Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1016. avacska (válaszként erre: 1014. - Zbieder)
2009. nov. 23. 19:41

szia Orosházán két kárusult is van én és hajni gondolom azért itt kezdték meg a nyomozást hamarabb

de legalább előrébb vagyunk egy tyúklépéssel.

az itteni nyomozó igen megértő volt neki is van családja átérzi a helyzetünket

miket kérdezett???

ja hadnagynak is lehet mobil szolgálati telefonja én már tapasztaltam ilyet szegedi esetnél.

1015. 9d13870f8d (válaszként erre: 1014. - Zbieder)
2009. nov. 23. 17:24
De téged melyik ügyben kerestek ?
1014. zbieder
2009. nov. 23. 15:24

Sziasztok!

Én is csak annyit tudok mondani, hogy megkerestek az (asszem) orosházi rendőrségtől, ugye valaki engem is csatolt a feljelentéshez, mint károsultat, és hívogatják a károsultakat.

Levelet még én sem kaptam.

A tesztől kikérték az adatokat, de még semmi válasz nem jött tőlük, az ügyet még nem egyesítették , sajnos.

Megadtam a fullmoon01.freewb.hu oldal címét is.


Legalább is remélem, hogy rendőr volt az illető, mert magánszámról jött a a hívás.

1013. Nina83
2009. nov. 23. 15:05
Sajnos semmi:( De a freewb-en csak a felhasználó nevek vannak az elég????Nagyon jó lenne ha történne már valami:( A pénzünket meg majd kiverjük belöle!!!!!Ezt nem nyelheti le!!!Én miért nem kapok levelet a rendőrségről??Még 6-án feljelentettem:(
1012. vassmaja
2009. nov. 23. 12:55

Ma kaptam a rendőrségről papírt!!! Akinek a neve fent van a http:/fullmoon01.freewb.hu oldalon és tettek feljelentést őket mind csatolják a károsultakhoz, így csalás bűntettének gyanúja alapján megindították a nyomozást! Reméljük most már lesz valami előre lépés! Bár édesanyám szerint a pénzünktől elbúcsúzhatunk! :-(

Nálatok van valami fejlemény?

1011. vassmaja
2009. nov. 23. 12:52
Van hírem!!!!!!!!!!!
1010. vassmaja
2009. nov. 23. 12:51
Sziasztok! Van itt valaki?
1009. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1007. - Nikiii87)
2009. nov. 23. 12:33
A nevére nem emlékszem,majd páromat megkérdezem,de a szálaszám tulaja:Kocsány Erzsébet volt!!!
1008. Nikiii87 (válaszként erre: 1005. - 9d13870f8d)
2009. nov. 23. 12:24
okés :) nagy segítség vagy! ;)
1007. Nikiii87 (válaszként erre: 1004. - 3cf80f2b78)
2009. nov. 23. 12:23
téged ki károsított meg?
1006. 9d13870f8d (válaszként erre: 1004. - 3cf80f2b78)
2009. nov. 23. 12:20
Téged ki károsított meg ? Teszvesz vagy vatera volt?
2009. nov. 23. 12:19
Mindjárt felveszlek, csak újra kell telepítsem az msnt gyors!
2009. nov. 23. 12:18

Sziasztok!!


A párommal mi nyáron lettünk megkárosítva 157.000-ft-al!Rendőrségre mentünk,azóta folyamatban van az ügy!Ne hagyjátok mgatokat,jelentsétek fel a rohadékot!!!!

1003. Nikiii87
2009. nov. 23. 12:15
írtam a fórumba, felfüggesztették. Hál'isten ott nem ver át ezen a felhasználónéven senkit.
1002. Nikiii87 (válaszként erre: 1001. - 9d13870f8d)
2009. nov. 23. 12:09
azt hiszem az IP címes dolog, könnyen megoldható, mármint ezt ki lehet játszani, úgy hallottam. Msn?
2009. nov. 23. 12:01
Ip-cím alapján lehet azonosítani, bár lehet már új gépet is vett és az is változott. De lehetne ellenőrzést kérni és a teszvesznek látható is , hogy egy IP-címről hány felhasználó lép be. Ennnyi lenne a dolog lényege, hogy a vatera és teszvesz átadja az adatokat az Ip címmel együtt a rendörségnek. Na meg a számlaszám sem feledendő dolog, mert a saját számlaszámára küldette a pénzt...és még tagadja pofátlan módon!!!
1000. Nikiii87
2009. nov. 23. 11:53
2009. nov. 23. 11:39
"Sajnáljuk, de az eladó nem fogad el liciteket és üzeneteket Öntől, licitje ezért érvénytelen. Kérjük, vásároljon mástól. További információk a "Személyes tiltólista" funkcióról itt. " és törölte a hozzászólásom
2009. nov. 23. 10:58

Ezt a lavelet kaptam egy károsulttól! "Szia!


Én nem jelentettem fel, de egy másik felhasználó igen. Valami ukran.. nicknevű illető. A rendőrség szerint a címe fiktív, így számlaszám alapján indultak el utána. Egyelőre ennyit tudok!"

997. Nikiii87 (válaszként erre: 995. - C1e9612cd3)
2009. nov. 23. 10:49
A termékeihez írtam figyelmeztetést a licitálóknak, remélem nem függesztenek fel :( Iwiw-en is írtam neki, kiváncsi leszek milyen durva, lekezelő levelet fog írni megint, hogy ne "zaklassam" és köze nincs az egészhez...Istenem...egy szerdai határidőt szabtam, talán tart a rendőrségi felejelentéstől, és visszautalja amit utaltam neki, vagy elküldi a termékeket. Sanyika001...nos ilyen néven is volt vaterán és teszveszen is. Milyen érdekes hogy aki a meghívót küldte a leányzónak, neki a beceneve teljesen ugyanez. Printscreennel paintbe lementettem. Nem gondoltam volna, hogy ennyi helyen néven vert át már embereket. Most is egy nap jár le mindegyik terméke, ez sem véletlen. Nem sokáig fog tevékenykedni, ha összefogunk és megtesszük a feljelentést. Ezek szerint nem hogy 20 000 felett van az összeg, amit üzletszerűen elkövetett csalással tett, hanem jóval x-szerese. Egyrészt kicsit butácska, mert a képek ugyanazok, háttérből is rá lehet jönni. . . hát...érdekes az eset. Remélem a vatera tesz ellene, és remélem nem függesztenek fel a kiírásom miatt. Írtam neki hogy minden ismerősét tájékoztatom a rendőrséggel együtt a tevékenységéről, ha nem utalja szerdáig vissza a pénzem, vagy nem küldi a termékeket.
996. ce6a1197b4 (válaszként erre: 995. - C1e9612cd3)
2009. nov. 23. 07:11

Szia!


Még anno én is írtam a fulmoon01 miatt a vaterának,hogy egy másik oldalon rengeteg embert átvert,leírtam az adatait,stb.

Sajnos a válasz annyi volt,hogy amíg itt szabályok szerint tevékenykedik addig nem tehetnek semmit:-(

995. c1e9612cd3 (válaszként erre: 994. - Nikiii87)
2009. nov. 23. 03:54
írtam a Vatera ügyfélszolgálatának, és felhívtam a figyelmüket a leányzóra. Megírtam nekik azt is, hogy több néven regizik, folyamatosan ténykedik... Visszaírtak, hogy elkezdték az ügy feldolgozását, és 48 órán belül visszaírnak, hogy mi a helyzet.
2009. nov. 22. 23:12
Szia! köszi, bár az sajnos nem sok mindent ér. Én úgy vagyok vele, hogy annyiban nem hagyom, feljelentem ez biztos. az sem baj,ha nem kapom meg a pénzem,de legalább kapja meg amit megérdemel. Gáz a csaj nagyon...ennyi felhasználóneve volt, hihetetlen. Remélem hamarosan pont kerül az ügy végére,de előtte el kéne érnem több károsultat is. Hát eddig nekem is szerencsém volt tv-en is v-án is. Adatlapján "vásárlás, amihez a világ összes pénze sem lenne elég" :D kész.
2009. nov. 22. 23:02
nagyon köszi. Írtam üzenetet. Amúgy honnan tudsz róla ennyi mindent. Vaterán megveszem az egyik cuccát, kiváncsi leszek :D kár h.licites, és várnom kell. Nem tudom honnan tudhatod az összes felhasználónevét,de örülök h. szóltál...ezt már régóta csinálja. Valamit kezdeni kell. De ha 2-3-an jelentjük fel annak értelme nem lenne, azért akarok elérni többmindenkit és csoportosan felejelenteni.
992. 9d13870f8d (válaszként erre: 987. - Nikiii87)
2009. nov. 22. 22:05
Úr isten, ez undurító! Ez a csaló egy 21 éves lány akinek még gyereke sincs. Hihetetlen miket ki nem tud találni, aljas dög!!!
2009. nov. 22. 21:26
Remélem segítettem nektek! Valahogy az összes átvert emberkével tudatni kéne az adatait. De nem merek írkálni a teszveszen fórumba, mert félek, hogy felfüggesztenek engem is:( Pedig csak segíteni akarok!!! Nagyon sajnálom az átvert emberek, nagyon remélem lesz eredménye a dolognak. Ha kérdezni szeretnétek írjatok nyugodtan, ajár privátba akár itt.
990. Nikiii87 (válaszként erre: 989. - Nina83)
2009. nov. 22. 19:25
Nagyon szépen köszönöm.Kedves tőled!
989. Nina83 (válaszként erre: 987. - Nikiii87)
2009. nov. 22. 19:12
2 embernek elküldtem a forum címét.
988. Nina83 (válaszként erre: 985. - Avacska)
2009. nov. 22. 19:07
sajnos semmit nem tudok:( Se pénz se válasz. Lehet hogy be kéne mennem a rendőrségre utána kérdezni,nem tudom:S De az biztos hogy nagyon nagy szükségem lenne a pénzemre. A lányomtanuloszéket kért a picimnek meg meg kéne venni a kutyust. Milyen klassz hogy már kifizettem csak oda adni nem tudom nekik:( Ez a szemét kurva meg a vaterán vásárolgat a gyerekeinek a mi pénzünkből:((nov 04-ig):(((((:S
2009. nov. 22. 18:31

A teljes sztori:



Sziasztok!Most nem elvenni akarom a kedvet a teszveszezéstől, csak a károsultakkal felvenni a kapcsolatot,eddig csak kettővel sikerült, hogy újraregisztráltam,de elég hamar fel is függesztettek Engem Angeel_88 vert át, egy nadrágot és egy szoknyát vettem, 4500 Ft-om bánta.


[link] egyedi_nagyon_jol_nez_ki_7nap.html

ha az értékeléseket megnézitek, nem én vagyok az első, szóval a 20 000 Ft tuti megvan.


Olyan kedves, hogy újraregisztrált és az én nadrágomat is (amit kifizettem,de nem kaptam meg)meghirdette újra MissJuly01 néven...köztük sok más vevő kifizetett termékeit is...

[link] divatos_csipofari.html



mivel fel vagyok függesztve, így sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot a többi károsulttal és értékelni

sem :( Remélem lesz aki segít!


Mielőtt valaki azt írná hogy miért vásárolok olyantól akinek ilyen értékelései vannak arra az a válaszom,hogy én 8-án utaltam neki, aznap meg is kapta.Az első negatívja 12-én jött "nem küldte az árut". Nos,ezért :(

Utalásig írt folyamatosan, napi többet is, mikor utalok stb.

9-én kaptam egy ilyet:

"Szia!


Köszi,megkaptam és feladtam neked:)

Jövő hét elején biztos megkapod!


Szió!"


de csak nem érkezett meg...rákérdeztem erre:


"Szia!


Bocsánat,de ma adta fel a párom neked,ajánlva elsőbbségivel,majd este megkérdezem h mennyi volt,mert nem vagyok otthon...de azért jó lesz így is???

Jövő hét elején biztos megkapod."


utána se kép se hang, telefont nem veszik fel,sms-ekre sem reagálnak...kb 2-3 hete kaptam meg a csaj számát


majd 17-én ez volt az utolsó levele:


"Szia!


Sajnos nem tudom a csomagodat,csak a jövő hét végén leghamarabb feladni,nem azért mert csaló vagyok hanem mert a múlt héten elkellett hogy utazzak otthonról,ugyanis a kisfiamat Pestre kellett felhozni,mert itt tudták megműteni..és leghamarabb a jövő hét 7végén vihetem haza,ezután tudom mindenkinek feladni az elmaradt csomagokat,én sem tudtam ezt előre,csak miután kivizsgálták és az orvosunk mondta h minél elöbb jöjjünk fel,másnap indultunk is...:(már harmadjára műtik egy év alatt!

Vissza pénzt nem tudok utalni mert minden pénzünk elment a műtétekre,utazásra,de a csomagod mindenféleképpen fel lesz adva,csak egy kis türelemre lenne még szügség,mást nem tudok mondani,nekem ezekre a ruhákra nincsen szügségem,nem szeretném megtartani semmiféleképp,főleg hogy kilett fizetve,csak egy kis türelemre lenne szügség,remélem megérted és vársz még egy picit vagy tehetsz intézkedéseket,ahogy gondolod...tudom h nagyon hülyén jött ez ki,de sajnos kisebb gondom nagyobb volt ennél,azért nem foglalkoztam eddig vele,megértem a negatív értékeléseket is meg az aggodalmat is,biztos én is így tennék:(nagyon kellemetlen...


egyébként ami a teszvesznek meglett adva az nem az én számom már mert kb egy hónapja el lett adva a készülék kártyával együtt egy srácnak,de szólt a tulaj,hogy érkezett sms,illetve hívások és hogy intézzem el mert ez nem az ő dolga,ugyhogy csak szeretnék szólni h engem azon a számon nem tudsz elérni,mer nem az enyém és a srácot hiába hivod neki semmi köze az egészhez!


Remélem megérted én pedig ahogy hazaértem postázom a csomagodat és akkor az ügy le lesz zárva!


Köszönöm!"



Akinek a számlájárautaltam nem egyezik azzal, akié a regisztráció. A címmel semmire sem megyek szerintem. A telszámot felhívva egy srác vette fel , egyezik azzal - akinek a számlájára utaltam és megtaláltam iwiw-en- amit megkaptam a sráctól akinek a telszámát megadták regisztrációnál. És pont 88-ban született és PONT júliusban van a névnapja és a születésnapja is. . . micsoda véletlenek. . .


Ezt kaptam attól iwiw-en, akinek a számlájára ment a pénz:

"Na idefigyelj!

Mert mostmár nagyon mérges vagyok hogy a harmadik ilyen levelet kapom Tőled!

Fogalmam nincsen h milyen ruhákról beszélsz, honnan veszed h nekem közöm van ehhez, ezer éve nem voltam fennt a vaterán és nem is adtam el semmit, nem tudom h ezt honnan vetted, ráadásul ellopták a táskámat a telefonommal mindennel együtt egy ideje és nem is volt telefonom, most vettem másikat azért van még kiírva a szám, hogy ha valamelyik vendégemnek szügsége lenne rá. Azt sem értem milyen srácról beszélsz, nem lehet h az a valaki ver át????????

Nem tudom hogy téged ki vagy hogy csapott be, de akkor intézkedj a rendőrségen, ne pedig engem zaklass légyszives, ha tudnám h mi ez az egész segítenék neked, de tényleg nem tudom h én hogy jövök ide, volt egyébként még egy csaj aki szintén valami hasonlót írt pár héttel ezelött"


Feljelentésgyanús...

Ha újra meghirdette tuti nem állt szándékában elküldeni a pénzt. Van akit 10 000 felett károsított meg...szomorú,hogy vannak ilyenek.


Bocsűnat,hogy ilyen hosszúra sikeredett :$

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook