Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fundamentát hogyan mondhatom fel? fórum

Fundamentát hogyan mondhatom fel? (tudásbázis kérdés)


16. Channa* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 07:57

Ha másfél éve kezdted a fundamentát, akkor neked nincs is.

Hívd fel őket és érdeklődj, hogy mi a menete a felmondásnak, stb., és tegyél aszerint.

2023. márc. 15. 20:30
Nekem nem kell az állami támogatás, csak kapjam vissza a pénzemet.
14. Channa* (válaszként erre: 12. - Jozsi.38)
2023. márc. 15. 19:52

Köszi!

Csak emlékeim voltak, hogy mintha megszüntették volna az állami támogatást.

2023. márc. 15. 19:19
állami támogatás pedig nincs rá, ahogy írtad is
12. jozsi.38 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. márc. 15. 19:18
lakáskassza továbbra is van, sőt az OTP most indította újra, de annyira alacsony most mindnek a kamata, hogy nem éri meg abba fektetni a pénzt. Mással jobban jár
11. Channa* (válaszként erre: 9. - Aileron44)
2023. márc. 15. 18:57

Erre gondoltam: "a felmondással egyben véglegesen lemond a 2018. október 17. előtt kötött Lakásszámlája esetében az állami támogatás igénybevételéről, illetve a 2018. október 26-tól kötött szerződése esetében a kamat- illetve a megtakarítási bónusz igénybevételéről. Ebben az esetben a saját befizetései betéti kamattal növelt összegét tudjuk kifizetni."

Azaz csak 2018.10.17-e előttire van állami támogatás.

10. aileron44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 16:38

[link]


Olvasd el mi van a szerződésedben, amit aláírtál!

9. aileron44 (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. márc. 15. 16:35
Nekem tavaly nyáron járt le az LPT (hasonló), mivel nem akartam a számlákat gyűjtögetni, inkább azt kértem anélkül számolják el. Levették a 4 évig kapott állami támogatást és a befizetett összeget kaptam meg. ( nagyon kicsi kamattal :D )
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Aileron44)
2023. márc. 15. 13:44

Olyan még van?

Valami olyanra emlékszem, hogy ezt megszűntették, de lehet, hogy rosszul.

2023. márc. 15. 11:16
Szerintem csak az állami támogatást nem jár ! Az azért durva lenne, hogy befizetek másfél évig és nem kapok semmit vissza!
2023. márc. 15. 09:11
Igen, vedd fel a kapcsolatot a Fundamentával, olvasd el a szerződésedet is, hogy mi van benne. Régen volt olyan, hogy nem járt vissza a befizetett összeg.
5. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 08:40

Mindegy, hogy mit ígért az ügyintéző.

A lényeg, ami az általad aláírt szerződésben van.

Vedd elő, nézd meg, hogy a felmondásra vonatkozóan mit tartalmaz.

Ahogy már más is írta: be kell menned a fiókba, vagy beszélni az ügyintézővel.

4. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 08:15
pedig más mód nagyon nem lesz, minthogy beszélsz vele, vagy bemész abba a fiókba/irodába, ahol kötötted
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Jozsi.38)
2023. márc. 15. 07:36
Másfél éve kötöttem. Az ügyintéző inkorrekt volt, nem azt ígérte, ami a tény (pl.havi törlesztő). Vele nem szeretnék már kapcsolatba lépni, ezért is kérdeztem, mik az elintézési mód. Nem szeretném tovább fizetni, a kettő együtt nem fér bele.
2023. márc. 15. 07:32

lépj velük kapcsolatba, vagyis akivel kötötted, ő többet tud mondani. Állami támogatást is kaptál, vagy nem? Az sem mindegy ugyanis. Semmit nem tudok , mikor kötötted, mennyi van benne, az idő meg az összeg a két fontos tényező.

Én nem javasolnám, hogy megszüntesd, inkább köztes hitel, bár kérdés hogy miért nem akarod tovább folytatni. Nem tudod finanszírozni, vagy miért?

2023. márc. 15. 07:26
Szeretném megszüntetni a Fundamentával kötött szerződésemet, és visszaigényelni az eddig befizetett pénzt. Úgy alakult, hogy másik banknál vettem fel lakáshitelt, mert kedvezőbb volt. Mit kell tennem? Köszönöm, ha segítetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook