Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1166. gm75
2010. jan. 25. 16:39

Sziasztok!


Rég voltam itt, de fejlemények vannak. Vasárnap itt volt két "szerv" a kerületi rendőr kapitányságtól(a lehető legjobbkor olyan füstöt csináltam a kandallóval szerintem kintről úgy nézett ki mint ha égne a lakás:)) és kedvesen, de határozottan meghívtak fullmoon ügyben tanúkihallgatásra csütörtökön. Ergo még mindig nem zárták le a nyomozást, Dabas az eljárást lefolytató kapitányság. Remélem kellő példa lesz ez minden olyan gerinctelen embernek aki azon gondolattal játszik el a fejében, hogy csalással szerez pénzt.

1165. Asuska (válaszként erre: 1164. - Diandra)
2010. jan. 15. 14:33
Látod, nálunk még rendőrök sem voltak :D Ehhez mit szólsz? Mi meg tudtuk oldani a helyzetet hálistennek.
1164. Diandra
2010. jan. 15. 05:21
ja és fullmoon ügyben voltak nálam a rendőrök, rendesek voltak mert nem kellett bemennem, hanem kijöttek, mert újabb megkeresést kaptak, hogy tanúként hallgassanak ki. ebből csak egy a lényeg: az ügyeket még nem egyesítették, uais két tanúvallomásom már volt, ez lett a 3.
1163. Diandra (válaszként erre: 1161. - Asuska)
2010. jan. 15. 05:15
ez király. volt egy-két bejegyzés ahol elvesztettem a fonalat, de most már nagyjából értem.
1162. Nikiii87 (válaszként erre: 1159. - Asuska)
2010. jan. 14. 23:22
nagyon szépen köszönöm :$
1161. Asuska (válaszként erre: 1160. - Diandra)
2010. jan. 14. 21:50
Jaja. Vesztére Chameaval akadt össze.
1160. Diandra (válaszként erre: 1156. - Nikiii87)
2010. jan. 14. 20:52
a gyulai csaj utalta vissza?
1159. Asuska (válaszként erre: 1156. - Nikiii87)
2010. jan. 14. 17:37
Azt mondta, hogy "jajj de édi - nagyon aranyos vagy". Átküldök egy jelecskét, ő küldi.
1158. Asuska
2010. jan. 12. 12:01
Szegény Sanyit is sajnálon, hogy ilyen rútul rászedték, Chamea is ezért fél a párkapcsolatoktól, mert tart az ilyenektől.
1157. Asuska (válaszként erre: 1156. - Nikiii87)
2010. jan. 12. 12:00
Neki is szerencséje volt, megérkeztek végül a csomik, csak elakadtak a posták. Visszavonták a feljelentést az ügyfelek.
1156. Nikiii87
2010. jan. 12. 11:50
Megkaptam a pénzt!! Sajnálom,hogy így belekeverték őt :( korrekt,tisztességes srác!
1155. Asuska (válaszként erre: 1150. - Asuska)
2010. jan. 12. 02:59

Majdnem így volt dráva, azt hittük, a p2p miatt volt ez a számítógép lefoglalósdi és egész este is mindannyian bent ülünk, de nem. Becsöngetett vasárnap hajnalban a rendőrség, hogy chameat és maricykat illetve Chentinet keresik(név szerint mondta a rendőr, csak én nem írom ki). Közölték velük, hogy 6 esetben folyik ellenük büntető eljárás, feljelentést március 20-a és 30-a között tették ismeretlen tettesek ellen és hogy maricyka-t az otthoni regisztrált címe alapján Chameat(a hozzátartozói küldték oda a nyomozókat, hogy ott van) meg a bankszámlája alapján és a Chentinet az IP alapján találták meg. Azt nem mondta meg a járőr, hogy miért, csak annyit mondtak, hogy jöttek az összes gépért bizonyítékként lefoglalni. Mindannyiunkat be akarták ültetni a járőrkocsiba(mivel nem volt annyi kocsi, amennyi kellett volna, hívtak kisbuszt) és bevittek a helyi rendőrkapitányságra(személyis, egyéb igazoltatás, minden után). Ott vártunk vagy fél órát és akkor behívtak mindannyiunkat. Ott a rendőrfőkapitány kezdett el velünk beszélgetni. Chameatól elkérte bankkártyáját, ő odaadta. Utána egyeztették Chentinevel a címet, ahol az ő internet előfizetése van(érdezték, hogy miért használt hármas VPN-t persze, közölte, hogy fontos a munkájához, de inkább nem folytatom, mert hosszú). Mindezek után megkérdezi a nyomozó, hogy használtuk-e a vatera aukciós portált 2009 január 1-e és március 31-e között? Mondja Maricyka, hogy igen, persze. És csak eladásra vagy esetleg vásárlásra is? Mindkettőre.

Közli a nyomozó, hogy ahham, értem. Azért egy ügyféllistát szeretnék kérni. Kérdezte Maricyka, hogy mi a gond, erre a nyomozó mondja: csak szép sorjában.

Odaáll Maricykához és odarak egy notebookot és közli: legyen szíves lépjen be a vaterás felhasználói hozzáférésével.

Belépett. Nyomozó elvette tőle az egeret és bement az eladott termékek közé.

Chameahoz fordult: Öné a bankszámlaszám, amit kértünk, gondolhatja, hogy ezt nem véletlenül kérdeztük korábban. Elmondaná, hogy mi történt az önhöz elutalt pénzzel?

Chamea: Igen, elköltöttem.

Mindenkinek elküldte az árut a pénzért cserébe?

Igen, én adtam fel postán utalás után max 2 nappal.

Sajnos mi nekünk más információnk van: 6 ember állítja, hogy hozzá nem érkezett meg a csomagja. 6 rendben meg is történt a feljelentés Ön ellen csalás vádjával és eljárás folyik. Nem lehet, hogy elfelejtette elküldeni a csomagot? {felsorolta a neveket} Nekik elküldte?

Nem, én feladtam.

Volna szíves megmutatni.

Kimennek a telekre, mert hogy ott voltak a feladóvevények összegyűjtve Chameanál. Fénymásolat is volt róluk, azt adta oda a nyomozónak. Vissza a rendőrségre. Közölte a nyomozó, hogy most utána nézünk. Jó rendben eltelik pár óra. Visszajön: utána néztünk, most mennek ki, különböző rendőrkapitányságok fogják ellenőrizni a célszemélynél a csomagátvételt, hogy azok a csomagok vannak-e bennük, amiknek kell lennie. Addig meg a mi vendégünk mind a hármuk.

Minket egy másik nyomozó faggatott, hogy milyen emberek ők meg mittudoménmi.


De könyörgöm!!! HA NEM ÉRKEZIK KI AZ A * CSOMAG, AKKOR MI A JÓ * * * NEM TUDNAK ÍRNI EGY EMAILT VAGY TELEFONÁLNI??? MENJEK KI ÉS ELLENŐRIZZEM, HOGY KIÉRT-E A CSOMAGJA ÉS ÉN REKLAMÁLJAK MAGAMNAK HELYETTE??? Röhej. De csak azért letartóztatnak valakit, mert övé az internet előfizetés vagy övé a regisztrált lakcím, ez is közröhej. Méghogy a rendőrség nem csinál semmit, majd a többi delikvens is megtudja hamarosan, mennyire nem!

1154. Nikiii87 (válaszként erre: 1153. - Flipper001)
2010. jan. 11. 23:28
szia,nem!
1153. Flipper001 (válaszként erre: 1148. - Nikiii87)
2010. jan. 11. 23:16
Végül visszakaptad a pénzt?
1152. Teca29
2010. jan. 11. 22:10

na €zt n€m ért€m:o

miről is van szó....

l€h€t n€m is rám tartozik .....

n€k€m a pénz€m k€ll.....

1151. Asuska
2010. jan. 11. 00:25
Nah elment az üzenet Nikiii, olvasd el, sok érdekességet találsz benne.
1150. Asuska
2010. jan. 11. 00:08

Van egy kis aprócska gebasz, ugyanis Chentine beszívta 3-as láncolatú VPN-jével, miután letöltött valamit, filmkiadó fellépett p2p hálózatra. Nem asuska vagyok, hanem egyik barátja, neki is van egy kis randija a rendőrökkel Chameaval meg hallmarkkal együtt, a gépüket lefoglalták. Nem tudom, hogy itt mit akartok ilyen csalásokkal bakker, Chentine is Hallmarkkal együtt mondogatta, hogy 3-as láncolatú VPN-el nyugodtan lehet P2Pzni, úgysem találnak meg a rendőrök, hát ott virítottak negyedmagukkal a házuk előtt, hiába látszott más ip, mert 1 héttel azelőtt fellépett valami szoftverkészítő cég a p2p hálózatra. Látom itt olyan kemény karhatalmi rendszer van, hogy csak na, komolyan mondom, mintha folyamatosan figyelné az embert a titkosszolgálat, úgyhogy lehet elkezdeni fizetni vissza a pénzeket, mert ha 3-as láncolatú VPN nem védett, akkó már itt semmi sem véd. Ott van kihallgatáson a pécsi rendőrségen, mindegyik, aki épp a szobába volt. Jah igen és ott úgymond egy külföldi hozzátartozó nevével vannak felépítve a VPN szerverek(vagyis csak voltak) és megnézték, hogy melyik bankszámláról utalta havonta az illető a pénzt és valakinek a valakijén keresztül jutottak el Chentineékhez(merthogy nem az üzemeltető utalt és ezt a másik partner kénytelen volt bizonyítani, mert közölték, hogy ellene indítanak eljárást), a logok vizsgálatát félórával ezelőtt fejezték be, ott is eljutottak a letöltésig és aztat mondta a rendőr, hogy a bankszámla objektív felelősségű, kivéve, ha tudja valaki hitelt érdemlően bizonyítani, h ki használta a számlát, de ahhoz napló kell meg autómata bizesz gebasz meg egyéb elmerfát és a te felelősséged, hogy megtaláld aztat, aki volt, meg az internet log is objektív felelősségű, mert eleve az internet tulaj ellen indult meg az eljárás, aki megint csak Chentine, mert képesek voltak végigmenni, úgyhogy jobban jártok ha fizettek visszafelé szépen. Közölte a rendőr, h proxyn is végig mennek, köbö ennyi idő, amíg megtalálnak. Szal ennyit a kis trükkötökről meg egyébről, úgyis kideríti a rendőrség, hogy Annamari meg Horváth Zsuzsa mit csinált. Niki mindjárt léeírom, hogy mi tö9rtént ott, mert a többiekkel egy jó darabig nem fogol talizni.


Üdv: Dráva

1149. Asuska (válaszként erre: 1148. - Nikiii87)
2010. jan. 10. 14:17
Hogy mennyire tájékozatlanok az emberek, intő példa ez: [link]
1148. Nikiii87
2010. jan. 10. 04:34
Asuska,olvastam üzeneted. Nagyon kedvesek-rendesek-aranyosak vagytok,hogy segítetek!Délután válaszolok rá!
1147. Asuska
2010. jan. 9. 23:18

Üzenet ment Niki


Nem az a legnagyobb gubi, hogy a teszveszen csal, hanem pl vaterán hogy csinálja ez a fullmoon01 vagy angeel_88? Ott minden egyes profilhoz külön mobil és bankszámlaszám kell és a bankszámlaszámot is az eladás engedélyeztetéséhez(teljes jogú aktiválásához) először fel kell vinni a rendszerbe, majd el kell küldened a saját számládról 100 forintot. A csaló minden egyes profilhoz külön számlát nyittatott? Ez a bankban nem tűnik fel senkinek sem, hogy 1 ember 10 számlát nyittat? Érdekesss

1146. Asuska (válaszként erre: 1145. - Nikiii87)
2010. jan. 8. 21:01

Töröltette magát? Ilyet ő nem szokott csinálni. Tényleg, hallmark is ki van törölve :XD


Maricyka: még mindig ott van a fontos kérdés, hogy a csaj a saját telóját miért nem tiltatta le, a partnerének honnan volt pinje és ha a bankszámlát megnyitották az ő személyijével, akkor az hogyan történhetett meg. Szal itt valaki nagyon mellényúlt. Nagyon nagyon. Ip-t egyeztessetek, ha tudtok!

1145. Nikiii87
2010. jan. 8. 17:29

Maricyka ment üzenet...elég érdekes.

Chamea sajnos már töröltette magát,de ezer köszönet neki minden segítségért!

Elküldöm neked, amit anno neki, abból a cím is kiderül. Nem mentettem le akkor sajna, remélem te is értesz ehhez.

1144. Asuska (válaszként erre: 1143. - Nina83)
2010. jan. 8. 12:40
APEH oldalán miért nem jelentitek be? Ha csalással szerezte a pénzt, úgy sem tudja igazolni. Komplett adatokkal, mindennel együtt vagyonosodási vizsgálatot kell indítani ellene. Maricyka is megküldte a komplett adatokat a másik esettel kapcsolatban az adóhivatalnak. Ebből nem lesznel játszótereink, új autóútjaink, nem lesz jobb az egészségügyi szolgáltatásunk sem. Igenis adózni kell a teszvesz és a vatera eladásai után, ha üzletszerű tevékenységet végzünk.
1143. Nina83
2010. jan. 8. 00:03
HOlnap megyek rendőrségre fullmoon ügyben!Remélem több jót tudok mondani mint amit eddig hallottam:(Ha megúszná megkeresem azt már nem fogja:SSzemét ribanc remélem a gyerekei szembe köpik!!!!!
1142. Asuska
2010. jan. 7. 22:52
Jaa Niki, semmiképp ne halogasd, a feljelentést ismeretlen tettes ellen tedd és mint infóként adj át mindent(levelek fejléccel együtt, adatok, bankszámla(bár ez benne van a levélben)). Tényleg tegyél feljelentést, mert ez már nem játék, ez még jobban erősíti a dolgokat. Az adatokat meg köszönd Chameanak, a Pomucz név és Gyula valahonnan ismerős volt, most már tudom honnan.
1141. Asuska
2010. jan. 7. 22:29
Ezt írjuk már meg a bekescsaba.hir6.hu-nak, ahol a cikk van, hogy mit szólnak a te esetedhez, sajtóbotrány lesz belőle. Tényleg nem tudhatjuk, hogy az anyukája-e, de mégis elég ciki, hogy a számlaszám mellett a Pomucz lány adatai vannak, ami a levélben volt és nem mennek el a kifizetett csomagok.
1140. Nikiii87 (válaszként erre: 1139. - Asuska)
2010. jan. 7. 20:05
A Béke sgt-n lakik :D iwiw-en néztem. Biztosan nyugodt, és röhög a markában hogy megúszta. De meg fog lepődni!!!
1139. Asuska
2010. jan. 7. 18:22

Írom én is, a Béke sugárúton, Gyulán van börtön, ott a legideálisabb helye az ilyennek, nem is fogják a csókát meg a csajt messzire vinni. A börtön nagyon rossz, mindenkinek csak rossz tapasztalata van vele, Niki, jelentsd fel mindenképp!


Ha esetleg a csalót érdekli, hogy milyen a magyar börtön, akkor javaslom a [link] ; [link]


[link]


Szal a csalók szokják csak az új helyüket, mielőtt odakerülnek. A második jelölt mindenképp elb*szta a csalást, szal ott Gyulán kitünő helyed lesz angyalkám, de biztos nem köztünk meg a teszveszezők között :XD

1138. zbieder
2010. jan. 6. 20:44

Fullmoon01 ügyben ma voltam a szekszárdi rendőrségen, az esztergomi rendőrség jóvoltából.

Már előre feltett kérdésekre kellett válaszolnom, de gyakorlatilag most is ugyanazt mondtam, mint korábban.

Az most már biztos, hogy a mostani vallomásomat Orosházára továbbítják, úgyhogy, tényleg ott folytatják a nyomozást, összesítve.

De attól még a bírósági eljárás, máshol is lehet.

Szerintem.


Üdv Mindenkinek

zbi

1137. Nikiii87
2010. jan. 6. 18:50

köszi a segítséget! A mailekből megállapítható elvileg a cím és az előfizető neve...ezt hogyan adhatnám a tudtukra?Mert ha csak nyomtatva viszem be,ez nem derül ki.

Iwiw-es üzeneteket sem töröltem,azokat is kinyomtatva elviszem!

Hűűű, ez durva:

"A legjobb, amit fullmoon tehet angeel_88-al együtt, hogy mindenkinek visszautalja a pénzét, mert jelenleg angeel_88-nál 2*14 évet kockáztat az 1*15 év mellett, első 14-et üzletszerű csalásért, a másodikat üzletszerű sikkasztásért kapja és az 1*15 évet magánokirat-hamisításért fogja kapni, 1 rendben a teszvesszel és 14 rendben minden egyes felhasználóval szemben, mert mindenki szerződést kötött vele egyenként és az magánokiratnak számít."

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook