Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Forgalmi vizsga sokadszorra sem :((( fórum

Forgalmi vizsga sokadszorra sem :((( (beszélgetős fórum)


1 2 3
nov. 28. 16:57
4 év alatt már csak levizsgázott.
69. andi6020 (válaszként erre: 68. - Mozsolka)
nov. 28. 15:07
utoljára itt volt: 2019. aug. 29. 07:36
68. mozsolka (válaszként erre: 53. - Kiscica3)
nov. 28. 15:02
Szia! vagy még? szeretnék csak érdeklődni.
67. syria (válaszként erre: 64. - Miss Sárika)
2022. febr. 17. 18:14
Azok buknak meg, akiknek nem jó az oktatójuk, és/vagy nem érdekli őket a vezetés, vagy túlzottan stresszelnek.
2022. febr. 17. 18:07

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Győrben működik a a vb.kenőpénzes egyeztetés?

65. Bichi (válaszként erre: 64. - Miss Sárika)
2020. okt. 11. 22:29
Hát azért ez messze nem igaz, és az sem, hogy ha nem adsz pénzt kizárt, hogy átmenj....
64. Miss Sárika (válaszként erre: 63. - Szotyi87)
2020. okt. 11. 22:20
Ne aggódj. Elsőre majdnem mindenkit megbuktatnak..
2020. okt. 8. 17:07
Hello! Én ma buktam meg elöször. Tul stresszes voltam, és az egyszerü feladatot is elbaltáztam. Saját magamat kinevetem hogy lehettem ilyen amatőr. A vizsgabiztos rendes volt... De amit én müveltem... Hát legközelebb érdemesebb lenne benyugtatózva neki menni a vizsgának. Szegény oktatómat sajnáltam. :( Mondta hogy olyan jól vezetek. Mi történt velem? Aki most készül vizsgázni és stresszes! Saját tapasztalat, vigyázz nehogy csőlátás alakuljon ki az idegesség miatt.
62. Brenda86 (válaszként erre: 60. - XHoneyX)
2020. aug. 5. 09:52
Úgy látom, tavaly augusztus óta nem volt fenn a Hoxán, pedig engem is érdekelt volna, hogy azóta megvan-e már a jogsija.
61. erdosdora (válaszként erre: 59. - Szandi06)
2020. aug. 5. 09:52
Nekem 50 óra után sikerült a forgalmi vizsga, egyszer kaptam +10 órát, mert a 30 nem volt elég, aztán 1x buktam forgalmin, újabb 10 óra + ... Szóval mondhatni voltam hasonló helyzetben és a tököm ki volt már vele!
60. XHoneyX (válaszként erre: 53. - Kiscica3)
2020. aug. 5. 07:50

Szia meg lett a vizsgad?

Hanyadszorra?

2019. okt. 21. 11:18
30 órám meg van már de az oktatóm nem nagyon van még elégedve velem én nekem nem nagyon megy a tolatási és a parkolás volt már valaki hasonló hejzetben?
2019. okt. 21. 11:16
30 óra még van de még mondom öszintén hogy agyon buta vagyok a tolatáshoz és a parkoláshoz
57. andi6020 (válaszként erre: 55. - Szandi06)
2019. aug. 21. 09:40

Hát, ha úgy vezetsz ahogy írsz, akkor lehet, hogy még keveset is mondott. :)

Viccet félretéve, sok az nagyon.

Esetleg nem volt akciós a tanfolyam gyakorlati része?

Mennyit vezettél eddig?

56. New(l) (válaszként erre: 55. - Szandi06)
2019. aug. 21. 08:52
Mennyit vezettél eddig?
2019. aug. 21. 08:18
Sziasztok lenne egy ojan kérdésem hogy lehetséges lehet az hogy az oktató azt mongya hogy 80/100 órára lessz szükségem ahozz hogy sikeres forgalmi vizsgám legyen? Én másképp érzem
54. birebora (válaszként erre: 53. - Kiscica3)
2019. márc. 14. 17:37

Másodszorra.

És neked is sikerülni fog, fel a fejjel. Szorítok:)

53. Kiscica3 (válaszként erre: 51. - Birebora)
2019. márc. 14. 06:25
Neked hanyadszora sikerült a vizsgád?
52. Kiscica3 (válaszként erre: 51. - Birebora)
2019. márc. 14. 06:15
Igen voltam a pavon ami sikerült,igy folyhattom tovább,a vezetésemel mar nics probléma,inkabb a figyelemem ha vizsgázok akkor valahogy leblokolok de órán meg szinte hibatlan ezért gondolkozom hogy abba kellene hagynom csak a penzt szórom potyára,lehet en vagyok az az 1 akinek nem lesz jogsija soha peddig anyi pénzem benne van már valmi biztos nem stimmel velem ha enyiszer megbuktam mar peddig azt hittem az új oktatóval sikerülni fog ,de hát....
51. birebora (válaszként erre: 44. - Kiscica3)
2019. márc. 13. 19:06
Én úgy tudom, hogy ha valakinek 5x nem sikerül azt elküldik, hogy egyáltalán alkalmas-e vezetni, de nem biztos, valami ilyesmit hallottam régen.
50. birebora (válaszként erre: 49. - Kiscica3)
2019. márc. 13. 19:04

Te szegény:)

Drukkolok, hogy hetedikre sikerüljön:)

Vegyél még órákat és gyakorolj. Menj ki valakivel egy elhagyatott útra és gyakorolj:)

2019. márc. 13. 18:08
Na hát sikerült meg buknom hatodszora is most mar azon gondoloodom hogy abba kellene hagynom mar mindenki hülyének nézz,én húlye a gyalogost elaktam engedni meg us alltam de hat neki lampaja volt es piros áhh ezt nem hiszem el lehet én sose fogok tudni levizsgázni
48. Kiscica3 (válaszként erre: 46. - Maxxyhouse)
2019. márc. 11. 08:05
Szia ,vezetni kellett meg gepeknél,regakcio időt merték jobb bal lab hangokra mikor milyen szint kellett megnyomni. De sikerült azota új oktatóm van es par nap muova vizsgázok mint ne mi dhak parazok nagxon remelem sikerül mert mar nagxon unom ezt az egészet mar 2 éve lesz lassan hogy elkeztem az egesz jogsi megszerzését,már olyan jó lenne azt irni hogy sikeres forgalmi vizsgát tettem!😊
47. 87c0d9fc29 (válaszként erre: 45. - Maxxyhouse)
2019. febr. 12. 05:40
Szia. Én kétszer vizsgáztam. Az elsőnél a kereszteződésbe simán 3-ba akartam elindulni úgy, hogy észre se vettem a hibát, mert leblokkoltam. A másodiknál a vizsgabiztos annyit mondott, hogy egy darabig ne vezessek egyedül de meg van a jogsim. Hónapokig a férjem mellett vezettem, hol jobban, hol szarabbul. Mára már nincs lehetetlen távolság az autóval egyedül sőt jobban szeretek már egyedül vezetni. Kitartás én féltem beülni sokáig az autóba, de elmúlt minden elmúlt csak idő :) Ha rajtam múlik úszik közel a 300000ft meg a jogsim. De hál istennek volt segítség aki átlendített a gondokon. Szóval kitartás és ügyesebb vagy mint gondolnád :)
46. maxxyhouse (válaszként erre: 44. - Kiscica3)
2019. febr. 11. 21:57
Szia ! Mi volt ott ? Elmeséled ?
2019. febr. 11. 21:56
Sziasztok ! Ma buktam meg 3x a forgalmin kemény 4 percig tartott . Kijöttem a felügyelettől . Kikerültem egy platóst aztán jobbra index balra néz és mentem az utasítás szerint. Feladat egyíven megfordulás megálltam szépen elengedtem a szembejövőt. Majd újra index balra elkezdtem kanyarodni és egyenesen beszaladt egy bmw neki stop vonal és stop tábla volt. Belefékezett az oktatóm. 136 órát vettem eddig . Fiú létemre nem tudom hogy szégyen e ? De már nem is érdekel . Nem vagyom egy gazdag ficsúr én finanszíroztam magamnak mindent ... Vettem egy verdát is csak hát még nem vezethetem . Úgy vettem észre hogy hajlamos vagyok leblokkolni ... Mit tanácsoltok ? Mert vezetni már tudok csak az ilyen nem szerencsés helyzetekre nem tudom mit reagáljak mert azt súlykolták belém ha megállok feltartom a forgalmat. Annak is őrülnék ha valaki segítene nekem cserébe vezetheti az autóm :)
2018. szept. 24. 11:16
Szisztok hat ha valaki olvassa,sajnos sikerült 5 megbuknom a forgalmi vizsgán es most pávra kell mennem olyanokra lennék kivancsi akik voltak páv 4 vizsgán es utana sukerült a forgalmijuk, es hogy mi kell a páv 4 vizsgan csinalni?
43. rirere
2013. nov. 27. 19:55

Sziasztok!

Ma volt a 2. vizsgám és megbuktam. Elsőre nagyon izgultam annyira, hogy otthon hagytam a személyi igazolványt.. Így nem is volt vizsga. Most másodjára minden jól indult nagyon szimpatikus volt a vb, úgy kezdte, hogy ha más nem indokolja menjünk 4-esben (ezen egyből bepánikoltam mivel az oktatómmal városban mindig 3asban mentünk),de így tettem 40 felett felkapcsoltam 4esbe az elején minden jól ment a szélső sávban haladtam és utolértem 2 biciklist és egy lassan haladó tanulókocsit, megelőztem őket én is meglepődtem milyen jól csináltam a vb is mondta, hogy szép volt csak így tovább. Utána bementünk egy parkolóba a 90fokos parkolásokat elsőre jól megcsináltam a járda mellettinél neki mentem a padkának egy kicsit, ezen egyből elkezdetem izgulni és jött is a hiba soksávos úton haladnék át keresztbe sárgára vált a lámpa amikor odaértem de 45tel mentem ezért nem álltam meg de mire átértem az úton szemben a gyalogosak épp zöldre váltott a lámpája én meg megálltam a zebra előtt. Abban a pillanatban tudtam már hogy elrontottam mivel megálltam a kereszteződésben, azt mondták tovább kellett volna menjek, de már zöld volt a lámpája a gyalogosoknak.. Aztán a vb azt mondta hogy elég jól vezetek csak el kell hinnem hogy tudok és szabad ennyire izgulni... De hát könnyű azt mondani, nagyon izgulós vagyok remegő kézzel ültem be már az autóba végig azon agyaltam hogy csak el ne rontsam, mivel oldhatnám az izgulást? Az oktatóm is azt mondtam hogy nagyon jó voltam ahhoz képest, hogy mennyire izgulok meg azt mondja hogy már tudok mindent nem gyakorolni kell hanem elhinni hogy tudom. A másik problémám pedig, hogy a következő vizsgaidőpont két hónap múlva van! Ez hogy lehet hogy ilyen sokat kell várni?

42. tixtina (válaszként erre: 41. - Derfi)
2013. szept. 3. 21:54

A vonalnál volt a kerék?

Tudod hányan parkolnak a városban így?Sőt,időnként három helyet elfoglal egy mini autó:OO

Na ezeket kellett volna megrántani.

Úgy gondolom,szőrszálhasogatás-,hogy még több pénzt lehessen lehúzni az emberről.

A barátnőmet négyszer rántották-,mondjuk ő elég béna,átment a piroson-vagyis majdnem,mert belefékeztek:O

Na de ,hogy a vonalon a kerék???

A rutin évek alatt alakul ki,ráadásul a vizsgán mindenki izgul.Ezt is figyelembe kéne venni.

41. derfi
2013. szept. 3. 21:48
hát nem tudom,de én már nagyon el vagyok keseredve,minden sikerült elsőre kresz,elsősegély,ja és közben szakdolgozat írás és vizsga,de valahogy ez a forgalmi vizsga nem jön össze :(.első bukás jogos volt,mert nem ment a hátra párhuzamos parkolás,már a lábam remegett a kuplungon.2-nál végig csináltam minden feladatot az emlíytett parkolás is meg volt,erre a vizsgabiztos mondja,hogy plusz feladatként még egy párhuzamos hátra parkolás,na itt a vonalon állt a kerék,és azt mondta veszélyesen parkoltam a kocsival ezért sikertelen a vizsga.3-nál már annyira bizonyítani akartam,hogy széthullottam,ezért ez jogos bukás,4-nél az oktatóm buktatott meg mert merőleges parkolásnál satufékezett,mivel közel volt a pdka,holott a lábam már a féken volt,hogy kész a parkolásom.jelen álláspont szerint már nem tudom mit tegyek,igaz félve jegyzem meg vezetek autót,probálgatom magam,azt mondják,hogy nem rossz amit csinálok,de jobb lenne ha már legálisan jogsival vezethetnék.De félek az utolsó vizsgától,mi van ha annyira parázok,hogy most tényleg nagyot bakizok,pl. gyalogos v forgalmi hiba?mit csináljak szerintetek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook