Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! fórum

Fogyjunk együtt 2012. január 1-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
16959. suora
2012. dec. 23. 14:03

KELLEMES ÁLDOTT ÜNNEPEKET KÍVÁNOK

Reszkessetek mert január 1 től én fogok a legtöbbet fogyni....most egyenlőre csak sütőgetek, beigli mézeskalács kész maradt a mézeskrémes



MOST rohanás főzők készülők

suora

16958. f799cac10e
2012. dec. 23. 09:18
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!
2012. dec. 22. 20:39

Sziasztok csajok...szépen gyógyulgatok....még van egy kis gyulladás itt ott de már nem kín az evés...

ma nagyon jó napunk volt anyum én és párom egész nap csavarogtunk...voltunk nővéreméknél étteremben..

kaptam egy gyönyörű szép kabátot is..végre olyat amire már évek óta vágytam..mert tudni illik 5éve az a kabátom van már...Cozmos-ban vettünk egy szép szövet vastag kabátot 4ezer ft volt...ezt párom Jézuskája hozta..meg mellé még valami szépet de az még titok...

a kabátomról kép a naplóban...

súllyal januárig nem foglalkozok...holnap sütés, főzés takarítás..este családi programban Adventozás... :)

16956. f799cac10e
2012. dec. 22. 09:20
halika. mizujs veletek? rengeteg dolgom volt nem tudtam jönni. most betegeskedem én is kicsit. de nincs gond nem hiztam nem is fogytam most jó.
16955. c7a878c6b5
2012. dec. 21. 17:09

Sziasztok!

Én nyűglődöm csak mostanában, nem görcsölök a fogyásra. súlyom tartom azért :)

16954. nagymacika (válaszként erre: 16952. - Suora)
2012. dec. 21. 15:00
Igen én ennek a hat kilónak is örülök ,mert elötte amíg a pajzsmirigyemmel küzdöttem addig húsz jött fel. Sőt azt mondom ,már annak is örültem amikor nem híztam. A lelkesedésem meg van ,és most legalább mozgok is. Remélem a többi majd ezután jön
16953. vikuka
2012. dec. 21. 11:06

örülök neked= aranymag:))))))))))))))))))))))))))

ne parázz sikerülni fog..

Én nem félek a karitól.. meg találom a tálcán amit meg ehetek.. persze a rántott pontyról semmiképp nem mondok le!és a hús levesről sem persze nuku tészta! a többit ettem ez előtt is sok sok zöldség ennyi... a sütik most sem hoznak izgalomba:)))) viszont kötelező ivászatom lessz... első körben vasárnap dec 23.. ekkor a névnapom lessz. aztán hétfőndec24 ekkor édesanyám névnapja:)))2nappal késöbb dec 26 édesapám név napja.. ezek csal lightos "iszogatások lesznek a kötelező" BOLDOG NÉVNAP KOCCINTÁSOKKAL. viszont dec 30adikán el ígértem magam kedves barátaimnak. ekkor ünnep lesz mégpedig az hogy célom végéhez értem,névnapom.kari ja és az hogy vége a "világ vége hangulatnak és túl is éltük"... ekkor adok inni sexy testemnek... :)))))))))))))))))))))) viszont.... 1 nappal késöbb SZILVESZTER.. a hugimmal a párjával a pasimmal és jó magammal be fizettünk szilveszteri partyra... itt meg muszály lesz innom.. jajj szegény én:)))))))))))))))))))))))Na ha mindezeken keresztül mentem az azt jelenti majd,hogy fasza csaj vagyok:)))))))))))))))))) ezen kívűl egy új év... új tervekkel új célokkal!!!!!!!!!!!!!imádom a célokat!!!!!!!!!!!!hát csajok ez vár rám:))))))

16952. suora
2012. dec. 20. 19:11

Sziasztok



Igen igen aranymag is itt van csak álcázta magát egy ujabb névvel:D


Vikuka valóban gratula


Azért öszintén megmondom karácsonykor kicsit lazítok 29.én meg tetoválok partyjára megyek=rengeteg alkoholt fogok inni=rengeteg felesleges kalória lesz


De január 1.től aztán lesz nemulass!!!!

Lehet h át is nevezhetnénk a forumot UJJULT ERŐVEL 2013.JANUÁR 1.-TŐL:)


NA AKKOR ANNAK ELLENÉRE H ELÉG MESSZE LAKUNK EGYMÁSTÓL VAN KEDVETEK EGY KÖZTES HELYEN TALÁLKOZNI VALAMIKOR?

Öteleteket várok


Tözsgyökeres Pesti lévén nem vágom mi hol van ezért rátok hagyatkozom a vonat vagy távolsági busz mindenhova(vagyis majdnem) elvisz.


ma nem vacsorázom mert a mézeskalács sütőgetés közben lenyomtam vagy 5 db és utána kibontottasm egy citromos sört(nem is tudom miért nem szoktam)


Mizu veletek?

Samantha cél 58 kg és ha kitartóan jösz a orumra akkor sikerülni fog!!


PiciManócska :vigyázz a hegre és főleg azért mert nem lenne jó ha pont karácsonyra gyulladna be!Pihenj sokat sok c vitamin..


Nagymacika:lehet h 6 kg harcolsz mióta DE LEGALÁBB annyi már lement!

Én is azt fogom csinálni h veszek egy naptárt és minden reggel éhgyomorra megmérem magamat és beírom

Itt a forumon meg a mérlegelőbe heti szinten beírom a sulyomat!

Kitartás


Skittles:merre vagy?



Tarnokzsuzsa:aztán kevés mézeskalácsot egyetek a gyerekekkel otthon:)


Mindenkinek Áldott készülődést és szép együttlétet kívánok a családdal rokonokkal barátokkal


Suora

16951. 60d7fb3dae
2012. dec. 19. 23:30
Jah,es udv ujra itt Vikuka!Gratulalok az elert eredmenyedhez!erot adtal nekunk!
16950. 60d7fb3dae (válaszként erre: 16948. - Vikuka)
2012. dec. 19. 23:28

Szia Vikuka!aranymag3 vagyok,igen torlesemet kertem ,nem is tudom miert?Nem ment a fogyi de nem sikerultek ugy a dolgok ahogy szerettem volna.nyarra mar elertem a 63kgt de asztan 2nyaralas utan elhagytam magamat es vissza ugrott a sulyom 74re.Ugy ondoltam hogy ujra kell kezdenem ezert is csinaltam egy uj regisztraciot uj naplot.Most mar megint rajta vagyok a dolgon es nem adom fel amig el nem erem a vagyott 58kgt.Ehez kell ez a forum es itt mindenki!


Remelem nem fog kihalni ,bar az igaz hogy mostanaban a munkam miatt en sem tudtam jonni,de januartol bekoszont egy nyugisabb ido es tudok irni gyakrabban,es vegre el tudom kezdeni az edzest teremben.



Lanyok!csinaljuk vegig!menni fog!kitartas!

2012. dec. 19. 16:23

Sziasztok...

Én is benne lennék a taliba csak elégé ki esek itt Zalában...

ma már jobban vagyok..kicsit még fáj a heg főleg ha eszek pedig vigyázok, hogy arra ne menjen de elég kicsit nagyobbra nyitnom a szám és már fáj...

tegnap nem voltam suliba 24óráig itthon kellett lennem...

ma mentem...de megbántam mert valószínű begyulladt a heg most dupla C-vitamint szedek de szerintem nem lesz baj...

amugy jól vagyok...mézeskalácsok már kész vannak..ajándékok kettő három kivételével megvannak..majd jön a csomagolás...

karácsonyi menü összeállítva..arra remélem már az evés sem fog fájni...

fa még nincs..de ha minden jó hétvégén az is meglesz...

súlyom most nem mérem két 32-es gatyám van és a 33-mas szoknyám ezeket hordom most..

amíg ezek jót nincs diéta...

röviden ennyi voltam :)

16948. vikuka
2012. dec. 19. 15:04
én bennen lennék egy taliban
16947. suora (válaszként erre: 16945. - Vikuka)
2012. dec. 19. 13:09

Ja csaPjunk a lovak közzé és pezsegjen ez a forum


MIKOR IS LESZ AKKOR A TALÁLKOZÓ LÁNYOK????mÁR TÖBBSZÖR FELVETETTEM DE JÓ LENNE TÉNYLEG VALAMIT ÖSSZEHOZNI!!



eGYÉRTELMŰ H 40/60 kg ledobása után a bőr nem a legjobb, talán nekem még extra h a szteroid miatt alig 6 hó alatt 30 kg felröppent:( és szó szerint meghalt a bőrőm...


Na szóval soha nem voltam szexi de csini igen,, a szexihez mindig hiányzott a nagy álló mell hihi és a nagy fenék, tudniilik lapos a fenekem.


De valamiért csak voltak sok sok barátaim és most a férjem, tutti szép leszek csak MEG KELL MAGAM ERŐSZAKOLNI ÉS UJRA BELECSAPNI A DOLGOK KÖZEPÉBE főleg h a: Hasplasztika nyáron már nem ajánlott a meleg miatt aztán meg jó lenne a cici is aztán meg vissza kell menne dolgozni és nem lehetek hónapokat táppénzen..

meg egyébbként is minek tartogatom a tök jó gatyáimat és ruháimat??



Más:ki tart velem dec 29.én Bp, Pecsa Tetoválok éjszakájára GYERTEK BULIZZATOK VELEM...

Nekem már meg van a belépőm


S.

16946. nagymacika (válaszként erre: 16944. - Suora)
2012. dec. 19. 10:47
Szerintem mindenki szokott lenni mélyponton , azért jó ez a fórum ,mert tudjuk támogatni egymást. Nekem sem úgy alakult a fogyásom ahogyan szerettem volna ,de hát különbözőek vagyunk. Szerintem nagyon jó dolog ,hogy ilyen nagy fogyáson vagy túl. Látod én evvel a hat kilómmal harcolok már mióta ,és még mennyi lenne hátra. Reméljük a kedvünk lelkesedésünk megmarad továbbra is!
16945. vikuka (válaszként erre: 16944. - Suora)
2012. dec. 19. 07:21
figyuka persze hogy segítünk azért vagyunk.csak picit szomi vagyok hogy ez a fórum egykor pezsgett a sok fogyni vágyó tele ambiciókkal csajoktól és most kb halott...na mind1... figyi ha nekem ment.. márpedig nekem több volt a súlyom akkor neked is mennie kell..olyan nincs hogy nem.. nekem is volt egy időszak amikor úgy nyúlott a bőröm mint a rétes.. ez kb 3 hónapig volt.aztán el kezdett vissza menni.. hazudnék ha azt írnám,hogy sexy feszes a bőröm..gyerekek közel 60kg után nem lehet kés nélkül ilyen egy test.. de nagyon szépen vissza húzódott. lehetne faragni "késsel" rólam is még.. akkor vagy lehet le mennék vagy 60kilóra:)))))))))))))) de nem vagyok telhetetlen.... van időm illetve a bőrömnek,hogy teljesen vissza feszesedjen.Illetve ezért futópadozom.. ja és nekem nincs gyermekem!!!
16944. suora
2012. dec. 19. 07:10

Sziasztok



Kezdtem elkeseredni de aztán VIKUKA rám irt és még éjjel elolvastam:)!!!!!!!!!!!!!

Na akkor ujra itt vagyok ujjult eróvel

KÖSZÖNET NEKI


iGAZ KICSIT NEHEZEBB LESZ MOST A KARI MIATT DE AKKOR IS LEHET KEVESEBBET ENNI ÉS AMUGY IS VÁR A DOKIM JANUÁRBAN


Tehát összegezve 114ről 86ig lemenni az sem rossz és cél a 70 kg h ha minden ok lehessek valaki!!!

A bőrőm iszonyú csunya azt sem tudom fel merjem e tenni ide:(


Nekem is jó lenne egy futópad de a 47 nm2 nem fér be:)



Az én kari ajándékom Tőletek az lenne(hihi ha kérhetek ilyet) H MARADJATOK ITT A FORUMON ÉS SEGÍTSETEK NEKEM



kÖSZÖNÖM A KEDVESSÉGÉT MINDENKINEK ÉS H VAGYTOK


ui megint betegek a gyerekek



ma mézeskalács sütés van betervezve velü

s.

16943. c7a878c6b5
2012. dec. 18. 22:23

Sziasztok!

Az ünnepekre kitartást kívánok mindenkinek!!!!!

16942. vikuka
2012. dec. 18. 18:41
nagyon szomorú vagyok hogy aranymag3 törlést kért.. nagyon jó volt beszélgetni vele.de miért tette ezt?? vagy ennyire elnéptelenedett ez a csodás fórum????????????????lányok mi van itt????mi lett itt?? volt most pici időm olvasgatni vissza... hát... nem sok régi"harcost"olvasok!!!!!
16941. vikuka
2012. dec. 18. 18:33
nem nagyon tudom vissza olvasni a történeteket az írásokat... de fogok jönni már szinte minden nap úgy mint régen.. hogy vagytok? kivel mi van???még megy a fórum ugy mint régen?????? ki hogy áll a fogyiban??????????????????????????????? el érte mindenki amit akart??én el.. és írtam egy záró monológot is!!
16940. vikuka
2012. dec. 18. 18:32
üdv az újaknak és nagyon nagy ölelés a kedves régi beszélgető társaimnak
16939. vikuka
2012. dec. 18. 18:31

Mától újra tudok itt lenni

nagyon sok minden történt velem az elmúlt hónapok alatt.. nem volt lehetőségem it lenni kérlek bocsásatok meg nekem

16938. vikuka
2012. dec. 18. 18:30
remélem nem felejtettetek el!!!!!!!!!!!!!!!
16937. vikuka
2012. dec. 18. 18:30
sziasztok
16936. suora
2012. dec. 18. 14:16

sziasztok



vagyok vagyok...majd este:( ígérem minden ok csak megint beteg a pici(mindig)+anyós itt volt

fogyó sehol sincs ennyit a karácsonyi 70 kgról jelenleg 86 elkeserítő



Hiányzik a forumozás de annyira el voltam havazva h csak na:(

majd este irok ha már mindenki alszik:)

s.

16935. nagymacika (válaszként erre: 16934. - Pici Manócska)
2012. dec. 18. 09:16
jobbulást! Reméljük az ünnepekre már mindent képes leszel fogyasztani!
2012. dec. 17. 20:10

Sziasztok lányok..pár napig kényszerpihi és kényszer diétán vagyok..ma voltam szájsebészeten és ki kellett szedni az egyik fogam mert tályog nőt alá..nagyon fáj most mert múlik az érzéstelenítő...

3napig levesek pépek gyümik és semmi tejes dolog...

csak ne fájna ennyire.. :(

16933. 60d7fb3dae
2012. dec. 17. 15:36

sziasztok!

jol el tuntem mar megint de nagy a hajtas az etteremben.kajara figyelek de a mozgas a 12-14ora munka utan nem megy...nem ba januartol tobb alkalmam lesz ra.

ti hogy vagytok?hogy keszultok a karacsonyra?ki mit foz illeteve sut?



szep napot kivanok mindenkinek,en keszulok dolgozni!

16932. nagymacika
2012. dec. 17. 12:35
hogy vagytok? ki ,hogy áll a diétával ,mozgással?
16931. Skittles (válaszként erre: 16930. - Pici Manócska)
2012. dec. 13. 19:44
Jobbulást neked! igyál sok teát és pihenj, ha tudsz
2012. dec. 13. 18:26
hőemelkedésem van...fáj a torkom...és náthás vagyok az ízületeim leszakadnak szép kilátások....
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook