Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fullmoon01 és mások fórum

Fullmoon01 és mások (beszélgetős fórum)


26. 867f9adc74 (válaszként erre: 23. - Vikó 26)
2009. nov. 8. 17:04

Hú.. nagyon komoly!


Remélem megkapja méltó büntetését!


Drága holmikat árul?

25. Vikó 26 (válaszként erre: 24. - Eszterke82)
2009. nov. 8. 17:04

Hétfő délig kapott tőlem haladékot,de mivel én másik banknál vagyok mint ő,ha utal is,nem kapom meg a pénzt keddnél előbb!

Szóval keddig várok és ha nem jön pénz természetesen nem hagyom nanyiban,nehogy már!

De biztos,hogy senki más nem fogja,e felől nyugott lehetsz!

Szerintem úgy 60 körül vagyunk károsultak olyan 3 és 30 00közötti összegekkel!

Ennek a nagyja biztos hogy megtette már a feljelentést!

2009. nov. 8. 17:02

Kedves Anyukák!

Akinek nem akadály oldja meg valahogy, hogy tegye meg a feljelentést mindenképpen. Ne hagyatkozzatok arra, hogy már más úgyis feljelentette.

Minél többen tesznek feljelentést, annál jobban halmozódik a bűncselekmény súlyossága.

23. Vikó 26 (válaszként erre: 20. - 867f9adc74)
2009. nov. 8. 17:00

Volt csupa pozitívja volt,két hetet vártam az utalással majdnem,vártam hogy hátha kap negát,mert valahogy minden túl szép volt!

Aztán most hétfőn el póstáztam a pénzt és nem kaptam tőle semmi visza jelzést,hogy meg érkezett e,pedig meg kellett hogy kapja azonal,mert az ő bankján keresztül utaltam személyesen!

Kedd este fel néztem az oldalára,hogy mikor volt fent és akkor láttam hogy záporoznak a negák neki!

5 nap alatt mostmár talán 60-nál járt!

22. Crystalion (válaszként erre: 18. - Vikó 26)
2009. nov. 8. 16:57
4x küldtem neki számlaszámot, 2 szer fizetési felszólítást, még vagy 5 e-mailt, sms-t telefonon naponta 50x hívom. nem válaszol nem veszi fel és semmire nem reagál.
21. Vikó 26 (válaszként erre: 19. - Nina83)
2009. nov. 8. 16:56

Én irtam h.szólást a v..erán futó egyetlen termékéhez is,én is molesztálom agyba főbe!

Attól félek nehgoy az legyen,hogy most igér fűt fát,csak hogy legyen egy nyugodt hétvégéje!

Ha így van,le tojom azt a 10 000ft-ot,nem érdekel de megteszem a feljelentést én is,szeretném ha jó kis karácsonya lenne!

2009. nov. 8. 16:54

De durva...

De nem volt minősítve mások által ez az eladó?

Vagy ennek ellenére kapott pozitív értékeléseket is??

19. Nina83
2009. nov. 8. 16:49
Én elküldtem neki sms-eket meg e.mail.eket küldtemNa meg persze a szsz-omat.De nem válaszol a patkány!!!!Lehet hogy ott rontottam el hogy dühömben megírtam neki hogy feljelentettem!De ne higgye hogy békén hagyom,kicsinálom idegileg ha nem utalja vissza a pénzem!!!!
18. Vikó 26 (válaszként erre: 14. - Crystalion)
2009. nov. 8. 16:40

Lányok el küldtétek már neki a bankszámla számotokat?

Én tegnapelőtt este küldtem el neki és sorozatban hívogattam,küldözgettem neki a mail-eket sms-eket és így tegnap írt,hogy hétfőn visza utalja a pénzemet,csak hagyjuk már békén,száljunk leróla!

Vissza is írtam neki,hogy amint megjön a pénzem,egy percet sem akarok többet rá pazarolni az életemben,már úgyis többen feljelentették és a teszvesz is,úgyhogy már elindult a lavina!

2009. nov. 8. 16:39

Sziasztok!

Én indítottam a fórumot.

Örülök, hogy idetaláltatok, próbáljátok a többieket is értesíteni valamilyen módon, akik esetleg nem tudják egymás elérhetőségét megszerezni, hogy lépjenek be erre az oldalra. Esetleg akinek van futó aukciója oda üzenni neki.

Nekem is eszembe jutott néhány dolog. Pl. mivel nagyon sokan vagytok, akiket átvert így valamelyikőtöknek biztosan van rendőr rokona, barátja, ismerőse vagy olyan barátai, akiknek már a megjelenése is határozott és fogjatok össze és érdemes lenne meglátogatni egy elbeszélgetés céljából, hisz sokan tudjátok a pontos adatait, lakcímét. Nem kell fizikailag bántalmazni, hanem csak elbeszélgetni vele milyen jogi következményei vannak őrá és a gyermekeire nézve is.

Iwiw-en törölte magát, de aki megnézte az adatlapját míg fent volt, esetleg ha emlékszik valakire, aki az ismerőse, akkor abban a körben az összes ismerősnek elküldeni egy körlevelet, hogy mit tett az illető. Vagy a lakhelyén fényképes fénymásolatokat kitenni a városban és ismertetni a történtekkel a lakosságot, persze mind ezt későn, amikor már nem feltűnő, hogy ne legyen nyoma ki aggatta körbe ezekkel a papírokkal a várost.

Valaki hívta már a munkahelyét? Főnököt stb?

Ne hagyjátok, hogy sok idő elteljen, mert a végén fizetésképtelen lesz és akkor egy hónapokig elhúzódó per után is ki tudja mikor látjátok viszont a pénzeteket, ha egyáltalán visszakapjátok, mert ez is benne van. Azt mondhatja majd, hogy a pénz már nincs meg és akkor ha nincs igazándiból semmije, akkor nem fog fizetni.

Még most frissében kell gyorsan cselekedni, mert mire a hivatalos szervek lépnek, addigra a pénzt eltünteti. Ha ő ennyire rafinált volt, akkor már azon is gondolkozott, hogy ha bíróság elé kerül az ügy és leültetik a pénzt esetleg a családjának odaadja, hogy abból éljenek.

Ne hagyjátok telni az időt, hogy majd történik valami meg majd más intézkedik.

Legyetek ügyesek.

16. marc§ika (válaszként erre: 15. - Nina83)
2009. nov. 8. 16:24

sajnálom hogy ti is így jártatok mint én 1 éve.Az én esetem is ugyan ez volt,és most érkezett meg a bírósági döntés.(lejjebb leírtam) csak 10 hónap letöltendőt kapott az a mocsok,amit 4 évre felfüggesztettek neki. :-( És még egyelőre a pénzem se került vissza...

Remélem hogy ti jobban jártok majd.

15. Nina83
2009. nov. 8. 16:17
Én is kinyomtattam az állítólagos rendőrségi e-mailt.Majdnem leesett a rendőrbácsi a székről mikor meglátta. Üzletszerüen elkövetett csalás. Nagyon imádkozzon ez a gennyláda hogy leültessék mert különben sokkal rosszabbul jár. Még hogy háromgyerekes családanya. Kívánom nekik hogy minden ünnepük úgy teljen mit azoké a családoké ahol miattaa nincs ajándék se pénz!!!!!!!
2009. nov. 8. 16:04
Sziasztok. Én viszont a sértettek egyike vagyok, és én is feljelentettem ezt a mocsadékot. mellesleg még neki áll feljebb. És nem hogy csak meglopott minket, de hivatalos szerv pontosabban a rendőrség nevében áll e-mail t küldött nekünk és azt hitte bakajáljuk. Hát nem!!!!! Azt is belevetettem a feljelentésembe, ez még egy bűncselekmény
2009. nov. 8. 15:42
De mindemellett rengetegen tettek már ellene feljelentést és így már eljárás indult ellene,mert a károsultak ügyeit össze vonták,ez már most több százezer forint így már bűncselekménynek minősül,nagy összegű lopás és csalás büntettében!
12. Vikó 26 (válaszként erre: 10. - Bogyo81)
2009. nov. 8. 15:40

A tesz annyira készséges,hogy az összes fórumunkat törölte,amiben egymásnak ki adtuk az elérhetőségeinket,hogy együtt működhessünk és ez ugye szabájtalan!

Egyébként már ők is be adták a feljelentést a rendőrségen és egy páran szintén össze fogtunk és ezt tesszük,bár most úgy néz ki,el kezdte visza utalgatni a pénzünket,nekem hétfőre ígérte,kíváncsi leszek!

11. marc§ika (válaszként erre: 10. - Bogyo81)
2009. nov. 8. 15:31

szia,érdekes a hozzászólásod.Tényleg be lehet hajtani mégis a pénzt amit kicsaltak tőlem?

megnéztem ezt a jogiforumot de ott pontosan hogy tudnék ennek utána nézni?hol van ez leírva?

2009. nov. 8. 15:22
Sziasztok! Bár én nem voltam "áldozat", egyszerűen "csak" felháborít. Olyat nem lehet tenni, hogy egy valaki felvállalja a károsultak közül, hogy kapcsolatot teremt az összes károsulttal és egyszerre indítanak a károkozó ellen büntetőeljárást? Nem tudom hogy megy, de gondolom, hogy a Tesz-Vesznek kötelessége lenne kiadni az e-mail címeket rendőrségi felhívásra v. valami... Bár ha normálisak, akkor az egyik károsultnak is kiadja. Ha nem, akkor marad az, hogy leveleken keresztül (pl. írni annak, akitől vásároltak a további károsultak v. ha van terméke, akkor azon keresztül). Szerintem nem kéne hagyni. Sokan sajnos úgy vannak, hogy "úgysem érek el vele semmit, minek törjem magam", stb. Ezek a szeme.ek meg azért csinálják amit. Én úgy tudom (lehet, h rosszul), hogy kártérítést is lehet kérni, mert a felfüggesztett letöltendővel nem kapja vissza senki a pénzét. Szerintem a www.jogiforum.hu oldalon érdemes lenne utána kérdezni, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Akármekkora összegről van szó, nem szabad hagyni és ami tény az tény, hogy együtt erősebbek a károsultak. bocsánat, ha okoskodásnak tűnt hozzászólásom, de hátha segítettem valamit... Bízom benne, hogy sikerül kézre keríteni. Apropó... címet nem küld a Tesz-Vesz? Nem lehet lekérni a címét? Meg is lehetne látogatni... Üdv!
2009. nov. 8. 13:18
én 1x ugyanígy jártam,kifogtam egy csalót,aki akkor szintén fél millát zsebelt be.Feljelentettük többen is,és épp pénteken kaptam egy levelet a bíróságtól,hogy 10 hónap letöltendő börtönt kapott.amit 4 évre felfüggesztettek.:-( sajnos a pénzemet már nem igen látom viszont...
2009. nov. 8. 13:06
feljelentés volt?
2009. nov. 8. 12:55
Tesz-veszen volt egy illető,Fullmoon01 néven,és nagyon sok embert megkárosított nem kevés pénzzel,és az a legszörnyűbb az egészben,hogy kisgyerekek karácsonyát tette tönkre ezáltal! Borzalmas!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 8. 12:54
Gyerek játékokról beszélünk,amit nag többségben mind a gyerekeinknek szántunk karácsonyra!
2009. nov. 8. 12:53

Be húzott jópár embert az egyik aukciós oldalon!

Már úgy fél milliós a kár kb!

Fizettünk,de nemkaptunk semmit!

4. simple (válaszként erre: 1. - Eszterke82)
2009. nov. 8. 12:52
???????????????????????????????????????
2009. nov. 8. 12:49
he?
2009. nov. 8. 12:47
Milyen csaló?
2009. nov. 8. 12:46

Sziasztok!

Ha minden igaz itt sikerül indítanom nektek egy új témát a csalóval kapcsolatban.

Remélem tudtam segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook