Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Furcsán viselkedik a párom fórum

Furcsán viselkedik a párom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. ápr. 8. 15:22
Én nagyon szeretem Őt, nem szeretném elveszíteni, de ez nagy sebet vágott bennem az este, hogy ilyen bunkó volt.. Kérdeztem hogy mi a baja velem, értelmes választ nem adott, csak, hogy egyedül akar aludni..
6. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Ritus870522)
2013. ápr. 8. 15:22
Vagy nem szeret,vagy beteg.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Ritus870522)
2013. ápr. 8. 15:21

Mekkora paraszt már!

Ne vesztegess rá több időt. Szarból nem lehet várat építeni...

2013. ápr. 8. 15:21
Háát volt már rá példa, hogy elutasította a közeledésemet egyszer..
3. Pillangóhatás (válaszként erre: 1. - Ritus870522)
2013. ápr. 8. 15:19
kérdezz rá.ne hagyj kiskaput, de szerintem arra megy ki, hogy te lépj ki , mert ő nem mer.ez többször előfordult már?ha nem lehet csak car 2 napja volt
2013. ápr. 8. 15:18
Ja az lemaradt, hogy a második próbálkozásom után sírtam kb egy órán keresztül.. Ő tudomást sem vett róla csak feküdt, és úgy tett mintha aludna..
2013. ápr. 8. 15:15

Sziasztok.

Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudom mit tegyek..

Párommal elég ritkán találkozunk, pedig nem lakunk messze egymástól ( kb 20km). Ebből adódik, hogy ritkán vagyunk együtt szexuálisan is.

Tegnap este átjött, tudta jól, hogy én nagyon kívánom őt. Erre elkezdődött egy film a tvben azt nézte, arra hivatkozott, hogy ő azt nézi hagyjam békén. Én tiszteletben tartottam, este 10re lett vége a filmnek. Mikor újra próbálkoztam nála.. Erre a válasza az volt, hogy álmos..

4hónapja vagyunk együtt. Én nem tudom mire vélni ezt a viselkedését.. Ma is kértem jöjjön át, vagy hagy menjek át én hozzá, de nem volt a válasza..

Szerintetek?? Van valami ötletetek, tanácsotok, mi lehet a problémája?? Esetleg tudtok tanácsot adni mit tegyek, hogy velem legyen??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook