:39
Mi van a kutyával? Gazdija megkerült? Vagy épp a betegsége miatt " hagyta el ", és találtál rá.
2011. jún. 7. 06:06

7 hetes cirmos lány cica szerető gazdit keres Tiszaújvárosban!Szobatiszta.Sajnos a nagyobb cicám nem fogadja el,ezért válunk meg a kicsitől.

Érd:dawier@mailbox.hu

A cicáról mailben tudok képeket küldeni,ill.1 van az adatlapomon is.

392. Vecy
2011. máj. 23. 15:18

Most született fajtatiszta tacsik gazdit keresnek :)

(Az előző alomról kép a profilomban)

391. Basset
2011. ápr. 17. 21:57
jaj, de jó! :) Jaj, de kár, hogy nem én... :(
2011. ápr. 17. 21:56

Sziasztok!

A sziámi cica gazdis lett!!!:-)))

389. fazema
2011. ápr. 16. 16:12
Van egy fórum, elvett, talált kutyák. Oda írd be!
2011. ápr. 16. 16:03

Sziasztok!

A napokban találtunk egy csivava keverék kan kutyát. Nagyon kedves barátságos kutya. A kutyaeledeleket nem eszi meg pedig mínőségi kajákkal kínálom. Lehet, hogy házikoszthoz van szokva, de azt hogyan és mit főzze neki, és mennyit egyen? Eddig 10 dkg kajánál többet nem evett meg egyszerre, de ezt is úgy ,hogy tartottam a tálat....

Első reggel vidáman ébredt, nagyon virgonc volt, vidáman jött minden alkalommal sétálni, de ma reggel nagyon nyűgös volt, nem akart felelni, mikor felébredtünk őt is ébresztettem de csak nyafogott meg morcogott. Kb fél órával később mászot elő, de már jobb hangulatban. A reggeli sétátán egyszercsak leült és nem jött tovább, ezért felvettem, a déli sétánál, meg 3 alkalommal is fel kellett vennem. Szórakozik belem vagy lehet, hogy nagyobb baja van. Kedden visszük kivizsgálásra, remélem akkor kiderül van-e valami betegsége. Vannak látványos külső elváltozái, de ezeket nem írom le, mert szeretném első körben az eredeti kazdiját megtalálni (ha van neki).

387. Nefertiti. (válaszként erre: 384. - Re87)
2011. ápr. 15. 11:42

A sziámi cicák rettentő rosszak és gonoszak is :)

Nekünk is van egy sziámi és állandóan az egyik leányzót terrorizálja.

386. Nefertiti. (válaszként erre: 383. - Providence)
2011. ápr. 15. 11:40

Értem. Akkor nem tudom mi lehet a baj. Lehet az eredeti cica, egyedüli cicának való. Nálunk az első napokban, 2 m-es körzetben kikerülés volt, illetve közelebbi találkozáskor rettentő fújás. Aztán ahogy telet az idő, úgy szoktak össze.

Ne is mond a felelőtlen állattartókat! Hozzánk egy lebénult cicát dobtak be! Bemászni nem hiszem, hogy tudott lebénult hátsó résszel...Ennek már 2 éve, azóta is vígan él nálunk a lakásban, nem zavarja a dolog.

385. Re87 (válaszként erre: 377. - Providence)
2011. ápr. 15. 09:38
Tök olyan,mint az enyém:).Nekem is van róla fent kép.
384. Re87
2011. ápr. 15. 09:37
Az én sziámim mellé is most jött egy felnőtt cica,de ők egy nap alatt összeszoktak.Csak egy baj van,rettenetesen rosszak:(.
383. Providence (válaszként erre: 381. - Nefertiti.)
2011. ápr. 15. 09:32

Most már több, mint egy hónapja, és a gazdi azt mondja, egyre rosszat a helyzet.

Ők szerették volna végleg magukhoz venni, de azt mondja, nagyon nem viseli el a másik cica ezt a befogadottat.Próbálkoztak, nem lepasszolni akarja, és ők is az altatás elől mentették meg a cicát.

Illetve nem úgy mint oly sokan mások, fogják aztán kidobják, hanem felelősen szerető gazdit keresnek neki. De sajnos nem mindenki ilyen. Ha mindenki így gondolkodna, nem lennének kóbor, gazdátlan állatok.

Szép napot!!!

382. Evawitch (válaszként erre: 381. - Nefertiti.)
2011. ápr. 15. 08:11
Szerintem előbb-utóbb megszoknák egymást. Nem egyszer volt nekünk is új macskánk a régi mellé hozva, valamelyik hamar megszokta a másikat, valamelyiknek kellett egy kis idő. Nem hiszem, hogy olyan utálatos állatok, hogy ne szoknák meg egymást. :)
381. Nefertiti. (válaszként erre: 373. - Providence)
2011. ápr. 15. 07:51
Mennyi ideje probálják összeszoktatni őket? Mert az nem 2-3 nap ám. Akár hetekbe is telik mire elfogadják egymást. Főlleg aki az eredeti cica, ő a nehezebb eset, mivel a saját kis területére hoztak egy idegen, rivális cicát. Szóval azért pár hétig illik próbálkozni, mielőtt lepasszolja a cicát.....
2011. ápr. 15. 07:43
Most néztem a képeket, hát kib.ott szép egy macska! :)
379. Evawitch (válaszként erre: 375. - Providence)
2011. ápr. 15. 07:41
Én veszprémi vagyok, de anyagi okok és helyhiány miatt nem tudom elvinni. :( Pedig az enyémnek jól jönne egy társ, mert sokszor unja magát. :(
378. Basset
2011. ápr. 14. 12:50
Á, de gyönyörű...!!! De kár, hogy én Hevesben lakom! Nekem is kellene... :(
2011. ápr. 14. 12:28
Sziasztok!Raktam fel képet a sziámi cicáról.
376. Re87 (válaszként erre: 375. - Providence)
2011. ápr. 13. 08:31
uhh!Bocsi,de az nekem nagyon messze van:(.Nekem is sziámim van,gondoltam jól jönne neki egy társ...
375. Providence (válaszként erre: 374. - Re87)
2011. ápr. 12. 19:32

Szia!

Veszprém-megyében van a cica.

374. Re87 (válaszként erre: 373. - Providence)
2011. ápr. 12. 16:25
Honnan lehetne elhozni?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook