Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1106. Nina83
2009. dec. 27. 15:09
Ma meglátogattak a rendörbácsik:) január 8-án kell mennem.Kiváncsi vagyok mit mondanak
1105. Diandra (válaszként erre: 1102. - Asuska)
2009. dec. 26. 00:44
ennek a bizalom dolognak egy ideális társadalomban rendesen kellene működnie...nekem azért ez az egyetlen "kivétel" nem vette el a kedvemet.
2009. dec. 23. 07:19
hát remélem hogy aki pórul járt az valahogy vissza kapja a pénzét
1103. Diandra (válaszként erre: 1101. - Bd37ba754f)
2009. dec. 23. 01:23
csak pozitív értékelése volt, közel 40. gyorsan egyszerre adott el egy csomó játékot, aztán egyszerre borult a bili. nagy hiszékenység nem kellett a játékok nem voltak gyanúsan olcsók, mivel hibásak voltak, ha drágában adja inkább boltba veszi meg az ember. ez volt a trükk. én rengeteg dolgot veszek neten keresztül webshopokból és eddig csak nagyon jó tapasztalatom volt, a tv és a vaterán is csak rendes emberekkel kerültem kapcsolatba, ez volt az első, hogy megszívattak, bár nekem visszautalta a pénzem végül fullmoon.
1102. Asuska (válaszként erre: 1101. - Bd37ba754f)
2009. dec. 22. 19:48
Chamea is csak olyan árut vesz meg így, amit máshol nem lehet kapni meg inkább személyesen elad és készpénzben kifizetteti, ő sem érti, hogy egy általam k*b*szottul ismeretlen embernek hogyan lehet előre utalni vagy bizalmat adni Magyarországon, pláne egy olyan oldalon, ahol még felelősséget sem vállalnak és nem is letétbe megy a pénz, hanem közvetlenül oda? Postázásnál eladó átverheti vevőt(nem küldi az árut) és a vevő átveri eladót(letagadja az átvételt illetve hibás árura hivatkozik jogtalanul).
2009. dec. 22. 19:20
az emberi hiszékenység és ez a k.va pénztelenség hogy örülnek ha olcsóbban kapnak meg valamit amit teljes áron nem tudnának megvenni csak én 5 ezer ft-on felül nem postáztatnék magamnak semmit.
1100. Asuska (válaszként erre: 1098. - Bd37ba754f)
2009. dec. 22. 18:57
Nem, mert nem tuggyák kijjaz és bankszámlára utaltatot ahol nem adják meg nekki az adatokat. Személyes átvétel nem volt bár én nem értem mi a f*sznak vásárolnak tőle akár 1-2 negával és aztat sem vágom igazán, h hogy lehet arra a címre aktiválló levéllel regelni, ahol nincs a ollyan személy meg bankba pénzfelvételkor regkor nincs kamera csak adócsalásnál szal rejtély az egész úgy ahogy van.
2009. dec. 22. 17:25
lenyultad
2009. dec. 22. 17:25

hirtelen átolvasgattam az értékeléseket egyet nem értek ha valaki látta hogy már van negatívja minek vásárolt tőle? Pláne több mint 100 ember? alapban akinek igy jönnek a negák attól se nem vásárolok se nem adok el persze az is természetes ha van negatívja az embernek hiszen mindenkinek nem felelhetünk meg nekem is van negám na de ha sorba jönnek a sok rossz értékelések minek vettetek tőle?

Egyébként mit árult ami ennyire megfizethetőnek tünt?

a másik hogy 5 ezer ft felett illendő személyes átvételhez ragaszkodni

Remélem azért sikerül valamit visszaszereznetek és jó pár év börtönt kap az illető

Még valami senki nem ment a lakására? hogy ok lenyultam a pénzed viszem a tv-d a hifid vagy bármi ami cipelhető?

1097. Asuska
2009. dec. 22. 16:59
Béna a teszvesz, a rendőrség, az összes user. Miért nem csináljátok azt, amit Chamea csinált a napokban? Rendőr tiltsa meg a felhasználó felfüggesztését és vásároljon is a vaterán vagy teszveszen. Onnantól kezdve már rugalmasan megy minden az angeel_88-al meg a fullmoon01-el is. Miközben levelet küld a csaló, kikéri a cellainformációt illetve internetszolgáltatótól a címet a rendőr és kimegy a helyszínre. Rátöri a tettesre az ajtót és ott van a gépe mögött, akkor már semmilyen apelláta nincs, magyarázkodhat. A teszvesz is tarthatna ilyen ellenőrzéseket a sok panaszos userek mellett, akkor nem érné meg csalni.
1096. Nina83
2009. dec. 22. 15:04
ggrrrrrrr!!!Már nagyon elegem van ebböl az egészből!!!!ez a kurva meglopott neki se büntetés se semmi nekem meg ugrott a karácsony:(Ráadásul még a rendőrségről se jött semmi:(
1095. Ildiieb1
2009. dec. 22. 14:39

Sziasztok!

Hát már jó régen írtam, mert már belefáradtam az ügybe. Én ma voltam a Bp. XVII. kerületi kapitányságon a Gyál-i és Esztergom-i kapitányság meghívására. Az én, nov. 16-án megtett feljelentésemet Szekszárdra továbbították. Hát nem bíztattak semmi jóval. Azt mondta a pasi, hogy lehet el sem jut a bíróságra, mert az ügyészség nem továbbítja majd, mert nem olyan nagy összegekről van szó. Én kissé felháborodva megkérdeztem, hogy akkor ezt akár én is megcsinálhatom ugyanígy, mint pénzszerzési mód???? És semmi??? Azt mondta, ha nincs semmim, akkor nincs gáz, mert nem tudnának mit csinálni velem. De, mivel van kocsim, lakásom, azt elvehetik vagy elárverezhetik a tartozások erejéig. Hát én ennyivel lettem beljebb. Gusztustalan és undorító, hogy akár egy ejnye-bejnyével megúszhatja ez a rohadék????? Na erre varrjatok gombot!

1094. oriza09
2009. dec. 22. 09:13
Legújabb infó: a gyáli rendőrség is továbbítja az ügyet a salgótarjáninak, mert ott tették meg az első feljelentést, így Salgótarjánba gyűjtik az összes anyagot. A rendőrök szerint nagy durranás lesz a vége..
1093. oriza09
2009. dec. 21. 22:08
Na erre varrjatok gombot! Megvolt a gyáli rendőrörs által kezdeményezett tanúkihallgatásom, nem ez az érdekes, hanem hogy visszajött az én általam tett önálló feljelentésre a válasz, hogy jelenleg nem folyik eljárás a cafka ellen és nincs is ilyen ügy, meg húzzak el a húszezer ft alatti kárommal a sunyiba.. Na persze ez hivatalosan megfogalmazva annyi volt, hogy elutasítják a feljelentést.. Bakker, még arra sem vették a fáradtságot, hogy körbekérdezzék az ország rendőrségeit, van-e ilyen ügy egyáltalán. Mindegy, az elutasítás ellen panasszal lehet élni, abban pedig rávilágítottam arra, hogy talán érdeklődjenek a gyáli kollégáknál, van-e ilyen ügy. Bakker mégegyszer!
1092. bobakeva
2009. dec. 21. 21:00

Sziasztok! Ma voltam a nagykátai kapitányságon kihallgatáson, átvettük az ügyet mégegyszer. Engem is a gyáliak kérettek be, megkaptam a hölgy számát, akinél az ügy van, holnap felhívom mik a fejlemények. Ha tudok valamit, akkor írok.

De szerintem minden károsultat fel fognak keresni, valószínű, hogy a tesz kiadta a listát, mert engem is felhasználónév alapján kérettek be. Hát reménykedjünk!!!

2009. dec. 21. 08:28

Sziasztok!

Én is tegnap este 18 órakor mentem ki és a rendőrség állt az ajtó előtt,hogy menjek be kihallgatásra az üggyel kapcsolatban.

Beleírtuk,hogy bár utalt,de még 1500 Ft-al lóg,és arra is igényt tartok.

Megsúgták hogy zsuzsikát még nem találták meg eddig.

:(

1090. Teca29
2009. dec. 20. 15:37

nu nem átverés volt tényleg mennem kellett ma tanu vallomásra

Jó kis zsarut fogtam ki:)


Remélem hamarosan viszont látom a pénzem és mindenki más is....

1089. df7b0d2e49 (válaszként erre: 1088. - 49de7f253b)
2009. dec. 19. 18:13
De, mert ő a szolgáltató. Azért közvetítő szolgáltató a teszvesz meg a vatera, mert egy szolgáltató és egy ügyfél között közvetít(összeköti a szolgáltatókat az ügyfelekkel). Ezért nem értem a magyar sünöket. Ilyenkor annak kell(ENE) lennie az álláspontnak, hogy a kapott levél küldőjének és a közvetítő szolgáltató szerverén rögzített csaló szolgáltatója ellen megindul az eljárás. A szolgáltató tisztázza magát a felelősség súlya alól az adatok kiadásával. Jön a munkaállomás: az INTERNET ELŐFIZETŐ kerül jogi felelősségre vonás alá. Az internet előfizető meg mondja meg, hogy ki ült adott időben a gép mgött és sikeres nyomozás után ő is tisztázta magát a felelősség alól. Marad a tettes. Nem is kéne a sünöknek lényegében nyomozni, csak hozni egy jogerős határozatot a büntetőeljárásról. Kedves sünök: MIÉRT NEM MEGY EZ MÁR 3 HÓNAPJA? MIÉRT IS LOPTÁK EL ENNYI EMBERNEK A PÉNZÉT TELJESEN JOGOSULATLANUL? Ezekre nincsenek válaszok. Szerzői jog terén olyan jól működnek a 329/A Szerzői és szomszédos jogok megsértőivel szemben. MOST MIÉRT NEM MEGY??? Jó ez így???
1088. 49de7f253b (válaszként erre: 1084. - Zbieder)
2009. dec. 19. 12:32
Nem az van ilyenkor, hogy az internetszolgáltatást igénybevevő előfizető ellen indul meg az eljárás? A sünök szerzői jogsértés(pl dc és egyéb p2p alkalmazás) esetén nagyon tudják alkalmazni ezt a jogszabályt. A rendőrségi levél bűncselekmény, tehát szolgáltatói szemszögből kell kikérni az adatokat és az előfizető ellene megindítani a büntetőeljárást, az előfizető meg nyilatkozzon arról, hogy ki használta az internet hozzáférését(tor rent, DC++ és egyéb ilyen szolgáltatás esetén egy sün ki tudja kérni szolgáltatótól az adatokat, nem értem itt miért nem megy már hónapok óta). Itt szerintem a rendőrség kárfelelőssége is nagyban felmerül szerintem, meg kellene kérdezni egy ügyvédet, hogy a magyar rendőrségtől illetve a vizsgálóbíróktól nem követelhető-e kártérítés az elveszett pénz miatt.
1087. df7b0d2e49 (válaszként erre: 1086. - Cbae83ef4f)
2009. dec. 19. 09:51

Szia!


Nagyon sokminden kiderült belőle, mivelhogy rádiótelefonos IP-je volt, még azt is, hogy adott időben hol tartózkodott, úgyhogy a csaló elkapása úgymond gyerekjáték lenne cellainformáció alapján. Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729) Ha ezt valaki megfejti, akkor megvan, hogy milyen böngészőt használt. Az email fejléce sokmindent elárul a küldőnkről.

1086. cbae83ef4f (válaszként erre: 1083. - Df7b0d2e49)
2009. dec. 19. 02:20

IP címet kérsz?

Miért?

FT

2009. dec. 19. 01:31
zbieder, pm ment.
1084. zbieder (válaszként erre: 1083. - Df7b0d2e49)
2009. dec. 18. 23:58

alomlegy@freemail.hu

wiwi néven írogatott

erről írta a rendőrséges emailt is, hát nem valósághű? :)

2009. dec. 18. 23:13
Dobjátok már be ide, hogy fullmoon01 honnan küldte a mailjeit. Kíváncsi vagyok.
1082. Teca29
2009. dec. 18. 17:17
csak jegyzőkönyvet akar felvenni
1081. Teca29
2009. dec. 18. 17:15

biztos:)

ma kellett volna de nekem ma nem volt jó egyedül voltam a gyerekekkel

azt mondta kijön értem meg haza is hoz!De jó lett volna karácsony előtt beállít a rendőrség azt elvisz:D:D

De az a nyomozó csak akkor dolgozik aki az üggyel foglalkozik

És én megyek be nem kell értem jönni!

1080. zbieder (válaszként erre: 1079. - Teca29)
2009. dec. 18. 16:41

Vasárnap??? Biztos?

Ne haragudj, de az nem munkanap, hétvégén meg a nyomozók sem dolgoznak...

1079. Teca29
2009. dec. 18. 15:54

vasárnap megyek kihallgatásra....

valaki elnyomná nekem mailba annak a kurvának az adatait meg mindent ami fontos?elvesztettem őket...:(

tecus28@gmail.com

köszönöm!!!!

1078. vassmaja
2009. dec. 18. 13:26
Sziasztok! Nekem hétfőn kell mennem a rendőrségre, ha van valami előrelépés jelentkezem!
1077. zbieder
2009. dec. 17. 22:16

Ma voltam én is a rendőrségen, de semmi újat nem tudok írni nektek, még egyszer átvettük, elmondtam amit már korábban jegyzőkönyveztek.

:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook