Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jan. 6. 17:47
Sőt, vidd a levél fejlécét is(ahol tudod), hadd tudják megállapítani, hogy ki vagy ki volt az előfizető azon a hálózaton illetve a bankszámlát is a kedvezményezett nevével. A többit derítse ki a rendőrség.
1135. e93b064054 (válaszként erre: 1134. - Nikiii87)
2010. jan. 6. 17:46
Pm ment. Mijért kell felvenni a károsultakkal az adatokat? Megmondod mi van, oldalt beadod, rendőr mindenki adatát kikéri azt mehet a móka. Indítsa el valaki. Megmondod a rendőrnek, hogy elektronikus szerződésbe hamis adatokat adott meg eddig ismeretlen tettes(mindenképp ismeretlen tettes ellen tedd a feljelentést) és az eladási elektronikus szerződés megkötését követően elsikkasztotta a pénzt, mert nem teljesült a szerződés köztetek az eladó hibájából és még hazudozott is, tehát csalást követett el mindezek mellett. Azt is mellé teheted, hogy azért hozott létre az aukciós portálon egy felületet, hogy át tudjon verni másokat és nem azért, hogy azt rendeltetésszerűen használja, ami szintén súlyosbító körülmény. A levéllel, amit az iwiwen küldött még rágalmazást is elkövette, mert te nem zaklattad, hanem kérted a pénzed és ott is hazudozott illetve nem tárta fel a tényleges elkövető kilétét.
1134. Nikiii87
2010. jan. 6. 16:10

Asuska!Semmi fejlemény:S

Vártam a feljelentéssel,hogy jönnek még ide károsultak,de összesen 1-el tudtam felvenni a kapcsolatot.

Érdemes lenne megmutagatni a felhasználóneveit vaterán és teszveszen,hogy járjanak utána, mert hiába van archiválva,attól még szerintem képpel együtt a rendőrségnek kiadják.

Ebben a hónapban mindenképp feljelentem!

Maricyka írtam priv.!

1133. e93b064054 (válaszként erre: 1132. - Hunorpéter)
2010. jan. 6. 15:04
Igen, biztos? Sikkasztás hun marad? Magánokirathamisítás meg ilyenek? Ezeket miért nem csatoljátok a feljelentéshez?
2010. jan. 6. 13:41

Sziasztok!

Ma voltam a rendörségen fullmoon ügyben.Tanuként idéztek be.Elég rendes nyomozot fogtam ki.Kérdeztem töle hogy lesz e valami hogy többeket kárositott meg.

összevonják az ügyet és valamikor tárgyalás lesz belöle,de azt mondta szerinte semmit nem fog kapni.Addigra a pénz elfogy esetleg felfüggesztettet.Mondtam neki hogy hazamegyek és akkor én is csinálok magamnak igy bevételt.Erre ö azt mondta hogy a lelkiismeretemre bizza.sajnos ez a magyar törvény.

Szilvi

1131. Ildiieb1
2010. jan. 6. 12:32

Sziasztok!


Múlt héten kaptam levelet, ha jól emlékszem a Szekszárd-i kapitányságról, hogy az én valamint zbieder feljelentését oda helyezték át. Ennyi.

1130. Asuska
2010. jan. 5. 23:37
Nikiii87 valami fejlemény?
2010. jan. 5. 21:03

Adócsalás akkor, ha meghalatta az összeg a 150e forintot és akkora tételben árult, hogy az bejelentésköteles, fullmoon01 helyében nem szívesen lennék, de angeel_88 helyében sem. Ja igen és ott is volt cinkostárs, a barátnője, ott közölte az a bíró, hogy nem adok sokkal nagyobb büntetést, mint annak, aki segített: 2 évet szabok ki a segédkezésért. 2 évvel megúszom akkor? Jött a kérdés, kisvártatva a válasz is: 2 év minden esetre: 2 év a magánokirathamisítás darabjaiért, 2 év a csalásokért emberenként, 2 év sikkasztásokért emberenként. Ha olyan a bíró, akkor majd meglátjátok a tárgyaláson, hogy mit fog a jógyerek kapni, találjon ki ilyen kamu dumát csak, hogy ellopták a telefonját meg a bankkártyáját és a vendégek miatt van kinn a száma. Ezt fogja mondani a bíróságon is? Alá kell írni vazze! Szal ha Nikiii87 feljelenti a bankszámlával együtt, akkor neki annyi, megy a dutyiba elég hosszú időre, mert gondolom a szerződésbe foglalt hamis adatokat is belevonja+teszvesz tényállása is benne lesz a vádiratban+adóhatóságnál is vizsgálatot kér a nyomozóhatóság, akkor megismeri a börtönkosztot, ha nem ő volt, akkor is kiderítik, hogy ki volt, mert a rendőrök nem úgy kérdeznek ám, ahogy egyesek gondolják.


Chamea: Csinál a rendőrség valamit, pl kinyomozza és bíróság elé viszi a tetteseket. A bíró meg majd hoz egy ítéletet.

@Crystalion Mi az, hogy azt mondja a rendőrkapitány, hogy túl sok a meló és nincs kedve? Mondd ezt meg a felettesének és majd meglátjuk, melyikük húzza a rövidebbet, mert bíró helyett még lehetséges ítéletet sem mondhatna, mert a rendőrök dolga bizonyos vádponttal a bíróság elé vinni a gyanúsítottat vagy a papírokat megfelelően megcsinálni, tehát más dolga nincs. Miért ne kapna büntetést: Egyrészt csalt, másrészt sikkasztott(mert addig, amíg a szerződés nem teljesül, rábízott vagyonról beszélünk és más tulajdona felett sajátjaként rendelkezett). Ennyi az annyi.

2010. jan. 5. 20:48

Sziosztok!

Ez nem egészen így van, ahogy leírtátok: Volt már hasonló eset, egy rokon próbálta meg ezt és elbukta. Ő kicsit komolyabban csinálta, mert ő hajléktalan nevére és bankszámlájára utaltatta a pénzt illetve Szlovákiában az Orange vállalattól vett mobillal ügyködött, az is hajlék nélkülire persze. Eggyel nem számoltak: A bankkártya és a mobil visszakövethető. Ha utalsz bukta, ha felveszed a pénzt, bukta, mobil cellainformáció és internet bukta, mert az ADSL szerelő úgyis tudja, kihez kötött vagy a telefontársaságoknál illetve a banknál úgyis felveszik kamerára egy fotóval(ügyészségre be is került) és elrakják, hogy ki írta alá a szerződést.


Szal olyan fél/háromnegyed év mulva elkapták é ment a vizsgálatiba. Jött a bírósági tárgyalás, elsőnél ugyanazt dobta be, mint Pomucz kisasszony, hogy ellopták. Ezt elsőre alá is írták a rendőrségen. Örült, hogy megússza. Jött a másodfokú eljárás: közölte a bíró vele a jogait, felolvasta a vallomását és ebbe az ellopósdi dologba azért kötött bele, mert hiányzott a rendőrségi feljelentés és erre ráhúzta a hamis tanúzást, mert azt is meg tudják nézni, hogyha számítógépen utalsz és megkérdezik az internet előfizetőt is persze. A végén jött az ítélet(64 embert vert át, visszautalt 34-nek ugyanígy, többit részlegesen vagy egyáltalán nem, úgy kellett könyörögnie, hogy vonják vissza a feljelentést) és maradt 30 ember: 1 rendbeli magánokirat hamisítás a teszvesz felé+64 magánokirat hamisítás a felhasználók felé+30 rendbeli csalás és mivel el is költötte a pénzt, ugyenennyi sikkasztás is, ráadásul külföldre szökött, Spanyolba és még ott is kapott egy pár évet és úgy kapták el, hogy hotelba ment és beleléptünk ebbe a drágalátos Ejurópai Úniióóba, tehát ott is büntethetnek, mert EUs tagállam. Megéri ezt csinálni, de tényleg? Én azt írom, hogy aki a Teszveszen és/vagy Vaterán kezdené a csalást, az inkább neki se fogjon! A legjobb, amit fullmoon tehet angeel_88-al együtt, hogy mindenkinek visszautalja a pénzét, mert jelenleg angeel_88-nál 2*14 évet kockáztat az 1*15 év mellett, első 14-et üzletszerű csalásért, a másodikat üzletszerű sikkasztásért kapja és az 1*15 évet magánokirat-hamisításért fogja kapni, 1 rendben a teszvesszel és 14 rendben minden egyes felhasználóval szemben, mert mindenki szerződést kötött vele egyenként és az magánokiratnak számít.

1127. Asuska (válaszként erre: 1059. - Df7b0d2e49)
2010. jan. 4. 18:11
Jaa, már az adóhivatal kérdezősködött Tittától, hogy melyik számlaszámra utalta a lóvét, most a számlaszám alapján az oda befolyt összegből számolják az adóhátralékot, amit a 300 ezres bírság mellé számlázni fognak. Teszveszre is adózni kellett volna, ők ezt nem tették meg, nem jelentették be az adóhatóság felé, a többit még állítólag vizsgálják. Angeel_88 számla tulaja nem fog annyira jól járni szerintem.
1126. Asuska
2010. jan. 4. 12:34
De ott vannak az eladók, őket nem lehet megkérdezni, hogy hova küldték a terméket? Akkor meglenne a ribizli is.
1125. oriza09 (válaszként erre: 1116. - Bobakeva)
2010. jan. 3. 16:33
Nekem is Salgótarjánt mondtak a gyáli rendőrörsön..mivel ott indult először eljárás. Oda küldenek mindent.
1124. Asuska (válaszként erre: 1123. - Nina83)
2010. jan. 2. 21:02
Vagy az a gázrezsó forróságú barátjuk, valszeg azok csinálták ezt az egészet. Biztos ott szopatják le mással magukat a pénzből mással a bozótban, nyakamat rá.
1123. Nina83
2010. jan. 2. 20:26
Boldogabb új Évet Mindenkinek!!!Elkeseritő olvasni mennyi bajt tudd okozni egy gennyláda:(Mi meg tudtuk venni"mégegyszer" a törpék ajándékát de ennek meg lett az ára a fa kimaradt:(((Esküszöm nem jár jól ha összefut velem ez a K....VA!!!!Reméljük több eséjünk van mint ami most látszik:(
1122. bd37ba754f (válaszként erre: 1121. - Avacska)
2010. jan. 1. 18:19
szerény és nagyon kedves vagy...boldog új évet kívánok neked
1121. avacska (válaszként erre: 1113. - Crystalion)
2010. jan. 1. 15:51

szia!olvastam,hogy voltál a rendőrségen és szinte lekezelően és kiábrándítóan kezelték az ügyedet sajnálom hogy ilyen görények a ottani rendőrök.

írtad hogy átpaszolták az ügyet orosházi rendőröknen én még nem kaptam semmi hírt:( a tanukihallgatásom már a feljelentés napján megvolt.

én eddig ugy tudtam a vádlott lakcíméhez tartozo rendőrség és biróság kezeli az ügyet.

tudom nem könnyű de ne szívd ennyirte mellre az ügyet ,persze piszkosul rossz a gyermekeinknek tették tönkre a ajándékát,és ezért ölni tudnál.,de ha tönkremegy a egészséged akkor ki fogja felnevelni a kislányod anya csak egy van ez te is jól tudod:)

epédre,és vesédre esetleg tudok egy reményt ami már sok beteg embernek bevált hátha neked is segítene!

ha orosházára kellene jönnödtud hogy rám számíthatsz esetleg aludhatnátok nálunk a kislányoddal,igaz hozzátok képest szerény körülmények között élünk,de azért boldogan a történtek ellenére is.

vigyázz magadra gondolj a kislányod mosolyára,csak pozitívan.!!!

1120. Asuska
2010. jan. 1. 04:24
A teszvesz adminja teljesen ellenzi a csalásokat az oldalán, de kiderült időközben, hogy hol az ombudsman miatt(adatok kiadása, felhasználók egymás közötti adatcsere), hol a jog(pl teszvesz hajtsa be a kárt) miatt nem lehet fellépni a csalók ellen. Talán valamilyen jogásznak a Magyar államot is vizsgálnia kéne felelősségi szempontból, mert ha a törvényekkel akadályozza a csalóval szembeni követelés benyújtását, akkor fizesse az meg a kárt! Utána ő meg hajtsa be a rendőrségen, mert ők nem zárolták a tettesek bankszámláját és azért tudta a csaló(mondhatnánk sikkasztónak is) ellopni mások pénzét teljesen jogtalanul!
1119. zbieder
2009. dec. 31. 21:54
Egészségben gazdagabb, Boldogabb, Békés és Átverésmentes Új Évet Kívánunk Mindenkinek!
1118. gm75
2009. dec. 31. 17:41
Boldog Új Évet Mindenkinek! Reméljük Fulmoontól és egyéb csalóktól mentes lesz!!!!!!
1117. bobakeva
2009. dec. 31. 16:20
Boldog Új Évet mindenkinek!!!
1116. bobakeva (válaszként erre: 1113. - Crystalion)
2009. dec. 31. 16:20

Nekem azt mondták a rendőrségen, hogy Salgótarjánhoz csatolnak mindenkit, mert ott volt az első feljelentés. Még az a jó, hogy mindenkinek tök mást mondanak.

Gyógyulj meg hamar, jobbulást!!

1115. Asuska (válaszként erre: 1113. - Crystalion)
2009. dec. 31. 11:23
Nem is lehet megtalálni, mert ekkora csalásnál valószínű, hogy hamis személyivel b*szott vagy ellopta valakitől a bankkártyáját és korábban leleste beütéskor a pinjét azt felvette a pénzt vagy utalt, lehet, hogy angeel_88-nál is valóban ellopta a csajtól a dolgait és telóval tud utalni csak akkor nem értem, hogy a csaj miért nem tiltja le és miért szarik rá?
2009. dec. 30. 21:23
Ja igen bocsika a helyesírási hibákért az előző hozzászólásomban, de a ideges vagyok és gyorsan írtam két hányás közt.
2009. dec. 30. 21:21

Sziasztok!

Utólag is nagyon Boldog Karácsonyt mindenkinek, remélem jobb volt mint a miénk.


Röviden voltam tanukihallgatáson, a szemétláda valszeg megússza az egészet és semmi más miatt mint a jelen jogrendszer hatástalansága miatt azaz jobbanmondva a bíróságok és a nyomozó hatóságok "lustasága" miatt. magyarán szólva velem közölték, hogy úgy tudják én voltam az első feljelentő. Az ügy a Gyáli kapitánysághoz és ezáltal a Pest megyei Bírósághoz fog tartozni Dabasra. Majd a kedves nyomozó közölte, hogy túl sok ez a meló neki nincs kedve ennyi papírral szarakodni így lezsírozza Orosházával, hogy vigyék el az ügyet valami indokkal. Továbbá az elkövető még ha be is bizonyítják, hogy ő volt akkor sem kap majd semmijen bűntetést, ha kap is azt is felfüggesztve, a pénzünket meg nem látjuk viszont mert úgy se lesz mit zár alá vetetni vagy lefoglalni. Komolyan mondom kezdem szégyelni hogy jogász lettem. És akkor a BTk 36§ al a tevkeny megbánással még ki is húzza magát, ezért utalt vissza valamennyi pénzt.

Pár napra rá meg is kaptam a határozatot, hogy a teljes ügyet Orosházához tették így ott lesz a Bírósági eljárás, ami kurv.... fasza, csak mégis hogy az anyámba menjek le 6 hónapos gyerekkel több száz kilómétert? Erre már mondani se mondok inkább semmit, mert üvölteni tudnék.

Ja igen és mellesleg igen köszönöm, hogy a két hónapja tartó idegességnek meg lett a következménye, kicsinálódott a gyomrom, epeköves lettem és veseköves is, így az egész karácsonyt kórházból ki be járva tölthettem és még nincs vége. Fájdalmak közt fetrengek holott 2 hónappal ezelőttig semmi bajom nem volt.A vesém leállófélben van, Örülhetek ha kihúzom 5.-éig műtét nélkül, Aztán mehetek a másik műtétre. A kislányom meg faszául nézte az üres fát szenteste. Legalább a nővéremtől kapot egy pici ajcsit, mindenesetre köszönöm neked a csodás Ünnepet ha ezt olvasod kedves fullmoon és ígérem neked, hogy ha valaha az utamba sodor az élet akármilyen módon de ezt még nagyon nagyon meg fogom neked hálálni. Soha az életben nem fogom elfelejteni az adataidat abban biztos lehetsz.

Kívánok neked legalább annyi jót de azt is 1000x-esen , mint amennyit te adtál nekünk.

1112. Teca29
2009. dec. 28. 17:49

sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek!

Jó volna ha úgy indulna az új év hogy mindenki vissza kapja végre a pénzét......

1111. bd37ba754f (válaszként erre: 1107. - Maxsteel88)
2009. dec. 28. 16:20
én is ott veszek és adok el csak én a nagyobb értéknél a személyes átvételhez ragaszkodom.
1110. Vikó 26 (válaszként erre: 1106. - Nina83)
2009. dec. 28. 12:52

Sziasztok!

Ma engem is meglátogattak a rendőrök,ma du 5-és 6 óra között várnak szeretetel fullmoon ügyben!

Lassan lassan őrölnek azok a malmok!

1109. Nina83 (válaszként erre: 1108. - 07c4794583)
2009. dec. 28. 10:39
Mert vannak akik keresik a lehetőséget hogy eljátszhassák milyen okosak!!!!
1108. 07c4794583 (válaszként erre: 1107. - Maxsteel88)
2009. dec. 28. 01:12
mi most vettünk ott, miért baj az?
2009. dec. 28. 01:10

ki az aki teszteveszen vesz ajándékot a gyerekének?


business is business , és ahol pénz van ott bűnözés is van... a kisbetűs részt senki sem olvassa? senki nem látja, hogy nem vállalnak felelősséget ha átvernek?...

ejnye...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook