Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sikertelen forgalmi vizsga sokadszor fórum

Sikertelen forgalmi vizsga sokadszor (beszélgetős fórum)


18. f3000dc5ef (válaszként erre: 17. - Jstefan)
2012. okt. 27. 22:42
Rohadjanak meg. Erre csak ennyit tudok mondani.
17. jstefan (válaszként erre: 16. - F3000dc5ef)
2012. okt. 27. 18:56
Egyik nőismerősöm járt így,átment másik oktatóhoz az még bunkóbb lett mert ezek egymást is ismerik,végül a pénz megjavította az oktatót,azonnal nagyon kedvessé,és udvariassá változott ,még a vizsgabiztos is barátságos volt.
16. f3000dc5ef (válaszként erre: 15. - Jstefan)
2012. okt. 27. 09:58
Hiába add pénzt, ha ekkora bunkó az oktató, akkor hagyja ott.
15. jstefan (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2012. okt. 26. 18:50
Kevés pénzt adtál az oktatónak!!! Adj annyit hogy tudjon adni a vizsgabiztosnak is!!! Mert a többségénél a pénz a lényeg,ezért ha oktatót cserélsz érdeklődj olyanoktól akik már jogosítványt szereztek,és elmondják a kialakult tarifákat.Ha úgy érzed hogy a pénz ellenére sem megy a vezetés akkor a biztonságunk érdekében fontold meg a jogosítvány megszerzését.
14. f3000dc5ef (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2012. okt. 25. 18:58

Nálunk meg volt egy srác :D

Felvett egy skót szoknyát vizsgára :D és azt mondta a vizsgabiztosnak, hogy ő úgy hallotta a miniszoknyások nagyobb eséllyel átmennek :D XD

2012. okt. 25. 18:52

Válts oktatót.

Én amikor kerestem a megfelelő kocsit, mert én azt kerestem, akkor az oktatónak rögtön mondtam, hogy nincs tapizás, próbálkozás és kiabálás, mert akkor be is fejeztük az egészet és adhatja vissza a pénzt.

Ez így is volt, mármint betartott mindent.

Én sem buktam meg, igaz én jól vezetek és jól is parkoltam.


Bukás után mit szoktatok csinálni? Gyakorlod, ami nem megy?

12. c548cc9d99 (válaszként erre: 1. - Tarcalibetty)
2012. okt. 25. 18:50
a megoldás ha oktatót cserélsz
2012. okt. 25. 18:47

Én nem azt mondtam, hogy mindig alaptalan! De sajnos sokszor az. Mikor ha nem hibázott, a biztos viszi bele olyan helyzetekbe, hogy előbb utóbb hibázni fog!

Egyébként engem is meghúztak először :D és nemes egyszerűséggel én is mondhatom, hogy barom voltam. Egyirányú utcából jobb oldalról kanyarodtam ki balra :D csak röhögni tudtam magamon.

Viszont a következő másik vizsgabiztos agyba főbe szivatott, másfél órát vezettetett velem! bevitt úttalan útakra..ki be ...körbe karikába a városban. Sajnos nem talált rajtam fogást :D Majd azt mondta: ha nem állt volna meg a stop táblánál, akkor megbuktattam volna.....????könyörgöm, megálltam XDXD

De aki egy izgulósabb, vagy kevésbé magabiztos, az lehet hibázott volna.....és én erről beszélek, amikor direkte szinte kikényszerítik a hibát. elviszik tök ismeretlen helyre, és nekem ne mondja senki, hogy friss vezetőként minden szirszar táblát miegyebet észrevesz....

2012. okt. 25. 17:39
És amúgy ha kétszer, két különböző biztosnál ugyanazért bukik meg valaki és még saját bevallása szerint sem alaptalanul, akkor lehet, hogy van benne valami.
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - F3000dc5ef)
2012. okt. 25. 17:36
Nálunk csak az bukott meg a csoportban, aki nem tudott eléggé vezetni. Az ismerőseim között volt peches egy kettő, de ált. akinek nem sikerült elsőre, azt mondák, hogy nemes egyszerűséggel hibáztak.
8. f3000dc5ef (válaszként erre: 7. - 62d5a1a721)
2012. okt. 25. 17:28
Okos, ügyes, gratulálok. Mikor vizsgáztál?
2012. okt. 25. 17:09
Hogy a francba lehet megbukni egyáltalán, nekem sikeresen ment elsőre mind az A és B is.
6. f3000dc5ef (válaszként erre: 5. - Bd55e3f068)
2012. okt. 25. 17:07

De.

De annak örülök, ha te nem ezt tapasztalod. Mert én igen.

Tegyük a szívünkre a kezünket: egy frissen vezető emberkét, ha meg akarnak buktatni, meg is fognak. Ezerből, vagy inkább tízezerből egy, aki nem követ el olyan hibát, amiért ha akarja megbuktatja.

5. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - F3000dc5ef)
2012. okt. 25. 16:43
Ez a rutinból buktatás egyáltalán nem igaz.
2012. okt. 25. 16:19
ja, és igen. szinte rutintból buktatnak az első forgalmin. DE azért ha nincs gond a másodikon illik átengedni az embert, ha nem csinál kapitális baromságot.
2012. okt. 25. 16:18

?? mi a francért vagy még annál az oktatónál??? TE fizetsz neki, nem fordítva. Ő a szolgáltató, te a VEVŐ.

Villámgyorsan hagyd ott. Kismillió autós iskola van.

2012. okt. 25. 15:06
Válts oktatót vagy iskolát. A parkolást meg gyakorold, ha teheted. Esetleg másik oktatónak mond meg, hogy ez nehezebben megy és menjetek el pályára és gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni
2012. okt. 25. 15:03

Sziasztok.

Ma buktattak meg másodjára a forgalmi vizsgán és nagyon elment a kedvem.

Egy kisebb 3.kerületi iskolánál tanulok, a mozaik utcából indultam vizsgázni.

az oktatóm már vagy kis milliomodszor az orrom alá dörgöltte, hogy semmi tehetségem a sologhoz, hogy sose fog menni stb.

Elismerem nem vagyok egy Schumacher,de úgy érzem lassan megfontoltan vezetek.Sajnos ezen a vizsgán is ez lett a vesztem, ugyanis túl lassan mentem...túl kombináltam a dolgokat..és túl sokat korrigáltam a parkolásnál...

Az előző vizsgán is emiatt buktam meg, nem szegtem szabályt.

Kicsi úgy érzem a pénzre megy a dolog, főleg mert az oktatóm minden vizsga előtt jól a sárba döngöli az ember önbizalmát, aztán a sikertelen vizsga után már kéri is a pénzt az órákra...

A gond az hogy bár a vezetés nem megy rosszul,a parkolás igen.:(

Plusz előre gyomorgörcsöm van ha vezetni kell az oktatómmal...

Sajnos jövő januárban lejár a kresz vizsgám és addig mindenképp meg kéne csinálnom, de most már szeretnék találni egy olyan vizsgabiztost vagy oktatót a környéken (3.ker), aki garantálná a sikeres vizsgát(akár kenő pénzbe is benne lennék, mer úgy érzem ez már arra megy)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook