Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Folytatnád még? fórum

Folytatnád még? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 30. 09:57
Annyi helyen leírtad már ezt a történetet... most sem fog senki más tanácsot adni, mint eddig. Nem valószínű, hogy változni fog a pasas, max majd úgy csinálja hogy ne tudj róla, vagy hazudik, hogy máshova megy...
9. Adrika79 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 09:56

szia!

a féltékenység az egyik dolog ami megfertőzi a dolgokat. ha elég biztos lennél magadban, hogy képes vagy arra, hogy boldog kapcsolatban élj a barátoddal ,akkor oda nem férkőzhet semmi.

biztos elég kellemetlen érzés számodra, hogy ilyen szoros a kapcsolata egy nővel, de ezt vagy elfogadod, vagy nem.

próbálj magadba nézni, hogy mitől félsz, hogy a félelmednek van- e a valóságalapja. ha megtaláltad rá a választ,akkor tudsz változtatni.

2009. márc. 30. 09:55
Neked is van olyan barátod akivel "csak" az utcán talizol???
2009. márc. 30. 09:54
szerintem teljesen hülyének néz!!vagy csak kihasznál nem?
6. e679c277c9 (válaszként erre: 2. - Survivor3)
2009. márc. 30. 09:53
Igen, ők azok:( de már csak eggyel tartotta a kapcsolatot. Azt ígéri, hogy "lazábbra" veszi vele a kapcsolatot: nem megy fel hozzá, az utcán talizik vele, kevesebbet, mint eddig...
2009. márc. 30. 09:53
szia.hát nem tudom ,de előbb megkéne beszélni ezt az egészet.ha viszont nem használ akkor nem sok értelme van a kapcsolatotoknak.még így az elején talán könnyebb a szakítás.
2009. márc. 30. 09:53
Szia, szerintem leírtad a választ is "nem tudok igazán boldog lenni"!!!!!
2009. márc. 30. 09:52
HÁT ELÉG ZŰRÖS PASI!
2009. márc. 30. 09:49
Ők azok a csajok, akikkel cigizni is szokott nem?
2009. márc. 30. 09:48

Párommal 1 éve vagyunk együtt, 7 hónapja élünk egymással.

Eleinte az anyagi dolgokkal kapcsolatban voltak veszekedéseink, ill. azért, mert anyum párom számára rossz tanácsokkal látott el. Pedig ő is csak a jót akarja nekem, bár én se értek vele mindenben egyet.

Aztán egyéb okokból is adódtak veszekedéseink és ami nekem a mai napig is rosszul esik (amiért már 2x majdnem elköltöztem), hogy van 1-2 ellenkező nemű barátja, aki(k) együlálló és feljár hozzá beszélgetni. Több éve ismerik ugyan egymást, anno jártak is 2 hónapig, állítólag csak barátok.

Nem tudom, ki hogy vélekedik erről, de én úgy gondolom, hogy ha komolyan gondolja a kapcsolatunkat, akkor ne járjon fel egy nőhöz se. Még akkor se, ha barátok.

Eleinte 1-2x én is felmentem vele, amikor látta a párom, hogy nekem rosszul esik, de a beszélgetésből teljesen ki voltam szorítva. Utána meg csalódtam benne, mert a párom egy volt haverjával elment szórakozni, nagyon sokáig el volt, erről beszéltem is a csajjal, erre nem sokkal utána, amikor kicsit összebalhéztunk a barátommal, elment a párommal discoba. Igaz, hogy a barátom beszélte rá, de ha van egy kis érzés a nőben, akkor nem megy el vele, mert akkor is mondtam neki, hogy az az utolsó, hogy ezt tette velem (nem jött haza, csak másnap délbe).

Ezáltal a csajt, nem is ismertem meg jobban, de már akkora fájdalmat okozott a kapcsolatomba, hogy nem tudom, hogy valaha meg tudok-e vele békülni.

A barátomtól a hétvégén majdnem elköltöztem, de aztán visszamondtuk, mert még beszélgettünk dolgokról. Úgy mondja, hogy képes változtatni ezeken, csakhogy ne veszítsen el. Persze először amikor megtudta, hogy el akarok költözni, rögtön smsezett a csajjal, ill. ittak egy kicsit az egyik presszóba. Aztán 2 napig elég furcsa, rideg volt velem, majd ahogy közelgett a költözés, kérdezte, hogy biztos el akarok menni, gondoljam át még1x... erre el kezdtünk beszélgetni és mivel mindketten szeretjük egymást, maradtam. Persze úgy érzem sok mindent meg kell beszélnünk. Elég bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy jól döntöttem-e.

Persze az albit, ahova költöztem volna, nem mondtam teljesen vissza még.

Ezt a számomra legnagyobb problémát (csajhoz való feljárást), végülis úgy tisztáztuk, hogy nem megy hozzá, csak ha összefutnak az utcán, akkor taliznak... egyenlőre, aztán idővel lehet, hogy meg tudok békülni vele... bár én ebben egy kicsit kételkedem...

Menjek vagy maradjak? Várjam meg, hátha változik valami? Az a baj, hogy úgy érzem, hogy amíg az a nő ki nem lép az életünkből, nem tudok igazán boldog lenni. Sok fájdalmat okozott, miatta sokat veszekedtünk. Az elején el lett rontva, én így már nem biztos, hogy meg tudnék felé nyílni.

Egyébként én úgy gondoltam, ha egyszer komoly a kapcsolatom a párommal, akkor együtt járjunk barátokhoz, ha nő, ha férfi, ha párok...


????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook