Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingyen segítség másoknak! fórum

Ingyen segítség másoknak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
233. barbus0501 (válaszként erre: 229. - Józsibirka)
márc. 26. 15:48
Minden csodas! Imadom a munkamat
232. barbus0501 (válaszként erre: 230. - Rabankari)
márc. 26. 15:48
Nagyon szepen koszonom ❤️❤️❤️
márc. 26. 15:31
Ohh azota is csinalom es ez lett a fo munkam. Megelunk a YouTube csatornabol, es rengeteg embernek segitettem. Ingyen matracokat es porszivokat adtam. Ugyhogy orulok, hogy kitartottam.:)
230. rabankari (válaszként erre: 229. - Józsibirka)
márc. 8. 19:13

Ahogy az előtted hozzászóló is linkelte,köszöni jól van csinálja!!!

Remélem az itt fröcsögők mind látták a Tvrtko-val készült interjúját!

Barbi ha még olvasod ezt a fórumot,csodás ember vagy!!!!

229. Józsibirka (válaszként erre: 226. - Barbus0501)
márc. 1. 17:04
Namivanazóta?
228. srcrss
márc. 1. 17:03
227. freddy36 (válaszként erre: 226. - Barbus0501)
2022. jún. 14. 21:01
Úgy legyen! Ámen!🍀🙏
226. barbus0501 (válaszként erre: 225. - Freddy36)
2022. jún. 14. 19:53
Koszonom!! Remelem hamarosan veszunk egy lakobuszt, es korbejarhatjuk az usat, es minden allamban segithetunk valakinek ! 🥰🥰🥰
225. freddy36 (válaszként erre: 224. - Barbus0501)
2022. jún. 14. 10:21
ügyes vagy! Nem kell mások véleményére adni! Csináld, amit szeretsz, és megteheted! További jó munkát és sorsikert! Remélem hamarosan egy saját takarítócéget igazgathatsz!🍀💗😘
2022. jún. 13. 19:21
Sziasztok ujra! Azota sem hagytam abba az ingyen takaritast! ❤️ Minden hetvegen megyek es csinalom. Rengeteg fantasztikus emberrel hozott ossze a sors, rengeteg csalad var a segitsegemre. Azota jobban kirajzolodott, mit varok ettol az egesztol. :) a csatorna is mukodik, es ahogy gondoltam, inspiralhatok es motivahatok. Rendgeteg uzenetet kaptam, hogy a videok utan elkezdtek takaritani. Elotte-utana kepeket kuldtek! Orulok, hogy nem hagytam abba a sok bantas ellenere sem! Pedig sajnos kaptam eleget. Nem szamit! Ami szamit, az az, hogy szerencsere tobben allnak pozitivan a munkamhoz, mint ahanyan nem :) a lenyeg az emberek arcan a mosoly es a hitetlenkedes, mikor kitisztul a konyha, furdo, nappali :)
223. barbus0501 (válaszként erre: 219. - Rabankari)
2022. márc. 23. 21:27
Pontosan! Nem mind szegeny, de volt olyan, aki megirta nekem, hogy “sima” takarito elott szegyelli az allapotot. Ezert nem mert segitseget kerni.
222. tumbo2
2022. márc. 23. 17:50
pénzt nem,de mikor volt több termény,azt szívesen,
221. andilaci (válaszként erre: 220. - Rabankari)
2022. márc. 23. 15:56
🙆‍♀️
220. rabankari (válaszként erre: 219. - Rabankari)
2022. márc. 23. 15:49

Véletlenül elküldtem..

Szóval meg lehet találni a közös halmazt.

Te is megtaláltad!

Nagyon jó, hogy vannak önzetlen emberek!

219. rabankari (válaszként erre: 218. - Barbus0501)
2022. márc. 23. 15:46

Gratulálok!

Vannak dolgok, amik nekünk teljesen természetesek,míg másoknak megugorhatatlan feladat.

Rengeteg rászoruló van mindenki környezetében, csak észre kell őket venni.

Sokan azt mondják jaj nekem nincs pénzem én nem tudok stb.stb...

Holott nem mindenki ilyenfajta segítségre vágyik,szorul

2022. márc. 21. 21:49
Koszonom lanyok! ❤️
217. Ilián (válaszként erre: 215. - Barbus0501)
2022. márc. 21. 20:14
Olvastam ,nagyon jó cikk! Gratulálok!
216. michelle.r (válaszként erre: 215. - Barbus0501)
2022. márc. 21. 20:07

Most találtam rá, gratulálok! 👏


[link]

2022. márc. 19. 15:39
Akit erdekel, a Kepmas online feluleten keszult velem egy cikk :)
214. barbus0501 (válaszként erre: 213. - Vivo44)
2022. febr. 6. 15:16
Tovabbi szep napot!
213. vivo44 (válaszként erre: 212. - Barbus0501)
2022. febr. 6. 14:59

"milyen durva, hogy szamolod"

Hozzászólásodban te írtad, hogy többnyire elítélnek, bántanak és a többi kitaláció...holott csak véleményt írtak.

Miért ne írhatná XY, hogy ő nem tenné?

Látom nem érted a fórumozás lényegét és ha neked valaki mást, vagy ellent mond akkor az nem tartozik sehová (sem épító jellegű kritika, sem vélemény), mert továbbra is ezeken lovagolsz.

Csináld, ha jónak látod úgy ahogyan szeretnéd, ahogy kívánod, de ne akard megszabni a vélt vagy valós véleményeket!

Sok sikert!

212. barbus0501 (válaszként erre: 211. - Vivo44)
2022. febr. 6. 14:51
31 ember velemenyet mind megkoszontem, de milyen durva, hogy szamolod :D Mindegy is! Negativ kritikara is hallgatok, amig annak epito jellege van! Az inkabb foglalkozz a gyerekeiddelc es en biztos nem tennem penzert sem, nem hogy ingyen, nem tartozik ezek koze!
211. vivo44 (válaszként erre: 210. - Barbus0501)
2022. febr. 6. 14:38

Senki nem vagyok, hogy téged, vagy bárki mást is elítéljek!!

Azonban az látszik, hogy a 8 oldal alatt kaptál 31db (kitartást, jó kívánságot), azokat figyelmen kívül hagyva csak azt írod, hogy mennyi rosszat, ellenben az USA-ban mindenki elismeri a munkásságodat.

Hát nyiss ott akkor fórumot, ha nem viseled el más-és más véleményét. Sajnos csak a rosszat látod most is.

Mások véleményére nem írok, mert az az ő véleményük, amit még Amerikában is illik tiszteletben tartani.

Ha annak a 3 gyermekes anyukának ez a véleménye, akkor ez. Ha neked más, akkor más.

A furumozás Magyarországon arról szól, hogy véleményt alkotnak, ami nem feltétlen egyezik a mi elképzelésünkkel. Tudom ez az USA-ban nem nagyon van, mert itt demokrácia van és ahogyan mindenki másnak, úgy neked is el kellene fogadni, akár a 3 gyermekes anyuka véleményét. Ha nem tetszik, nem támadni, hanem eltenni, vagy akár elgondolkodni rajta.

Hol is írtam, hogy "velejéig romlott vagy"???

Látod ez itt a probléma, amit neked is higgadtan kellene, hogy kezelj.

Na ezért vagy alkalmatlan szerintem valódi segítséget adni, mert nincsen önkontroll! Olyan írsz le, amit nem is írtam?

Én nem bántalak, inkább csak gondolkodj, hogy miért kaptál 31 jókívánság mellé más véleményeket.

Ha rájöttél, akkor lehet érdemi fórumozásról beszélni, addig pedig csak le nem írt szavak vagdalózásáról.

210. barbus0501 (válaszként erre: 209. - Vivo44)
2022. febr. 6. 14:25
Nyugodtan elitelhetsz a videozas miatt! De a tobbiek stilusara nem irtal semmit! Talan azert, mert azt mar nem olvashattad, ahogy egy 3 gyerekes alapitvanynal dolgozo anya azt irta itt az egyik tagnak, hogy jelentektelen vagy….. De nyilvan, az en velejeig romlott szemelyisegemet azonnal meglattad! Ha tamadnak, vedekezem! A tagok tobbsege meg azt is felhozta visszatartasnak, hogy lenyegeben inkabb csak az anyasaggal foglakozzak, mert a gyerekeim mekkora hianyt szenvednek. Es erre kedvesen kene, hogy reagaljak? Megneznelek teged ellenkezo esetben! De koszonom a jokivansagokat! Szia
209. vivo44 (válaszként erre: 207. - Barbus0501)
2022. febr. 6. 14:17

Mint azt írtam is, ha te ezt jónak látod, ha téged ez kizökkent, megnyugtat vagy bármi, akkor csináld!

Én a videózást meg sem említettem és nem is kívánom, mert a leírt hozzászólások többet elmondanak egy adott emberről, mint bármilyen videó.

"De hol kezdjem,"

Na itt a baj, hogy minden alapot nélkülözően teszed amit teszel, nem törődve a beteg emberrel, hogy ő vajon csak annyit lát, hogy kitakarítottál, vagy esetleg többet, kevesebbet? Ehhez kellene neked is és a szolgálatodat nyújtónak is egy szakember.

Persze, továbbra is fenntartom, hogy csináld, ha ebben látod a megoldást. Csak nem mindíg az a jó megoldás, amit mi annak gondolunk....

Mert lehet....Lehet és annak az ellenkezője is.

Az igazi segítők nagyon jól tudják és helyén kezelik az ilyen helyzeteket, hogy ahová segítség kell, ott nem a tárgyilagos segítségre van szükség. Pl: Egy családnak vihetsz havonta 600$ élelmiszercsomagot, attól a csaláűd nem fogja érzékelni, hogy bajban van és változtatni kell.

Nem a bajt kell helyrehozni, hanem a baj forrását megtalálni és azt kezelni!

Azért kívánok neked sok sikert ahhoz, amit képviselsz!

Ettől a véleményem nem fog megváltozni, bántás nélkül.

208. barbus0501 (válaszként erre: 205. - Havanesekutyus)
2022. febr. 6. 14:11
Erdekes, hogy az amerikai oldalakon, egy embertol sem kaptam ezt! Senkitol!!! Aldast kuldtek, es sok sikert! Kuldetk a lakasukat, ott az oldalon mindenki elott, hogy -kerlek, mondd, hogy itt laksz, ahol en! Senki, de senki nem tartotta a munkamat feleslegesnek, sot, egyenesen artonak!
207. barbus0501 (válaszként erre: 204. - Vivo44)
2022. febr. 6. 14:06
Koszonom szepen! A lekezelo stilust azert vettem fel, ahogy lekezdett a tobbseg osztani, miutan kiderult, ebbol videot is keszitek. Azt mondod, kicsi vagyok, artok csak. Ugyan, mennyit ertem volna el, mikor 4 hete kezdtem? En voltam depresszios!! Nem a kicsit sirosabb, erzekenyebb, hanem a gyogyszert szedo, zombi, ongyilkos tipus! Elmondom, hogy nem a pszichiater segitett belole kijonni. Viszont nagyon szeretnek magam melle egy terapeutat!!! De hol kezdjem? Ki az, aki ingyen es bermentve jon hozzajuk? Ha most leszoltok, elnyomtom, eselyem nem lesz egy kicsi sem, hogy egy olyan embernek segithsessek, akin meg lehet segiteni. Ne haragudj, hogy gondoltam egy nagyot es mereszet! Innen pedig nem lehet, hogy nem ismerek senkit, de elgonsolkodtato, milyen segitsegek, ha bevasarolnak az oreg neniknek, itt meg kijon a leggonoszabb enjuk egy poszt hatasara! Ahogy mondtam, akiknel ok onkenteskednek, szervezeteknel, azok is “hirdetnek” valahogy! Egy ember nem tudja megvaltani a vilagot, de ne allitsatok be ugy, mintha ez total felesleges lenne! Mert lehet, ma az, kesobb pedig hatalmas dokgok lehetnek belole! Kovezzetek, hogy videozok!! Nem erdekel! Azoktol a csaladoktol akkor sem kerek el egy centet sem! Es tovabbra sem fogok! De koszonom, igazan felemelo a tobbseg biztatasa!
206. vivo44 (válaszként erre: 205. - Havanesekutyus)
2022. febr. 6. 13:43

Én nem fröcsögtem, sőt még csak nem is mondtam, hogy ne csinálja.

"Persze te tudod, hiszen a te időd, te családod, te életed."

Tényeket leírtam és a kirohanására NEKI reagáltam és őt szólítottam meg.

Ha probléma a vélemény, akkor nagyon nagy baj, van, ha valaki nem tudja elfogadni és tiszteletben tartani más véleményét.

Nekem ennyi volt a véleményem, ha ez valakinek is nem tetszik, hát elfogadom, ahogyan a te véleményedet is elfogadom a nem neked szánt írásomra.

Egyébként az első hsz arról szól, hogy "Nem is tudom mi a célom ezzel a fórummal.", majd az, hogy: "Talán itt is találok olyat aki segítségre szorul"...na de mindegy is.

Legyen neked is szép és kellemes napod!

205. havanesekutyus (válaszként erre: 204. - Vivo44)
2022. febr. 6. 13:34

Írta, hogy most kezdte. Biztosan nem gondolja, hogy megváltja ezzel a világot, de ő ennyit tud tenni, és ezt meg is teszi.

Vannak, akik ennél többet segítenek idegeneken (nagyon kevesen), és vannak, akik ennél kevesebbet (nagyon sokan). És akkor mi van?

Nem tudja senki, mi az, ami egy másik embert átlendít. Lehet, hogy egy jó szó, egy beszélgetes, egy takarítás, de lehet, hogy semmi, mert az illetőn már nem lehet segíteni.

Szegény tényleg nem véleményeket kért arról, jó-e, amit csinál, csak volt a fejében egy koncepció, szerette volna, ha páran innen is megnézik a videóját, de nagyrészt csak föcsögést kap.

204. vivo44
2022. febr. 6. 13:14

Kedves FI!

Nagyon szép a kezdeményezés, még ha nem is a tiéd és sok értelme nincs is.

Ugyanis ahogyan más is már írta....ha valóban a segítség a fontos, akkor az nagyon kevés, hogy kitakarítasz bárkinél.

Mert az csak a tárgyilagos teendő, azonban az olyan embereknél, ez rettenetesen kevés, mert azon emberek beteg emberek mentálisan.

Ennek az egésznek akkor volna értelme valójában és értékelhető segítség, ha nem csak a takarításról szólna, hanem valódi segítségről!

Ez pedig a te esetedben nem valósul meg, bármennyire is próbálod igazolni!

Ugyanis sokkal többet ronthatsz egy takarítással, mint sem azt te gondolnád.

Akkor volna valódi segítség azon embereknek, ha egy hozzáértő pszichológussal mennél, vagy végeznél előbb olyan iskolát, mert így minden hónapban mehetsz takarítani.

Azon embereknek mentális segítségre van szükségük és nem vegyszeres takarításra.

Ameddig a fejekben nem lesz rend és tisztaság, addig hasztalan az egész takarítgatásod!

Persze te tudod, hiszen a te időd, te családod, te életed.

De ez közel sem olyan szép és rózsaszín, mint ahogyan itt lefestetted a hozzászólásaidban.

A lekezelő stílusra pedig annyit, hogy senkit nem ismersz itt a Hoxán, hogy ki mennyit segít és hogyan.

Többen sokkal többet segítenek ingyen, mint sem azt te írtad! Tehát ezzel magadat minősíted, ha azt mondod, hogy utánad kell csinálni....Ne tedd, mert te rosszul csinálod és ne kívánd, hogy mindenki más is rosszul csinálja!

Sok sikert a továbbiakban!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook