Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás teakeverékek! fórum

Fogyókúrás teakeverékek! (beszélgetős fórum)


7. katakin (válaszként erre: 6. - Katakin)
2011. ápr. 26. 20:15
a cseresznye meg a megy szárára értetem
6. katakin (válaszként erre: 2. - Mókusélet)
2011. ápr. 26. 20:14
igen de van még a megy extán kiszáritot csutkás szára.de ha nem száritod ki rendesen mérgetö.
2011. ápr. 26. 20:12
tavasztol öszig.gyermekláncfü levélszedése.a szengébb.de ha magot tudsz szerezni mezö részröl.cserépbe ültesd .teraszra.ja a gyökere 20cmhoszu is lehet.s a gyökere még salátának is jo.néz utána keresövel.ja a levele teaként.altat.és vizethajt s keserűűű.estére javasolt .
4. BRIGI0906 (válaszként erre: 3. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 19. 11:03
Használtad ezt a keveréket?Mert ha igen légyszi ird meg hogy ment e le kilo vele??Mert nekem még kellene a diéta mellé vmi még 20 kg szeretnék leadni!!
2011. ápr. 19. 09:39
Gyömbér tea: 5 kk frissen reszelt gyömbért 5dl forró vízzel egy termoszban leöntünk és lezárjuk, összerázzuk. Lassan kortyolgatva lehet inni, ízesítés nélkül.Az illata kellemes, engem a citromra emlékeztet. Ne lepődj meg az ízén.Az erős, fűszeres, a borsra vagy a szegfűszeg ízére emlékeztető.
2. Mókusélet (válaszként erre: 1. - BRIGI0906)
2011. ápr. 19. 09:37

Szia,

nem próbáltam, de én is keresgettem a múltkor és egy csajos honlapon ezt találtam:

-csalán

-málnalevél

-aranyvesszőfű

-bodzavirág

-zsurló


Mindegyikből 1-1 evőkanálnyit. Jól összekeerni és forrázni.

2011. ápr. 19. 09:26
Sziasztok!!Tudd nekem valaki küldeni fogyis teakeverék összeállitást,,Nem filteresre gondolok hanem amit ugy kell összeállitani!!Köszönöm a válaszokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook