Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek, hogy sikerült anno a forgalmi vizsgája? Elsőre átmentetek a vizsgán? Ha nem, min buktatok el? fórum

Kinek, hogy sikerült anno a forgalmi vizsgája? Elsőre átmentetek a vizsgán? Ha nem, min buktatok el? (beszélgetős fórum)


1 2
41. df1e1c376c (válaszként erre: 37. - Epresturmix)
2020. júl. 7. 15:50

Mindenki be van szarva az elején, ha vezet. Az elmúlik.


Csak tekintse az egészre, mint egy társas játék!

Te betartod a szabályokat.


Az autóval banas me majd jön.



Buktak, ukraprobalkozol, ez jó.


Xoxox

40. df1e1c376c (válaszként erre: 37. - Epresturmix)
2020. júl. 7. 15:47
Te igazán csak városban fogsz vezetni, szóval minden autó egy ember, akivel játszol, semmi más.
39. df1e1c376c (válaszként erre: 38. - Epresturmix)
2020. júl. 7. 15:45

Már visszakaphattam volna évekkel ezelőtt.


Csak minek?


Amúgy nem rossz a másik oldalra szokni, és meg kell kérdezném a hatóságokat.


Eltolták nincs, a "visszakepzes" csak M.o.-on létezik.


Én 1, 2 hibaponttal mentem at mindig.

Kresz vizsga, és jöhet


Nem olyan szar elsőre... Vezetni akkor is Kelly mikor nem figyelsz.

Én már előre utálom a pasim autóját, mert tempomat van benne.

38. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Df1e1c376c)
2020. júl. 7. 15:36
Visszakaptad már a jogsidat?
37. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Df1e1c376c)
2020. júl. 7. 15:34
Az autókat meg emberek vezetik. Ilyen gyenge idegzettel. Persze, igyekszem betartani, nem azért csinálom, mert az utakon akarom magam kiêlni.
2020. júl. 7. 15:32

Én azért vezeték jól (amit évek óta nem csináltam), mert nem kelt ki belőlem érzelmeket, stresszt.


El.kell jutnom a-bol b+-be. Felulok a seprus vagy autozok

35. df1e1c376c (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
2020. júl. 7. 15:27

Nem félelmetes. Az utakon emberek vannak, nem autok.

Te is csak egy utas vagy.


Ez csak egy ku... társasjáték, csak tartsd be a szabályokat!

34. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 7. 15:24
Tanulókocsival pláne köcsögök. Mintha ők nem kezdtêk volna el soha. Ezért sem fogom kitenni a T betűt. Csak a szopatâs menne.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Df1e1c376c)
2020. júl. 7. 15:12
Persze, értem, ha okkal buktatnak meg oké, de azért hisztit nem csapok vezetés közben. Gondolom lelkileg/mentálisan sem volt rendben az ex-sógornőd. És az az ijesztő, hogy tapasztalom én is már most, hogy mennyi idegbeteg van a volán mögött.
32. Epresturmix (válaszként erre: 31. - Df1e1c376c)
2020. júl. 7. 11:00
Jóég! Ez durva! Amúgy mennyi erőszakos barom van az utakon. Félelmetes.
31. df1e1c376c (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 7. 10:57

Inkább bukj meg, és fizess többet, mint élesben bezuzz pár embert és egy egy autót.

Komolyan.

Az ex-sogornom nem tanult meg vezetni, de valahogy átengedték. Hiszterias rohamot kapott egy rohadt lámpa miatt "mert a GPS beszélt". Az öccse beult helyette ittasan, hogy menjünk, csak verte a kormányt meg sírt, mert dudalnak...

2020. júl. 6. 22:57
Elsőre sikerült.
29. NomNom (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 6. 22:33
Szerintem a legtöbben túlparáztuk:)) abszolút túlélhető, tudni már tudod amit kell úgyis;)
2020. júl. 6. 21:13

Nagyon köszönöm a sok értékes információt, ezek is nagyon sokat segítenek! Tanulságosak. Nagyon remélem, hogy ha nem izgulom túl, és némi szerencsével egy normális vizsgabiztost "fogok ki", akkor talán nem lesz gond...

Bárcsak sikerülne, de nem tagadom, már most ráparázok..

2020. júl. 6. 19:18
Elsőre sikerült.
2020. júl. 6. 18:51

Tudom, hogy most a gyakorlat a téma, de én az egészségügy vizsgán véreztem el kétszer.

Soha nem ismertem a vizsgadrukkot, de akkor megtudtam, hogy milyen:D


Akkor még gyakorlati vizsga volt eü-ből és műszakiból is, azaz kötöznöm kellett, lélegeztetnem, stabil oldalfekvésbe helyeznem a beteget, stb.

Az első alkalommal azért halt meg a betegem, mert nem jól lélegeztettem, a második sérültem azért halt meg, mert egyedül kötöztem be a nem tudom milyen vérzését. Aztán szerencsére a harmadik alkalommal megúszta a sérültem:DDDD


A műszakin pedig fékolajat kellett betöltenem, illetve kereket kellett cserélnem és közbe elmondani, hogy milyen gumi típusok vannak.


Na, nem volt könnyű az eü:DDD Ez volt az első vizsgám a jogsihoz, elképzeltem, hogy mindenből triplázok, akkor sosem lesz jogsim.


Szerencsére utána már nem volt gondom. A kresz, a műszaki, a rutin és a forgalom is elsőre sikerült.

25. Channa* (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. júl. 6. 18:43

Ja, nem azért írtam.

Van egy ismerőm, aki többször bukott.

Egyszer, mert nem indexel, majd jött a gyalogos, amit írtam, majd volt neki valami kanyarodó sávban egyenesen haladt tovább...

Aztán átment. Ez úgy 2 éve történt.

Azt állította, hogy azért vágták meg ennyiszer, mert kb. ennyi gyakorlással vett annyi órát, amibe került volna valamelyik vizsgája, ugyan is valami kupont vett, hogy olcsóbb legyen a jogsi megszerzése és szerinte mindenképp be akarták szedni a 180 ezret...

24. Oneday
2020. júl. 6. 18:32
Én másodjára mentem át mindenből. A vicc, hogy pont olyan hibát vétettem, amit előtte mindig felróttam a páromnak :) hát visszanyalt a fagyi :) stop tábla vonalában nem álltam meg, hanem picit bekanyarodtam, mintha elsőbbségadás kötelező tábla lenne ott, fogalmam sincs, miért :)
23. df1e1c376c (válaszként erre: 21. - NomNom)
2020. júl. 6. 18:32
Én egy közepes autón tanultam, utána friss jogasival egy nagy kombi Volvot kötöttem el néha a szüleimtől, és még nem túl sok tapasztalattal egy kicsi Suzukit vezettem felváltva. A bohom, hosszú Volvoval ezerszer könnyebb volt parkolni, mert sokkal jobban mozog.
2020. júl. 6. 17:33
Hát ,úgy látom ,nem csak nekem volt gondom a parkolással . 1992-őt írtunk . Jól ment minden , a vizsgabiztos kért , hogy menjek vissza a kiindulási pontra . Én meg vagányan , 60 -nal ( akkor még annyival lehetett ) sárkányos kanyarvételekkel :-). S az utolsó utáni pillanatban megszólalt , hogy a kocsi mögé álljak ...természetesen padkát fogtam ...nem szabad vagánykodni sem .
21. NomNom (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 6. 17:25

Átmentem elsőre pedig halál bénának éreztem magam. Egyik lámpánál kb le is fagytam, zöld volt én meg álltam... Az oktatóm rámnézett és leesett a tantusz, mentem tovább. 😄

Aztán mondta, hogy ez nem hiba csak 'bénázás' de ha betartod a kreszt egy kis bénázás belefér, bárkivel előfordul.


Amúgy a kötelező óraszámot kb én is fél év alatt tettem meg mert akkor kezdtem az egyetemet és csak hétvégén tudtam vezetni szóval az sem volt ideális.

Szerintem a lényeg lenne, hogy ha biztos vagy benne hogy tudod a szabályokat stb. akkor ne görcsölj rajta túl sokat, lehet h direkt próbál majd a.vizsgabiztos zavarni, de ne foglalkozz vele.

Igazán úgyis utána tanulja meg az ember. Ráadásul egy pici Yarison tanultam, most meg egy tök nagy kocsit kell vezetnem (sokkal jobban élvezem).

20. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Channa*)
2020. júl. 6. 16:59
Igen igen. :)
19. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Channa*)
2020. júl. 6. 16:58
Arról írtam amikor korrigálod az indexet, nem arról amikor úgymarad és megtêvesztesztesz vele mindenkit. Ezért nincs bukta. 2. Amit leîrtâl azzal tisztában vagyok. Nem is erről írtam. Mindegy. :)
2020. júl. 6. 16:25
Másodszorra mentem át.
17. Channa* (válaszként erre: 10. - Pasionella)
2020. júl. 6. 16:24

Amikor jelentkeztem a gyakorlatra, akkor nekem egy kikötésem volt: nem lehet kicsi az autó, azaz opel corsa és társai szóba sem jöttek.

Szerencsére volt 1 db nagyobb autó (skoda favorit), így ezt az autót választottam.


Ezután jött az oktató: Az első találkozáskor közöltem vele, hogy nincs üvöltözés, nincs tapizás.


Szerencsém volt. Minden úgy volt, ahogy nekem megfelelt;)


Elsőre meg volt 2 hibával.


Egyszer lefulladtam a pirosnál, a másik pedig az volt, hogy a vizsgabiztos szerint darabosan kezeltem a váltót.


Így látta...

2020. júl. 6. 16:14
Mindenből elsőre.
15. vkatka
2020. júl. 6. 16:13
Elsőre megbuktam, mert nem ment a tolatva parkolás. De ott a vizsgabiztos is egy karót nyelt figura volt, valószínűleg rossz napja volt mert aznap mindenkit megbuktatott. Másodjára pedig egy tök normális vizsgabiztos jött, ugyan nem volt tökéletes a vezetésem, de átengedett.
14. Channa* (válaszként erre: 9. - Szeplakisz)
2020. júl. 6. 16:03
Adnak egy papírlapot, amin rajta van, hogy mit hibáztál.
13. Channa* (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2020. júl. 6. 16:02
Index miatt pont megvágnak bárkit, gyalogátkelőhely szintén elég gázos hely, mert akkor is meg kell állni és átengedni, ha ő lemondott az elsőbbségéről, azaz intett, hogy menj te és még sorolhatnám...
2020. júl. 6. 14:21
Motorból másodikra, autóból elsőre
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook