Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foltos hajhullás (alopecia areata)? Törölve! fórum

Foltos hajhullás (alopecia areata)? Törölve! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Foltos hajhullás (alopecia areata)? Törölve!

1 2
2012. máj. 30. 20:07
Hány embernek segítene még,csak az,hogy megváltoztatja az étrendjét...Sok szemét amit megeszünk.
2012. máj. 30. 16:53

Az... :) Az én sikersztorim. :D

Hihetetlen...


És csak apró lépéseket kellett megtennem. :D

12. dafke
2012. máj. 30. 16:41
Azt a mindenit! Nem is tudtam erről... Szívből gratulálok az erdőhöz, az állhatatosságodhoz. Igen, ez egy igazi sikersztori! :))
2012. máj. 30. 15:30
Írtam privátban... Sok sikert a továbbiakhoz! :)
2012. máj. 30. 14:04

Tettem fel egy kepet a kislanyomrol.Szeretnelek megkerni, hogy nezd meg ha errol van szo.

Abszolut minden kivizsgalast vegig csinaltunk, minden analizist megcsinaltak, borgyogyasznal voltunk meg mar nem is tudom hany helyen.Semit az egvillagon nem kapttak.Azttan ujra kezdet noni , csak ugy magatol.Azttan ujra hullani ra par honapra, de nem hullot ki enyire, most ujra visszanot. Mi vallami vitamint rendeltunk anak idejen, termesztes anyagokbol,a mar nem tudom hany fajtta " kezeles" uttan.Fokhagymaval kentuk elotte a hejet, minde fele vitamint kapot , ez az egy segitet.

2012. máj. 30. 13:18

Az orvosoktól beutalókat kérni kivizsgálásokra és a természetes alternatív gyógymódokat részesíteni előnyben! :)


Fontos az étrend megváltoztatása hiszen minden betegség az emésztőrendszerünkön múlik! :)

2012. máj. 30. 12:42

Cinege20, ez az a fajta, amikor mindenféle szőre hullik???

Vérvétel --> CRP (ez mutatja a gyulladást)... ha csillaggal jelölt, akkor határértéken kívül van, nem jó... :( Nekem sokszorosa volt a határértéknek. Plusz emellé kihullt a hajam, így egyértelmű volt a helyzet.

És eme tudat fényében lökdöstek dokitól dokiig.

...

Mintha látszana valami... pár hajszál... de türelmes vagyok. :D :D És POZITÍVAN ÁLLOK HOZZÁ!!!!!

Nektek is ajánlom, hogy keressetek fel házi dokit, kérjetek beutalókat, tessék kivizsgáltatni amit lehet és EMELLÉ egy bioboltba is benézhettek. Szuper dolgok vannak ott... csak kitartóan kell szedni/enni a cuccokat!!! :D

2012. máj. 30. 12:35

Szia, gratulálok a sikeredhez!!! A lányom szintén ebben szenved, ill. neki nem areata hanem totlis. Látom több hónapja írtad a cikket. Látszik már hogy nő a hajad? Hogy derült ki a gyulladás, melyik orvosnál? ill. a vérvételben ezt mivel jelzik? Úgy örültem mikor olvastam a cikkedet. Valami reményünk újra van:)

Felvettem a kedvenceim közé, remélem olvashatok további javulásról. Sok sikert!!!!!!!

2012. máj. 30. 12:34
Ezt a cikket is jól megírtad :) Persze kellett hozzá az, amin átmentél. De ahogy írtad is, ez egy igazi sikersztori! Így már nincs ok a kesergésre!!!
2012. máj. 30. 12:01

AaAhhh... már több hónapja írtam a cikket. Jó visszaolvasni... Annyira másképp látom azóta az életemet... Komolyan!!! :)

Minden más azóta, hogy sikerült...

:)

2012. máj. 30. 11:10
Hát igen, meggyógyítottad magad:))))
2012. máj. 30. 11:07

Jaj, DinkaanyuuUuuUuuUuuu!!!!!!! :D :D

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

2012. máj. 30. 11:03
Ügyes,mint mindig:D
2012. máj. 30. 09:08
Az elmúlt évek alatt huszonéves fejjel nem volt egyszerű megélnem azt, amit olvasni fogtok. Nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna a kilátástalan bizonytalanságomra: mi lesz ezután?! Nem találtam egyetlen embert sem, aki kigyógyult volna ebből. Pedig szenvedünk jó néhányan a gócos gyulladás okozta foltos hajhullástól! Természetgyógyászok meséltek csodás gyógyulásokról, de én csak azt hiszem el amit látok. Íme az én történetem.

Ugrás a teljes írásra: Foltos hajhullás (alopecia areata)? Törölve!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook