Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


356. 867f9adc74 (válaszként erre: 353. - A9ffc273fe)
2008. márc. 25. 21:24

Ha nagyon elálló maradt, akkor a doki vmit nem jól csinált, és ha elismeri, akkor köteles ingyen korrigálni.

De egyetértek Martussal! Ha ne feltűnő, akkor nem érdemes újabb műtétre vállalkozni.

Nekem bár a fejemhez lapul mindkettő, mégsem egyforma.Mondjuk eredetileg sem volt az.

355. greco
2008. márc. 25. 21:19

2003-ban csináltatott fülplasztikát a lányom, az Aranymetszés klinika kft-nél.

egy hónap után a bal fül felső részéből egy 12mm-s darad elhalt és leeset.Az orvost bepereltük, a tortúrát nem írom le, és a fájdalmakat,2007 telén úgy nézett ki végre pont kerül az ügy végére. Tévedtünk az orvos fellebbezést nyújtott be a bírói határozat jogerőre emelkedése előtt. Következő tárgyalás 2009. január!!! Sok sikert a fülplasztikához. eEz 6 év nem rossz ugye??

354. greco
2008. márc. 25. 21:12
akkor a rossz tapasztalatokat hol írjam le?
353. a9ffc273fe (válaszként erre: 352. - Martus81)
2008. márc. 25. 10:43

:)lehetséges, igyekszem nem foglalkozni vele!

hát fájdalom az volt:( igen, ez az, ami engem is visszatart.

352. martus81 (válaszként erre: 351. - A9ffc273fe)
2008. márc. 25. 08:08

Szia!


Néha én is úgy látom, hogy a jobb fülem teteje eláll, de nme érdekel, annál sokkal jobb, mint volt:)

Minél többet nézegeted, annál inkább elállónak fogod látni:((

Szerintem sem érdemes foglalkozni vele, mert senkinek sem egyforma a két füle, és ha nem annyira vészes, akkor nincs értelme megint fizetni, és megint átélni a fájdalmat, ha volt.

2008. márc. 24. 18:57

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni vagy, ha tudnátok mesélni a tapasztalataitokról. Nemrégen nekem is volt egy fülplasztikám és valahogy nem vagyok elégedett az eredménnyel. A környezetemből mindenki azt mondta, hogy már csak én képzelem be az egészet, de én még úgy érzem, hogy a teteje a füleimnek eláll.

Beszéltem erről az orvossal, de ő azt mondta, hogy ne foglalkozzak a füleimmel és ha esetleg még mindig nem változik a véleményem, akkor májusban megbeszéljük a továbbiakat. Nem tudom, de érdekelne, hogy valaki volt már hasonló helyzetben? ÉS ilyenkor a korrekciós műtétért fizetni kell?

Kérlek segítsetek!

2008. márc. 20. 21:29
Judye írtam neked privibe de csak most látom h ide is írtál:) Köszönöm,holnap mindenképp felhívom!!:D remélem szerencsével járok:)drukkoljatok!:D
349. 867f9adc74 (válaszként erre: 347. - Martus81)
2008. márc. 20. 20:48
Nagyon szép a füled Martus!!!!!!!!!
348. 867f9adc74 (válaszként erre: 346. - Kinguska89)
2008. márc. 20. 20:47

Kingus!!!

Debrecenben a Kenézy Gyula kórházban csinálnak ilyet Tb-re!!! Hívd fel a kórházat!!!!

347. martus81 (válaszként erre: 346. - Kinguska89)
2008. márc. 20. 18:38

Kingus!


Ne keseredj el, inkább vedd fel valahogy a kapcsolatot a fórumon, vagy priviben angyalkával, mert az adatlapja szerint ő debreceni, és a 239. hozzászólásában azt írja, hogy nekim mondták, hogy csinálnak tb alapon ilyet. Onnan indultam el én is, akkor kezdtem telefonálgatni.

Szerintem biztosan segít, vagy megmondja melyik kórházban beszélt ezzel a fül-orr-gégésszel, aki ezt mondta.


De ne aggódj, előbb-utóbb találsz tb-s kórházat! Én is egy csomót felhívtam. Utána meg egy csomószor a fehérvárit, hogy biztos-e?


Írj, hogy mire jutottál.

2008. márc. 20. 15:50

vááá ez egyre reménytelenebb....:S:S már csomó mindenkit hívtam és semmi:(:( nagyon szépen kérlek titeket adjatok egy telefonszámot amit ha felhívok azt mondják: igen végzünk TB alapon ilyet.... vagy nem tom nyíregyháza és debrecen környékén,mostmár nekem teljesen mindegy hoyg ki az csak csinálja meg.... ha valaki tud segíteni,vagy tud valakit aki segíthet légyszi szóljon!!!!Köszi

Nagyon csalódott vagyok :(:(:(

2008. márc. 20. 13:39
Hu hát akkor majd kiderül! Azért köszönöm a válaszokat!! :) Széép napot!!!
2008. márc. 20. 13:28

Igen, tetszik, amit látok! :)

Kicsit a jobb fülem másképp néz ki, mint a bal, de senkinek nem egyforma a két füle:) Annál mindenképen jobb, mint volt:)

Teszek fel képet.

343. 867f9adc74 (válaszként erre: 340. - Martus81)
2008. márc. 20. 13:08
Mizujs Martus?? Akkor megvolt a varratszedés?? elégedett vagy?? azt ígérted, h raksz fel még képeket!!:-))
342. 867f9adc74 (válaszként erre: 340. - Martus81)
2008. márc. 20. 13:07
Géz nekem is volt!!! de csak addig, amíg ki nem szedte a varratot.
341. 867f9adc74 (válaszként erre: 339. - Kiscsillag86)
2008. márc. 20. 13:06

Szia!!

Hát, ilyenről még én sem hallottam. Nekem plaszt.sebész csinálta, ő azt mondta,ha egy hét kötés, aztán semmi...Max, ha nagyon "pedáns" akarok lenni, akkor 2 hétig még legyen rajtam éjszakára egy fejpánt.De nem veszek fel éjszakára sem..

a forma, az kialakul a műtét során, és szerintem, ha nincs a varratszedés után semi a füledben, akkor is megmarad az a forma, amit a doki kialakított. De itt tényleg mindenki mást ír, mndenkinek mást mond az orvosa..Szerintem halgass a dokidra, végülis ő a szakember.

Sok sikert!!!!!!

340. martus81 (válaszként erre: 339. - Kiscsillag86)
2008. márc. 20. 13:03

Szia!


Nekem is fül-rr-gégész csinálta, és nekem is volt géz a fülemben. Mondjuk azt nem tudom, hogy miért, de benne volt. Bár én nem tudtam, hogy benne van, csak láttam, meg éreztem, amikor a kötés levételekor kihúzta. Tök nagy darab volt ám benn, nem is gondoltam volna...

De nekem tuti, hogy kisztadte mindet amikor levette a kötést, mert nincs benne már semmi, megvizsgáltam :)

Meg azt mondta, hogy csak akkor kell mennem már, ha valami bajom van vele, mert mindent kivett, levett, rendbetett, tehát innentől semmi dolgunk egymással tovább, hacsak nincs valami bajom.


Tehát nem tudom, minek kell 2 hónapig a géz a füledben legyen...

De ahány műtét, annyi más módszer, gogy mitől marad úgy a fülei. Mindenki mást mond.

2008. márc. 20. 10:31

Sziasztok! Olvastam a hozzászólásotokat és jó hogy van egy ilyen hely ahol lehet tapasztaltatot váltani.. sokat segít..

Nekem nemsokára lesz a műtétem... érzéstelenítés, 8nap múlva varrat szedés azonban nekem utána még 2 hónapig géz lesz a fülemben ami rögzíti formát.. nem tudom hallottatok e már ilyenről mert elolvastam az összes beírást de ilyennel még nem találkoztam.. mondjuk nekem fül-orr gégész fogja csinálni... Ha tudtok valamit ezzel kapcsolatban írjatok légyszíves..

338. hovile (válaszként erre: 337. - 867f9adc74)
2008. márc. 18. 21:57

Köszönöm Judye!!:))

Rám fér egy kis szín...

337. 867f9adc74 (válaszként erre: 335. - Hovile)
2008. márc. 18. 12:49
Nekem 6 hónapot mondtak... de feküdj be hajpánttal, és akkor nem lesz semmi baja a hegnek.
2008. márc. 17. 18:21
huhh...köszike mindenkinek!!Drukkoljatok nekem holnap!!Csak még azt sem tudom mit mondjak:S:S:S:S kicsit izgulok:D amiatt is, hogy mi lesz a válaszuk:S nah de reménykedek:D majd írok a fejleményekről:D
335. hovile
2008. márc. 17. 11:41

Sziasztok!

Azt szereném megkérdezni, hogy műtét után mennyivel érheti nap/szoli a heget? Én úgy tudom a 6 hetet ki kell várni, de van valakinek pontosabb infoja?

334. martus81 (válaszként erre: 333. - Kinguska89)
2008. márc. 17. 07:11

Szia!


Én nem ismerem a kórházat, de hívd bátran, és mondd nekik, hogy járjanak utána, mert nekem így csinálták. Hajrá!!

2008. márc. 16. 22:23
nah emberek,kedden hívom a kórházat!!:D drukkoljatok hogy összejöjjön!!De azért ha valaki tud valami biztos embert vagy helyet ahol megcsinálják így Nyíregy vagy Debrecen környékén,írjon!!Dokit vagy telefonszámot amit felhívhatok!Előre is köszi!!! és vááááá remélem pozitív válaszokat kapok majd:P jah a Jósa András kórházat hívom, még holnap szólhattok ha tapasztaltatok ott valamit!:D
332. martus81 (válaszként erre: 331. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 21:05

ja, félkonty:)

Persze, addig is majd még megírom hétfőn, hogy mit mond a doktornő, mert akkor vagy kiveszi a varratokat, vagy ha nem, akkor megmondja, hogy mikor veszi ki.

Kíváncsi vagyok, hogy úgy egy hónap múlva milyen lesz a végeredmény.


Rakok majd képeket, remélem mostmár jól fogok festeni a képeken:) Nem kell majd arra is koncentrálni, hogy szemből ne fotózzon senki, max féloldalasan:)

331. 867f9adc74 (válaszként erre: 330. - Martus81)
2008. márc. 15. 20:58

alul marad leengedve, és a fölső részt teszi kontyba!!!!

ugye raksz majd fel esküvői képeket?? :-)

330. martus81 (válaszként erre: 329. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:56

augusztus 9. Addig nő egy kicsit, és oda tudja lakkozni a többihez, vagy tesz bele póthajat, vagy ilyesmi, azt mondta simán megoldja.

Mi az a félkonty?

329. 867f9adc74 (válaszként erre: 328. - Martus81)
2008. márc. 15. 20:48

Rakhatná mondjuk félkontyba!!!!:-))

De esküvőig úgyis megnő a hajad!!:-)

Mikor lesz a nagy nap??

328. martus81 (válaszként erre: 327. - 867f9adc74)
2008. márc. 15. 20:43
hát nekem még kell egy kicsit várnom a csurival, mert levágták a hajam, a fülem felett, mert nagyon lenn nő már a hajam, vagy mit mondott a doktornő. (nem nagyon emlékszem, mert félálomban voltam az altatásnál, de valami ilyesmit mondott, hogy nem fér hozzám rendesen). Mindegy, majd csak megnő. A fodrásznál már voltam megmutatni az új fülemet, hog így gondolkozzon kontyban, meg, hogy találja ki, hogy mit fog csinálni ott a hajammal. Ha becopfozom, úgy látszik, de ha például simán a fülem mögé teszem a hajam (amit most nem tudok megtenni, mert odalapul a fejemhez), akkor nem látszik. Meg akkor se, ha lenn fogom össze a hajam. szóval tudok azért variálni :)))
327. 867f9adc74 (válaszként erre: 325. - Martus81)
2008. márc. 15. 20:38

gyáltalán nem fáj a varratszedés!! ne félj!

Nekem is azt mondta, h én dötöm el, akarok e fejpántot hordani. de éjszakára csak meg max 2 hétig.

Eléggé a fejemhez lapul a fülem, de nem bánom, mert kerek az arcom, így legalább a fülem nem kerekíti még tovább... meg nem látszik a heg sem.


Ugye milyen jó érzés végre úgy csuriba kötni a hajad, h nem kell takargatni a füled???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook