Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folytatnád még? fórum

Folytatnád még? (beszélgetős fórum)


1 2
40. e679c277c9 (válaszként erre: 39. - Zani)
2009. ápr. 16. 14:43

Sziasztok!

Hát.. nem tudom, hogy ő-e vagy sem a Nagy Ő... eléggé kételyes, de mégis nagyon nehéz és rossz nélküle...

Találkozgattunk mostanába, tök normális. Nehezen tudom elképzelni már kettőnk jövőjét néhány dolog miatt, de mégis valamiért nagyon rossz, ha nincs velem. Persze túl tudnám egyszer tenni magam rajta, hogy ennyi volt... de úgy érzem, még nincs itt az ideje a végleges lezárásnak. És ezzel szerintem ő is így van. Sok fájdalmat okoztunk egymásnak, de érzem, hogy ha mindketten nagyon akarjuk és szeretjük egymást, akkor lehet még közös jövőnk egy újrakezdéssel. Csak ahhoz az kell, hogy a változtatások ne menjenek a kapcsolatunk rovására és ezeket gyakorlatilag szemrebbenés nélkül kövessük.

Egyenlőre csak beszélgetünk, találkozgatunk, de biztos, hogy nem költözök vissza egy könnyen, ahhoz előbb bizonyítanunk kell. Majd az idő eldönti, hogy egymáshoz valók vagyunk-e, vagy jobb lesz nekünk külön. Egyenlőre hagyom alakulgatni a dolgokat és most jobb is így külön lakva... egy darabig...

39. zani
2009. ápr. 9. 16:10
gratulálok hozzá, hogy ilyen erős vagy és kitartasz a döntésed mellett. látom mmostmár te is érzed azt, hogy csak magadnak okozol kárt ha tovább folytatod vele a dolgot. további sok erőt kívánok neked! ne sajnáld hogy így alakult, számodra nem ő a Nagy Ő.
2009. ápr. 9. 13:05

Köszönöm a jó tanácsokat!

Tegnap du. felhívott, hogy neki anyagiak miatt lépni kell. Megértem, de én most akkor se költöznék vissza. Pont tegnap de. gondoltam arra, hogy ez így már nagyon erőltetett.

Felhívott du. és azt mondta, hogy esetleg fél év múlva térjünk vissza erre a kapcsolatra, amíg ő is megszedi magát stb. . . ha most nem költözök vissza 1 héten belül.

Aztán veszekedtünk, majd békésen elköszöntünk. Én du. sírtam egy keveset, majd beletörődtem és jobb is, mert mondott olyanokat, amiből arra következtetek, hogy csak azért kellek oda minél hamarabb, hogy tudja fizetni a dolgait.

Este persze még hívott, hogy beszéljük meg, de én addigra már úgy beletörődtem és láttam, hogy ez nem fog így működni és nem kell, hogy mégjobban kihasználjon.

Így tegnap este, ill. inkább ma reggel végleg lezártuk a dolgot.

A holtponton már túl vagyok, talán annyira nem szenvedek most, persze még néhány napig/hétig biztos rossz lesz, de majd túl teszem rajta magam. Szerencsére vannak, akik segítenek lelkileg. . .

37. zani
2009. ápr. 6. 16:25

gondoltam, h nem lesz egyszerű az elkövetkező néhány napod...

ha úgy érzed h megérdemel még egy próbát akkor tedd de szerintem épp elég lehetősége lett volna már bizonyítani. :( egyébként az a véleményem h ha tényleg nagyon szeret akkor nem jutottatok volna el idáig, h elköltözz.

1 hónap nem olyan hosszú idő h ha nagyon akarja h visszamenj akkor ne tudná kicsit megfékezni magát, sőt lehet h még akár 3-4 hónapig is. de az ember nem tud kibújni a bőréből, szóval ez szerintem csak időleges. hidd el ha eltiltod azoktól akiket és amiket szeret azzal nem lesz jobb a kapcsolatotok. persze te nyugodtabb leszel majd, de ne felejtsd el h néhány hónap után ezeket majd a fejedhez vágja, vagy ahogy írod is, a továbbiakban ő fog szenvedni melletted.

2009. ápr. 6. 14:48
Elköltöztem, viszont még mindig vannak bonyodalmak. Borzasztó hétvége volt, talán még jobban szenvedtem, mint mellette. El kellett tegnap még ugranom hozzá, mert 1-2 dolog ott maradt, és szeretné, ha visszamennék, mert nagyon szeret stb. Összeírtam neki, hogy mik a "feltételeim", hogy esetleg 1 hónap múlva visszaköltözzek, mert azonnal nem fogok neki ugrálni, ha úgy is lenne. . . Ez alatt az 1 hónap alatt bizonyíthat (visszahódíthat). Bár van egy olyan érzésem, hogy nem fogja tudni azokat betartani úgy, hogy ő se szenvedjen miattuk. Mindenesetre gondolkodási időt kértem. . .
35. zani (válaszként erre: 34. - E679c277c9)
2009. ápr. 2. 17:37
gratulálok, biztos vagyok benne h jól döntöttél h az eszedre hallgattál.sok erőt kívánok neked, hogy ki tudj tartani a döntésed mellett, mert pár napig (hétig?) nehéz lesz és olyan is lesz amikor elbizonytalanodsz, de biztos lehetsz benne, hogy ha hosszabb távra előretekintesz nélküle leszel boldog és nem vele.
34. e679c277c9 (válaszként erre: 33. - Zani)
2009. ápr. 2. 13:19

Persze, igazából én is és ő is úgy gondolja, hogy ha egyszer elköltözök, már nem lehet olyan jó, ill. értelmetlen folytatni.

DE eddig nem érdekel, hogy megbántott engem folyamatosan és ezzel az iránta kerekedett bizalmamat elveszítette, most meg már mindent megtenne. Csak én így rögtön nem tudom folytatni, időre lenne szükségem, illetve nem is tudom, hogy egyáltalán lenne-e értelme folytatni.

Ezért is döntöttem úgy, hogy jobb lesz külön, ha mást nem később még lehetünk együtt boldogok, de ebbe igazából nem reménykedek, mert ő úgy vélekedik, hogy ha elmegyek, felejtsem is el...

Ennyi...

Hétvégén költözök, már le van beszélve az albi is meg vettem egy kanapéágyat (hétvégén hozzuk el). Viszont, hogy minden simán menjen, majd csak a költözés napján reggel (vagy előző este???) mondom meg neki, hogy így döntöttem. Ő is ezt kérte tőlem, hogy utolsó pillanatba szóljak neki, ha mégis menni akarok, akkor könnyebb az elválás.

33. zani (válaszként erre: 32. - E679c277c9)
2009. ápr. 1. 16:10

????? szerintem itt a fórumon az elköltözésedet mindenki úgy értette, hogy szakítasz vele, és nem úgy, hogy külön laktok ugyan de továbbra is egy párt alkottok. és úgy tűnik a fiú sem úgy gondolta...

egyébként nem értelek, ennyi idő után számodra még nem világos, hogy nem tudja neked azt megadni amire szükséged van? ennek két oka lehet:

1. nem is akarja. ezen nincs mit ragozni, nem vagy annyira fontos neki, hogy meg akarjon neked adni mindent amit tud (lelki dolgokról van szó)

2. tényleg képtelen rá. és akkor köthettek ti akármilyen kompromisszumokat, aakkor sem fog változni semmi. és itt nem arról van szó h bármelyikőtök is hibás lenne, egyszerűen ő teljesen másként tekint egy kapcsolatra, mint te, vagyis nem illetek össze.

megértem hogy nehezen szállsz ki, hiszen feladtál érte mindent, otthont, munkahelyet... de ami nem megy kár erőltetni, mert csak belerokkansz. ne pazarold el a fiatalságodat, rengeteg pasi van a világon, aki örülne neki, hogy olyan barátnője van, mint te és a tenyerén hordozna, kérés nélkül megadná neked mindazt a törődést, szeretetet, odafigyelést amit te igényelsz!!!!

32. e679c277c9 (válaszként erre: 31. - Crystall)
2009. ápr. 1. 13:49

Teljesen egyet értek veled/veletek, ésszerűen gondolkodva. Bár visszaléptem, maradtam, de azért, mert volt még mit tisztáznunk. Igazából így nyilvánvalóvá vált nekem, hogy nem tudom folytatni, mindenképpen időre van szükségem. DE mivel ő azután, hogy elköltöztem, nem akarja folytatni (és igazából én iy úgy látom: úgy már nem az igazi), így a költözésem egyenértékű lesz a szakítással. Pedig ha igazán szeretne, adna egy kis időt és folytatnánk tovább, tiszta fejjel, ígéreteket betartva, mert mostmár tudjuk, mit kellene másképp csinálni, hogy együtt tudjunk normálisan élni.

Úgyhogy ennyi. Elhatároztam magam, végre... és mostmár úgy is lesz. Utolsó nap fogom neki megmondani, vagy aznap, hogy költözök, így el tudok jönni...

Görcsölök hetek óta, és hiába ígér nekem akármit, egyszerűen ugyanúgy görcsölök és ezért is érzem úgy, hogy időre van szükségem, hogy tiszta lappal folytathatnánk, de erre ugye ő nem hajlik.

2009. márc. 31. 13:30
Szia! Kohinak teljesen igaza van. Viszont vannak nök, isten tudja miért akik szeretnek "szenvedni". Ne védd öt, ha figyelembe venné az érzéseid nem tenné ezt veled, akit szeretünk, igazán szeretünk és fontos nekünk nem bántjuk legalábbis hosszútávon igy tuti nem. A pasik kiérzik hogy kinél meddig mehetnek el, te bár lázadozol de tudja, hogy úgyis maradsz eszerint viselkedik. Tégy egy próbát, legyen (fiú)barátod, járj fel hozzá "csak" barátilag mit szólna hozzá a párod? Én egyet tudok tanácsot adni lehet de csak te dönthetsz, ne ülj otthon mig ö bulizik, menj te is és meglátod nem ö az egyetlen pasi ö amig érzi, hogy mindig hajlandó vagy megbeszélni a dolgokat és vele maradsz nem fog változni. Én kivánok neked sok eröt a változtatáshoz mert 1 életed van nem mindegy kivel és hogy éled le!
30. zani (válaszként erre: 25. - Kohi)
2009. márc. 30. 14:54
ja persze bocsi :)
29. agis
2009. márc. 30. 13:44
Én hagynám a fenébe.....ami nem megy, nem kell erőltetni :)
28. 769918d4ef (válaszként erre: 27. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 11:38

Te magad is valaszoltal a sajat kerdesedre...hogy nem lesz nyugtod ha vele maradsz....hidd el jobb szinglikent is mint egy olyan kapcsolatban ahol csak megbantva erzed magad...Tevelem egyidos vagy,ugyhogy szeretnem ha megertened nem kioktatni akarlak vagy ilyensmi de ha vele maradsz meg tobb csalodasod lesz miatta...es nehogy akkor kapj eszbe mikor mar keso(pl csaladalapitasra gondolnal stb s akkor josz ra hogy egy ilyen pasival NEM lehet...)Gondolj erre is mert meg csak 1 eve vagytok egyutt es a szerelem vagy a hazassag a nem arrol szol hogy baratokkal baratnokkel iszogatunk meg diszkozunk es ezzel rossz erzest okozunk a az ugymond"nagy szerelmunknek"...Ha tenyleg igazi tars volna akkor TE volnal a legjobb baratnoje,es veled erzne legjobban magat nem mas csajokkal.Azt tudom hogy nehez szakitani de hidd el hoszu tavon jobb lesz,meglatod kapsz majde te is egy olyan pasit aki megerdemli hogy tiszta szivedbol szeresd,es ki is mutatja,es nem kinoz teged ilyensmivel(hiszen ahogy ertettem te mar tobbszor mondtad neki hogy ez teged nagyon bant,)meg akaratlanul se,nemhogy akatrattal!!!!

MOST A SAJAT ERDEKEDBEN AZ ESZEDRE HALLGAS MERT A SZIV SOKSZOR FELREVEZET

(remelem nem haragszol hogy ilyen egyenesen megirtam mit gondolok , de sajnalom az olyan lanyokat akik egy ilyen silany kapcsolatbol nem mernek kiszallni...es ezzel nem adjak meg a lehetoseget az IGAZINAK hogy megtalaljak.)

27. e679c277c9 (válaszként erre: 26. - 769918d4ef)
2009. márc. 30. 11:12

A párom 25, én 22 vagyok.

Köszönöm a tanácsot, csak ebben a helyzetben nehéz parancsolni a szívnek. Arra gondoltam, hogy esetleg megmondom neki, hogy szakítsa meg vele a barátságot és tényleg egymással foglalkozzunk, ill. a barátainkkal, de együtt. Talán képes lenne vele megszakítani a kapcsolatot, talán nem... Ezt nem tudom, hogy elhihetem-e neki.. ha azt mondja, igen.

Ma még nagyon le kell ülnünk beszélgetni, mert bár maradtam, de úgy érzem, hogy ha a csaj képbe marad, nekem továbbra se lesz nyugtom...

26. 769918d4ef (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 10:56

Hat szerintem a parod nincs tisztaba se magaval se az erzeseivel(nem irtad hany eves ,de ha kb 20 vagy olyansmi akkor ebben a korban a sracoknak nem mindig az jelenti a "komoly"kapcsolat amit egy vele egy idos lanynak.Persze,tisztelet a kivetel)

Szerintem nezz mas pasi utan ,fiatal vagy es te magad is irtad hogy nem vagy boldog vele e miatt a "baratno"miatt,Marpedig ahogy latom a pasid tobbre tartsa a "haverinajat"mint az elettarsat akkor ott NAGY baj van...(es ne haragudj hogy mondom de vedd elo a noi buszkeseged ,en nem tudom azutan hogy maradtal meg vele hogy te megmondtad el akarsz koltozni,o pedig erre elmegy a presszoba inni a csajjal...HAT EZT EGY NO SE ENGEDHETI MEG A PASIJANAK hogy hujenek nezzek...Ha mar annyira komolynak latta akapcsolatot hogy osszekoltoztetek,akkor le kellett volna uljon a fenekere es nem a baratokat 1 helyre tenni(foleg hogy ellenkezo nemuek...)hanem a jovotokon gondolkozni es VELED kihasznalni minden pillanatot,nem masokkal.Es arra is gondolj hogyu meg csak 1eve vagytok eggyutt,mi lesz kesobb?????(normalis kapcsolatban ilyenkor elvalaszthatatlanok kellene legyetek es elvezni minden pillanatot eggyutt,nem azt kellene nezzed hogy o mas lanyt vagy lanyokat reszesit elonyben,meg akkor is ha csak baratsagrol van szo tenyleg.........)Nekem is volt hasonlo esetem mielott a ferjemet megismertem volna de en hamar eszbe kaptam es 3 honap mulva kiadtam az utjat,mehetett a barataihoz:)azota se banom mert ha vele maradtam volna lehet nem ismerem meg az igazi feltetel nelkuli szerelmet,vagyis a ferjemet:)Es jo erzes hogy a noi buszkesegem megmaradt es az onbizalmam is...sot meg tobb lett.Van egy mondas"ne szaladj pasi vagy busz utan....elobb utobb ugyis jon egy masik:)"


Szerintem koltozz alberletbe mert igy csak szenvedsz...(lehet majd meglassa nem csak korulotte forog a vilag es kicsit magaba nez),de ha nem is,legalabb nem pazarlod el mellette a fiatal eveidet es majd pl 5 ev mulva raebredsz hogy bar hagytam volna el mar akkor...ELO AZ ONBIZALOMMAL ,TE ENNEL TOBBET ERDEMELSZ!!!!!!

25. kohi (válaszként erre: 24. - Zani)
2009. márc. 30. 10:54
Szia Zani, ezt ugye nem nekem címezted, hanem kate-nak.????? :-)
24. zani (válaszként erre: 22. - Kohi)
2009. márc. 30. 10:35
ha most (is) megbocsátasz akkor tuti ez megy tovább ami eddig is, mert rájön, hogy bármit megtehet, te mérges vagy 1-2 napig, de akkor is maradsz. ezt akarod, hogy úgy érezze, bármit megtehet veled??? mert ez csak a kezdet ám, lesz ettől még rosszabb is.
23. 12e6471c08 (válaszként erre: 22. - Kohi)
2009. márc. 30. 10:24
Egyettértek.
22. kohi (válaszként erre: 18. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 10:19

Szia, itt egyértelműen a barátod a hibás, nem feltétlen a csaj. Az, hogy haragszol rá, az természetes.Én viszont azt látom-olvasom, hogy mindegy ki mit tanácsol, Te akkor csak véded. Saját magadat bünteted. Erre van szükséged?

Költözz el , ha szeret és téged akar, akkor mindent megtesz majd, hogy visszahódítson. Most nincs szüksége a harcra, mert bármit( "rosszat") csinál Te ott vagy. Hódítgat Ő jobbra-balra- csak nem téged. Fiatal vagy még, különbet érdemelsz, HA EGYÁLTALÁN AKARSZ KÜLÖNBET.

Bocsi a keménységért. :-)

21. zani (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 10:11

nem azzal van a baj, hogy ellenkező nemű barátai vannak, hanem azzal, hogy őket eléd helyezi. ez meg milyen, hogy el akarod hagyni és erre neki az a reakciója, hogy megírja a csajnak??!! norm. kapcsolatban az történik ilynekor, hogy ketten megbeszélitek mi legyen, kicsit bűnbánó, kér, hogy maradj vele, stb. azt hiszem ha képes lenne, vagy akarna egyáltalán változtatni ezen már rég megtehette volna, mert nem először közlöd vele, hogy ez neked mennyire rosszul esik. ezt a "mindketten szeretjük egymást" azért megkérdőjelezném, vagy ha nála ilyen a szerelem akkor köszi de nem kérnék belőle.

Azt javaslom sürgősen pakolj és menj!!! ne hagyd magad tovább alázni!!!

20. 12e6471c08 (válaszként erre: 18. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 10:08

Nem a csajban van a hiba,hanem a barátodban.

Minden normális not zavarna ilyen.Ot nem érdekli,hogy neked ez nem esik jol,meg zavar.

19. 12e6471c08 (válaszként erre: 9. - Adrika79)
2009. márc. 30. 10:07
Ha te annyira engednél ilyet a párodnak,meg nem vagy féltékeny engedd fel hozzám minden nap a párodat Adrika.
18. e679c277c9 (válaszként erre: 13. - Csutkababa)
2009. márc. 30. 10:07
2x fordult elő, azóta nélkülem nem is ment bulizni, és ezt tisztáztuk is. Nekem a csajjal van problémám. Nem tudom elfogadni a barátságukat, de ő nem érti meg, hogy miért...
2009. márc. 30. 10:06
Én ha a pasi helyébe lennék ,nem folytatnám.
16. Marjann (válaszként erre: 13. - Csutkababa)
2009. márc. 30. 10:05
Egyet értek!
2009. márc. 30. 10:03

Hát az én pasim akárhogy is bízok benne,biztosan nem járhatna fel semmilyen más csajhoz!!

Egyedul feljár egy más csaj lakásába beszélgetni??!!!Ha te még ezen gondolkodsz te csinálod rosszul.Neharagudj,csak oszinte vagyok.

Egyszer már volt kozuk egymáshoz,szoval vonzalom is van koztuk.Állando kétségek kozt leszel ameddig feljár a csajhoz.Vagy te vagy a "barátno" ?

2009. márc. 30. 10:01
Hát nem tudom...nekem úgy jön le a történetedből, hogy kapott már 1-2 esélyt...
2009. márc. 30. 09:59

huuu, hat ez tenyleg elegge zuros...

nem tudom, okos tanacsot adok e, de te vele szeretned elni az eletedet,akkor ezt tenyleg nagyon tisztazni kene,

en nem biznek benne ennyire mint te, ismerem magam, en nagy balhet csapnek, ha masnap delben erne haza,es az mind 1 hogy ferfivel volt e bulizni vagy csajokkal,

az tok mind 1..

en se csapongok ki masnapig, es nem is megyek egyedul bulizgatni..

akkor mindenki mehet a sajat utjan,es bulizhat amennyit csak akar,de egyedul..

nem akarlak megbantani,de en biztos valasztas ele allitanam,

ha lehet,akkor meg msot kell ezen valltoztatni, mert gondolj csak bele, kesobb par ev mulva, ha lesz gyerek, te majd otthon sirdogalsz a karodban a kis csecsemovel, o meg majd masnap delben jon haza,kibulizva magat...???

bocs az egyenes beszedert...

de en ezt gondolom...

2009. márc. 30. 09:59
Sztem sürgősen hagyd ott a pasit! Ha igazán szeretne, nem tenne ilyet!
11. susztek csilla (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 09:57
szerintem menj!!!! Én boldog párkapcsolatban élek 12 éve és tudom hogy ezek nem azok a dolgok amik már az elején beleférnek!!!!!ezzel a kapcsolattal magadat büntetted ,ha elmész akkor öt,és kettötök közül ő érdemli meg!!! sok sikert neked.(de kicsi az esélye hogy jobb lessz)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook