Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika tapasztalatok fórum

Fülplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


236. hovile
2008. febr. 14. 13:05

Sziasztok!

Azt hittem,már mindenki "elhagyta" a fórumot!!:)))

Érdekes,amit írsz petrovics23! Nekem pont 1 hét után szedte ki a doki a varratokat és már nappalra nem is kell fejpántot használnom!!! Estére viszont még 2-3 hétig! Nekem nagyon szépen összevarrta a dokim és inkább rossz is nekik a fejpánt. Gondolom elég szoros lehetett a saját fejpántom, mert tegnapról mára kicst belilult az egyik..

Azt is megkérdeztem tőle, amikre sokan panaszkodnak, hogy miért dagad be, gyűrődik össze belül a fülkagylónál. Azt mondta, hogy a "kókányoló" gégészek kivágnak a porcból, amit egyébként nem szabad és azért lesz olyan a fül. Tetejében nehezen is gyógyul. Nekem például "kifordította a porcot" és így kisebbnek is tűnik a fülem, meg nem is áll el. És így varrta oda...

2008. febr. 13. 15:40

Lassan egy hónapja, hogy túlvagyok a műtéten:-)

bár a jobb fülem kicsit jobban leleapul, mint a bal, de egye fene, a bal eddig is jobban fogta a szelet:-)

Nemsokára itt a március! és levehetem a fülpántot!

Nekem mellesleg az orvosom azt mondta, hogy 6 hétig kell éjjel, nappal hordanom, én természetemből adódóan megkérdeztem, miért 6 hét: válasz ennyi ideig tart, amíg a porc összefor!


Még mindig bátorítani tudok mindenkit!

234. hovile
2008. febr. 6. 22:11

Sziasztok!

Ma volt a kötéscserém. Megnézhettem a füleimet és nagyon klasszak!!!!!!!!!

Nagyon örülök nekik!!

Az egyiken nem is látszik, hogy bármit is csináltak volna, a másik meg csak a belül duzzadt, piros kicsit. Azt hittem, hogy nagyon csúnyák lesznek és közben meg alig látszik rajtuk, hogy műtve voltak!!!

Persze, nem mondom, hogy nem fájnak, dehát ezt tudva, sokkal jobban kibírok bármilyen fájdalmat.

Belegondolva, hogy "MÁR" tegnap megvolt a műtét és 1 nap el is telt, tudom, hogy innentől csak jobb lesz...

Úgyhogy én is azt tudom tanácsolni- még az ilyen

bátortalanoknak is mint én-, hogy ne féljetek megcsináltatni, ha nem vagytok elégedettek a füleitekkel!! Ha én megmertem, akkor bárki...

233. hovile (válaszként erre: 232. - Hurkagyurka)
2008. febr. 5. 20:01
nekem számlával 120
2008. febr. 5. 19:59
hoville! és a tiéd mennyibe került :-O?
231. hovile
2008. febr. 5. 19:57

Sziasztok!

Hát meg volt a nagy esemény!!! Fejemen a kötés, az egyik fülem egyáltalán nem fáj, a másik helyette is bepótolja és igen csak lüktet! Próbáltam enni is, de csak egy joghurtot tudtam "beszippantani":)))Nekem már 1 hét múlva leveszi a doki a kötést (legalábbis most ezt mondta.)

Én bevallom, féltem a műtéttől és elég furcsa volt hallani, hogy éppen mit csinálnak!

De túl vagyok rajta és örülök neki!!!!!!

Remélem a látvány is ilyen jó lesz. Holnap lesz kötés cserém, remélem megnézhetem egy pillanatra őket!NAgyon kíváncsi vagyok rájuk!!

2008. febr. 5. 15:40
Nem nagy műtét, de mégis csak az. A hozzászólásaidat olvasva Neked is elég friss az élmény. Nekem csak az a "rémisztő", hogy hallani fogom.
229. Lona40
2008. febr. 5. 10:28

Szurkolok Mindkettőtöknek!

Ne izguljatok, nincs miért. Én tök nyugodt voltam, talán azért, mert már nagyon akartam. :))

2008. febr. 5. 10:27

Sziasztok!


Holnap ilyenkor már én is "áramvonalas" leszek. Remélem...


Szurkizzatok

227. 867f9adc74 (válaszként erre: 226. - Hovile)
2008. febr. 4. 20:33

Szorítok neked!!!!!!!!!!!!

Írj majd le mindent:-)))))

226. hovile
2008. febr. 4. 20:26

Sziasztok!

Nekem holnap lesz a műtétem!!!!

Naaaagyon izgulok!! Félek tőle, de már jó lenne túl lenni rajta!!Majd megírom, hogy milyen volt...

225. Lona40
2008. febr. 4. 19:55

Ma kivette a doki a varratokat. Nem nagy ügy volt. Nem piros, nem duzzadt, szép!

Holnap reggel már óvatosan hajat moshatok, ideje már. A fülem meg belül viszket, hiába pucoltam ki, de a belső fülkagyló is. Néha vakaródzom (óvatosan) mint a bolhás kutya.:)))

De mennyire más az arcom! Nagyon tetszik! Végre nem kell lehajtott fejjel mennem, ha fúj egy kis szél! A strandolásról nem is beszélve! Már várom a nyarat!

A dokim megígérte, hogy elküldi az ilyen volt, ilyen lett képeket, amiket csinált.


Úgyhogy hajrá, aki rászánta magát. Többekkel egyetértve csak azt mondhatom, hamarabb is lehetett volna.

224. 8fb1a5b1aa (válaszként erre: 214. - 9bc47feccc)
2008. febr. 3. 10:38
Szerinted ha valakinek elálló fülei vannak, ne csináltassa meg? Inkább legyen önbizalomhiánya, meg takargassa. Okos vagy!
223. hurkagyurka (válaszként erre: 220. - Rinna)
2008. febr. 2. 22:01
míííííííííí? :o ingyen?
2008. febr. 2. 11:51

én karácsony után 1 nappal csináltattam meg a fülem, tehát szilveszter kilőve! DE MEGÉRTE!

teljesen másképp érzem magam! végre elfogadtam magam, és végre összeköthetem a hajam!

igaz még érzékeny a fülem, mert a hideget, meg a szelet nem bírja, de napról napra jobb lesz! lassan már tudok újra oldalt aludni!


nekem 7 napig volt a kötés a fejemen, aztán kiszedték a varratot! azalatt a hét nap alatt úgy fájt, h a falat is le tudtam volna kaparni, de a varratszedés után sokkal jobb volt!

minden elismerésem a dokimé!

221. rinna
2008. febr. 2. 11:18

Visszatértem!

AZT GONDOLOM, HOGY EGY EMBER TESTILEG CSAK AKKOR LEHET EGÉSZSÉGES, HA A LELKE IS EGÉSZSÉGES!

Szerintem, ha valakinek leleki problémát okoz valami, az is egészségügyi ok, mert a szorongástól akár elég jó kis gyomorfekélkély is kialakulhat!


Már 4 hónapos műtétem és egyszerűen nagyon jól érzem magam. Decemberben már felkötött hajjal mentem a bálba, és nagy sikerem volt, szuper jól néztem ki, teljesen más lett az arcom:)

Igaz megyek még egy körre. Az egyik fülem felső része kicsit még nem tökéletes, úgyhogy azt még egy kicsit megvarrja a doki. De az már csak egy apró műtét lesz.+ még 4 hét fejpánt, de már egészen megszoktam, és amúgy senki nem veszi észre, mindenki azt hitte előtte is, hogy csak divatból hordok színes fejpántokat:-)

Amúgy még mindíg érzékeny a fülem, a hidegre főleg, úgyhogy sapi nélkül nem nagyon lehet kimenni.

220. rinna (válaszként erre: 219. - Hurkagyurka)
2008. febr. 2. 11:04
Azt hiszem, ha jól tudom, TB alapon is meg lehet csináltatni. Utána kellene nézni, hallottam már olyat, hogy valakinek majdnem ingyeb csinálták meg.
2008. febr. 1. 22:20

jal! eddig egy fityingem sincs a fülmütétemre :-((

de elhatároztam magam hogy nyáron addig fogok dolgozni ameggid kinem gyűlik,és aztán abrakadabra :-)!

218. hovile
2008. febr. 1. 12:47

Szép Napot mindenkinek!

Szerintem hagyjuk is ezt az egészet:)))! Valószínűleg pont ez a célja kedves Jal-nak, hogy beszéljünk róla. Gondolom szegénynek nincs kihez szólnia és így próbál kontaktus (pontosabban vitát)létrehozni emberek között.

Meg hát mások felett ítélkezni a legkönnyebb, ugye???

De csak ha egy kicsit is átgondolná a helyzetünket (illetve csak elolvasta volna az érzéseinket, amik mindent kifejeznek az adott témával kapcsolatban,lehet hogy inkább a TV2 Mokkájába írogatna. Ott még el is veszne a "többi okos" között!!!!

Nagyon szép, vidám napot magunknak!!!!!!!!:)))

217. 9bc47feccc (válaszként erre: 215. - 867f9adc74)
2008. febr. 1. 12:42
Nem akarok én eltéríteni senkit,csak elmondtam a véleményemet.Gondolom leadózott pénzből csináltatja mindenki,tőlem aztán azt vágat le magáról,amit akar,én teszek rá.Egyébként ne te mond már meg,hogy mihez szólhatok hozzá,és mihez nem.nem csípem ezt az mszp-s mentalitást.Ha nem tetszik nem olvasol.
216. angyalka75 (válaszként erre: 215. - 867f9adc74)
2008. febr. 1. 12:05

Csatlakozom az előttem szólóhoz!!

Nekem a műtét utáni nehéz időszakban jól esett, hogy tudtam valakivel beszélni, tanácsot kérni, s hogy egyszerűen meghallgatott valaki...

Egyébként vannak ilyen emberek, akiknek nincs mivel foglalkozni. Nekem jobb lett az egész életem a műtét óta, és boldog vagyok, hogy megcsináltattam!

215. 867f9adc74 (válaszként erre: 214. - 9bc47feccc)
2008. febr. 1. 11:15

ez a fórum nem erről szól "drágám"!!!!

Ha nem tűnt volna fel!!!!!!!

nem azért jött létre,h ilyenek,mint te butaságokat írjanak ide.....

szerintem csak irígy vagy:-))

ha valakinek komolexusai vannak bizonyos dolgok miatt, és van lehetőseége arra,h változtasson rajta, azzal neked mi a bajod?

És, ha értelmetlennek látod a témát, egyáltalán minek szólsz hozzá??

ezzel a megjegyzéseddel senkit sem fogsz eltántorítani a műtéttől, sőt!!!

2008. jan. 31. 22:27
Soha nem értem meg azokat,persze egészségügyi okot kivéve,akik összevissza vagdaltatják magukat,ha kell,ha nem.Olyan okot nem tudok elképzelni,hogy bárkinek is kés alá kell feküdnie,mert valami nem stimmel szerinte.Gondolom megengedheti magának,de ha nem lenne rá pénze talán eszébe sem jutna.Értelmetlennek látom a témát.
213. Lona40
2008. jan. 31. 21:52

A híresztelésekkel ellentétben nem szedtek nekem ma varratokat, csak megint kötéscsere volt. Pedig tényleg azt hittem. A doki azt mondta 9 napra nem szedünk varratot. Oké! Igaza van, minél tovább annál jobban gyógyul. Szóval hétfőig várnom kell, akkor már a 13-dik napnál fogok tartani.

Na lányok! Ennyi ideig lesz a fejeteken a kötés. 10-12 nap az átlag. De nehogy naívan azt gondoljátok, majd holmi kis pánt eltakarja! No nem! Kapni olyan vastagabb (szélesebb) fejpántos fülvédőt, az igen, eltakarja. Még, jó hogy régen beszereztem egy olyat. :)))Vagy valami idióta fölet takaró, bojtos sapka. Semmi más!

A sima fejpánt majd a varratszedés és a vastag kötés után lesz jó éjszakára csakis kizárólag. A dokim direkt mondta, hogy nappal ne tegyem fel, csak éjszakára. Szerntem az túl szoros, azért.

Ha tudtok, szerezzetek be kozmetikusoknál lévő fejpántot, mely tépőzáras, azzal lehet szabályozni, hogy szorít-e vagy sem.

212. snowbabe (válaszként erre: 209. - Hovile)
2008. jan. 31. 10:52

érdekes dolog ez a fejpánt, nekem a dokim azt mondta mikor rákérdeztem h elsősorban műtéti technikától ill.genetikától függ az h az eredmény végleges e.azt mondta h van h csak karcolják a porcot, és akkor lehet h visszaáll kicsit , míg ha vágják a porcot, az eredmény biztos.

nekem mondjuk 2 hét fejpántot mondott-(mármint 2hét éjel nappal) de állítólag az is elsősorban a fül védelme érdekében szükséges, nem pedig a leszorítástól marad majd úgy ahogy kell neki :)

211. snowbabe (válaszként erre: 210. - 867f9adc74)
2008. jan. 31. 10:50
én sima fejpánttal takartam, nem mondta h ne lenne jó...vettem mindenféle színekben uh senki nem gonolt arra h műtét miatt takarom a füleim :)
210. 867f9adc74 (válaszként erre: 209. - Hovile)
2008. jan. 31. 09:07

kifejezettem erre a célra való fejpántot vettél, vagy olyat,amivel eltakarod a kötést??

Mert nekem nem mondta a dokim, h vegyek fejpántot:-((

Lehet, h ő ad??

209. hovile
2008. jan. 31. 00:08

Köszönöm!

Hát remélem csak jót tudok majd írni erről az egészről!!!:))

Nekem 10 napot mondott a dokim, hogy addig van rajta a kötés és utána még 2 hét éjszakára. De gondolom, ez is menetközben látszik majd...Ma beszereztem egy fejpántot és a többiek tapasztalata alapján én is megpróbálom nappal is hordani. (ma felpróbáltam és a kisfiamnak nagyon tetszett, megpróbálta leszaggatni:)) Bár gondolom műtét után nem lesz ez olyan vices..

208. 867f9adc74 (válaszként erre: 207. - Hovile)
2008. jan. 30. 18:26

Drukkolok Neked!!

Remélem, beszámolsz majd mindenről részletesen!!!!:-)

a kötést akkor egy hétig kell viselni?

207. hovile
2008. jan. 30. 11:23

Szia Lona40!


Olvasgattam az írásaitokat (igaz csak, mióta kialakult bennem a végső elhatározás), de akkor majd figyelemmel átnézem Fruzska hozzászólásait is, köszönöm a segítséged!:)) Egyébként te voltál az egyik, akinek az írását elolvasva erősebb lett bennem az elhatározás!

Judye! Nálam is pont ez van! Nem nagyon értik, hogy miért akarok rajtuk változtatni. Csak az a baj, hogy így 30 évesen nem nagyon emlékszem olyan esetre, hogy valaha fel lett volna kötve a hajam (kivéve az ovis éveket :)). Lehetett akármilyen hőség, strandolás, szülés utáni fáradtságos időszak, amikor nem igazán volt időm ápolgatni a hajam, bármi..

Úgyhogy én is belevágok jövő hét kedden...

Hajrá!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook